رفتن به مطلب

ثبت نام مسابقات ورزشی نواندیشــان

H O P E

ارسال های توصیه شده

سلام به همه نواندیشانی های عزیز

:ws37:

با توجه به نزدیک شدن به فصل بهار و مساعد شدن هوا ، کم کم این امکان فراهم میشه که بتونیم برای برنامه های دسته جمعی برنامه ریزی کنیم . یکی از برنامه هایی که به این منظور در نظر گرفته شده ، تشکیل تیم های مختلف ورزشی هست !

:w16:

تابحال برنامه هایی مث مسابقه فوتبال یا پینگ پونگ رو داشتیم توی ادوار مختلف و دوستان تا حدودی آشنا هستن با این کلیت این جور برنامه ها . منتها این بار تصمیم داریم خیلی برنامه ریزی شده تر به این قضیه بپردازیم !

:w16:

نکته اول - هدف اصلی از ایجاد این برنامه، علاوه بر دیدارهای حضوری و دوستانه اینه که (در صورت مشارکت و همراهی شماها) بتونیم یه گردهمایی پر شور ورزشی داشته باشیم ! ولی خب این مسئله دقیقا برمیگرده به میزان مشارکت بچه ها و اعلام حضورشون ! در واقع نیازمند جمعیت ثبت نامی کافی هستیم !

نکته دوم - رشته های ورزشی پیشنهادی ما رشته هایی هستند که عمومیت بیشتری دارن و نیازمند تخصص کمتری هستن، مث فوتبال ، والیبال ، پینگ پونگ ، کوهنوردی، بدمینتون و ...! ولی خب شما هم اگر پیشنهاد دیگه ای در این زمینه دارین حتما بگین :ws37: مثلا من به شخصه فکر میکنم پینت بال هم پیشنهاد خوبی باشه ، ورزش تخصصی نیس ولی بازی دسته جمعی ای و پر تحرکه دیگه:w16:

نکته سوم - درباره محل دقیق هر مسابقه به موقع اطلاع رسانی ها انجام خواهد شد ، ولی چون خیلی نمیخوایم جنبه رسمی بدیم به این برنامه و بیشتر این فعالیت گروهی و فضای دوستانه ش مطرحه ، برای همین ممکنه مثلا محل برگزاری بازیهای والیبال توی یکی از پارک ها باشه :w16:

نکته چهارم - بعد از ثبت نام و اعلام حضور افراد توی رشته های مختلف، ما یه جمع بندی خواهیم داشت و بعد تاریخ بازی ها رو مشخص میکنیم ! ینی قراره کاملا برنامه ریزی شده پیش بریم . :w16:

حالا از شما عزیزان میخوایم که اول این فرم ثبت نام رو پر کنید و بعد توی این تاپیک هم اعلام کنید که ثبت نام کردین:ws37:

این فعلا ثبت نام اولیه هستش و میخوایم یه آمار کلی از حضور بچه ها بدست بیاریم ، ولی لطف کنید اعلام آمادگی تون رو هوا و الکی نباشه :a030:

• Like 39
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سودی هم فکر کنم والیبال شرکت میکنه

برا قدشون نه سودی؟؟؟

نه:w02:

زدم کوهنوردی:w02:

قدم بلند هست دیگه میخوام چیکار:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...