رفتن به مطلب
Ali.Akbar

مصاحبه ای با اریک اسکوبار

پست های پیشنهاد شده

به تازگی استار اخراج شده دبلیو دبلیو ای یعنی اریک پرز ( اریک اسکوبار ) مصاحبه ای رو انجام داده که بنده متن این مصاحبه رو برای شما دوستان آماده کردم .

* اریک در این مدت کوتاهی که در اسمکدان بودی به نظرت شانس عادلانه ای برای درخشیدن داشتی ؟

حقیقتا نه . در واقع یک استار جدید به وقت نیاز داه تا بتونه نشون بده که برای چی پا به رینگ گذاشته . شما نمی تونی خودت رو نشون بدی در حالتی که مردم هیچ شناختی ازت ندارند . به نظرم بهتر بود از مقاطع پایین تر شروع می کردم و بعد به دبلیو دبلیو ای می اومدم . من نمی گم که این دوران کوتاه برام موثر و جالب نبود ولی بدون وقت هیچ کاری نمی شه انجام داد .

* در این مدتی که تو دبلیو دبلیو ای بودی از کدام بازی هات خاطره خوبی داری ؟

همه بازی ها برای من خوب بودند . چه به صورت تیمی و چه به صورت انفرادی . ولی یکی از بهترین بازی هام بازی با درو مک اینتار بود . قبل از ورود به دبلیو دبلیو ای با جوانی به نام جان کاتلر بازی کردم که واقعا برام لذت بخش بود . البته من از بازی هایی که روی ایر نمی رن اصلا خوشم نمی آد .

* کار کردن با ویکی گررو چه حسی داشت ؟

واقعا عالی بود . اون یک خانم وقعی بود باهوش و جذاب . من برای ایشون احترام زیادی قائل هستم .

* بعد از اخراج تا حالا درخواستی از TNA یا جا های دیگر داشتی ؟ اصلا دوست داری با TNA کار کنی؟

چیز هایی هستن که من فعلا پیش خودم نگه می دارم . مطمئن باشید در زمان مناسب همه چیز رو به شما خواهم گفت .

* تو کریر رسمیت رو در IWA و WWC شروع کردی . به برگشتن دوباره به اونجا فکر فکر می کنی ؟

البته من برای مدتی اونجا بازی خواهم کرد و در اونجا خواهم بود . من باید بدنم رو روی فرم نگه دارم تا از کار افتاده نشم .

* در دوره های گذشته تو هشت بار قهرمان تگ تیم چمپین شدی . کار کردن با کدوم پارتنر برات لذت بخش تر بود ؟

من باید بگم اول از همه پریمو بعد ریکی ساو و آندی آندرسون . من با تمام پارتنر هام لحضات خوبی داشتم ولی کار کردن با این سه نفر ضمن لذت بردن زیاد باعث شد چیز های زیادی یاد بگیرم و لحضات خوبی در ذهن من باقی بمونه.

* چه کسی یا چه چیزی تو رو به دنیای رستلینگ دعوت کرد ؟

من از بچگی آدم شوخ طبعی بودم . من با فردی به نام چیک استار آشنا شدم نمی دونم شما او رو یادتون هست یا نه ولی شما اونو با نام The Rock می شناسید ! اون با کارهاش منو به پرو رستلینگ دعوت کرد . می دونی این پسر ( راک ) آدم عجیبی هست . کار های جالبی انجام می ده مثل بالا دادن ابرو هاش .

* اگه ورزشکار نمی شدی به چه کاری رو می آوردی ؟

شاید من در پلیس فدرال کار می کردم . من همیشه هر کاری که می کنم روش سخت کار می کنم . برای همین هست که هنوز یک استار محبوبم .

* اگه بخوای به ورزشکاران دیگر مخصوصا جوانان چیزی بگی چی میگی ؟

من نمی گم شما باید حتما چیزی از من یاد بگیرید ولی شما می تونید ه بازی های من نگاه کنید و یا از کسانی که با من همراه بودن بپرسید که من چه مشکلاتی داشتم و چه کار هایی کردم . تنها راه برای معروف بودن کار کردن زیاد هست . من تا جایی که توان داشتم برای موفقیتم کار کردم . ایا موثر بود ؟ نه ولی من می تونم اینجا بشینم و با افتخار بگم که من کوتاهی انجام ندادم . فقط بدونید که برای دست یابی به موفقیت باید اه زیادی رو طی کنید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال