رفتن به مطلب

♥ ♥ ♥ در روزهای پایانی سال 93، در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید ♥ ♥ ♥

ارسال های توصیه شده

ممنون از مینای مهربان بابت دعوتش :icon_gol:

بنده 93 را در انجمن به شدت کمرنگ بودم پس اگر خیلی از دوستان را نمیشناسم پیشاپیش عذر میخوام

بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند

مجید بهره مند

setare.blue

بهترین مدیر یا مسئول تالارها

Imaaan

با اخلاق ترین کاربر

.Apameh

Mina Yousefi

دختر باران

غرفه دانش و معلومات

سارا-افشار

Imaaan

Lean

لوطی هات رو رو کن

Lean

خوش ذوق ترین و با ایده ترین

*salamat*

غرفه محبوبیت

Mohammad Aref

ENG.SAHAND

بهترین پاسخگو

Imaaan

:icon_gol:

• Like 26
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 87
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• غرفه مدیریت از نوع :86724_Emoticons_139.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند...............
  2. فرنوش خادمی و مریم زارع setare.blue elahe.elahe

3. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............
  4. pari.v
  5. salamat
  6. سامیار
  7. علی فاطمی
  8. eng.ls

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley:
  • آرام
  • s.f

mer30fery

a.namdar

• غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif

آریودخت

سهند

جناب فکور

مهدی عارف

• غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif
  • سجاد( s.f)
  • فرهاد (mer30fery)
  • حمیدلورن
  • ایمان
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gif
  • مهرگان

• pari.v

[*]جوزف کومار

[*]مینا یوسفی

[*]غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif

• فکور

• مهدی(lean)
  • حنانه

• غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif
  • از انتخاب این مورد معذوریم:whistle:
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........
  • 346019_deadthread.gif

احسان(اسی)

اسماعیل

مریم زارع

و spow عزیز

• غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gif

چون زیاد نبودم این مدت رو نمیدونم کی اسپم میکنه

ولی مثل بقیه میگم نازنین

• غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gif

یاد دیروز

گندم

امیر قاسمیان:ws28:

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gif

خودم

• غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif

ممد سبز رنگ

• و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده...............
  • مینا یوسفی
  • پری
  • مدیر بخش تالار مقالات
  • ایمان

• ممد
  • غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ............Laie_22mini.gifballoons.gif

مینا یوسفی

و ترین ترین ها :

که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!:icon_gol::w16:

این رو هم نمیگم:|

معلومه کیه:|

• Like 30
لینک به دیدگاه

سلام دوستان:icon_gol:

من سال 93 خیلی فعالیتی نداشتم

دوستانی که تو خاطرم هستن رو اینجا اسمشونو میزنم:ws37:

بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند

الهه

بهترین مدیر یا مسئول تالارها

hannane

pari v

با اخلاق ترین کاربر

eng ls

hannane

غرفه دانش و معلومات

spow

place maker

hamid cfd

لوطی هات رو رو کن

eng. sahand

hamid cfd

خوش ذوق ترین و با ایده ترین

*salamat*

غرفه محبوبیت

ENG.SAHAND

بهترین پاسخگو

mohamad aref

با تشکر از کاربر قبلی که این کامنتو ازش کپی کردم :ws3:

دوستان دیگه هم بودن که الان حضور ذهن ندارم و فعالیتهای خوبی توی تالار داشتن به بزرگی خودشون ببخشن.

:a030::icon_gol:

• Like 27
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند...............جاویدملکی و مجید بهره مند
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............

ایمان- سامیار- صبا- سهند-محمد عارف- سلامت و مهدی

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............نازنین-فکور-یمنا-
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............ساغر- سمانه-تمنا-سلامت-ایمان-مهدی و محمد عارف-سامیار-اسما-خانم حمیدی-مجید بهره مند-زفسنجانی-بلک بنر-آتیه معماری
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............ایمان-سامیار-مهدی lean
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........سلامت-ساغر-تمنا-مهدی(مدیر کشاورزی)- امین طباطبایی-ایمان-سمانه
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............زفسنجانی
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون................. همه دوستام
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........یاسر
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........هیچی
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........نازنین:ws3:
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......سامیار-ایمان-مهدی lean

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........نمیدونم
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............تمنا
  • و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده...............ایمان-سلامت
  • غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ............تمنا

و ترین ترین ها :

• Like 28
لینک به دیدگاه
:flowerysmile:

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند_______
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............

مهندس سامیار

مهندس علی فاطمی

مهندس سهند

مهندس یوسف uzf

• غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر..............

• خوشبختانه به کاربر بداخلاق بر نخوردم :w16:همه محترم ان

مهندسان :

دکتر مهندس حمید hamid cfd :ws3:

مهندس ناصر

uzf

mer30fry

eng.sahand

مهندس سامیار

مهندس ایمان

• غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن..........

• دکتر مهندس حمید

• مهندس ناصر

• غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif
  • فک کنم مهندس امیر رضا حداد باشن و همچنین اقا سامیار

:ws3:

• غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gif
  • اقا امین amin202
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif

:ws38::ws52:

کاربر گرامی مهندس علی فاطمی :ws3:

• غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gif

• Like 27
لینک به دیدگاه

سلام به همگی،دیدم اسمم تو این ترین ها خالی اومدم از خجالت خودم در بیام:ws3:

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند...............مجید بهره مند-جاوید ملکی-ستاره بلوو بقیه دوستان که حضور ذهن ندارم.
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............ بهترین مسئول ها: آتیه معماری عزیز-
    salamat*- Lean- saba mn- Tamana73*-سامیار220
  3. بهترین مدیرا:Imaaan- سامیار220 - Mohammad Aref -Mehdi.Aref-Mina Yousefi-ENG.SAHAND -

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن.............. حیف سخن از این کاربر خوب به میان نیاد:آتیه معماری
  • خدایش مهندس سهند مهندس سامیار بهترین هان:mrsbeasley:
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............آتیه معماری-ENG.SAHAND-سامیار220-Mohammad Aref -295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............خوب معلومه اول:آتیه معماری-salamat--سامیار220-sam arch879513_mh3f2c.gif
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........بازمآتیه معماری-ENG.SAHAND-سامیار22017402_%2864%29.gif
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............آتیه معماری با اون ایده هاش وsalamat 726019_dancegirl2.gif
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون..................آتیه معماری 13469_air_kiss.gif
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........
  • نمیدونم ولی جای sam arch خالی خیلی وقتا346019_deadthread.gif
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........پیوستنم به این مجموعه عزیز-مسئول شدنم-نواندیشان تو *به روز*-انتخاب نواندیشان به عنوان *برترین وب سایت علمی*-274719_cowboynite.gif
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........نمیدونم666819_copysmile1.gif

غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......آتیه معماری جای شکی نیست 27136_74.gif

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........این که گفتن نداره معلومه آتیه معماری -سامیار220-ENG.SAHAND-Mohammad Aref 5226_28.gif
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............salamat-Mina Yousefi-

604919_flirty.gif
  • و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده...............سامیار220-Mohammad Aref-Imaaan-salamat Tamana73-وکمی هم آتیه معماری
  • غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ............Tamana73-

Mina Yousefi

Laie_22mini.gifballoons.gif

و ترین ترین ها :

که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!

:icon_gol::w16:

*همه اعضای خانواده مهربان نواندیشان*

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

دوستان اسم خودمو فاکتور بگیرید مزاح بود ولی دست همگی دردنکنه و خسته نباشید با آرزوی بهترین ها برای همتون.:icon_gol:

و معذرت بابت کسای که زحمت کشیدن یادم نبوده اسمشونو بگم.:icon_gol::icon_gol:

و در آخر تشکر فراوان از مهندسین عارف بزرگ و کوچک بابت این سایت خوب،مدیر عزیز مهندس سامیار بابت زحمت هاش،خانم یوسفی بابت تاپیک و زحمتشون:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 26
لینک به دیدگاه

بچه ها ببخشید وسط پستاتون پارازیت میرم.

ولی یادتون باشه ،اسم کسایی که میذارین امسال فعال بوده باشن(یعنی از اول سال تا الان)

هدف این تاپیک هم همینه، چه بسا همین تاپیک یک سال به شدت منو ناراحت کرد. (دلیل اصلیم هم اهمییت بیش از حد من به انجمن بود.)

حالا به خودم میگم ، اون موقع بچه ها اگر تعدادشون کم بود ،همشون میومدن، چه قدر خوب بود اون ها باشن ،حتی اگر اسم من نباشه. ( یعنی چه قدر خوبه از یه زاویه دیگه هم به قضیه نگاه کنی)

ممنون از لطفی که به من داشتین ،من که اصلا نبودم ،واقعا تعجب کردم،چطوری تو ذهنتون موندم:icon_redface:

این عناوین که میگن تواین فضا نمادین میشه درست میگن،کمی متفاوت تر از دنیای واقعی.

شاید امسال شرکت نکنم در این تاپیک،چون هرچه قدر فکر میکنم،به علت نبودم اسم برخی دوستان فعال امسال رو نمیتونم بنویسم.اگر هم اسم کسانی رو بنویسم مطمئنا تعداد محدودی هستن(اون افراد هم بنا به دلایلی) واینکه من نمیتونم بین دوستانم که بهم لطف داشتن،حتی کم فرق بذارم.

فقط این پست رو گذاشتم،که حداقل در قسمت (بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند)

اسم خودمو رو نبینم، من پارسال بازنشسته شدم عزیزان:ws3: ، به نظرم اسم چند نفر دیگه تو این قسمت باید باشه.

بازهم ممنون از همگیتون.

:icon_gol::icon_gol:

• Like 29
لینک به دیدگاه

سلام:icon_gol:

شایدیک سال گذشته اما برای من که فقط چندماه هست اینجام نظردادن خیلی سخته اما حالا چون اصرار می کنید!

بهترین مدیر انجمن:اقاسهندوبقیه مدیران!

بهترین کاربر:koroshe hakhamanesh nazanin.ad

غرفه اخلاق:گندم جونم ودیگر هیچ:w02:

غرفه معلومات:hamid.cfdواقا ایمان ودیگران

غرفه مرام ومعرفت:فقط خواهرخودمmesee:w16:

غرفه سلیقه:salamat

غرفه محبوبیت:گندم جون ونازنین جون وخودم:ws3:

خوب تاهمین جا بسه سال دیگه کاملتر می نویسم....:hanghead:

دراخر اسم بیاد خوب فاطمه خانم هستم.:icon_gol::hapydancsmil:

• Like 28
لینک به دیدگاه

بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند.............فرنوش خادمی.جاوید.

بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............سهند]ایمان.سامیار.معصومه.محمد عارف

] بهترین کاربر انجمن.....سامیار.زفسنجانی.گندم.بابک.سما.اسما.معصومه.مریم.سوده.عاطفه.آتیه.سید مهدی.کوروش.صبا.

با اخلاق ترین کاربر.............زفسنجانی.ایمان.سامیار.سید مهدی.سما.اسما.عاطفه.معصومه.بابک

]غرفه دانش و معلومات:ایمان .سامیار.سهند

]غرفه مرام و معرفت:کوروش.عاطفه.مریم.اسما.سما.زفسنجانی.سهند.

: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین..........معصومه.علیرضا.زفسنجانی

]: دلبر ترینهاتون.............."...."بماند....فردا هزار تا پ.خ میدن توهین میکنن بهم.اسما و سما.عاطفه

]: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.....کامیار.یاسر

]: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند.........."هیچی."آقای زفسنجانی هممون رو بردن مشهد...

]اسپمر ترین.......افشین

]عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......leanمهدی.افشین.

]خوش تیپ ترین ها.........؟؟؟؟؟؟؟

]: خوشگل ترین بانوی انجمن...........همه بانوها زیبان]

]بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده:سامیار .ایمان

: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ........uzf

و ترین ترین ها :[/size]

که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!

:icon_gol::w16:

ممنونم ازهمه دوستانی که اسمم رو گفتن.بزرگواری و لطفتون بوده.سپاس فروان

فقط اگه بی نظم نوشتم معذرت چون 3:20دقیقه طول کشید تا بنویسم و پاک کنم و ارسال کنم.

در نهایت از آقای محمد مهدی عارف سپاسگزارم.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥

• Like 29
لینک به دیدگاه

• غرفه مدیریت از نوع :
  • آرانوس
  • Imaaan

• غرفه کاربری: آرتاش
  • غرفه اخلاق:اکثر کاربرها
  • غرفه سلیقه: بارون
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.....:w58:

• غرفه اسپم: نازنین :w000:

• و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو:
  • Imaaan

• Like 23
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... فرنوش خادمی
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............ قبل که همون فرنوش خادمی الان نمیدونم

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: جناب آقای پروفسور:ws52: ناصر اشرف پیور . جاست مکانیک

• ناصر خودمون
  • جناب آقای پروفسور اشرف پیور .. ناصر خوب بوده
  • ای بابا !! بازم که ناصر شد . دوم هم ابوبکر بغدادی
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif ابوبکر بغدادی مدل ریشش حرفه ایه .. این مورد رو نمیدونم
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gifوینستون :ws28: ناصر رو از همه بیشتر دوست میداریم
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gif
  • :ws52::ws52::ws52::ws52:
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gifشبکه خبر

ناصر جاست ........

• :ws28::ws28::ws28::ws28:
  • و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده...............
  • تو بحث های ما که هیچ کس
  • غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید
  • میکنه و بیشتر هواشونو داره ............Laie_22mini.gifballoons.gif
  • :ws38:

و ترین ترین ها :

:JC_thinking:

• Like 23
لینک به دیدگاه

درود بر همه

هر چه گاه کردم جز چند نام آشنا ندیدم

همه ی ما یک زمانی در این انجمن فعال بودیم و بنابه دلالی که بیشتر مقضای سن هست فعالیتمان کم شده و درگیر کارهای زندگی گردیدیم.

منتها ا دوستان که صحبت می کنیم همیشه یاد روزهای خوش انجمن با ماست.لذا قدردان این فضا هستیم.

ببخشد

• Like 24
لینک به دیدگاه
درود به تمام دوستان نواندیشانی :flowerysmile:

به انتخاب ترین های انجمن خوش اومدید

بشتابید بشتابید

662819_ricolasmiley.gif

یک سال دیگه ام از حضورمون تو انجمن گذشت و مفتخریم طبق رسم هر ساله انجمن در روزهای پایانی سال 93 با "ترین های " انجمن با ما همراه باشید و ترین هاتونو انتخاب کنیدlollipopsmiley.gif:icon_gol:hapydancsmil.gif

فقط چند نکته رو دقت کنید که :

واسه هر غرفه ای که نام برده شده ، میتونید فقط 3 انتخاب داشته باشید در غیر اینصورت فقط سه انتخاب اول به حساب میاد:a030:

این تاپیک صرفا جهت یادکردن از همدیگه است نه دلخوری و ناراحتی و دعوا (ممد ارشد تاکیدات فراون داشته چون حوصله دیدن دعوا رو نداشته : دی) ارشد بی اعصاب:w02:

از مدال و امتیاز هم خبری نیست پس دعوا نکنید:w02:

این شما و این هم غرفه های ماtatice_04.gif

محبوب خود را سِلِکت نُمایید curtsey.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند.............. O-N و spow
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............ به تالارها خيلي سر نميزنم كه خبر داشته باشم!!!

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............چه سخت!! خو اكثرا دوستاشونو ميگن!! فكر كنم مستر سهند گزينه خوبي باشه!:mrsbeasley:
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر............... بازم مستر سهند.. صبرش خوبه :))295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............ جناب سجاد (s.f)879513_mh3f2c.gif
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن.......... مهدي (lean) و مستر سهند و فافا .17402_%2864%29.gif
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین........... نمدونم :دي.726019_dancegirl2.gif
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون................. شقايق 13469_air_kiss.gif
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است......... والا دوستم سارا (نهال) خيلي كمرنگ شده!! :( و همچنين متين خانم كه كلا كم لطف شده!!
  • .346019_deadthread.gif
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند.......... با سارا و متين خيلي خاطره دارم!! 274719_cowboynite.gif
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین........ نميدونم!!!.666819_copysmile1.gif
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند......اينم خبر ندارم :دي .27136_74.gif

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........وااا :))) چمدونم!! شما بزن مستر سهند و پسرش :دي5226_28.gif
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن........... همه خوشگلند :)))).604919_flirty.gif
  • و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده............... مديونين اگه فك كنين محمد و ميگم :))) اينم بزن حالا محمد دلش نگيره شب عيدي ازمون!! :دي
  • غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ............Laie_22mini.gifballoons.gif

مينيووووو (خودت يعني) :دي

و ترین ترین ها :

يني الان بايد بگم خودم؟ :دي نه آقا ما كم روتر از اين حرفاييم :))

:icon_gol:

• Like 24
لینک به دیدگاه

خب من قسمت نشد امسال زیاد تو انجمن باشم ولی تو مدتی که حضور داشتم بخصوص بخش های علمی از همه پررنگ تر اطلاعات علمی و تخصصی آقا ایمان بود که من به شخصه خیلی ازشون بهره بردم

از بچه های گفتگوی آزاد هم پررنگ ترین شون آقا مهدی (lean) و نازنین جون گل و گلاب و شیرین و مدیر خوب و مودب و باسلیقه شون آقای مهندس سهند همشهری عزیزم ( باعث افتخاره :w16:)

برام بودند

اما امسال یه دوست مهربون و خاص هم پیدا کردم دوستی که با شعرهاش با حرفاش همیشه محبت و عاطفه رو بهم یاد آوری می کرد دوستی که کمکم کرد به خودم اجازه و جرات دوست داشتن بی چشم داشت آدما رو بدم زشتی ها رو تو ذهنم کم رنگ و زیبایی های درون ادما رو برا خودم پررنگ تر و تاکیدی تر کنم

این دوست عزیز و گران بهایم کسی نیس جز حنانه جون :icon_redface:

نمیدونم الان کجاست ولی از ته دلم می خوام همیشه شاد و سرحال و همون جور دوست داشتنی و مهربون باشه و بمونه :w16::icon_gol:

دیگه اینکه از همه کسایی که روزی اینجا با حرفام یا با پست هام ناراحت شون کردم پوزش میخوام بزارید به حساب خامی و کم سوادیم ( که همیشه نیاز به آموختن دارم و داریم )

براتون سال بی نظیر و عالی رو آرزو می کنم ایشالا سال نو سرآغاز خوشی ها و محبت ها و پیروزی هامون / هاتون باشه

من تو آرزو ها برا عزیزام و حتی خودم سه چیز رو میگم و میخوام اولیش سلامتی و تندرستیه

دومیش شادیه

و سومیش که از پی دوتای اولی میاد پیروزیه

تندرست و شاد و پیروز باشید

راستی یه توصیه دوستانه

ما حق / اجازه نداریم ساده لوح باشیم ولی همیشه / باید ساده باشیم چه درمقابل خودمون چه در مقابل دیگرون

:w16::w16::w16:

• Like 24
لینک به دیدگاه

اکثرا را یا نمیشناسم یا تغییر اسم داده اند و از روی عنوان تا پیک امدم و حوصله خواندن پست اول را هم ندارم و فقط ابن نفر اخری را میشناسم

مهندس سارا -افشار که خانم خوبی هستند :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

عید همگی مبارک . به همین بهانه امدم که تبریک بگم :icon_gol::icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند.. elahe.elahe2 ، مجید بهره مند و Javid Maleki
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............ ENG.SAHAND، سامیار220 و saba mn

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن.... binam* ، Astraea و Nazanin.ad:mrsbeasley:
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر........ Mohammad Aref ، ENG.SAHAN و Nazanin.ad 295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر...... سارا-افشار، amir ghasemiyan و Lean 879513_mh3f2c.gif
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن..... Mohammad Aref ، Mehdi.Aref و sun-shine17402_%2864%29.gif
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین .... سامیار220، Yekta.M و vergil726019_dancegirl2.gif
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.... Nazanin.ad ، Just Mechanic و S.F 13469_air_kiss.gif
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.... not found ، Yaser.C و Adel00
    346019_deadthread.gif
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند...میتینگ:ws3:274719_cowboynite.gif
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند... نازنـين، ehsan_faal و elmiramohammadi 27136_74.gif

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها... همه خوش تیپن:ws3:5226_28.gif
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن.....بازم همه:ws3: 604919_flirty.gif
  • و در انتها :
  • غرفه بهترین پاسخگو: بهترین کسی که به سوالات و درخواست های تخصصی و غیر تخصصی کاربران پاسخ میده....seyed mehdi hoseyni ، Mohammad Aref و سامیار220
  • غرفه مهموندار: بهترین کسی که بهترین استقبالو از کاربرای جدید میکنه و بیشتر هواشونو داره ..... Mina Yousefi و Tamana73Laie_22mini.gifballoons.gif

• Like 20
لینک به دیدگاه
درود به تمام دوستان نواندیشانی :flowerysmile:

به انتخاب ترین های انجمن خوش اومدید

بشتابید بشتابید

662819_ricolasmiley.gif

یک سال دیگه ام از حضورمون تو انجمن گذشت و مفتخریم طبق رسم هر ساله انجمن در روزهای پایانی سال 93 با "ترین های " انجمن با ما همراه باشید و ترین هاتونو انتخاب کنیدlollipopsmiley.gif:icon_gol:hapydancsmil.gif

فقط چند نکته رو دقت کنید که :

واسه هر غرفه ای که نام برده شده ، میتونید فقط 3 انتخاب داشته باشید در غیر اینصورت فقط سه انتخاب اول به حساب میاد:a030:

این تاپیک صرفا جهت یادکردن از همدیگه است نه دلخوری و ناراحتی و دعوا (ممد ارشد تاکیدات فراون داشته چون حوصله دیدن دعوا رو نداشته : دی) ارشد بی اعصاب:w02:

از مدال و امتیاز هم خبری نیست پس دعوا نکنید:w02:

این شما و این هم غرفه های ماtatice_04.gif

محبوب خود را سِلِکت نُمایید curtsey.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... ونوس، مینا ایرانخواه،ستاره
  2. بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............مینا یوسفی،مستر سهند،سامیار، ابراهیم، سید مهدی حسینی،ایمان

سلامت،علی فاطمی،بینام(binam)، نازنین،

مهدی(lean)، سید مهدی حسینی، بلک بنر، ساغر، ریحانه(bi nam o neshan) ، نرگس، وحید(developer)، آرانوس، نازنین، صبا حیدری، حنانه

• محمد عارف، سامیار، ایمان، آرام

سید مهدی حسینی، بلک بنر،سوده

• غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif
  • هستی، شهدخت
  • سوده، آریودخت،فرنوش خادمی،،سید مهدی حسینی، مهدی(lean)، نگین(pearla) ، مینا یوسفی، بدری، بلک بنر
  • بدری، آرام، nyc، سایه نوری، فاطمه (cloudy sky)
  • شبستانه با اختلاف
  • این سری زیاد در جریان تاپیکا نبودم نمیدونم

بلک بنر

• همه خوشتیپ هستن:w02:
  • همه بانوها زیبان چشم نخوره انجمنمون:w02:
  • و در انتها :

سامیار، اربانیست، محمد عارف، یوسف، سید مهدی حسینی

مینا یوسفی، تمنا

و ترین ترین ها :

من یعنی؟؟:whistle: میشناسین دیگه همتون منو:hapydancsmil::whistle:

با تشکر ویژه از مینا یوسفی عزیز به خاطر زدن این تاپیک :hapydancsmil:

• Like 23
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند..............

جاوید ملکی، ستاره بلو، مینا ایرانخواه، ونوس، کلودی اسکای، الهه، ارانوس، بدری، فرنوش جونم، سام عزیز

بهترین مدیر یا مسئول تالارها ............

محمد عارف، مهندس ایمان، جناب سهند، مینا یوسفی عزیزم، مهدی انج که واقعا تلاش می کنن، بی نام، فافا، سامیار که تلاشش قابل تقدیره، گندم عزیز که تو تالارش تنهاس :دی، سید مهدی حسینی، و همه مدیران و مسئولین عزیز که الان حضور ذهن ندارم :دی

جاست مکانیک، Astraea، پری ناز، یاد دیروز، کورش هخامنش، نازنین، و باز هم خیلی دوستان دیگه که حضور ذهن ندارم

جاست مکانیک، مهندس سهند، فرناز عزیزم، فرنوش خادمی. (تو این انجمن همه دوستان با اخلاق هستن خداروشکر و دلیل علاقه من به اینجا همینه :) )

Astronomer، جناب سجاد (spow)، ایمان، فافا، S.F، place.maker

جاست مکانیک، آریودخت، mars*، سلامت، ساغر، مهندس سهند، فرنوش، سوده، مینا یوسفی، place.maker و باز هم خیلی دیگه از دوستان عزیزم

شهدخت جون، سامیار، فائزه (*Mars)، صبا حیدری

و باز هم جاست مکانیک دوست خیلی خوبم، آریودخت، فافا، مارس، فرنوش، صبا، مینا ایرانخواه، ونوس، کلودی اسکای، شاروک، بدری، آرانوس، ستاره بلو، فرناز جونم، مینا یوسفی عزیزم، گندم جون، و..................................

بیشتر دوستانی که تو قسمت قبل نام بردم الان فعالیتی ندارن.. جاشون واقعا خالیه

ترینش همون نمایشگاه کتابی بود که باعث شد دوستان عزیزمو از نزدیک ببینم

• نازنین، ساغر ، افشین (جدیدا زیاد در جریان اسپم ها نیستم)

نیان، Astronomer، جاست مکانیک

ماشالا همه خوش تیپن :ws3:

کسی جز محمد عارف نمی تونه باشه :ws3: (بانوی زیبای انجمن سال 1393)

• و در انتها :
  • محمد عارف، ایمان، سید مهدی حسینی، جاست مکانیک

مینا یوسفی عزیزم

و ترین ترین ها :

از همه دوستای عزیزم که باعث شدن در سال اخیر موفقیت های زیادی کسب کنیم ممنونم.. امیدوارم در سال جدید هم بهترین باشیم :a030::icon_gol:

یک تشکر ویژه از مهندس مهدی عارف عزیز که در همه حال پشتیبان انجمن و بچه های انجمن هستن و به نظر من ترین ترین ها ایشون هستن :icon_gol:

• Like 20
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...