رفتن به مطلب

باغ خانوادگي برو بچ انجمن نوانديشان در تالار ما

ارسال های توصیه شده

من کلی گل و گیاه داشتم به دلیل کمبود نور حشک شدن:sigh:

:banel_smiley_4:بابا خشك شدشم بزاريد.. حتي زرد شده برگاشم بزاريد.. راه و چاشو ميگيم چيكار كنيد تا رشد مجدد كنن...:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:بابا خشك شدشم بزاريد.. حتي زرد شده برگاشم بزاريد.. راه و چاشو ميگيم چيكار كنيد تا رشد مجدد كنن...:icon_pf (34):

دیگه ندارم که :sigh:

خشک شدن

دیگه هم نرفتم سمت گل و گیاه

لینک به دیدگاه

چه فکر جالبی:ws38:

من فقط گندم دارم:ws3:یه گلدون نخلم دارم که خیلی بزرگ بود کوچیکش کردم:w58:

الان فک کنم تو راه پله مون گذاشتمش اگه شد حتما عکسشو میذارم که بدونید اینجاهاهم میشه نخل کوچولو داشت ولی خرما نمیده:w02:

لینک به دیدگاه
چه فکر جالبی:ws38:

من فقط گندم دارم:ws3:یه گلدون نخلم دارم که خیلی بزرگ بود کوچیکش کردم:w58:

الان فک کنم تو راه پله مون گذاشتمش اگه شد حتما عکسشو میذارم که بدونید اینجاهاهم میشه نخل کوچولو داشت ولی خرما نمیده:w02:

ممنونم گلم:a030:

خيلي هم عالي.. حتمن پس بزار.. دوست دارم ببينم..:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

چه حرکت جالبی :ws3: من که خودم گل نگهداری نمیکنم اما به خاطر علاقه مامانم گل زیاد داریم :ws3: همونا رو عکساشو میفرستم. :ws3: البته بعضیاشونو قبلاً عکسشو انداختم ولی الان نداریم دیگه :icon_pf (34): مشکل نداره اونا رو هم بفرستم؟

لینک به دیدگاه
چه حرکت جالبی :ws3: من که خودم گل نگهداری نمیکنم اما به خاطر علاقه مامانم گل زیاد داریم :ws3: همونا رو عکساشو میفرستم. :ws3: البته بعضیاشونو قبلاً عکسشو انداختم ولی الان نداریم دیگه :icon_pf (34): مشکل نداره اونا رو هم بفرستم؟

سلام ممنونم/

اره حتمن بفرست.. خيلي هم عاليه.. منتظر عكساتون هستيم.. بفرست حتمن.. مرسي.:a030:

لینک به دیدگاه
من برام سواله ايا شما اصلا گياه ديديد؟:w58:گياه داريد؟ خب بزاريد ديگهو......:w000:

من 2 تا درخت گردو تو باغ دارم

البته یه درخت زرد آلو هم پارسال کاشتم ولی همین چند مدت پیش خر پدربزرگم اومده درختای تازه کاشته شده رو خورده:sigh:

لینک به دیدگاه

البته یه درخت زرد آلو هم پارسال کاشتم ولی همین چند مدت پیش خر پدربزرگم اومده درختای تازه کاشته شده رو خورده:sigh:

:w58::ws28::ws28: دم خر پدر بزرگت گرم.. هیچی نبوده فقط درختای تازه کاشته شده رو خورده :ws28:

خب عکس درخت گردوهاتو بذار.. درباره روش ابیاری و برداشت محصول و ارتقا کیفیت گردو ها و اینا بگو

لینک به دیدگاه

:ws3:واقعا اخي.. خب بزاريد.. حتمن عكس بندازيد بزاريدش.. حتي اگر برگاشو خورده ما بهتون ميگيم چيكار كنيد كه دوباره رشد كنه...

لینک به دیدگاه
:ws3:واقعا اخي.. خب بزاريد.. حتمن عكس بندازيد بزاريدش.. حتي اگر برگاشو خورده ما بهتون ميگيم چيكار كنيد كه دوباره رشد كنه...

حالا تا رفتم روستا عکس می گیرم

قابل بازگشت نبودن ساقه رو خورده :ws38:

:w58::ws28::ws28: دم خر پدر بزرگت گرم.. هیچی نبوده فقط درختای تازه کاشته شده رو خورده :ws28:

خب عکس درخت گردوهاتو بذار.. درباره روش ابیاری و برداشت محصول و ارتقا کیفیت گردو ها و اینا بگو

روش آبیاری سنتی مدل انسان های نخستین:whistle:

گردو ها رو یه سم هایی یکی از اقوام معرفی کرد می زنیم ولی خوب جواب نمیده

بقیه ی درخت ها هم خودشون کیفیت خودشون رو می کشن بالا:whistle:

لینک به دیدگاه

مصی از کله درختای حیاط بزارم که منو میندازید بیرون از انجمن خب زیادههههههه....

راستی بهتر نیس یه تاپیک جدا از این فقط واسه عکسا بزنی.

اینجا زیادی درهم میشه...حرفامون و اسپم و.....

فندقم هنوز برگاش درنیومده:sad0:اون خیلی نازه.

بادومم که شکوفه داده الان:w16:

لینک به دیدگاه

pv;jd

حرکت جالبیه

من به عنوان نفر اول عکس میذاررم

b35zkmxtw402kv6b66o.jpg

نمبدونم اسمش چیه ولی مامانم یه اسمی میگفت آخرشم یاد نگرفتم:|

از خانواده کاکتوسه

لینک به دیدگاه
مصی از کله درختای حیاط بزارم که منو میندازید بیرون از انجمن خب زیادههههههه....

راستی بهتر نیس یه تاپیک جدا از این فقط واسه عکسا بزنی.

اینجا زیادی درهم میشه...حرفامون و اسپم و.....

فندقم هنوز برگاش درنیومده:sad0:اون خیلی نازه.

بادومم که شکوفه داده الان:w16:

همه اسپم ها پاك ميشه...:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...