رفتن به مطلب

انجام پروژه های avr به صورت عملی

ارسال های توصیه شده

به نام اهورامزدای پاک

درود بر همگی

دوستان میخوایم تو این تاپیک پروژه های avr رو انجام بدیم حتی ساده ترین مدار رو ، دوستانی که آماده اند اعلام کنند اسمشون رو تو لیست، اول تاپیک اضافه کنم

اینکه کار دارم و نمیرسم و اینا نداریم منم سر خدمتم صبح میرم بعداز ظهر خسته میام :hanghead:

دوستان باید لوازم مربوط به پروژه ها رو تهیه کنید : بردبرد و پروگرامر و قطعات لازم................

هر پروژه رو که انجام دادید باید عکس و فیلم اون رو هم قرار بدید هر مشکلی هم بود تو همین تاپیک مطرح کنید با کمک هم حلش کنیم :a030:

*********************خب دوستان تعدادمون فعلا واسه شروع خوبه

دوستانی که اعلام آمادگی کردن اسمشون پایین هست

از دوستانی که اسمشون هست کدومتون وسایل کار با avr رو دارید و تجربه قبلی داشتید ؟میخوام بدونم وضعیت چطوریه*****************داخل تاپیک جواب بدید

لیست اعضایی که اعلام آمادگی کردن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من

2تا پروژه دارم و چیز زیادی هم بلد نیستم:banel_smiley_4:

تازه از هفته دیگه قرار شروع کنم:))

پروژه هاتو که بجاش انجام میدی

اینجا برا انجام آزمایشات و پروژه های میکروست که بچه ها را بیافتن 4تا چیزم یادبگیریم :w02:

لینک به دیدگاه
پروژه هاتو که بجاش انجام میدی

اینجا برا انجام آزمایشات و پروژه های میکروست که بچه ها را بیافتن 4تا چیزم یادبگیریم :w02:

امیر تو این تاپیک میخوای استارتش کنی یا این یجور فراخوان؟؟

برنامتو میشه بگی؟؟

لینک به دیدگاه
امیر تو این تاپیک میخوای استارتش کنی یا این یجور فراخوان؟؟

برنامتو میشه بگی؟؟

فعلا میخوام لیست رو اول تاپیک اضافه کنم اگه شلوغ نشه میشه همینجا ادامه داد ولی اگه شلوغ شد یه تاپیک مخصوص میزنیم هر وقت هم سنگین بشه تاپیک میتونیم قسمت بندیش کنیم و شماره بزنیم برا تاپیک هاش ، حالا هرجور خودت صلاح میدونی کار کنیم :w16:

لینک به دیدگاه
فعلا میخوام لیست رو اول تاپیک اضافه کنم اگه شلوغ نشه میشه همینجا ادامه داد ولی اگه شلوغ شد یه تاپیک مخصوص میزنیم هر وقت هم سنگین بشه تاپیک میتونیم قسمت بندیش کنیم و شماره بزنیم برا تاپیک هاش ، حالا هرجور خودت صلاح میدونی کار کنیم :w16:

برنامتو نگفتی؟؟

از کی میخوای شروع کنی؟؟

لینک به دیدگاه
برنامتو نگفتی؟؟

از کی میخوای شروع کنی؟؟

سید جون باید بچه ها اعلام آمادگی کنن تعداد بره بالا تا شروع کنیم دست کم باید 5نفر به بالا بیان تا بقیه هم جذب شن :a030:

لینک به دیدگاه
سید جون باید بچه ها اعلام آمادگی کنن تعداد بره بالا تا شروع کنیم دست کم باید 5نفر به بالا بیان تا بقیه هم جذب شن :a030:

نظرت چیه تا اول فروردین این تاپیک باشه تا اگه نفری بود بیاد اعلام آمادگی و همکاری کنه.....

اگر نفرات جمع شدن که چه بهتر اگرم که نشدن خودمون دو نفر شروع میکنیم تا بقیه اگر دوست داشتن بیان....اینجوریم شروع میکنیم که تو به من avr یاد میدی:ws3:

لینک به دیدگاه
نظرت چیه تا اول فروردین این تاپیک باشه تا اگه نفری بود بیاد اعلام آمادگی و همکاری کنه.....

اگر نفرات جمع شدن که چه بهتر اگرم که نشدن خودمون دو نفر شروع میکنیم تا بقیه اگر دوست داشتن بیان....اینجوریم شروع میکنیم که تو به من avr یاد میدی:ws3:

باشه اگه کسی نبود خودمون راش میندازیم تو دلتا یاد بده من avr :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام . ممنونم از دعوتتون

من اصلا avr کار نکردم . هیچی ، اما دوست دارم یاد بگیرم .:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

میشه ؟ :icon_redface:

درود

بله چرا نشه فقط اگه حاضرید باید وسایلشو تهیه کنید و یکم هم برنامه نویسیش رو کار کنید اینجا هم تئوری هم عملی رو پروژه ها کار میکنیم :a030: اگه اعلام آمادگی میکنید بگید اسمتون رو اول تاپیک اضافه کنم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود

بله چرا نشه فقط اگه حاضرید باید وسایلشو تهیه کنید و یکم هم برنامه نویسیش رو کار کنید اینجا هم تئوری هم عملی رو پروژه ها کار میکنیم :a030: اگه اعلام آمادگی میکنید بگید اسمتون رو اول تاپیک اضافه کنم :icon_gol:

پس اگه اینطوره هستم ، فقط از حالا بگم که چون درگیر پایان نامه هستم خیلی فرصت ندارم .

متشکرم .:icon_gol:

لینک به دیدگاه
پس اگه اینطوره هستم ، فقط از حالا بگم که چون درگیر پایان نامه هستم خیلی فرصت ندارم .

متشکرم .:icon_gol:

منم حین خدمت هستم اما باز گفتم خودمو میرسونم کارارو انجام میدم ، خواهش میکنم ،اضافه میکنم اسمتونو :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام من هم خیلی مایلم باشم فقط چند تا سوال

برای هر کاری چقد وقت داریم کاملش کنیم؟ تو چه بازه های زمانی ؟ سر ساعت خاصی باید همه حضور داشته باشیم؟

لینک به دیدگاه
سلام من هم خیلی مایلم باشم فقط چند تا سوال

برای هر کاری چقد وقت داریم کاملش کنیم؟ تو چه بازه های زمانی ؟ سر ساعت خاصی باید همه حضور داشته باشیم؟

درود

فعلا داریم عضو گیری میکنیم الان تعداد رفت بالای 5نفر میشه شروع کرد منتهی داخل یه تاپیک دیگه کار میکنیم منتهی قبلش شرایطشو اول تاپیک جدید میذارم و وسایل و نرم افزارهایی ابتدایی که لازمه کارمون هست :icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه

خب دوستان تعدادمون فعلا واسه شروع خوبه

دوستانی که اعلام آمادگی کردن اسمشون تاپیک اول صفحه هست

از دوستانی که اسمشون هست کدومتون وسایل کار با avr رو دارید و تجربه قبلی داشتید ؟میخوام بدونم وضعیت چطوریه :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...