رفتن به مطلب

چرا؟

ارسال های توصیه شده

چرا ما عادت کردیم فقط زندگی دیگرون رو از نزدیک ببینیم اما هرگز نخواستیم شرایط اونارو درک کنیم

چن ماه پیش یادمه کاربری وارد باشگاه مهندسان شد که به خاطر خصوصیت جالبی که لااقل واسه من داشت بهش نزدیک شدم

اعتراف می کنم کنجکاو بودم بدونم اون چگونه به زندگی نگاه می کنه و.........

اما درست بعد چن روز اون از رازی از زندگیش برام پرده برداشت که برام اصلا غیر قابل درک بود

شاید او واقعا منو محرمی میدونست تا دردهای درونشون التیام ببخشه اما من اعتراف می کنم زیاد باورش نکردم یعنی بیشتر فکر می کردم چنین چیزایی فقط تو فیلما هس اون داره فیلم واسم تعریف می کنه

بنابراین سعی کردم ازش دوری کنم پیش خودم گفتم اون دچار توهم شده و اصلا به من چه

من چه کاری می تونم واسش انجام بدم ...............

ازش دوری کردم حتی اسمشو از لیست دوستام پاکش کردم

اما ..............

به نظرتون من کار خوبی کردم یا بد

شما جای من بودید چیکار می کردید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 68
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من بودم بیشتر کنجکاوی می کردم ببینم راست میگه یا نه در ضمن سارا اون به تو اعتماد کرده بود.

چون هر کی تو زندگیش یه راز غیر قابل باور داره

لینک به دیدگاه
من بودم بیشتر کنجکاوی می کردم ببینم راست میگه یا نه در ضمن سارا اون به تو اعتماد کرده بود.

چون هر کی تو زندگیش یه راز غیر قابل باور داره

راست میگه، خیلی چیزا هست که تا از نزدیک نبینی باورت نمیشه.

ولی اگه راست گفته باشه حالشو بد جوری گرفتی...

لینک به دیدگاه
چرا ما عادت کردیم فقط زندگی دیگرون رو از نزدیک ببینیم اما هرگز نخواستیم شرایط اونارو درک کنیم

نمدونم چقد به موضوع تاپیک ربط داره . . . ولی فک کنم همین درک نکردن شرایط زندگی دیگران باعث شده معیار های مسخره ای مثل باکره بودن دختر برای ازدواج رو ملاک قرار بدیم!!! (البته شرمنده ها!!! بخوای سه سوته پستمو پاک میکنم!!)

اما ..............

کار درستی نکردی! :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
نمدونم چقد به موضوع تاپیک ربط داره . . . ولی فک کنم همین درک نکردن شرایط زندگی دیگران باعث شده معیار های مسخره ای مثل باکره بودن دختر برای ازدواج رو ملاک قرار بدیم!!! (البته شرمنده ها!!! بخوای سه سوته پستمو پاک میکنم!!)

کار درستی نکردی! :w16::icon_gol:

این اصل یه دختره اقای تی:w00:

لینک به دیدگاه
اقا رضا شما نظر بدید؟

در مورد سارا یا تی... ؟

راستش یه جورایی هم با تی... موافقم هم با شما

نمیشه سنتها رو یه دفه ای کنار گذاشت . در عین حال خیلی شرایط پیش میاد که دخترا بدون اینکه مقصر باشن آبروشو میره و شرایط روحی روانی و عواقب و ...

لینک به دیدگاه

ببین من خودم به این اعتقاد دارم که هر کی یه بار خیانت کرد بازم خیانت می کنه البته بعضیاشونم ادم خوبی شدن

البته دخترایی که به زور بهشون تجاوز شده رو نمی گم

لینک به دیدگاه
ببین من خودم به این اعتقاد دارم که هر کی یه بار خیانت کرد بازم خیانت می کنه البته بعضیاشونم ادم خوبی شدن

البته دخترایی که به زور بهشون تجاوز شده رو نمی گم

فقط این نیست

یه ضربه، یه زمین خوردن، یه تصادف، یه سیستم مادرزادی، یا حتی یه وسوسه جوانی و خامی ....

آش نخورده و دهن سوخته...

نقطه مقابلشم باکرگی مصنوعی!

سنتهای قدیمی خیلی جای فکر کردن دارن. باید جرات فکر کردن داشت. قبلا صحبتهای زیادی شده. به نظرم نمیشه باکرگی رو اصل یه دختر دونست ولی میتونه یه نشونه باشه

لینک به دیدگاه
فقط این نیست

یه ضربه، یه زمین خوردن، یه تصادف، یه سیستم مادرزادی، یا حتی یه وسوسه جوانی و خامی ....

آش نخورده و دهن سوخته...

نقطه مقابلشم باکرگی مصنوعی!

سنتهای قدیمی خیلی جای فکر کردن دارن. باید جرات فکر کردن داشت. قبلا صحبتهای زیادی شده. به نظرم نمیشه باکرگی رو اصل یه دختر دونست ولی میتونه یه نشونه باشه

درسته و اینا یه ادم عاقل میخواد.میدونی ادم ها بدیشون اینه که سریع قضاوت می کنن و دلیلشو نمی پرسن

ولی میدونی من می گم پسرامون بد شدن به قول خودشون لارج شدن و این چیزا براشون مساله ای نیست

لینک به دیدگاه
درسته و اینا یه ادم عاقل میخواد.میدونی ادم ها بدیشون اینه که سریع قضاوت می کنن و دلیلشو نمی پرسن

ولی میدونی من می گم پسرامون بد شدن به قول خودشون لارج شدن و این چیزا براشون مساله ای نیست

آره.

یه فیلم دیدم که توش دختره خجالت میکشید از اینکه هنوز ویرجینه...

این فرهنگیه که بخوای نخوای جا میافته.

مثل اون زمانایی که اگه دختر پسرا با هم بودن همه بد میگفتن حالا اگه نباشن میگن بی عرضه ان.

لینک به دیدگاه

چن ماه پیش یادمه کاربری وارد باشگاه مهندسان شد که به خاطر خصوصیت جالبی که لااقل واسه من داشت بهش نزدیک شدم

اعتراف می کنم کنجکاو بودم بدونم اون چگونه به زندگی نگاه می کنه و.........

اما درست بعد چن روز اون از رازی از زندگیش برام پرده برداشت که برام اصلا غیر قابل درک بود

شاید او واقعا منو محرمی میدونست تا دردهای درونشون التیام ببخشه اما من اعتراف می کنم زیاد باورش نکردم یعنی بیشتر فکر می کردم چنین چیزایی فقط تو فیلما هس اون داره فیلم واسم تعریف می کنه

بنابراین سعی کردم ازش دوری کنم پیش خودم گفتم اون دچار توهم شده و اصلا به من چه

من چه کاری می تونم واسش انجام بدم ...............

ازش دوری کردم حتی اسمشو از لیست دوستام پاکش کردم

اما ..............

کاره خوبی نکردی!!

حتی اگه چرندم گفته بود باید پیشش میموندی و کمکش می کردی!!:shame:

از شما بعیده!!!

لینک به دیدگاه
آره.

یه فیلم دیدم که توش دختره خجالت میکشید از اینکه هنوز ویرجینه...

این فرهنگیه که بخوای نخوای جا میافته.

مثل اون زمانایی که اگه دختر پسرا با هم بودن همه بد میگفتن حالا اگه نباشن میگن بی عرضه ان.

ولی من به این اعتقاد ندارم خیلی از دخترا هستن که به پاک بودنشون افتخار می کنن:ws46:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...