رفتن به مطلب

انرژی رایگان

S.F

ارسال های توصیه شده

درود

سک سال پیش ی مستند دیم تحت عنوان thrive

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

متن جسورانه معرفی فیلم

بدون شک میتوان گفت هرکس این مستند را تماشا نکرده باشد نسبت به زندگی خود کور وبی اطلاع است مانند کسی که سواد خواندن و نوشتن ندارد

مستند رشد,کامیابی وپیشرفت ( Thrive ) یه مستند جامع درباره دهه اخیر است که علاوه بر اثبات وجود بشقاب پرنده های ومنبع انرژی بی پایان ورایگان آدم فضایی ها که توسط دانشمندان آمریکایی کشف وتوسط دولت این کشور بلوکه شده و همچنین از بزرگترین راز های جهان امروز پرده بر میدارد. این مستند به عنوان بهترین فیلم در زمینه تحول در سال ۲۰۱۱ برگزیده شد. این مستند با کیفیت Bluray در خدمت شما قرار گرفته است .

مدعی بود ک انرژی رایگان وجود داره. ی عده رو اسم برد و غیره. البته هنوز درباره ادعا های فیلم سرچ نزدم.

البته من اطلاعات فیزیکی و الکترونیکی زیادی ندارم، برای همین مشتاق شدم از متخصص های این رشته بپرسم.امیدوارم بچه های برق هم استقبال کنن. چون بیشتر بحث ایجاد مولد برق رایگان ه

میخام نظرتون رو بدونم. این مورد ممکنه؟

لینک به دیدگاه

خیلی بحث عجیبی بود.......فک کنم این دانشمندان آخرش ما رو بایک لباس ساده وبا استفاده از انرژی خورشیدی بدون موشک بفرستن فضا ونیروی جاذبه زمین رو محار کنند:w58:

لینک به دیدگاه
درود

سک سال پیش ی مستند دیم تحت عنوان thrive

مدعی بود ک انرژی رایگان وجود داره. ی عده رو اسم برد و غیره. البته هنوز درباره ادعا های فیلم سرچ نزدم.

البته من اطلاعات فیزیکی و الکترونیکی زیادی ندارم، برای همین مشتاق شدم از متخصص های این رشته بپرسم.امیدوارم بچه های برق هم استقبال کنن. چون بیشتر بحث ایجاد مولد برق رایگان ه

میخام نظرتون رو بدونم. این مورد ممکنه؟

سلام...

لینکارو رفتم توش ولی چیزی نفهمیدم....ینی حجمشون بالاس واسه دانلود و من تواناییشو ندارم با این سرعت sigh.gif

لینک به دیدگاه
سلام...

لینکارو رفتم توش ولی چیزی نفهمیدم....ینی حجمشون بالاس واسه دانلود و من تواناییشو ندارم با این سرعت sigh.gif

دانلود نمیخاد.

البته ب نظر من دانلود کنید بهتره.

اما شما ب عنوان ی متخصص، تو این زمینه چ اطلاعاتی دارین؟

اصلا ب نظر شما ممکنه؟

لینک به دیدگاه

درود

کلیپ

رو دیدم به نظرم عجیب نیست که واقعیت داشته باشه ، اما سرکوب کردن کسانی که دنبالش بودن جای تعجب داره :ws38: یعنی فقط برای اینکه تکنولوژیش انحصاری بمونه و ضررهایی که به درآمدهای ناشی از نفت و انرژی های حال حاضر هست میزنه، باید سرکوب شه :ws52::ws52:

لینک به دیدگاه
دانلود نمیخاد.

البته ب نظر من دانلود کنید بهتره.

اما شما ب عنوان ی متخصص، تو این زمینه چ اطلاعاتی دارین؟

اصلا ب نظر شما ممکنه؟

حقیقتش من تا حالا نشنیده بودمicon_pf%20%2834%29.gif فقط میدونستم که چند سال پیش یه شرکت ایرلندی از دانشمندا دعوت کرده بود برای تولید انرژی رایگان یه سری آزمایشات انجام بدن....

ولی مطلب جالبی بود....تو این یکی دو روز که سرچ کردم بدونم چیه....چیزای جالبی پیدا کردم....حتی اسم یه مهندس ایرانی رو پیدا کردم که از طریق جاذبه تونسته دستگاهی رو بسازه....خیلی بحث سنگینیه و نیاز به مطالعه خیلی بیشتر برای من هستش و نیاز به متخصصای بیشتر برای شرکت در این بحث

اون فیلم 7 دقیقه ای رو هم دیدم....خیلی خوب بود....حتی من یکی دو ماه پیش از شبکه یک یه فیلم سینمایی دیدم که بوسیله همین تسلا میتونن وسایل رو جابه جا کنن!

لینک به دیدگاه
حقیقتش من تا حالا نشنیده بودمicon_pf%20%2834%29.gif فقط میدونستم که چند سال پیش یه شرکت ایرلندی از دانشمندا دعوت کرده بود برای تولید انرژی رایگان یه سری آزمایشات انجام بدن....

ولی مطلب جالبی بود....تو این یکی دو روز که سرچ کردم بدونم چیه....چیزای جالبی پیدا کردم....حتی اسم یه مهندس ایرانی رو پیدا کردم که از طریق جاذبه تونسته دستگاهی رو بسازه....خیلی بحث سنگینیه و نیاز به مطالعه خیلی بیشتر برای من هستش و نیاز به متخصصای بیشتر برای شرکت در این بحث

اون فیلم 7 دقیقه ای رو هم دیدم....خیلی خوب بود....حتی من یکی دو ماه پیش از شبکه یک یه فیلم سینمایی دیدم که بوسیله همین تسلا میتونن وسایل رو جابه جا کنن!

من از برق هیچی نمی دونم :ws3: ولی خیلی دوس دارم یادبگیرم. مخصوصا بحث انرژی رو خیلی دوس دارم. یکی انرژی و یکی هوش.

تو ک بگی بحثش سنگین بوده. یعنی برا من نشدنی ه :ws3: ناامید شدم :icon_redface: ولی باز هم میرم سمت برق. فیزیک مغناطی ام ای تی رو دانلود میکنم می بینم. بالاخره باید از ی جا شروع کرد :ws3: حتی اگ صفر باشه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من از برق هیچی نمی دونم :ws3: ولی خیلی دوس دارم یادبگیرم. مخصوصا بحث انرژی رو خیلی دوس دارم. یکی انرژی و یکی هوش.

تو ک بگی بحثش سنگین بوده. یعنی برا من نشدنی ه :ws3: ناامید شدم :icon_redface: ولی باز هم میرم سمت برق. فیزیک مغناطی ام ای تی رو دانلود میکنم می بینم. بالاخره باید از ی جا شروع کرد :ws3: حتی اگ صفر باشه :banel_smiley_4:

:ws3:

سنگینی مبحث به خاطر فیزیک مغناطیسیشه وگرنه نیاز نیست خیلی از برق بدونی.....

من که علاقه مند شدم و ای کاش این داستان رو در زمان دانشجویی بهش میخوردمhanghead.gif

--------------

اینو دیدی؟

FULL%20FINISH%20OKBB1%20GF.GIF

ساس تمامي سيستمهاي توليد برق بدون سوخت توسط ميدان مغناطيسي اهنربا براساس سيستم دافعه مغناطيسي ميباشد از اشكالات بزرگ سيستم اهنربايي از بين رفتن خاصيت اهنربايي قطعات سيستم بعد از مدتي كاركرد دستگاه و از كار افتادن انها ميباشد در حالي كه سيستم هاي طراحي مهندس علي پور( طرحهاي زير ) بدليل عدم استفاده از اهنربا اين اشكال بزرگ را ندارد و تا زماني كه نيروي جاذبه باشد انها بر روي زمين كار خواهند كرد

لینک به دیدگاه

ممنون از موضوع جالبتون .:icon_gol:

امکان وجود همه چیز هست ، اما نکته ای که هست اینه که چرا راحت اطلاعاتش در دسترس من و شماست ؟

این یجورایی مشکوکه ... نمیدونم :ws38:

چون اگه بخوان خیلی راحت میتونن یه چیزایی رو مخفی و انحصاری نگهدارن ...

و توجه عموم مردم رو به سمت های دیگه جلب کنن ...

؟؟؟

لینک به دیدگاه
:ws3:

سنگینی مبحث به خاطر فیزیک مغناطیسیشه وگرنه نیاز نیست خیلی از برق بدونی.....

من که علاقه مند شدم و ای کاش این داستان رو در زمان دانشجویی بهش میخوردمhanghead.gif

--------------

اینو دیدی؟

FULL%20FINISH%20OKBB1%20GF.GIF

ساس تمامي سيستمهاي توليد برق بدون سوخت توسط ميدان مغناطيسي اهنربا براساس سيستم دافعه مغناطيسي ميباشد از اشكالات بزرگ سيستم اهنربايي از بين رفتن خاصيت اهنربايي قطعات سيستم بعد از مدتي كاركرد دستگاه و از كار افتادن انها ميباشد در حالي كه سيستم هاي طراحي مهندس علي پور( طرحهاي زير ) بدليل عدم استفاده از اهنربا اين اشكال بزرگ را ندارد و تا زماني كه نيروي جاذبه باشد انها بر روي زمين كار خواهند كرد

دوران !

چ جالب بود مهندس

طرح خوبیه. ب نظرت ایده این کار چطور ب ذهنش زده.

این طرح رو صنعتی کردن؟

ممنون از موضوع جالبتون .:icon_gol:

امکان وجود همه چیز هست ، اما نکته ای که هست اینه که چرا راحت اطلاعاتش در دسترس من و شماست ؟

این یجورایی مشکوکه ... نمیدونم :ws38:

چون اگه بخوان خیلی راحت میتونن یه چیزایی رو مخفی و انحصاری نگهدارن ...

و توجه عموم مردم رو به سمت های دیگه جلب کنن ...

؟؟؟

مممم. خوب اینم حرفیه. ولی بیایین، بیخیال اینا شیم. بریم سراغ دانش اش. انقدر مسائل مختلف هست ک برای شک کردن، هزار بهانه می شه اورد.

جدا از این بحث ها. شک درباره وجود خدا، شک درباره عدم استفاده فیس بوک از اطلاعات شخصی "مثلا" . میگم کلا شک زیاده. عمل کمه :ws3:

خیلی دوس دارم بچه های فیزیک هم بیان. اونا دیدشون خوبه.

لینک به دیدگاه

به نظرم بهتره کلیپ هایی که میذارم برید دانلود کنید بعد بحث کنیم اینو دوستم زحمت آپلودش رو کشیده راحت تر دانلود میشه چون چند قسمت یا پارت شده:ws3:

لینک به دیدگاه

ی مستند لینک شده بود ی جا ب اسم معادله تورس. خودم هنوز نشده بگیرم ببینمش.

می زارم کسی علاقه مند بود بگیره.

لینک به دیدگاه
دوران !

چ جالب بود مهندس

طرح خوبیه. ب نظرت ایده این کار چطور ب ذهنش زده.

این طرح رو صنعتی کردن؟

صد در صد از همین تورس به ذهنش رسیده...

طرح بر سال 90 بوده....تا سال 91 که خبری نبوده ولی الانو نمیدونمhanghead.gif

------------------------

کیتون چیه؟؟

دانش کیتون یکی از اساسی ترین پایه های علوم است که غیر از حل بسیاری از مسائل علمی کنونی راز استفاده از انرژی بیگران فضا را کشف نموده و نسل بشر را از بنبست علمی نجات خواهد داد تمامی جزئیات این علم منتشر نشده است تکنولوژی انرژهای رایگان چه در زمینه جاذبه زمین یا الکتریسیته ساکن و یا امواج الکترومغناطیس و تونل زنی کوانتمی و رزونانس و .. همگی بنوعی ریشه در ابر کیتونی فضا دارند که هم اکنون جزئی از بشریت بطور مخفی از ان استفاده میکنند

لینک به دیدگاه
صد در صد از همین تورس به ذهنش رسیده...

طرح بر سال 90 بوده....تا سال 91 که خبری نبوده ولی الانو نمیدونمhanghead.gif

------------------------

کیتون چیه؟؟

دانش کیتون یکی از اساسی ترین پایه های علوم است که غیر از حل بسیاری از مسائل علمی کنونی راز استفاده از انرژی بیگران فضا را کشف نموده و نسل بشر را از بنبست علمی نجات خواهد داد تمامی جزئیات این علم منتشر نشده است تکنولوژی انرژهای رایگان چه در زمینه جاذبه زمین یا الکتریسیته ساکن و یا امواج الکترومغناطیس و تونل زنی کوانتمی و رزونانس و .. همگی بنوعی ریشه در ابر کیتونی فضا دارند که هم اکنون جزئی از بشریت بطور مخفی از ان استفاده میکنند

خلاصه ای از دانش کیتون

ازار و شکنجه الکترومغناطیسی

کیتون و اصول کوانتمی فیزیک

موتورهای بدون سوخت و انرژی رایگان

منبع

جالبه. یاد کابالا افتادم :ws3: چ هاست در دل این جهان پیچا پیچ.

خیلی دوس دارم بدونم چی ب چیه ولی وقت کمه. از صب ک میرم کارگاه تا شب میام می رم باشگاه. بعد هم کلا من می مونم چند ساعت وقت ک اونم باید صرف خانواده هم بشه .

ی سری کلاس شریف رو دانلود کردم ب اسم اصول فلسفی مکانیک کوانتوم. نمی دونم چرا حس می کنم ب درک این موضوع بم کمک می کنه :ws3:

لینک به دیدگاه
خلاصه ای از دانش کیتون

ازار و شکنجه الکترومغناطیسی

کیتون و اصول کوانتمی فیزیک

موتورهای بدون سوخت و انرژی رایگان

منبع

جالبه. یاد کابالا افتادم :ws3: چ هاست در دل این جهان پیچا پیچ.

خیلی دوس دارم بدونم چی ب چیه ولی وقت کمه. از صب ک میرم کارگاه تا شب میام می رم باشگاه. بعد هم کلا من می مونم چند ساعت وقت ک اونم باید صرف خانواده هم بشه .

ی سری کلاس شریف رو دانلود کردم ب اسم اصول فلسفی مکانیک کوانتوم. نمی دونم چرا حس می کنم ب درک این موضوع بم کمک می کنه :ws3:

من هنوز کامل نخوندمش

دو صفحشو تقریبا خوندم....به قول شما متاسفانه وقت نیستsigh.gif

میگه درات کتون تنها ذراتی در جهان هستند که اثرات ارتعاش آنها یا خود ذره میتواند بدون کوچکترین با انرژی بسیار بالایی از مواد جهان بگذرد بدون اینکه دچار کاهش انرژی بشه!! ممکن این آیا؟

یه جای دیگشم نوشته بود اولین کشورهایی که بتوانند اسرار این تگنولوژی را بدست ب یاورند برای صدها سال آینده از نظر علمی اقتصادی پیشرفت کرده و رقیبی نخواهد داشت...... آیا تا حالا کشوری به این تکنولوژی نرسیده؟؟ اگه نه پس اون مستندا چیه؟؟ اژه آره یعنی امریکا داره ازش استفاده میکنه؟؟ یه مقدار نمیفهممشhanghead.gif

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام....

اول از همه به دوستان مطالعه کتاب جهان هولوگرافیک رو پیشنهاد میکنم...پاسخ خیلی از پرسش هاتون رو پیدا خواهید کرد...

فیزیک، فلسفه و عرفان و معنویت...که هر چه علم بیشتر پیشرفت میکنه، ارتباط این مباحث هم با یکدیگر بیشتر میشه.

در مورد انرژی هم به نظر من میشه...دقت کرده باشید هر وقت همسو با طبیعت شدیم، نتایج مثبتی گرفته شده..

منبع انرژی اصلی خورشید است، نفت و گاز و ذغال سنگ ، امواج، باد و... همه نوعی به آن وابسته هستند. اما این منبع انرژی عظیم خود از واکنش اتم ها ناشی شده. و ما برای تولید آن هزینه ای نکرده ایم..در مقیاس کوچکتر پس می توان امیدوار بود که بتوان در روز زمین هم انرژی پاک و رایگان تولید کرد.

آدم های فضایی هم ساخته انسان ها هستن، درست است که نمونه های فیزیکی برای آن ذکر شده، اما به نوعی می توان تمایل انسان برای ساخت افسانه دانست..در زمان های قدیم، جن و پری و حالا آدم فضایی...هر سری با توجه به دیدگاه علمی ای مطابق با زمان خود.

لینک به دیدگاه
سلام....

اول از همه به دوستان مطالعه کتاب جهان هولوگرافیک رو پیشنهاد میکنم...پاسخ خیلی از پرسش هاتون رو پیدا خواهید کرد...

فیزیک، فلسفه و عرفان و معنویت...که هر چه علم بیشتر پیشرفت میکنه، ارتباط این مباحث هم با یکدیگر بیشتر میشه.

در مورد انرژی هم به نظر من میشه...دقت کرده باشید هر وقت همسو با طبیعت شدیم، نتایج مثبتی گرفته شده..

منبع انرژی اصلی خورشید است، نفت و گاز و ذغال سنگ ، امواج، باد و... همه نوعی به آن وابسته هستند. اما این منبع انرژی عظیم خود از واکنش اتم ها ناشی شده. و ما برای تولید آن هزینه ای نکرده ایم..در مقیاس کوچکتر پس می توان امیدوار بود که بتوان در روز زمین هم انرژی پاک و رایگان تولید کرد.

آدم های فضایی هم ساخته انسان ها هستن، درست است که نمونه های فیزیکی برای آن ذکر شده، اما به نوعی می توان تمایل انسان برای ساخت افسانه دانست..در زمان های قدیم، جن و پری و حالا آدم فضایی...هر سری با توجه به دیدگاه علمی ای مطابق با زمان خود.

اقای تالبوت کتاب خوبی نوشته.

پر از ادعا ک من هیچ کدوم رو سرچ نکردم!

ایده داشتن یک تئوری جهان شمول سالهاس رایجه و ذهن ها مشغول کرده.

از همون فلاسفه طبیعت گرا مث افلاطون بگیر با جهان موثول ش تا همین اسیون هاوکینگ با طرح بزرگ ش.

ب هر صورت بحث این "قال" در این جا نمگنجه.

بحث خورشید و ب صورت دقیق تر ایجاد جهان از نظریه بیگ بنگ و پیدایش هلیوم و غیره و غیره ک نهایتا ب بحث جالب تولد و مرگ ستاره ها میرسه هم اشاره جالبی بود :icon_gol:

اما اینا حرفای ی ادم متخصص نیست ها :banel_smiley_4:

فرصت داشتی ایده بده، طرح بده. پرس جو کردی ما رو هم بی خبر نذار :a030:

لینک به دیدگاه
اقای تالبوت کتاب خوبی نوشته.

پر از ادعا ک من هیچ کدوم رو سرچ نکردم!

ایده داشتن یک تئوری جهان شمول سالهاس رایجه و ذهن ها مشغول کرده.

از همون فلاسفه طبیعت گرا مث افلاطون بگیر با جهان موثول ش تا همین اسیون هاوکینگ با طرح بزرگ ش.

ب هر صورت بحث این "قال" در این جا نمگنجه.

بحث خورشید و ب صورت دقیق تر ایجاد جهان از نظریه بیگ بنگ و پیدایش هلیوم و غیره و غیره ک نهایتا ب بحث جالب تولد و مرگ ستاره ها میرسه هم اشاره جالبی بود :icon_gol:

اما اینا حرفای ی ادم متخصص نیست ها :banel_smiley_4:

فرصت داشتی ایده بده، طرح بده. پرس جو کردی ما رو هم بی خبر نذار :a030:

اما در مورد انرژی رایگان یک موضوع دیگر رو هم میشه مد نظر قرار داد...انسان آنقدر قدرت تمرکزش بالا بره که تمرکز کنه و جابجا بشه، گرما و سرما تولید کنه...دیگه در اینصورت هم استفاده از سوخت خودبخود از بین میره. (اصلا موضوع سوالتون خودش میبره به سمتی که بسراغ عرفا بریم). از این نمونه ها رو بسیار دیده و شنیده ایم..

انرژی های جدید همه یک بازگشت ناپذیری دارن، تولید آنتروپی و اتلاف اگزرژی...چه زمانی اینها صفر میشه، وقتی که فرآیند ایده آل باشه. در جهانی که داره رو به افزایش آنتروپی میره، چجوری میشه یک فرآیند ایده آل و برگشت پذیر رو انتظار داشت؟ مگر جز اینکه این سیستم خودش ایده آل بشه...حالا کی ایده آل میشه:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 5 هفته بعد...

وحشت کردم!

شناوری کوانتومی.

برا دانلود انتخاب کنید زیرنویس فارسی هم داره.

حتماببینید.

منشأ شناوری مغناطیسی ابررسانا در قانون فارادی نهفته است؛ یک آهنربا نزدیک یک ابررسانا قرار میگیرد، چون برآنیم شار ابررسانایی را افزایش دهیم. ولی رسیدن به صفر مطلق به معنای گذر از مقاومت الکتریکی است. چرا که در جریان الکتریکی بهرحال مقاومت الکتریکی وجود دارد. در نتیجه هر تلاشی برای تولید یک نیرومحرکه الکتریکی در ماده جریان القایی را منجر میشود که آنقدر هست تا افزایش شار را خنثی کند که این یعنی معلق ماندن.

How can a super-thin 3-inch disk levitate something 70,000 times its own weight?

همه چیز ی طرف، اینم ی طرف دیگه !

In a riveting demonstration, Boaz Almog shows how a phenomenon known as quantum locking allows a superconductor disk to float over a magnetic rail — completely frictionlessly and with zero energy loss. Experiment: Prof. Guy Deutscher, Mishael Azoulay, Boaz Almog, of the High Tc Superconductivity Group, School of Physics and Astronomy, Tel Aviv University.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...