رفتن به مطلب

درصورت نگرفتن مالیات چه اتفاقی می افتد؟

Mohammad-Ali

درصورت نگرفتن مالیات به مدت 1سال چه اتفاقی می افتد؟  

2 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. درصورت نگرفتن مالیات به مدت 1سال چه اتفاقی می افتد؟

• 0
    • 0
    • 2
    • 0

ارسال های توصیه شده

مگه حقوق رو با مالیات مردم میده؟:ws38:

کلا باید پول کارکنان و خرج دولت از مالیات بیاد نه نفت ولی شرایط کشور اجازه نمیده و با کم شدن درامد نفتی مالیات رو باید افزایش داد یا کارمندان رو اخراج کرد

لینک به دیدگاه
کلا باید پول کارکنان و خرج دولت از مالیات بیاد نه نفت ولی شرایط کشور اجازه نمیده و با کم شدن درامد نفتی مالیات رو باید افزایش داد یا کارمندان رو اخراج کرد

سلام حرف شمادرست. فقط نفت نیست که درامدش کم شده ،پول ماهم ارزشش کمه تولیدنداریم مهمترازانها البته به نظر من خلاقیتهم نداریم.

من هم بامالیات موافقم ولی می شوددرشرایطی آن رانگرفت یاکم گرفت!

لینک به دیدگاه
سلام حرف شمادرست. فقط نفت نیست که درامدش کم شده ،پول ماهم ارزشش کمه تولیدنداریم مهمترازانها البته به نظر من خلاقیتهم نداریم.

من هم بامالیات موافقم ولی می شوددرشرایطی آن رانگرفت یاکم گرفت!

مهم جبران کمبود هست اگر بخوان مالیات رو کم کنن باید جمعی از کارکنان دولت اخراج شن که با وضع بیکاری الان فقر چند برابر میشه

لینک به دیدگاه
مهم جبران کمبود هست اگر بخوان مالیات رو کم کنن باید جمعی از کارکنان دولت اخراج شن که با وضع بیکاری الان فقر چند برابر میشه

یعنی این جران به هرقیمتی ؟خب من فکرمی کنم بعضی ازاداراتی که برای دولت کارمی کننددرصورت تعطیلی هم اتفاقی برایشان نمی افتدبنطرمن دولت خیلی خودش راشلوغ کرده !

لینک به دیدگاه
سلام

اگر دولت مابیادبرای مثال 1 سال مالیات(ازقبیل ارزش افزوده و..)یاعوارض نگیردچه اتفاقی می افتد؟

درود

البته، جسارت من رو ببخشید ولی خوب این بحث ب نظرم هر نتیجه ای بگیره؛ در عمل اتفاقی تو دولت نمیافته ها :ws3: بگذریم.

من ی تولید کننده خرد ام. انقدر خرد ک دقیقا درگیر نقدیدنگی ام. وقتی ادم می خونه می بینه میشنوه؛ نمی تونه درست درک کنه. درک یعنی اینکه تو عملش باشی.

مالیات خوبه، ولی در عوض دولت هم باید ساپرت کنه. شنیدم ک در کشور .االف..... (عمدا اسم نمگم ک باز یکی پیدا نشه بگه اقا من بچه همونجام :ws3: این حرفا نیست. دارم ی شنیده رو مطرح میکنم صرفا جهت مثال ) هر کی شغل دوم داشته باشه 60 درصد حقوقش مال دولت ه. خوب. در عوض دولت چی می ده؟ خونه از دم قسط، بدون سود. ماشین از دم قسط.

الان نقدینگی کم شده، حتی من میبینم دوستان، میوه فروش ها هم می نالن! ولی نیاز ب نقدینگی زیاد تر شده! یعنی چی. یعنی همین خرج های زیرساختی زندگی مثل خونه و ماشین ک سنگین ترین های یک زندگی هستن رو مردم باید یا بخرن یا با وام های درصد حداقل 17-15 بگیرن!

ب هر صورت، مالیات گرفتن خوبه ولی متاسفانه ما اینجا ی مشکل دو مشکل نداریم.

خانه ام اتش گرفتس.

من به دستان پر از تاول

این طرف را می‌کنم خاموش

وز لهیب آن روم از هوش

زان دگر سو شعله برخیزد، به گردش دود ...

لینک به دیدگاه
درود

البته، جسارت من رو ببخشید ولی خوب این بحث ب نظرم هر نتیجه ای بگیره؛ در عمل اتفاقی تو دولت نمیافته ها :ws3: بگذریم.

من ی تولید کننده خرد ام. انقدر خرد ک دقیقا درگیر نقدیدنگی ام. وقتی ادم می خونه می بینه میشنوه؛ نمی تونه درست درک کنه. درک یعنی اینکه تو عملش باشی.

مالیات خوبه، ولی در عوض دولت هم باید ساپرت کنه. شنیدم ک در کشور .االف..... (عمدا اسم نمگم ک باز یکی پیدا نشه بگه اقا من بچه همونجام :ws3: این حرفا نیست. دارم ی شنیده رو مطرح میکنم صرفا جهت مثال ) هر کی شغل دوم داشته باشه 60 درصد حقوقش مال دولت ه. خوب. در عوض دولت چی می ده؟ خونه از دم قسط، بدون سود. ماشین از دم قسط.

الان نقدینگی کم شده، حتی من میبینم دوستان، میوه فروش ها هم می نالن! ولی نیاز ب نقدینگی زیاد تر شده! یعنی چی. یعنی همین خرج های زیرساختی زندگی مثل خونه و ماشین ک سنگین ترین های یک زندگی هستن رو مردم باید یا بخرن یا با وام های درصد حداقل 17-15 بگیرن!

ب هر صورت، مالیات گرفتن خوبه ولی متاسفانه ما اینجا ی مشکل دو مشکل نداریم.

خانه ام اتش گرفتس.

من به دستان پر از تاول

این طرف را می‌کنم خاموش

وز لهیب آن روم از هوش

زان دگر سو شعله برخیزد، به گردش دود ...

باسلام وتبریک عید خواهش می کنم شمامنت گذاشتید...

خب من باشماموافقم ولی بحث ما هم سرهمین مالیاتهاست کجاخرج می شود؟

چراعملاحمایتی نیست؟

چراوقتی (البته این قضیه مال چندسال پیش است)من یک طرح اشتغال ارایه دادم گفتند2میلیون باسودیا500هزارتومان قرض الحسنه !

خب بله مالیات 100%خوبه ولی بایددرقبالش یه چیزی یاخدماتی باشه .

من یک مغازه دارم ولی اینقدرسنگ می ندازن که آدم نمی تواندسرپابیستد.(مالیات غیرعادی .عوارض جورواجور. مالیات ارزش افزوده که هرروزباشیب ملایم داره میرودبالا..

مالیات انتقال پول بااینترنت.می خواسن روی کارتخوانهاهم مالیات بگیرند(تراکنش)یک بارهم گفتندبایدمغازهااجاره دستگاه رابدن بخاطرخدماتی که بانک عامل می دهد!و...

برای مثال هنوزعیدی پدرم باکارگرای دیگرهمکارراندادندشهرداری میگه پیمانکارفرارکرده و...یاشهرداری عوارض میگیرد.عوارض نوسازی خونه30سال پیش که داره خراب میشه !یاکوچه ماکه هنوزبعداز30سال واندی هنوزبارون که میاد کوچه ماپرازآب میشه (نمی دونید می خواهی بری بایدشناکنی اونم تواب جوب بااون بوی خوبش!)و...

دیدیدبازهم بایدبپرسم مالیاتهاست کجاخرج می شود؟:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...