رفتن به مطلب

تعمیر خودرو با سیب زمینی

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

این تعمیرکار ۵۹ ساله تصمیم گرفت با در اختیار داشتن کمترین امکانات با استفاده از سیب زمینی این سیستم را درست کند. وی می گوید:" در اطرافم تنها سیب زمینی موجود بود و تصمیم گرفتم با استفاده از آن سیستم استارت را درست کنم."

به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، چندی پیش "ماریو پاپادمتریو" برای تعمیر یک لندرور قدیمی به مزرعه ای اعزام شد. او که سال ها کار تعمیر خودرو کرده است اشکال را از سیستم استارت خودرو تشخیص داد اما چون قطعات لازم را در اختیار نداشت دست به کاری جالب زد.

این تعمیرکار ۵۹ ساله تصمیم گرفت با در اختیار داشتن کمترین امکانات با استفاده از سیب زمینی این سیستم را درست کند. وی می گوید:" در اطرافم تنها سیب زمینی موجود بود و تصمیم گرفتم با استفاده از آن سیستم استارت را درست کنم."

nf00408808-3.jpg

وی در ادامه گفت :" سیب زمینی را با سیم به استارت متصل کردم و با استفاده از چند پیچ برق را از میان آن عبور دادم. این سیستم در کمال تعجب سریع به کار افتاد و خودرو به خوبی شروع به حرکت کرد. صاحب خودرو نیز اعتراف کرد خودرو بهتر از قبل شده است. ":ws3:

ماریو بعد از این ابداع جالبش توانست جایزه اختراعات را دریافت کند و همچنان به عنوان یک تعمیرکار به کارش ادامه می دهد.

حالا هی بهم بگین سیب زمیینی بی خاصیته بفرما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...