رفتن به مطلب

صندلی شماره یازده با حضور pary naz خانوم

ارسال های توصیه شده

سلام مجدد :)

درود :w16:

1-شما خانوما که ادعا میکنید از مردها خوشگل ترید...چرا اینقدر آرایش میکنید؟:ws38:

واسه اینکه اعتماد به نفس اقایون از بین نره وفکرکنن همه ی این زیبایی ها فقط وفقط به خاطر ارایشه.:w16:مدیونی اگه فکرکنی غیر از اینه وارایش علت زیباییه دخترای امروزیه!:ws3:

2-پیشانی مبارک را سه بار محکم بکوبید روی صفحه کلید (کیبورد) ببینیم چی تایپ میشه! :banel_smiley_4: چه فرقی داره فکرکن تایپ میشه:نتتلببل:ws3::vahidrk:

3-چون بیوتکنولوژی میخونی بگو حادثه ی هیندنبرگ چه ربطی به مهندسی شیمی داره؟:banel_smiley_4: اخه انفجار یه کشتی هوایی و ارتباطش با مهندسی شیمی چه ربطی به بیوتکنولوژی داره؟!:vahidrk: ولی چون جواب شما لازمه احتمالا مهندسین شیمی باید تدبیری بیاندیشند تا از انفجارها واتش سوزی های احتمالی در سوخت های چنین وسایل نقلیه ای جلوگیری به عمل بیاورند. به نظرم ممکنه دلیل اتش سوزی اون کشتی هوایی الکتریسیته ساکن بوده است.:ws38:

4-سه تا از بازیگرای مورد علاقه؟ شهاب حسینی/مهران مدیری/رضاعطاران

5-سه تا از خواننده های مورد علاقه؟ خواجه امیری/شهرام شکوهی/سالار عقیلی/ البته تو مجازا:ws3:

6-سه شهید خلبان ترک را نام ببرید؟:ws3:از تو فیلم مورد علاقه وقشنگ شوق پرواز میگم: شهید عباس بابایی/شهید سعیدخجسته فر و..:thk:

7-قبل از اینکه پسر شجاع به دنیا بیاد، اسم "پدر پسر شجاع" چی بود؟ طبق شواهد موجود احتمالا اسمش رو دوست نداشته میخواسته عوض کنه برای همین وقتی فهمیده داره بچه دارمیشه از فرصت استفاده کرده وواسه خودش وبچش اسم انتخاب کرده اول رفته ثبت احوال اسم خودش رو گذاشته پدرپسر شجاع بعد که بچش دنیا اومده از ائنجایی که دوست داشته بچش شجاع ودلیر باشه اسمش رو گذاشته پسرشجاع.:texc5lhcbtrocnmvtp8

حالا هم اگه بخواهیم اسم سابقش رو پیدا کنیم باید به ثبت احوال محلشون زنگ بزنیم وپرس وجوکنیم.:ws3:

8-معنی کلمه ی "اضمحلال" چیه؟! :ws37:یعنی این :

e70928cb04f41bef48d041bde73e5d17.jpg

9-تصوری که از جدا داری چیه؟! :ws52: جداً یا جدا؟!! تو سری سوالات بعدیت تکرارش کن اخه متوجه سوالت نشدم:a030:

10-با کلمات زیر جمله بساز:

بیل-پریناز-خودش-سبیل-ماهواره فجر پریناز با بیل خودش چنان بر سبیل های زشت مدیر ان اداره کوبید که از درد مثل ماهواره ی فجر به هوا پرتاب شد.:ws3:

:a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
چه وضعشه خو ! همه سوالاتو پرسیدن :w000:

خو من دیگه چی بپرسم؟:banel_smiley_4:

هرچی دوست داری بپرس نازنین جان:w16::icon_gol:

این همه سوال تو دنیاست اصلا بهم نمیخواد رحم کنی!:whistle: ولی این اخری رو جدی نگیری ها اخه گناه دارم:no:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام پری جون در چه حالی؟؟؟:ws3:

با این سوالا که دوستان پرسیدن من بودم اول جزغاله می شدم.. پشت بندش ذوب می شدم...:w58:

خوب سوالای من زیاد سخت نیس...

1_بارون و بیشتر دوس داری یا برفو؟

2_چرا به انجمن اومدی؟

3- اگه یه روز قرار باشه دیگه نیای انجمن می تونی نیای؟

4-چه اتفاقی ممکنه باعث بشه دیگه نیای انجمن؟

5- چه چیزی بهت آرامش می ده؟

6- منو دوس داری؟:w02:

7- نجوای شبانه

8- یه درد دل

9- خدا

من اگه بتونم بازم میام سوال میپرسم....

موفق باشی گلم:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

درود

1. برنامه زندگیت چیه

2. استدال تو از آفرینش هستی چیه؟
  3. خدا کجای زندگیت قرار داره؟
  4. یه شکلک واسه اسمای زیر بزار:

مهدی عارف

محمد عارف

ساغر

نازنین

سید مهدی

ایمان

پری ناز

مینا یوسفی

ماشین از روبرو بیاد تو سینه ات هول میکنی؟

دستت انداختن؟تعریف کن

دست انداختی؟تعریف کن

بازم میام:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام پری جون در چه حالی؟؟؟:ws3:

با این سوالا که دوستان پرسیدن من بودم اول جزغاله می شدم.. پشت بندش ذوب می شدم...:w58:

خوب سوالای من زیاد سخت نیس...

1_بارون و بیشتر دوس داری یا برفو؟ بارون

2_چرا به انجمن اومدی؟یه بار داشتم درباره یه موضوع سرچ میکردم اتفاقی به این جا اومدم.:w16:

3- اگه یه روز قرار باشه دیگه نیای انجمن می تونی نیای؟فکر کنم خیلی سخت باشه برام حسابی معتاد شدم.ولی هرکاری امکان داره:whistle:

4-چه اتفاقی ممکنه باعث بشه دیگه نیای انجمن؟ نمیدونم:ws38:

5- چه چیزی بهت آرامش می ده؟ یاد خدا وحرف زدن باهاش:5c6ipag2mnshmsf5ju3

6- منو دوس داری؟:w02: مگه میشه دوست نداشت؟!:icon_gol:

7- نجوای شبانه خدایا تنهام نزار

8- یه درد دل الان دلم بارون میخواد....

9- خدا عشق اول واخر

من اگه بتونم بازم میام سوال میپرسم....

موفق باشی گلم:icon_gol:

ممنون:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
درود

1. برنامه زندگیت چیه یه رازه......:icon_redface:
  2. استدال تو از آفرینش هستی چیه؟ اگه بخوام درباره افرینش خودمون بگم به نظرم همه ی ما ماموریت های مهمی در این دنیا برعهده داریم که باید انجام بدیم....
  3. خدا کجای زندگیت قرار داره؟ درتمام زندگیم .اگه خدا نباشه من میترسم.دوست دارم همیشه در اغوشش باشم. خدا انقد مهربونه که با وجودی که حتی ما خوب نباشیم وازش دوری کنیم بازم کنارمون میمونه وتنهامون نمیزاره وهمیشه بهترین ها رو نصیبمون میکنه.:w16:
  4. یه شکلک واسه اسمای زیر بزار:

مهدی عارف :xbex7jmjnhtbacgrr3x

محمد عارف:coffee:

ساغر :ws31:

نازنین:w12:

سید مهدی:w16:

ایمان:a030:

پری ناز:icon_pf (44):

مینا یوسفی :icon_gol:

ماشین از روبرو بیاد تو سینه ات هول میکنی؟ هرکی باشه هول میکنه.:ws3:

دستت انداختن؟تعریف کن بعله:ws3:ولی یادم نمیاد فکرکنم سوال مسخره ای پرسیدم که توسط استاد دست انداخته شدم :ws3:البته لازم به ذکره اون روز استاد خیلی عصبانی بود:whistle:

دست انداختی؟تعریف کن نمیدونم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بازم میام:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
منظورم "خدا" بود...:ws3:

بهترین ومهربان ترین پشتیبان وهمراه ،کسی که همیشه میشه روش حساب کرد و به پشتیبانی اون قدم برداشت. خدا کسیه که همیشه بهترین ها را در بهترین زمان وشرایط نصیب همه میکنه ولی بهترین هرکس فرق میکنه.:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه

از جمله زیر چی فهمیدی؟؟

معبدی که در آن هزار شمع روشن باشد، خاموش شدن یکی از آنها هیچ مشکلی ایجاد نخواهد نمود.اما در معبدی که در آن هیچ شمعی روشن نیست تنها روشن نمودن یک شمع همه جا را روشن می سازد. اگر از پنجره معبدی که در آن فقط یک شمع روشن است پروانه ای وارد شود مستقیما به سوی همان یک شمع می رود.اما اگر از پنجره معبدی که درآن هزار شمع روشن باشد پروانه ای وارد شود نمی داند به سمت کدامین شمع برود و در فضای معبد سرگردان به این سو و آن سو می رود!

اگه به جای شاعر بودی متن این شعر رو چطور ادامه میدادی؟

به دنبال تو می گردم تو ای تنها ترین سردار فتح قلب ویرانم

تو ای شهزاده ی خوشبخت کاخ حسرت جانم

تو ای زیباترین پروانه ی بی تاب شمع قلب سوزانم

به دنبال تو می گردم که شاید....

یه خاصره شیرین زندگیت رو تعریف کن؟

یه خاطره تلخ رو از زندگیت تعریف کن؟

نظرت در مورد متن زیر چیه؟

به نظرت همه ی ما افسانه ایم؟ اصلا" میتونیم افسانه باشیم؟ مادرم برايم افسانه مي گفت... پر از شيدايي زمانه ؛لبريز از افسونگري جانانه ومن غافل از گذر عمر؛ در كنار جويبار زمانه؛ تنها سراپا گوش بودم . روزگار همچنان مي نوشت و من شدم افسانه... من در خيال خود ان رود خروشان بودم وجوانيم سنگهاي صيغلي خفته در بستر روزگار. اما من تنها افسانه اي از ان روزها و رودها بودم... با خاطراتي خيس كه ديگر با چشم جان هم خوانده نمیشدند... من همان روزها هم افسانه اي كهنه بودم كه بارها و بارها در گذشته هاي دور نوشته و فراموش شده بودم و غافل در تكراري جديد ؛از بوي ماندگي ان؛ سرمست مي شدم و خيره در چشمان معصوم كودكم برايش افسانه مي گفتم: افسانه ي قديمي زندگی... را

متن زیر چند غلط داره درستهاشو بنویس؟

به لحاظ رعایت ترتیب ابتدا به بدخوانی یا اشتباه خوانی‌های متن را بررسی می‌کنیم: دقت در خوانش و رعایت تمام جوانب در خواندن حتی یک کلمه، برای احیای یک متن امری بدیهی است. در مراحل اولیه اگر مصحح از کسی هم کمک می‌گیرد باز هم کار اصلی بر دوش او قرار دارد. اشتباه خوانی در سفرنامة نایب السدر وحشتناک است. مع الاسف باید گفت آن قدر کلمات افتاده از این متن فراوان است که شمارش آن کار دشواری است و آنچه در اینجا آمده، مشتی از خروار است.بعضی اوقات این افتادگی‌ها به گونه‌ای آشکار است که با یک روخوانی سطحی نیز می‌توان متوجه آن شد، چه رسد به مقابلة دقیق که بسیاری از این ریختگی ها را برملا می‌کند. یکی از شاهکارهای کتاب در این صفحه است. نایب السدر پس از مقداری فارسی نویسی، به عربی و طی پاراگرافی طولانی بهتقسیم علم پرداخته که بیش از دو سطر از دو جای این پاراگراف افتاده است. در سفرنامة نایب الصدر بنا به مغتضای حال، آیات، احادیث، اشعار و عبارات عربی به چشم می‌خورد. بخشی از اشکال کار مصحح در این است که گاهی بین آیات و عبارات عربی تفاوت نگذاشته است، به گونه‌ای که به هم متصل شده است.

در اشعار زیر احساسات شاعر رو به طور کامل شرح بده و چرا شاعر دچار چنین حسی شده و در هر مورد یه توصیه به شاعر هر شعر داشته باش

1-

عاشق نميشوم، دلواپسم نباشدستاني از تهي، پاهايي از ورم

فکر مرا نکن، امروز بهترم...

2. حال مرا مپرس، چيزي مهم که نيست...

اين دلشکستگي، اقرار بي کسي ست

درگير من مشو، همدم نميشوم

حوا مرا ببخش... آدم نميشوم...

3-

تقصير تو نبود، نه من نه بخت خود

تو عشق خط زدي، من خواستم نشد

درگير عادتم، سرگرم خود شدم

در مرز يک سقوط، ديگر نه تو نه من...

4-

از پشت اين سکوت، از اين نقاب و نقش

حال مرا بفهم، جرم مرا ببخش

امروز بهترم... حوا بيا ببين

دلتنگ من مباش، من مرده ام... همين!

5-

شکل خودم شدم... تلخ و بدون ره

در انتهاي خويش، حال مرا بفهم

شکلي شبيه خود، با چشم گريه سوز

باور نميکنم، آئينه را هنوز...

------------

جا داره اینجا از ناصر عزیز تشکر کنم:whistle:

بازم بیام؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلاممم...

نیومدم بسوزونمت...

اول از دعوتت ممنونم و سپاسگذار...که لایق دونستی و وقت گذاشتی واسه دعوت....

1.یه کلمه درمورده اینا بگو!

آب...

من...

جنگل و تنها تو بین هزاران درخت...

غروب جلو دریا....

روز تولدت....

روز عقدت در آینده....

نوجوانی....

2.این جمله رو توضیح بده!"عاشق که بشی کر و کور میشی"؟؟؟؟

3.اگه از ایران بری کجا میری؟

4.دنیات چه رنگیه؟

5.عیدی واسه کی بهترین چیزو هدیه میدی؟

6.اگه یکطرفه عاشق بشی حاظری به طرفت بگی دوست دارم؟التماس میکنی به خدا واسه بدست آوردنش؟

7.از 10نفر تشکر کن....؟فقط اسماشون بگو...

8.اگه دوباره به دنیا بیای حاظری همینجور که زندگی کردی تا الان باز اینجور زندگی کنی؟

9.یه نصیحت به من؟

10.مواظب خودت و قلبت باش....

ممنونم بابت پاسخ دادنت...

شاد باشی و سرزنده...

دوست دارم پری نازم...:icon_gol:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥

• Like 5
لینک به دیدگاه
از جمله زیر چی فهمیدی؟؟

معبدی که در آن هزار شمع روشن باشد، خاموش شدن یکی از آنها هیچ مشکلی ایجاد نخواهد نمود.اما در معبدی که در آن هیچ شمعی روشن نیست تنها روشن نمودن یک شمع همه جا را روشن می سازد. اگر از پنجره معبدی که در آن فقط یک شمع روشن است پروانه ای وارد شود مستقیما به سوی همان یک شمع می رود.اما اگر از پنجره معبدی که درآن هزار شمع روشن باشد پروانه ای وارد شود نمی داند به سمت کدامین شمع برود و در فضای معبد سرگردان به این سو و آن سو می رود!

تنها کمک واتصال به یک نفر (خدا)میتواند به ما کمک کنه!/

گاهی افزایش مسیرهای ممکن برای انتخاب ورفتن نه تنها باعث کمک نمیشه بلکه بیشتر سرگردانمون میکنه(من الان یه همچین وضعی دارم:ws37:)/

اگه به جای شاعر بودی متن این شعر رو چطور ادامه میدادی؟

به دنبال تو می گردم تو ای تنها ترین سردار فتح قلب ویرانم

تو ای شهزاده ی خوشبخت کاخ حسرت جانم

تو ای زیباترین پروانه ی بی تاب شمع قلب سوزانم

به دنبال تو می گردم که شاید....

به دنبال تو میگردم که شاید بتوانم بگویم..

هم آندم که مرا ویران نمودی

و گشتی فاتح ویرانه هایم

زمام قلب من در دست تو ماند

مبارک بادت ای سردار پیروز

قافیه نداشت چون این جوری بهتر در اومد:ws3:

یه خاصره شیرین زندگیت رو تعریف کن؟ چون اول رفتم سوالای پایین رو جواب بدم فکر کنم حالم رو میتونی درک کنی که حال تعریف کردن نداشته باشم:icon_razz:

یه خاطره تلخ رو از زندگیت تعریف کن؟ اینم طبق بالا:vahidrk:

نظرت در مورد متن زیر چیه؟

به نظرت همه ی ما افسانه ایم؟ اصلا" میتونیم افسانه باشیم؟ مادرم برايم افسانه مي گفت... پر از شيدايي زمانه ؛لبريز از افسونگري جانانه ومن غافل از گذر عمر؛ در كنار جويبار زمانه؛ تنها سراپا گوش بودم . روزگار همچنان مي نوشت و من شدم افسانه... من در خيال خود ان رود خروشان بودم وجوانيم سنگهاي صيغلي خفته در بستر روزگار. اما من تنها افسانه اي از ان روزها و رودها بودم... با خاطراتي خيس كه ديگر با چشم جان هم خوانده نمیشدند... من همان روزها هم افسانه اي كهنه بودم كه بارها و بارها در گذشته هاي دور نوشته و فراموش شده بودم و غافل در تكراري جديد ؛از بوي ماندگي ان؛ سرمست مي شدم و خيره در چشمان معصوم كودكم برايش افسانه مي گفتم: افسانه ي قديمي زندگی... را

گذر عمر و تکرار......تکراری بیش نیست ولی برای هرکس تازگی دارد چون خودش تجربه نکرده و وقتی تجربه کرد میفهمد که همانی بود که پیشینیان تجربه اش کردن. کاش از تجربه های پیشینیان استفاده کنیم تا در اخر از پایانش راضی باشیم .:ws37:ولی افسانه نیستیم شاید یه حقیقت تکراری باشیم که میتوانیم تکراری نباشیم.

متن زیر چند غلط داره درستهاشو بنویس؟

به لحاظ رعایت ترتیب ابتدا به بدخوانی یا اشتباه خوانی‌های متن را بررسی می‌کنیم: دقت در خوانش و رعایت تمام جوانب در خواندن حتی یک کلمه، برای احیای یک متن امری بدیهی است. در مراحل اولیه اگر مصحح از کسی هم کمک می‌گیرد باز هم کار اصلی بر دوش او قرار دارد. اشتباه خوانی در سفرنامة نایب السدر وحشتناک است. مع الاسف باید گفت آن قدر کلمات افتاده از این متن فراوان است که شمارش آن کار دشواری است و آنچه در اینجا آمده، مشتی از خروار است.بعضی اوقات این افتادگی‌ها به گونه‌ای آشکار است که با یک روخوانی سطحی نیز می‌توان متوجه آن شد، چه رسد به مقابلة دقیق که بسیاری از این ریختگی ها را برملا می‌کند. یکی از شاهکارهای کتاب در این صفحه است. نایب السدر پس از مقداری فارسی نویسی، به عربی و طی پاراگرافی طولانی به تقسیم علم پرداخته که بیش از دو سطر از دو جای این پاراگراف افتاده است. در سفرنامة نایب الصدر بنا به مغتضای حال، آیات، احادیث، اشعار و عبارات عربی به چشم می‌خورد. بخشی از اشکال کار مصحح در این است که گاهی بین آیات و عبارات عربی تفاوت نگذاشته است، به گونه‌ای که به هم متصل شده است.

مع الاصف/مقتضا

در اشعار زیر احساسات شاعر رو به طور کامل شرح بده و چرا شاعر دچار چنین حسی شده و در هر مورد یه توصیه به شاعر هر شعر داشته باش:banel_smiley_52:یا حضرت عباس

1-

عاشق نميشوم، دلواپسم نباش دستاني از تهي، پاهايي از ورم

فکر مرا نکن، امروز بهترم... شاعر دچار توهم وهذیان شده:ws3:جدا از شوخی به گمونم شاعرمیخواد بگه حتی الان که دستانم خالیست وپاهام ورم کرده حالم بهتره تا زمانی که عاشق باشم.:w16:چون از دست عشق کلافه است و خسته ودرمانده است وسر به بیابان گذاشته:ws3: ای شاعر عزیز گوش جان بسپار به گفته نغز وگرانمایه وچون در من: اخه برادر من چرا الکی انقد انرژی تلف میکنی و فسفر میسوزونی تا کلمات رو کنار هم بچینی خب یه کلمه بگو حالا که فراموشش کردی حالت بهتره .والسلام:ws3:

2. حال مرا مپرس، چيزي مهم که نيست...

اين دلشکستگي، اقرار بي کسي ست

درگير من مشو، همدم نميشوم

حوا مرا ببخش... آدم نميشوم... دوگانگی شخصیتی داره احتمالا:ws3:احساس میکنه لیاقت معشوقش رو نداره ودر عین حال این حالش رو ناشی از تنهایی ودرماندگی اش میداند.:w16: توصیه:ws38::خودش رو پیش دکتر نشون بدهد.

3-

تقصير تو نبود، نه من نه بخت خود

تو عشق خط زدي، من خواستم نشد

درگير عادتم، سرگرم خود شدم

در مرز يک سقوط، ديگر نه تو نه من... اینجا واقعا که دیگه شاعره خوددرگیری داره:4564: اخه به من چه خو؟:4564:

4-

از پشت اين سکوت، از اين نقاب و نقش

حال مرا بفهم، جرم مرا ببخش

امروز بهترم... حوا بيا ببين

دلتنگ من مباش، من مرده ام... همين! تا اینجا شعر نمیدونست مرده ولی خدارو شکر الان اینو فهمید واعتراف کرد خب اخه ادم حسابی زودتر میمردی ومارو نجات میدادی..اخه اگه عاشق نمیشدی کسی میگفت شاعره کم اورده؟!:w000:

خب میشه گفت با سکوت در برابر معشوق داره به عشقش اعتراف میکنه.:w16: هیچ توصیه ای هم به این عاشق بیچاره ندارم:icon_razz:اصلا به من چه ؟:hanghead:

5-

شکل خودم شدم... تلخ و بدون ره

در انتهاي خويش، حال مرا بفهم

شکلي شبيه خود، با چشم گريه سوز

باور نميکنم، آئينه را هنوز...

احساس پوچی وسرگردانی میکنه وشبیه ادم های سرگردان و بی هدف شده وچشمانش از شدت گریه قرمز شده طوری که خودش رو جلوی ایینه نمیشناسه:w16: و اما توصیه: بره دست وصورتش رو بشوره ولباس خوشگلاش رو تن کنه وبشینه اوضاع رو تجزیه تحلیل کنه تا از این سرگردانی در اد:ws3:

------------

جا داره اینجا از ناصر عزیز تشکر کنم:whistle:

بازم بیام؟

:vahidrk::icon_razz: اگه باز سوالاتت رو کپی نمیکنی بیا:icon_razz:

مگه قرار نشد رحم داشته باشی؟:4564:

ولی از اونجایی که من نمیترسم بازم بیا.مدیونی اگه فکر کنی ترسیدم:sad0:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلاممم...

نیومدم بسوزونمت...

اول از دعوتت ممنونم و سپاسگذار...که لایق دونستی و وقت گذاشتی واسه دعوت....

شما تاج سری اینا چه حرفیه!:a030::icon_gol:

1.یه کلمه درمورده اینا بگو!

آب... زلال

من...یه دختر خوب وبامرام:icon_gol:

جنگل و تنها تو بین هزاران درخت... اگه روزه احساس قشنگیه.البته اگه حیوان درنده نداشته باشه:ws37:ولی اگه شبه میترسم.:sad0:

غروب جلو دریا....شگفت انگیز

روز تولدت....مبارک وفرخنده:ws3:

روز عقدت در آینده....انشالله شادی

نوجوانی....طوفان عمر

2.این جمله رو توضیح بده!"عاشق که بشی کر و کور میشی"؟؟؟؟نمیتونی درست تصمیم بگیری چون یه وزنه سنگین به پاهات وصل شده که تمام تصمیماتت رو تحت شعاع قرار میده.البته این وزنه به عقل وصله نه به پا

3.اگه از ایران بری کجا میری؟المان

4.دنیات چه رنگیه؟ابی

5.عیدی واسه کی بهترین چیزو هدیه میدی؟به کسی که دوسش داشته باشم

6.اگه یکطرفه عاشق بشی حاظری به طرفت بگی دوست دارم؟التماس میکنی به خدا واسه بدست آوردنش؟نه ترجیح میدم فراموش کنم.اخه عشق یک طرفه به درد نمیخوره به قول دکتر شریعتی تو این عشق یه نفر میمونه با دو دل ویکی دیگه بی دل میشه.

7.از 10نفر تشکر کن....؟فقط اسماشون بگو...

خدا/پدرم/مادرم/معلم پنجم دبستان/معلم زیست دبیرستانم/کلا فردی به اسم معلم/دیگه کسی یادم نمیاد

8.اگه دوباره به دنیا بیای حاظری همینجور که زندگی کردی تا الان باز اینجور زندگی کنی؟بله خدارو شکر. ولی خب هنوز خیلی از تصمیم های اصلی زندگی هست که بعد از اون تصمیمات باید ببینم جوابم چی خواهد بود.

9.یه نصیحت به من؟من کی باشم که بخوام نصیحت کنم. فقط یه چیزی که خودم از بقیه یاد گرفتم با تو درمیان میزارم.همیشه با دید مثبت به مسائل و اتفاقات پیرامونت نگاه کن. البته دید واقع بینانه رو فراموش نکن.:a030:

10.مواظب خودت و قلبت باش....

ممنونم بابت پاسخ دادنت...

شاد باشی و سرزنده...

دوست دارم پری نازم...:icon_gol:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥

ممنونم که اومدی.ممنون که وقت گذاشتی وسوال پرسیدی :w16: ممنون تو هم همینطور امیدوارم همیشه شاد وسالم وامیدوار باشی.:icon_gol:

ما بیشتر دوست داریم تمنا جون:a030:.خیلی خیلی دوست دارم..:icon_gol:

راستی بابت تاخیر در پاسخ دادن باید منو ببخشی اگه سوال های سید مهدی رو ببینی درکم میکنی:4564:

• Like 3
لینک به دیدگاه

wgkjdbvb9otrkmp78h8s.png

1- به جز انجمن نواندیشان دیگه توی کدوم سایت / شبکه اجتماعی / انجمن و... فعالیت داری ؟!

2- تا حالا وبلاگ یا پیج فیس بوک (اکانت نه) و اینجور چیزا هم داشتی؟!

3- توی انجمن دیگه ای هم عضو هستی یا بودی ؟!

4- از پستهای کدوم کاربرا خوشت میاد ؟!

5- لینک چند تا تاپیک یا پست خوب رو میشه بزاری ببینیم ؟!

6- چی شد با این انجمن آشنا شدی ؟! (چجوری شد که عضو شدی؟)

7- از دوستای واقعیت که میبینیشون (دانشگاه ، فامیل و ...) هم کسی توی انجمن هست ؟!

8- با کسی آشنا شدی توی این انجمن ... که بعدا" قرار گذاشته باشید همو ببینید و ...؟

9- شده تا حالا حس کنی دو کاربر پستهاشون ، نظراشون و نوع نگاهشون شبیه هم باشه ؟! کی ها؟!

10- اولین بار منو کجا دیدی توی انجمن ؟!

11- یه خاطره برامون تعریف کن کلا از تجربیات نت گردی ـت ؟!

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام دوباره پری جون

من خیلی فک کردم که نسوزونمت ولی دیدم بازم نمیشه و اقافرهاد گناداره تنهایی بسورونتت این شد که الان به قصد سوروندنت اومدم....:ws3:

1-

شعارت توی زندگی چیه؟

2-

چه چیزی به زندگیت ارزش میده؟

3-

اولین چیزی که با این کلمات به ذهنت میرسه؟

خدا:مادر:پدر:دانشگاه:غذای دانشگاه:خرید:عید:چاپلوسی:سینما:حراست:13بدر:سال89:خوابگاه:مسئول خوابگاه:ایران:

4-اولین و آخرین باری که تقلب کردی با نمره هایی که گرفتی؟

5-در زندگیت بیشر برای چی تلاش می کنی؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟

6-در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستی؟

7-لذت بخش ترین رویایت چی بوده؟بدترین کابوست چی بوده؟

8-اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت

9-حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شه جن زده است تنها بگذرونی؟

10-اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟

11-تا حالا تو زندگیت به کسی کلک زدی؟میتونی بگی؟

12-فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟

13-فرق من میسازم با ما میسازیم چیه؟ راستی ما باید بسازیم یا دیگران بسازند و ما حرکت کنیم ؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
wgkjdbvb9otrkmp78h8s.png

:w58:چرا عکسم رو گذاشتی؟گذاشتی تا تاکید کنی مراسم داغ کردن کیه؟!!:ws3:

1- به جز انجمن نواندیشان دیگه توی کدوم سایت / شبکه اجتماعی / انجمن و... فعالیت داری ؟!سایت نخبگان جوان(البته به ندرت سر میزنم)/سایت نانو(برای یه ازمون عضو شدم)ولی فعالیت ندارم/همین:w16:

2- تا حالا وبلاگ یا پیج فیس بوک (اکانت نه) و اینجور چیزا هم داشتی؟!نه :w16:

3- توی انجمن دیگه ای هم عضو هستی یا بودی ؟!تو سوال اول جواب دادم.:w02:ولی تو انجمن های غیر مجازی:انجمن بیوتکنولوژی وهسته نانو دانشگاهمون عضوم

4- از پستهای کدوم کاربرا خوشت میاد ؟!ایمان(مدیر ارشد)/سامیار220/saba mn/ ......

5- لینک چند تا تاپیک یا پست خوب رو میشه بزاری ببینیم ؟!

6- چی شد با این انجمن آشنا شدی ؟! (چجوری شد که عضو شدی؟)اتفاقی بود.درباره موضوعی سرچ میکردم که سر از اینجا دراوردم.:ws3:

7- از دوستای واقعیت که میبینیشون (دانشگاه ، فامیل و ...) هم کسی توی انجمن هست ؟!نه فقط دوتا از دوستای دانشگاهم عضون ولی اصلا فعالیت ندارن.فقط عضو شدن:icon_redface:

8- با کسی آشنا شدی توی این انجمن ... که بعدا" قرار گذاشته باشید همو ببینید و ...؟نه:w58:

9- شده تا حالا حس کنی دو کاربر پستهاشون ، نظراشون و نوع نگاهشون شبیه هم باشه ؟! کی ها؟!خیلی ها بودن ولی خیلی از اوقات شباهت ها فقط توی بعضی از جنبه هاست نه همه.مثلا دید سیاسی یا اجتماعی و....:w16:

10- اولین بار منو کجا دیدی توی انجمن ؟!فکر کنم توی پستی بود که عقیده سیاسی رو مطرح کرده بودی البته تاپیک دقیقا یادم نیست ولی موضوعش تو همین حوالی بود.:ws52:

11- یه خاطره برامون تعریف کن کلا از تجربیات نت گردی ـت ؟!میخوای قضیه همون هدیه دانشگاهت رو بگم؟:ws3:باید بگم تا بقیه تو رو الگو قرار بدن تا دانشگاه بهشون جایزه بده:ws3:

خاطره نت گردی خاصی یادم نیست :ws38:

چه قدر درباره نت پرسیدی ؟:vahidrk:

دیگه زندگی شده فقط نت:banel_smiley_4:

یه بزرگی میگه(پری ناز): از اطرافیان و اتفاقات روزانه تون لذت ببرید.انقد هم تو نت الکی نچرخید:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام دوباره پری جون

سلام

من خیلی فک کردم که نسوزونمت ولی دیدم بازم نمیشه و اقافرهاد گناداره تنهایی بسورونتت این شد که الان به قصد سوروندنت اومدم....:ws3:

:banel_smiley_4:

1-

شعارت توی زندگی چیه؟جوری زندگی کن تا هیچ وقت حسرت نخوری

:w16:

2-

چه چیزی به زندگیت ارزش میده؟ تلاش وتوکل

3-

اولین چیزی که با این کلمات به ذهنت میرسه؟

خدا:عشق اول واخرمادر:دلسوز پدر:یه پشتیبان با مرام دانشگاه:محل فراگیری علم

:ws3:غذای دانشگاه:خیلی خاصه:ws3:خرید:کیف میده عید:عیدی ودورهم جمع شدن چاپلوسی::banel_smiley_4:سینما:فیلم حراست: کارت دانشجویی 13بدر:طبیعت سال89:انتخابات خوابگاه: یه تجربه قشنگ وجالب مسئول خوابگاه::ws3: ایران:کشورم

4-اولین و آخرین باری که تقلب کردی با نمره هایی که گرفتی؟تقلب نکردم:ws3:البته شده که جواب رو بپرسم یا به کسی جواب بدم.

5-در زندگیت بیشر برای چی تلاش می کنی؟ پیشرفت ، امنیت ، عشق ، هیجان ، علم یا چیزهای دیگه ؟عشق(عشق به هرچیزی میتونه باشه عشق به هدف و...)

6-در زندگی بیشتر از همه مدیون چه کسی هستی؟خدا

7-لذت بخش ترین رویایت چی بوده؟بدترین کابوست چی بوده؟اقیانوس..../اینکه خدا منو حتی واسه یه لحظه به حال خودم رها کند...

8-اسم کدوم یکی از اینها رو بی وفایی میگذاری؟ (فقط یکی رو انتخاب کن) ریا، بی تفاوتی ، خیانت /خیانت

9-حاضری یک شب رو توی خونه ی متروکه ای که گفته می شه جن زده است تنها بگذرونی؟نه

10-اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ اخه نمیدونم زمان درست براورده شدن ارزوهام میتونه الان باشه یانه!!:ws37:

11-تا حالا تو زندگیت به کسی کلک زدی؟میتونی بگی؟ سرکارگذاشتن وشوخی بوده

12-فرض کن قراره فیلم زندگیتو درست کنن به نظرت اسمش چی باشه؟ نمیدونم:ws37:

13-فرق من میسازم با ما میسازیم چیه؟ راستی ما باید بسازیم یا دیگران بسازند و ما حرکت کنیم ؟ضمیر اول شخص داره ولی ما میسازیم ضمیر دوم شخص داره:ws3:/

هرکس باید به اندازه توان خودش بسازه وحرکت کنه:a030:

ممنون :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...