رفتن به مطلب

موتور رندر قدرتمند Raylectron برای اسکچاپ (همراه با کرک)

ارسال های توصیه شده

موتور رندر Raylectron با قدرت بسیار بالا و سادگی باور نکردنی خود میتواند صحنه ها و مدل های طراحی شده در نرم افزار اسکچاپ شما را به محیطی واقعی تبدیل کرده و یا انمیشنی که در محیط برنامه اسکچاپ ساخته اید را با کیفیت باورنکردنی رندر کند.

علاوه بر این موارد این موتور رندر قدرتمند این قابلیت را دارد تا چمن یا پرزهای فرش و پارچه ها را به صورتی واقعی برای شما مدل کرده و رندری با کیفیت بسیار بالا تهیه کند.

blog-raylectron-v3-ancient.jpg

به گفته خود سازندگان، این پلاگین نه تنها برای معماران و طراحان داخلی مورد استفاده هست بلکه برای تمامی کسانی که از اسکچاپ به صورت تفریحی استفاده میکنن میتواند مورد استفاده قرار بگیرد و مدلهایی که با این نرم افزار ساخته می شوند همچون مدل سازی برای بازی ها و یا کار های CG و .... را تبدیل به واقعیت کند.

نکته جالب توجه این است که ورژنهای مختلفی از نرم افزار قابل دانلود می باشد که بسته به نوع سخت افزار شما که از cpu قوی برخوردارید یا دارای GPU بالای هستین میتوانید نسخه مورد استفاده و سازگار با سیستم خود را تهیه کرده و از رندر گیری با سرعت بالا و کیفیت باورنکردنی این موتور لذت ببرید.

blog-raylectron-v3-ball.jpg

کم تر طراح و یا معماری در ایران و در کل کسانی که با انواع موتور های رندر سرو کار دارند این موتور رندر را می شناسند در صورتی که این موتور رندر از GPU هم برای پردازش استفاده میکنه که در کار های سنگین امکان فوق العاده ای به شمار می رود.

blog-raylectron-v3-bedroom.jpg

دانلود نسخه 64 بیتی:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دانلود نسخه 32 بیتی:

منبع: آرک بوک

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
موتور رندر Raylectron با قدرت بسیار بالا و سادگی باور نکردنی خود میتواند صحنه ها و مدل های طراحی شده در نرم افزار اسکچاپ شما را به محیطی واقعی تبدیل کرده و یا انمیشنی که در محیط برنامه اسکچاپ ساخته اید را با کیفیت باورنکردنی رندر کند.

علاوه بر این موارد این موتور رندر قدرتمند این قابلیت را دارد تا چمن یا پرزهای فرش و پارچه ها را به صورتی واقعی برای شما مدل کرده و رندری با کیفیت بسیار بالا تهیه کند.

به گفته خود سازندگان، این پلاگین نه تنها برای معماران و طراحان داخلی مورد استفاده هست بلکه برای تمامی کسانی که از اسکچاپ به صورت تفریحی استفاده میکنن میتواند مورد استفاده قرار بگیرد و مدلهایی که با این نرم افزار ساخته می شوند همچون مدل سازی برای بازی ها و یا کار های CG و .... را تبدیل به واقعیت کند.

نکته جالب توجه این است که ورژنهای مختلفی از نرم افزار قابل دانلود می باشد که بسته به نوع سخت افزار شما که از cpu قوی برخوردارید یا دارای GPU بالای هستین میتوانید نسخه مورد استفاده و سازگار با سیستم خود را تهیه کرده و از رندر گیری با سرعت بالا و کیفیت باورنکردنی این موتور لذت ببرید.

کم تر طراح و یا معماری در ایران و در کل کسانی که با انواع موتور های رندر سرو کار دارند این موتور رندر را می شناسند در صورتی که این موتور رندر از GPU هم برای پردازش استفاده میکنه که در کار های سنگین امکان فوق العاده ای به شمار می رود.

دانلود نسخه 64 بیتی:

منبع:

:w58::jawdrop: عالین

ممنون

لینک به دیدگاه

تعدادی از آثار خلق شده با این موتور خارق العاده!

بدون استفاده از فتوشاپ و نرم افزارهای ادیت تصاویر:a030:

عکسی یافت نشد!..:ws52:

عکسا دیده میشه!مشکلی نداره!

لینک به دیدگاه
اینم 32 بیتی خدمت شما :a030:

آموزش کار با پلاگین

عکسا دیده میشه!مشکلی نداره!

بله:icon_pf (34):

فک کردم غیر از عکسای بالایی منظورتونه

آخه تو یه پست جدا نوشته بودین

لینک به دیدگاه

بله:icon_pf (34):

فک کردم غیر از عکسای بالایی منظورتونه

آخه تو یه پست جدا نوشته بودین

نه توی همون پست دوم هم یک سری عکس هست یعنی دیده نمیشن؟ :ws38:کیفیتاشون خیلی بالاست یه مقدار دیر لود میشن!

لینک به دیدگاه
اینم 32 بیتی خدمت شما :a030:

آموزش کار با پلاگین

میشه یه نگا به لینک 32 بندازین؟:whistle:

دان نمیشه:hanghead:

لینک به دیدگاه

دیر لود میشن.

لینکها اصلاح شدن:a030:

البته بااس ببخشین مهندس

شاید نت من مشکل داره

ولی وقتی میخوام دان کنم این صفحه میاد:icon_pf (34)::icon_pf (34):

rhvaxecpwntg1v2n8w0r.jpg

لینک به دیدگاه

البته بااس ببخشین مهندس

شاید نت من مشکل داره

ولی وقتی میخوام دان کنم این صفحه میاد:icon_pf (34)::icon_pf (34):

نه مشکل از نت شما نیست، لینک درست رو به پست اول اضافه کرده بودم، این یکیو یادم رفته بود:icon_pf (34)::ws3:

لینک به دیدگاه

دیر لود میشن.

لینکها اصلاح شدن:a030:

نه مشکل از نت شما نیست، لینک درست رو به پست اول اضافه کرده بودم، این یکیو یادم رفته بود:icon_pf (34)::ws3:

آها

درستید:w16:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
چجوری باید نصب بشه؟:ws3:

داخل فایل یک پوشه setupهستش روی اون دابل کلیک کنید از شما آدرس محل نصب برنامه رو میخواد بعد مرحله بعدش آدرس فولدر پلاگینهای اسکچاپتون رو میخواد آدرس بدین و okکنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...