رفتن به مطلب

کنکور ارشد 95

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 86
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راستی بچه هاتوپستاتون دیدم که گفتین کلاسای مدرسان شریف شرکت میکنیدنظرتونومیشه اینجابگین

اخه من بامنابع اش دارم پیش میرم خیلیم راضیم میخوام ببینم اگه کلاساشم خوبه نتیجه میده منم اززمان باقی مانده ام استفاده کنم!

باتشکر

لینک به دیدگاه
راستی بچه هاتوپستاتون دیدم که گفتین کلاسای مدرسان شریف شرکت میکنیدنظرتونومیشه اینجابگین

اخه من بامنابع اش دارم پیش میرم خیلیم راضیم میخوام ببینم اگه کلاساشم خوبه نتیجه میده منم اززمان باقی مانده ام استفاده کنم!

باتشکر

من خودم چندوقتی میشه دارم میرم کلاساشوخیلی خوب دارم پیش میرم واقعارضایت بخش بوده تاالان امیدوارم درادامه هم همینطورباشه!

البته من تحقیقات زیادی انجام دادم تاتونستم یه موسسه مطمعن مثل مدرسان پیداکنم ازتعدادزیادی ازبچه های تک رقمی مدرسان که تودانشگاههای برترمشغول تحصیل هستن آمارگرفتم

میخوام بااطمینان کامل بهتون بگم یک لحظه هم درنگ نکنیدنذاریداین تایمی که مونده براتون ازدستتون بره ازش استفاده مفیدولازم روببرید:ws3:

لینک به دیدگاه
من خودم چندوقتی میشه دارم میرم کلاساشوخیلی خوب دارم پیش میرم واقعارضایت بخش بوده تاالان امیدوارم درادامه هم همینطورباشه!

البته من تحقیقات زیادی انجام دادم تاتونستم یه موسسه مطمعن مثل مدرسان پیداکنم ازتعدادزیادی ازبچه های تک رقمی مدرسان که تودانشگاههای برترمشغول تحصیل هستن آمارگرفتم

میخوام بااطمینان کامل بهتون بگم یک لحظه هم درنگ نکنیدنذاریداین تایمی که مونده براتون ازدستتون بره ازش استفاده مفیدولازم روببرید:ws3:

متشکرم ازراهنمایی خوب شما:a030:

a030.gif براتون آرزوی موفقیت میکنم دوست عزیز

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...