رفتن به مطلب

روش نصب ویندوز xp در کنار ویستا home

ارسال های توصیه شده

dell vostro 1520

ولی داداش حمید الان ویستا روش نصبه می خوام روی اون xp نصب کنم

درایو جداگانه ساختم مشکل تو مرحله نصب هستش هارد رو نمی شناسه

مشکل بعدی بعد اتمام نصب هست که قابلیت بوت ویستا از بین میره که برا اونم باید یه dualboot ساخت

والا من خودمم این مشکلو با نوت بوکم دارم سونیه الان سون روش نصبه فکر میکردم فقط لپ تاپای سونی این مشکلو دارن

نمیتونم ایکس پی نصب کنم

هاردو نمیشناسه

البته الان یه سی دی ایکس پی یکی از دوستان ساخته که میگه این مشکلو حل کرده ولی دقیق نمیدونم چیکار کرده

اگه راه حلشو گیر اوردی به منم بگو راستی حالا که داری نصب میکنی بیخیال ویستا شو خیلی ستمه سون بهتره ها البته اگه اویجیناله که هیچی بزار باشه

ممنون

لینک به دیدگاه
والا من خودمم این مشکلو با نوت بوکم دارم سونیه الان سون روش نصبه فکر میکردم فقط لپ تاپای سونی این مشکلو دارن

نمیتونم ایکس پی نصب کنم

هاردو نمیشناسه

البته الان یه سی دی ایکس پی یکی از دوستان ساخته که میگه این مشکلو حل کرده ولی دقیق نمیدونم چیکار کرده

اگه راه حلشو گیر اوردی به منم بگو راستی حالا که داری نصب میکنی بیخیال ویستا شو خیلی ستمه سون بهتره ها البته اگه اویجیناله که هیچی بزار باشه

ممنون

خب برا کار با IIS می خوامش

WIN7 خیلی خوبه اما ویستا رو اورجینالش هس هر دفعه آپدیت میشه و خب از خیلی لحاظ خوبه

چشم داداشی حتما مو به مو اینجا میزارم تا همه استفاده کنن

بازم مرسی که اومدی :wubpink:

لینک به دیدگاه
خب برا کار با IIS می خوامش

WIN7 خیلی خوبه اما ویستا رو اورجینالش هس هر دفعه آپدیت میشه و خب از خیلی لحاظ خوبه

چشم داداشی حتما مو به مو اینجا میزارم تا همه استفاده کنن

بازم مرسی که اومدی :wubpink:

اختیار دارین

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...