رفتن به مطلب

استارت آپ " فروش گیاهان دارویی"

ارسال های توصیه شده

من همچنان امادم

اما ظاهرا فرسایشی شد ه و رغبت گرفته شده

سلام اقای حدادی...

انشالله درست میشه.. فرسایش رو جلوشو میگیریم.. رغبت رو زیاد میکنیم.یه ذره همت میخواد/

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 94
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام اقای حدادی...

انشالله درست میشه.. فرسایش رو جلوشو میگیریم.. رغبت رو زیاد میکنیم.یه ذره همت میخواد/

سلام

حب یه پیشنهاد چندوقت پیش دادم ...... البته درباره شما بود .

قضیه این بود یادتونه یه موضوع شروع کردم به عنوان رویش دوباره مو همچون چیزای بود.... شما بعدازپرسش یه دارویی تجویز کردین روغن اکالیپتوس وزیتون حالا دیگه دقیق بایدیادتون آمده باشه . البته این مواردشمادارین مثل دارچین و....

خب ازهمین میشه درآمد کسب کرد . شما میشید مشاور ونسخه می دین مثل همین اکالیپتوس وزیتون ولی بعدش هم میگین فلان مارک را برای اطمینان ازسلامت کالامی توانیدازاینجا یعنی فروشگاهی که محصولاتش راحودتان به فروش می رسانیدتهیه کنید.

حودتون ه گفتین چندتا دارو درست کردیم خب این امتیاز است ؟

طرحی دیگه که بود البته ببخشیدبدون اجازه بود این بود که نویسندگی تبلیغاتی درست کنیم وازسلامت :ws3:هم بخواهیم کمک کند.

مثلا درباره روعن زیتون باشه ولی وسطاش یه جوری طرف رامجاب کنه که انگارفقط روغن زیتون ایران پی جی خوبه(:ws28:)

لینک به دیدگاه
سلام

حب یه پیشنهاد چندوقت پیش دادم ...... البته درباره شما بود .

قضیه این بود یادتونه یه موضوع شروع کردم به عنوان رویش دوباره مو همچون چیزای بود.... شما بعدازپرسش یه دارویی تجویز کردین روغن اکالیپتوس وزیتون حالا دیگه دقیق بایدیادتون آمده باشه . البته این مواردشمادارین مثل دارچین و....

خب ازهمین میشه درآمد کسب کرد . شما میشید مشاور ونسخه می دین مثل همین اکالیپتوس وزیتون ولی بعدش هم میگین فلان مارک را برای اطمینان ازسلامت کالامی توانیدازاینجا یعنی فروشگاهی که محصولاتش راحودتان به فروش می رسانیدتهیه کنید.

حودتون ه گفتین چندتا دارو درست کردیم خب این امتیاز است ؟

طرحی دیگه که بود البته ببخشیدبدون اجازه بود این بود که نویسندگی تبلیغاتی درست کنیم وازسلامت :ws3:هم بخواهیم کمک کند.

مثلا درباره روعن زیتون باشه ولی وسطاش یه جوری طرف رامجاب کنه که انگارفقط روغن زیتون ایران پی جی خوبه(:ws28:)

درسته.. دوست من من همین الانش دارم به همین منوال کار میکنم..

به عنوان مربی ماساژدرمانی و کارشناس تغذیه در باشگاه و همچنین درمان بیماریها با گیاهان دارویی و ساخت داروهای تریبی دارم انجام میدم و نسخه مینویسم. و حتی مشاوره انجام میدم... و باا خیلی از عطاری ها دارم کار میکنم.. و همچننین محل کار خودم..

و کار پردرامد و خیلی مورد پسند و خدارو شکر برند هم شدم.

من اکثر روغنهایی رو درست کردم که هیچ عطاری نداره.. و همیشه به دنبال ایده هایی بودم که کسی روش کار نکرده.. بخاطر اینه که خریدار داره.. و مشتری و بیمارای خودمو دارم..خداروشکر//

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

من میگم استارت بخوره اینکار با همین کسانی که داریم رو زمین نمونه

شما هم که ماشالله خودتون قوی و متخصص این داستان هستید

اقا یا علی بگو شروع کن

یه متخصص گیاهشناس میخوایم

یه متخصص آپ و برنامه نویس

یه گرافیست و طراح

جمع کن این بچه ها رو ببند بریم

لینک به دیدگاه
من میگم استارت بخوره اینکار با همین کسانی که داریم رو زمین نمونه

شما هم که ماشالله خودتون قوی و متخصص این داستان هستید

اقا یا علی بگو شروع کن

یه متخصص گیاهشناس میخوایم

یه متخصص آپ و برنامه نویس

یه گرافیست و طراح

جمع کن این بچه ها رو ببند بریم

ljoww

درود

متخصص گیاه شناس >>>> معصومه

متخصص آپ و برنامه نویس >>> سارا افشار

این دوو مورد اصلی رو داریم بقیه هم همت کنن کار پیش میره

فقط باید اراده کرد و پاش واساد

لینک به دیدگاه

خیلی هم خوب.. بگید از کی شروع کنیم..البته اجازه بهم بدید یه مدت بگذره حالم مساعد نیست.. کارخودمم تعطیل شده.. ممنونم// از این همه توجه.. مطمئنن جواب خوبی رو میگیریم و کارمون نتیجه میده..ممنون از اقای حدادی و ناصر عزیز

لینک به دیدگاه
ljoww

درود

متخصص گیاه شناس >>>> معصومه

متخصص آپ و برنامه نویس >>> سارا افشار

این دوو مورد اصلی رو داریم بقیه هم همت کنن کار پیش میره

فقط باید اراده کرد و پاش واساد

خب دیگه حله

اقا ببندیم بریم

یک سال این پروژه رئ زمین مونده

حیف میاد الکی بمونه

خیلی هم خوب.. بگید از کی شروع کنیم..البته اجازه بهم بدید یه مدت بگذره حالم مساعد نیست.. کارخودمم تعطیل شده.. ممنونم// از این همه توجه.. مطمئنن جواب خوبی رو میگیریم و کارمون نتیجه میده..ممنون از اقای حدادی و ناصر عزیز

اره منم موافقم الان نه

پس استارت کار هر موقع شما روبه راه شدی

:a030:

لینک به دیدگاه

اين مسئله دو متدولوژي مختلف از دو ديد متفاوت داره

من از بازاريابي چيز زيادي نمي دونم ولي اولش بايد نقشه راه از مرحله ايده ( كه اين مرحله رو طي كرديم ) تا ارايه محصول به بازار، ساخت برند و بازاريابي و اينا رو طراحي كنيم برا اين نياز داريم حتما يه بازارياب حرفه اي داشته باشيم از بچه هاي رشته mba و بازار كسي رو مي شناسيد كه تو تخصص خودش همين الان مشغول كاره يا حتي بچه هاي صنايع كه كارشون برنامه ريزي و تحليل سازمان ، بازار ، سيستمه معرفي كنيد

چون بالا اوردن سايت زياد كار سختي نيس همين فروم هم قابليت ارايه محصول داره

منتها بايد اول براساس طرح محصول نهايي سايت طراحي بشه

يادمون باشه ، ما قصدمون نمايش يا ارايه محصول نيست هدفمون فروش محصوله

يعني بايد اول يه براورد از نياز بازار داشته باشيم

مثال ميزنم ، تو ايران بيماري هاي قند خون ، الودگي ها و سرطان هاي دستگاه گوارش خيلي زياده ، بيمارهاي سختي مثل ام اس رشد صعودي گرفته

با نگاه به اين مسايل بايد در انتخاب داروهاي گياهي اولويت بندي داشته باشيم

يا بازار ايران بشدت به محصولات پوست و مو خيلي تمايل و ولع داره

ارايه يه محصول گياهي با كيفيت واقعي ( نه اغراق شده ،مثل تبليغات ماهواره ) خيلي تو جذب مشتري تاثير داره ،

من سه هدف رو تو ذهنم مشخص كردم

فروش و نه ارايه محصول

كيفيت واقعي محصول ( با مشتري رو راست و صادق باشيم )

اولويت بندي گياهان دارويي براساس نياز و درخواست بازار

.....

برا فروش نياز به يه بازارياب و فرد متخصص بازار داريم اينكه بهمون بگه برا معرفي و فروش يه كالا توي بازار چه پروسه اي رو طي كنيم

برا كيفيت محصول نياز داريم اطلاعات دقيق و بسيار موثقي از گياهان دارويي انتخابي خودمون داشته باشيم با پزشكان مجرب و باسواد مشورت كنيم كتاب هاي ابن سينا و بقيه دانشمندان طب سنتي ايران و حومه رو مطالعه كنيم ( نياز به تيم توليد محتواي خيلي خيلي قويي داريم )

اما اين به اين معني نيس كه برا هر محصول كلي اطلاعات تو كاتالوگش قرار بديم خلاصه مطالعه در چن خط يا دو سه جمله كليدي

برا دادن اطلاعات اضافي و مفصل در مورد محصول بايد يه ساختار نمايش خيلي جذاب طراحي كنيم ( فاز دوم اجراي پروژه )

برا ارلويت بندي گياهان هم باز نياز داريم اول بدونيم بيمارهاي شايع ايران و فعلا منطقه چيه بازم نياز به مشورت و گرفتن امار دقيق از فضاي بيمارهاي ايران رو داريم

.....

برا استارت سايت هم من سعي مي كنم تا اخر هفته ليست entity هايي كه توي طراحي سايت و سيستم معرفي و فروش بكار ميره تهيه و با توضيح اينجا بزارم تا بچه ها نظر خودشونو بگن تا از بيس ( ديتا بيس ) شروع به طراحي و پياده سازي سايت كنيم

برا طراحي سايت هم اينم بگم سعي مي كنم از سايت ديجي كالا ( فعلا تو مرحله استارت كار ) ايده بگيرم به عنوان نمونه خيلي موفق از ابزار كسب و كار

اما بايد محصول نهايي ما شكل متفاوتي از همه محصولات بازار باشه

لینک به دیدگاه

مرسی از سارا افشار

اطلاعات خوبی بود

اما بظار من تکمیل ترش کنم

ببین ما بیشتر دنبال اپ لیکیشن موبایلی هستیم که دسترسی بهتری برای مخاطب ایجاد میکنه تا سایت

البته به سایت هم نیاز داریم اما الویت ما اپ موبایل هست

اپ موبایل خودش یک مدل بازاریاب شده امروزه

ما تو اپ که بشکل رایگان به ملت ارائه میدیم معرفی یاهان دارویی داریم و بعد معرفی گیاهان دارویی میگیم اه این دارو رو میخوای با این خوصوصیات می تونی از همین اپ خریداری کنی

درکنارش هم می تونی خدامات انلاین مثل مشاوره هم قرار بدیم که بسته به سطح خدمات میتونه هم رایگان باشه هم پولی

همچنین می تونیم تبلیغات پزشکان و کتاب های که در این زمینه هستند در این اپ داشته باشیم

به سایت هم نیاز داریم اما سایت خیلی نمیشه تو این پروژه در الویت داشت

سایت بیشتر جهت معرفی پروژمون میتونه کمک کنه یا اینکه بتونه در جمع اوری مشتری و حتی کارشناس و محصولات کمک کنه

لینک به دیدگاه

سلام

یه نکته ای رو یادم اومد گفتم تا یادم نرفته بگم.. اونم اینکه گیاهان دارویی برای هر مزاجی مناسب نیستند.. اگر معرفی و آزمون مزاج شناسی هم تو برنامه ها باشه میشه یکی از نقاط قوت کار.. اینکه هر گیاهی هردم بیل ب همه سفارش نشه، نشون دهنده دقت عمل و تخصصی شدن کاره

موفق باشید

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلامد دوستان عزیز

چه شد بالاخره این استارتاپ؟

جوابی گرفتین ازش؟

من هم موضوع خوبی دارم واس استارتاپ گفتم ببینم اگه جواب میده من هم ایده رو مطرح کنم

لینک به دیدگاه
سلامد دوستان عزیز

چه شد بالاخره این استارتاپ؟

جوابی گرفتین ازش؟

من هم موضوع خوبی دارم واس استارتاپ گفتم ببینم اگه جواب میده من هم ایده رو مطرح کنم

سلام دوست من.. چرا نتیجه نگیریم..

بخاطر یه سری مسایل دیر شد ولی مطمدنن با نظرات دیگران به بهبودی کارمون روغن میدیم.. ایده تونو بفرمایید:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

یه نکته ای رو یادم اومد گفتم تا یادم نرفته بگم.. اونم اینکه گیاهان دارویی برای هر مزاجی مناسب نیستند.. اگر معرفی و آزمون مزاج شناسی هم تو برنامه ها باشه میشه یکی از نقاط قوت کار.. اینکه هر گیاهی هردم بیل ب همه سفارش نشه، نشون دهنده دقت عمل و تخصصی شدن کاره

موفق باشید

با شما موافقم.

لینک به دیدگاه
مرسی از سارا افشار

اطلاعات خوبی بود

اما بظار من تکمیل ترش کنم

ببین ما بیشتر دنبال اپ لیکیشن موبایلی هستیم که دسترسی بهتری برای مخاطب ایجاد میکنه تا سایت

البته به سایت هم نیاز داریم اما الویت ما اپ موبایل هست

اپ موبایل خودش یک مدل بازاریاب شده امروزه

ما تو اپ که بشکل رایگان به ملت ارائه میدیم معرفی یاهان دارویی داریم و بعد معرفی گیاهان دارویی میگیم اه این دارو رو میخوای با این خوصوصیات می تونی از همین اپ خریداری کنی

درکنارش هم می تونی خدامات انلاین مثل مشاوره هم قرار بدیم که بسته به سطح خدمات میتونه هم رایگان باشه هم پولی

همچنین می تونیم تبلیغات پزشکان و کتاب های که در این زمینه هستند در این اپ داشته باشیم

به سایت هم نیاز داریم اما سایت خیلی نمیشه تو این پروژه در الویت داشت

سایت بیشتر جهت معرفی پروژمون میتونه کمک کنه یا اینکه بتونه در جمع اوری مشتری و حتی کارشناس و محصولات کمک کنه

:a030:

از امکانات انجمن میشه بجای سایت استفاده کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...