رفتن به مطلب
  • 0

نصب اینترنتی ویندوز

ali.ghashange13

سوال

سلام

کسی میدونه چه جوری میشه ویندوز رو اینترنتی عوض کرد؟من رو سیستمم ویدوز اصل بوده حالا چون سی دی رامم خرابه و نمیخوام از بک اپ های قبلیش استفاده کنم.همون ویندوز اصل رو هم میخوام.ظاهرا با اینترنت میشه این کار رو کرد.حالا نمیدونم مربوط به مایکروسافته یا سایت دیگه ای این کار رو انجام میده

ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

با تشکر:icon_gol:

لینک به دیدگاه

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
سلام

کسی میدونه چه جوری میشه ویندوز رو اینترنتی عوض کرد؟من رو سیستمم ویدوز اصل بوده حالا چون سی دی رامم خرابه و نمیخوام از بک اپ های قبلیش استفاده کنم.همون ویندوز اصل رو هم میخوام.ظاهرا با اینترنت میشه این کار رو کرد.حالا نمیدونم مربوط به مایکروسافته یا سایت دیگه ای این کار رو انجام میده

ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

با تشکر:icon_gol:

سلام دوست عزیز

لپ تاپ خودم توی خود هارد هم یه بکاپ از ویندوز گذاشته، که ویندوز رو از روش از اول نصب می کنه.

مدل لپ تاپتون چیه؟

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام دوست عزیز

لپ تاپ خودم توی خود هارد هم یه بکاپ از ویندوز گذاشته، که ویندوز رو از روش از اول نصب می کنه.

مدل لپ تاپتون چیه؟

من asus n53 دارم

ظاهرا ماله من چیزی رو هارد نگه نداشته

لینک به دیدگاه
  • 0
من asus n53 دارم

ظاهرا ماله من چیزی رو هارد نگه نداشته

سلام

اون پارتیشن قابل مشاهده توی My Computer نیست، اما Disk management نشونش میده، هیچ حرف یا عنوانی هم بهش اختصاص داده نشده. عکس زیر رو نگاه کنین حتی پر یا خالی بودن اون رو هم ویندوز نمی تونه به درستی تشخیص بده، برای من رو نوشته Free، در حالی اینجوری نیست.

3bej1a8b10yilcuu42nn.png

مثل اینکه برای ASUS کلید F9 هست، قبل از اینکه ویندوز شروع بالا اومدن کنه باید فشار داده بشه، می تونین چند بار پست سر هم بزنین تا مطمئن بشین که وارد ویندوز نمیشه. البته اینا در صورتی هست که چنین بک آپی موجود باشه، توی این ویدئو هم یه خورده در این مورد توضیح داده:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 0

چون توی یه پست نمیشه دو تا ویدئو گذاشت، اینجا میذارم:

یه ویدئوی دیگه ای هم بود برای انتقال این بک آپ به هارد دیگه یا در صورت کار نکردن کلید F9 چیکار میشه کرد:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...