رفتن به مطلب

یک مشکل ویا یک سوال

ارسال های توصیه شده

اینکه با تایمر قطع میشه!!!مجید که اینجوری نمیخواد

خب وقتی تایمر استفاده کرده یعنی تایمر میخواد یه چیزی رو قطع یا وصل کنه دیگه، من که نگفتم این مدارو میخواد واسه اون کار :banel_smiley_4: همون مدار اولی که دادم جواب کارشو میده تو این مدار بحث سر اصلاح کردنش بود :w02:

لینک به دیدگاه
خب وقتی تایمر استفاده کرده یعنی تایمر میخواد یه چیزی رو قطع یا وصل کنه دیگه، من که نگفتم این مدارو میخواد واسه اون کار :banel_smiley_4: همون مدار اولی که دادم جواب کارشو میده تو این مدار بحث سر اصلاح کردنش بود :w02:

اینجوری که فایده نداره...

اصلش اینه که با یه استارت روشن و با همون استارت خاموش بشه.....

اگه اینجوری میخواست باشه که با یه کنتاکتور و یه تایمر کارشو راه مینداخت دیگه.....

لینک به دیدگاه
اینجوری که فایده نداره...

اصلش اینه که با یه استارت روشن و با همون استارت خاموش بشه.....

اگه اینجوری میخواست باشه که با یه کنتاکتور و یه تایمر کارشو راه مینداخت دیگه.....

من فقط مدارشو اصلاح کردم بدون حذف کنتاکتورهاش و تایمر، وگرنه این مداری که گذاشتم اصلا منطقی نیست :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من فقط مدارشو اصلاح کردم بدون حذف کنتاکتورهاش و تایمر، وگرنه این مداری که گذاشتم اصلا منطقی نیست :banel_smiley_4:

اصلا منطقی و درست نیست اون مدار...

همون مدار اولی درسته:w16:

لینک به دیدگاه
اصلا منطقی و درست نیست اون مدار...

همون مدار اولی درسته:w16:

میدونم ای مهندس :w02: اول اینکه اگه قراره کنتاکتور M به کنتاکتور Q که اصلی هست فرمان بده پس خود کنتاکتور Q مگه یه وریه مگه خودش بوبین نداره که مستقیم فرمان بدیم :ws3: و اینکه اون تایمر نباید فرمان قطع رو بده چون باید فرمان قطع رو خودمون بدیم پس اضافیه :w02:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...