رفتن به مطلب

دانلود نرم افزار محاسبه سن + عکس

ارسال های توصیه شده

شما چند ثانیه عمر کردید ؟

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

پاسخ به این پرسش شاید کمی دشوار باشد اما به وسیله یک نرم افزار ساده به نام "محاسبه گر سن " نه تنها حساب کردن این امر کاری ساده می شود بلکه اطلاعات جالبی در مورد سن خود، روز تولد رو به شما ارائه می دهد .

به گزارش

داخل "BRT" نشسته بودم و ازتحریریه دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران داشتم به سمت خونه می رفتم ، در کنار صندلی من یک فرد مسن نشسته بود و با حالتی خیره خیره به من نگاه می کرد من هم پرسیدم ، پدر جان مشکلی پیش اومده، گفت خیر پسرم ، فقط قدر جوانی ات را بدان چون این زمان دیگر بر نمی گردد ، تا حالا فکر کردی که چند ثانیه عمر کردی ، حالا نوبت من بود که مات و مبهوت فرد مسن را تماشا کنم ، گفتم که خیر ، اما من می دانم که چقدر عمر کرده ام ، 5 میلیون 399 هزارو دویست و پنجاه ثانیه ، برای من خیلی جالب بود که این فرد چه طوری سن خودش رو خیلی دقیق به ثانیه تبدیل کرده بود ، از اون آقا پرسیدم که چه طوری اینقدر دقیق سن خودت رو محاسبه کردی ، خیلی راحت گفت که با نرم افزار محاسبه گر سن ، و من از اون آقا در خواست کردم که نرم افزار رو در اختیار من قرار بدهد تا اون رو در فضای مجازی نشر بدهم .

3030752_837.jpg

حالا که ماجرا رو شنیدید بریم سراغ نرم افزار و کارایی های اون ، محاسبه کردن اینکه ما چند روز عمر کردیم و یا چند ساعت و یا حتی چند ثانیه در نگاه اول امری سخت و دشوار به نظر برسد اما حسابه گر سن این کار را به راحتی یک آب خوردن انجام میدهد ، کافی نرم افزار را دانلود کرده و بروی گوشی خود نصب نمایید

بعد ازنصب با رفتن بر روی گزینه افزودن تاریخ خیلی راحت تاریخ تولد خودتون رو وارد نمایید و اطلاعات زیادی در مورد سن خودتون می تونید دریافت کنید .

ویژگی های نرم افزار :

- تعین سن دقیق شما به ماه، روز ، سال ، هفته

- به ثانیه ، روز تولد ، نام ماه تولد شما ، تاریخ تولد شما به میلادی و قمری

• دانلود و مشخصات فایل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...