رفتن به مطلب

وقت دلتنگی

Fakur

ارسال های توصیه شده

راستی این تاپیک تکراری نیست؟؟؟؟؟ :ws52:چن روز پیش تاپیک مشابه این بود....:banel_smiley_4:

حالا اگه کپی پیستی بود همه میاومدن میزدن...تکراری...تیکراری...تچراری...تیچراری...تی....:banel_smiley_4: :banel_smiley_4: :banel_smiley_4:

تکراری ،تکرایه دیگه!!!!!!!:JC_thinking:چرا هیشکی هیچی نمیگه!؟!؟!؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اخی لیلیان گریه نکن:ws44:

باشه چون تو گفتی!!!!!!:ws3:

آخه نمیشهههههه....

:cryingf: :cryingf: :cryingf: :cryingf:

لینک به دیدگاه
نظر شما ؟

وقتی ناراحت ودلتنگ می شی چیکار می کنی ؛ گریه می کنی ؟ می نویسی ؟ یا .........

بذار خودمم بگم : من نمیتونم یه جا بشینم . فقط راه میرم. خونه هم باشم سیصد بار در یخچال رو باز میکنم و بیخودی میبندم.

هر موقع دلم میگیره.........یه تایر اسباب بازی دارم..میگیرمش تو دستم....تایرو دور میدم.....

این تایر حدود 15 ساله که همیشه همراه منه...........اگه حیلی دلم بگیره هدفون میزارم تو گوشم......تایرمو دور میدمو گریه میکنم :ws44:...جریان این تایر مفصله...بیخیال

لینک به دیدگاه
غم مثه برق گرفتگی میمونه ...هرزگاهی برا بدن لازمه یه چنین شُکهایی.....:banel_smiley_4:

اره موافقم زندگی بدون غم زیبا نیست وای به حال کسی که غم نداره

مرد را دردی اگر باشد خوشست

درد بیدردی علاجش آتش است

لینک به دیدگاه

زیباترین عکسها در تاریکترین آتلیه ها خلق میشود،پس هرگاه دیدی دنیا برات تنگ و تاریک شده بدان خدا میخواهد تصویری زیبا از زندگی برایت خلق کند.

لینک به دیدگاه
  • 6 سال بعد...

وقت دلتنگی تا دلمون بخواد هست ولی حیف که وقت دلشادیمون کمه کم شده.با اینکه تابستونه و من بیکارم و همه امکانات سفر رو هم دارم ، دلم نمیخواد جایی برم و البته نخواهمم رفت.

لینک به دیدگاه

صدبار اهنگ غمگینی که دوست دارم رو گوش میدم به متنش عمیق فکر میکنم ویواشکی اشک میریزم

تو جام هرشب اشک میریزم تا خوابم ببره

پستهای ادبیات مینویسم تااروم بگیرم

تو گوشیم برای خودم اس ام اس مینویسم وحرفهای دلمو مینویسم

با لبتابم زیاد کار میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...