رفتن به مطلب

حقایقی تلخ در مورد مردان !!

*atefeh*

ارسال های توصیه شده

L128901681641.jpg

1- مردان خوب، زشت هستند. 2- مردان خوش قیافه، خوب نیستند.

3- مردان خوب و خوش قیافه به جنس موافق تمایل دارند.

4- مردان خوب، خوش قیافه و علاقمند به جنس مخالف، متاهل هستند.

5- مردانی كه آنچنان خوش قیافه نیستند، ولی خوبند، پولدار نیستند.

6- مـردانی كه آنچنان خوش قیافه نیستند، ولی پولدار و خوبند،

تصور می كنـنـد مـا بـه دنبال مال آنها هستیم.

7- مردان خوش قیافه و بی پول، بدنبال پول ما هستند.

8- مردان خـوش قـیافه،كه آنچنان خوب نیستند و تا حدی به جنس مخالف علاقمندند،

تصور نمیكنند كه ما به اندازه كافی زیبا هستیم.

9- مردانی كه تصور می كـنـنـد مـا زیـبـا هستـیم، به جنس مخالف علاقمندند،

تا حدی خوش قیافه و پولدار هستند، آدمهایی ترسو و بزدل میباشند.

10- مردانی كه تا حدی خوش قیافه هستند، تاحـدی خـوب هستند، مقداری پول دارند

و سپاسگزار خدا هستند، به جنس مخالف علاقمندند، خجالتی هسـتند،

و هرگز اولین قدم را برنمی دارند ( برای آشنایی پیش قدم نمی شوند).

11- مردانی كه هرگز قدم اول را برنمیرارند، زمانی كه ما پیشقدم می شـویم،

اتوماتیك وار علاقه را در ما از بین میبرند.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جالب بود :ws3: حقایقی بود تلخ ... تقریبا میشه گفت از یافتن مرد خوش قیافه پاک باید صرف نظر کرد ... من میدونم آخر حیف میشم باید با یه عنتر ازدواج کنم چون نمیتونم از اخلاقیات بگذرم :4564:

اصلا ازدواج نکنم بهتره زوره مگه والا بهتر از اینه آدم با یه زشت عروسی کنه :hanghead:خودمم از جوانیم بگذرم جواب بچمو چی بدم نمیگه این بابای زشت چی بود تو انتخاب کردی من چرا انقد زشت شدم؟!! :sigh:

لینک به دیدگاه
جالب بود :ws3: حقایقی بود تلخ ... تقریبا میشه گفت از یافتن مرد خوش قیافه پاک باید صرف نظر کرد ... من میدونم آخر حیف میشم باید با یه عنتر ازدواج کنم چون نمیتونم از اخلاقیات بگذرم :4564:

اصلا ازدواج نکنم بهتره زوره مگه والا بهتر از اینه آدم با یه زشت عروسی کنه :hanghead:خودمم از جوانیم بگذرم جواب بچمو چی بدم نمیگه این بابای زشت چی بود تو انتخاب کردی من چرا انقد زشت شدم؟!! :sigh:

حالا اگه باباشون خوب بود می رن بهش میگن این مامان زشت چی بود انتخاب کردی:whistle:

لینک به دیدگاه
حالا اگه باباشون خوب بود می رن بهش میگن این مامان زشت چی بود انتخاب کردی:whistle:

شایدم اینطور بگن به هر حال سلیقه ها فرق میکنه...:ws3: پس احتمالا باباشون باید خیلی زیبا روی باشه که در قیاس با اون چنین حرفیو بزنن :whistle::ws37:

لینک به دیدگاه
شایدم اینطور بگن به هر حال سلیقه ها فرق میکنه...:ws3: پس احتمالا باباشون باید خیلی زیبا روی باشه که در قیاس با اون چنین حرفیو بزنن :whistle::ws37:

الان رفتی تو تخیلات؟:ws28:

به هر حال تو دو راه داری زندگی با عزت ولی تلخ (شوهرت زشت باشه و بچه هات به تو بگن) یا زندگی با ذلت ولی شیرین(شوهرت زیبا روی باشه و بچه هات به باباشون بگن)

راه سوم هم هست شوهرت شبیه خودت باشه بچه هاتون به هردوتاتون اعتراض کنن:ws3:

لینک به دیدگاه

به هر حال تو دو راه داری زندگی با عزت ولی تلخ (شوهرت زشت باشه و بچه هات به تو بگن) یا زندگی با ذلت ولی شیرین(شوهرت زیبا روی باشه و بچه هات به باباشون بگن)

آره خوب هنر مزاح معمولا با تخیل همراهه ...:ws3:ازونجایی که تاپیک حقیقتی بود تلخ ! که باعث ایجاد حساسیت آلرژیک در جنس F نگتیو شد ! خواستم مزاحی کنم بلکه بخندیم و از تلخی دراد وگرنه آدم واقع گرایی هستم دنبال کیمیا نمیگردم !! مرد زیبا روی نداریم :w02:

لینک به دیدگاه
آره خوب هنر مزاح معمولا با تخیل همراهه ...:ws3:ازونجایی که تاپیک حقیقتی بود تلخ ! که باعث ایجاد حساسیت آلرژیک در جنس F نگتیو شد ! خواستم مزاحی کنم بلکه بخندیم و از تلخی دراد وگرنه آدم واقع گرایی هستم دنبال کیمیا نمیگردم !! مرد زیبا روی نداریم :w02:

منظورم این بود یه لحظه خودت رو سر سفره عقد با یک مرد زیبا روی تصور کردی :whistle:

زیر دیپلم حرف بزن به مولا ما مغزمون نمی کشه:ws3:

بسم الله الرحمن الرحیم

منم قصدم مزاح بود وگرنه اصلا کی می آد تو رو می گیره که کار بخواد به بچه برسه اه تصور کن:whistle: به نظر من به دنبال ادامه تحصیلات باش حداقل مشغول باشی احساس تنهایی نکنی:ws38:

لینک به دیدگاه
L128901681641.jpg

1- مردان خوب، زشت هستند. 2- مردان خوش قیافه، خوب نیستند.

3- مردان خوب و خوش قیافه به جنس موافق تمایل دارند.

4- مردان خوب، خوش قیافه و علاقمند به جنس مخالف، متاهل هستند.

5- مردانی كه آنچنان خوش قیافه نیستند، ولی خوبند، پولدار نیستند.

6- مـردانی كه آنچنان خوش قیافه نیستند، ولی پولدار و خوبند،

تصور می كنـنـد مـا بـه دنبال مال آنها هستیم.

7- مردان خوش قیافه و بی پول، بدنبال پول ما هستند.

8- مردان خـوش قـیافه،كه آنچنان خوب نیستند و تا حدی به جنس مخالف علاقمندند،

تصور نمیكنند كه ما به اندازه كافی زیبا هستیم.

9- مردانی كه تصور می كـنـنـد مـا زیـبـا هستـیم، به جنس مخالف علاقمندند،

تا حدی خوش قیافه و پولدار هستند، آدمهایی ترسو و بزدل میباشند.

10- مردانی كه تا حدی خوش قیافه هستند، تاحـدی خـوب هستند، مقداری پول دارند

و سپاسگزار خدا هستند، به جنس مخالف علاقمندند، خجالتی هسـتند،

و هرگز اولین قدم را برنمی دارند ( برای آشنایی پیش قدم نمی شوند).

11- مردانی كه هرگز قدم اول را برنمیرارند، زمانی كه ما پیشقدم می شـویم،

اتوماتیك وار علاقه را در ما از بین میبرند.

باحال بود. :ws3:

راستی یه سوال فنی مردان خوشتیپ در کدوم گزینه بالا قرار میگیرند ؟؟؟:whistle:

ببین بینام چه پستایی میذاری :vahidrk: نه استدلال داره نه نظریه علمی :vahidrk: طنز نوشتی :banel_smiley_4: همه بچه ها رم داری میندازی به جون هم.

ما هی میگیم زن و مرد با هم برابرند تو یهو میای پست اختلافی میذاری:zadan:

افشییییییییییییییییییینننننننننننننننننننننننننن بدو تو اتاقت :ws3:

راپنزل مردای نو اندیشان همشون خوش تیپ هستن در حد کیریس رونالدو نیستن ولی دیگه از تام کرووز بهترن :ws3:

نازنین چطوری؟:gnugghender::gnugghender::gnugghender:

سهند خان مردای خوش تیپ مثل ما تو این طبقات قرار نمیگیرن اونا خودشون تو پنت هاس یه طبقه جدا دارن:ws3:

لینک به دیدگاه
منظورم این بود یه لحظه خودت رو سر سفره عقد با یک مرد زیبا روی تصور کردی :whistle:

زیر دیپلم حرف بزن به مولا ما مغزمون نمی کشه:ws3:

بسم الله الرحمن الرحیم

منم قصدم مزاح بود وگرنه اصلا کی می آد تو رو می گیره که کار بخواد به بچه برسه اه تصور کن:whistle: به نظر من به دنبال ادامه تحصیلات باش حداقل مشغول باشی احساس تنهایی نکنی:ws38:

نه اصلا زیبا روی نداریم که من بخوام تصور کنم اون دیگه جزو محالاته :ws37:

زیر دیپلم بود عمویی در حد دبیرستان بود :w02:راس میگی مارو نمیگیرن خوب در نرفتیم بگیرنمون که ! تورو بپا نگیرن عمو جون با این استعداد های فراوانت :w02: چشم سعی میکنم نطق شمارو جامه ی عمل بپوشونم نه واسه اینکه تنها نباشم بلکه وقتی حرفهای بالای دیپلمم میزنن سیستمم هنگ نکنه ارور بدم جای جاده خودم بزنم جاده خاکی!! :w02: حالا دیگه بیا از بالا منبر پایین بده برات عمو :ws3:

لینک به دیدگاه
ببین بینام چه پستایی میذاری :vahidrk: نه استدلال داره نه نظریه علمی :vahidrk: طنز نوشتی :banel_smiley_4: همه بچه ها رم داری میندازی به جون هم.

ما هی میگیم زن و مرد با هم برابرند تو یهو میای پست اختلافی میذاری:zadan:

افشییییییییییییییییییینننننننننننننننننننننننننن بدو تو اتاقت :ws3:

راپنزل مردای نو اندیشان همشون خوش تیپ هستن در حد کیریس رونالدو نیستن ولی دیگه از تام کرووز بهترن :ws3:

نازنین چطوری؟:gnugghender::gnugghender::gnugghender:

سهند خان مردای خوش تیپ مثل ما تو این طبقات قرار نمیگیرن اونا خودشون تو پنت هاس یه طبقه جدا دارن:ws3:

بله بر منکرش لعنت حتما همینطوره :w16: خانوما و آقایون ایرانی همه زیبا روی و خوشتیپ هستن ... در مورد آقایون نواندیشانم که با قدیمیا آشنایی دارم دختران و پسرانی سنگین و با شان و منزلت بالا هستن همه اهل شوخی های با محدوده بودند جدیدیارو چون خیلی وقته نیومدم زیاد آشنایی ندارم ... به هر حال خوب و بد همه جا هست نوخاله هم در نواندیشان ممکنه پیدا بشه بندهارو رها کنه و از محدوده خودش فراتر بره :w16:

لینک به دیدگاه
بله بر منکرش لعنت حتما همینطوره :w16: خانوما و آقایون ایرانی همه زیبا روی و خوشتیپ هستن ... در مورد آقایون نواندیشانم که با قدیمیا آشنایی دارم دختران و پسرانی سنگین و با شان و منزلت بالا هستن همه اهل شوخی های با محدوده بودند جدیدیارو چون خیلی وقته نیومدم زیاد آشنایی ندارم ... به هر حال خوب و بد همه جا هست نوخاله هم در نواندیشان ممکنه پیدا بشه بندهارو رها کنه و از محدوده خودش فراتر بره :w16:

:w58: از بذل توجه شما نهایت تقدیر و تشکر را داریم.:w58:

از طرف با جنبه های نو اندیشان :a030:

لینک به دیدگاه
نه اصلا زیبا روی نداریم که من بخوام تصور کنم اون دیگه جزو محالاته :ws37:

زیر دیپلم بود عمویی در حد دبیرستان بود :w02:راس میگی مارو نمیگیرن خوب در نرفتیم بگیرنمون که ! تورو بپا نگیرن عمو جون با این استعداد های فراوانت :w02: چشم سعی میکنم نطق شمارو جامه ی عمل بپوشونم نه واسه اینکه تنها نباشم بلکه وقتی حرفهای بالای دیپلمم میزنن سیستمم هنگ نکنه ارور بدم جای جاده خودم بزنم جاده خاکی!! :w02: حالا دیگه بیا از بالا منبر پایین بده برات عمو :ws3:

فرض محال که محال نیست:banel_smiley_4:

ما ریاضی بودیم کروموزوم مروموزم و اینا حالیمون نیست:banel_smiley_4:

من که خودم میرم تو فرار مغز ها لازم نیست بگیرن این سر تو هست که بی کلاه می مونه:w02:

درسته درکت می کنم آدم نمی تونه قبول کنه تا آخر عمر تنها می مونه باید یه بهونه برا کارایی که از سر تنهایی انجام میده انجام بده:ws3: البته فروید می گه دختر های زشت برای جبران به درس رو می آرن:whistle:

من که هنوز بالا نرفته ام که بخوام بیام پایین:ws38:

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

مردان در مسیر عشق به وسعت نامتناهی نامردند،

گدایی عشق می کنند، تا زمانیکه به تسخیر قلب زن مطمئن نیستند!

اما همین که مطمئن شدند، نا مردی را در حد مردانگی انجام می دهند.

« دکتر علی شریعتی »

لینک به دیدگاه

همیشه برام سوال بوده ک بشر اینطوری بوده یا سایرحیوانات هم همینطوری ان .

ی متن داستان کوتاه بود می خوندم. ی روزنامه المانی یادم نیست.

جنسیت ضعیف تر معمولا جنسیت قوی تره ب خاطر ضعف هایی ک جنسیت قوی تر دربرابر جنسیت ضعیف تر داره!

و البته ک حقایت تلخ درباره همه انواع بشر هست مخصوصا انسانها. چ نر چ ماده:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...