رفتن به مطلب

فقط دو دقیقه شایدم کمتر، بیا بخون دوست گلم

ارسال های توصیه شده

با سلام. خوبید؟:icon_gol:

دو دقیقه کارتون دارم.:w16:

یه راست میرم سراصل مطلب. :w16:

محیط زیست مگه یه مسئله همگانی نیست؟

پس چرا توی تاپیکاش شرکت ندارید؟

چرا اخبارش رو نمیخونید؟

مثل برق و مکانیک و معماری و کشاورزی و پزشکی و و و و ... تخصصی نیست که

اخبارش، مربوط به هممونه

راجع به آینده و زندگی و کشورمونه

خود ما به محیط زیست توجه نداریم،حتی 2دقیقه وقت نمیذاریم اخبارش رو بخونیم

که ببینیم چی داره میگذره و چه اتفاقی داره توی زندگیمون میفته

اونوقت هی میگیم مسئولین کاری نمیکنن. کسی به محیط زیست اهمیت نمیده و...

اگه میشه، لطفا توی تاپیکای محیط زیستی کمی فعالتر باشید

شاید حرفایی که میزنید یه راهکار خوبی پیش پای مسئولین بذاره

یه ایده جدید رو توی ذهن محیط زیستیا باز کنه:ws37:

از همتون ممنونم:icon_gol:

مرسی که وقت گذاشتید و خوندید و همکاری خواهید کرد:w16:

لینک به دیدگاه
من میخونم.....sigh.gif

تاپیک هم میزنم...sigh.gif

ببین تالارتو...w000.gif

حرص هم میخورم...sigh.gif

دپ هم میشم....sigh.gif

من محیط زیست و دوستداران محیط زیست را دوست میدارم.....:w02::icon_gol:

بله عزیزم :w16:

شما و آقاسامیار و مهدی لین و سلامت جز فعالای تالار محیط زیست هستید:w16:

لینک به دیدگاه
بله عزیزم :w16:

شما و آقاسامیار و مهدی لین و سلامت جز فعالای تالار محیط زیست هستید:w16:

پس مدال کاربر فعال تالار محیط زیست رو بهم بده!!!:TAEL_SmileyCente:

لینک به دیدگاه

با سلام

بحث محیط زیست شایدم از داخل اتاق انسان تا همه طبیعت و دریا ها و افق ها رو شامل میشه. در زمانه ای که بهترین عمل انسانها زباله سازی شده , گفتگو در مورد محیط زیست بیفایده است. پیشنهاد من اینه که فقط از زیبائیهای طبیعت گفته بشه تا انسانها یکم جذب موضوع بشن. طرح موضوع با جهت گیری های انتقادی برای انسانهایی که خودشان مسبب تخریب محیط زیست هستند بیفایده است.

لینک به دیدگاه
با سلام

بحث محیط زیست شایدم از داخل اتاق انسان تا همه طبیعت و دریا ها و افق ها رو شامل میشه. در زمانه ای که بهترین عمل انسانها زباله سازی شده , گفتگو در مورد محیط زیست بیفایده است. پیشنهاد من اینه که فقط از زیبائیهای طبیعت گفته بشه تا انسانها یکم جذب موضوع بشن. طرح موضوع با جهت گیری های انتقادی برای انسانهایی که خودشان مسبب تخریب محیط زیست هستند بیفایده است.

عکس از زیبایی طبیعت و حیات وحش کم نیس تو تالار

ولی فقط یه بعدی نمیشه کار کرد

آگاه شدن افرادی که توی این سایت هستن خودش میتونه کمک بزرگی باشه برای محیط زیست

فقط هم نمیشه از گل و بلبل گفت و یه عده برای خودشون بزن محیط زیست رو با خیال راحت خراب کنن

لینک به دیدگاه

به نظر صحبت در مورد مشکلات زیست محیطی خیلی هم میتونه جذاب و مفید باشه...فرهنگ مصرف و دید افراد رو تغییر میده....

آدم وقتی زیبایی ها رو فقط میبینه فک میکنه موندگاره...قدرشو نمیدونه...باید از مشکلات باخبر باشه...

مثلا همه اظهار میکنن عاشق گردش و مسافرت و رفتن پای درخت ولب جوی آب هستند اما باید این گردش توی طبیعت افراد رو دید که چه بر سر درخت و آب که نمیارن...

تولید زباله واقعا اجتناب ناپذیره....مهم اهمیت دادن به بازیافته...

مثل خود من توی اتاقم 2تا سطل زباله دارم...یکیش فقط مخصوص کاغذه...توی خونه مادرم همه زباله های خشک رو جدا میکنه و هفتگی تحویل میده...

ارائه راهکار و تجربیات خیلی مفید و مهمه

لینک به دیدگاه
پس مدال کاربر فعال تالار محیط زیست رو بهم بده!!!:TAEL_SmileyCente:

درخواستها با من نیس عزیزم

مدیر و مسئول باید درخواست بدن

وگرنه حتما از یه سری دوستان تشکر میکردم با مدال:w16:

لینک به دیدگاه
عکس از زیبایی طبیعت و حیات وحش کم نیس تو تالار

ولی فقط یه بعدی نمیشه کار کرد

آگاه شدن افرادی که توی این سایت هستن خودش میتونه کمک بزرگی باشه برای محیط زیست

فقط هم نمیشه از گل و بلبل گفت و یه عده برای خودشون بزن محیط زیست رو با خیال راحت خراب کنن

اونایی که اینجان این چیزا رو خوب میفهمند. با تعریف زیبائی بهتر میشه به جنگ زشتی ها رفت. ( تعریف نه عکس ) :w16:

در ضمن مصاحبه با فعالان محیط زیست و انعکاس اون در این تالار ها میشه بیشتر موثر واقع شد.:a030:

لینک به دیدگاه
اونایی که اینجان این چیزا رو خوب میفهمند. با تعریف زیبائی بهتر میشه به جنگ زشتی ها رفت. ( تعریف نه عکس ) :w16:

در ضمن مصاحبه با فعالان محیط زیست و انعکاس اون در این تالار ها میشه بیشتر موثر واقع شد.:a030:

من چند روز پیش مصاحبه ای از آقای فیروز گذاشتم

حرفایی که زده بود خیلی خوب بود

اما کی خوند؟

فقط ایمان

لینک به دیدگاه
درخواستها با من نیس عزیزم

مدیر و مسئول باید درخواست بدن

وگرنه حتما از یه سری دوستان تشکر میکردم با مدال:w16:

ما کوچیک همه محیط زیست بانان و دوستداران و متخصصان محیطزیستیم....شوخی بود عزیزم

:sad0:TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

(مدل شکسته بندی!!!!

:w02:)

اسپم ممنوعه ستاره....بحث جدیه!!!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

وقتی این مطالب رو میذاری , بهتره اطلاع رسانی کنی تا بچه ها عادت کنند. کم کم جا می افته.

لینک به دیدگاه
وقتی این مطالب رو میذاری , بهتره اطلاع رسانی کنی تا بچه ها عادت کنند. کم کم جا می افته.

بعضی اوقات اطلاع رسانی صورت میگیره

اما بیشتر وقتا نمیتونم اینکارو کنم.توی انجمن اگه آخرین پستا رو نگاه کنید حتما یکی دو تاپیک محیط زیستی هست معمولا:w16:

لینک به دیدگاه
بعضی اوقات اطلاع رسانی صورت میگیره

اما بیشتر وقتا نمیتونم اینکارو کنم.توی انجمن اگه آخرین پستا رو نگاه کنید حتما یکی دو تاپیک محیط زیستی هست معمولا:w16:

بابد با مشکلات ساخت و نا امید نشد. هر تلاشی در این راه پاداشش با خداست. چون او مالک محیط زیست هست.

لینک به دیدگاه

من اینو چند روز پیش خوندم و فرصت نکردم نظر بدم :icon_pf (34):

مطالب تالار محیط زیست مطالب خوب و جالبی هستش و قبلاً هم جز تالارایی بود که زیاد مطالبش رو دنبال می کردم.

ولی الان یه مدته که کمتر میام :hanghead: یه دلیلش اینه که فرصتم کمتر شده ولی دلیل اصلی ترش اینه که راستش مشکلات محیط زیستی که داریم کم نیست و خیلی زیاده و اغلب خبرها هم حول همین مشکلاته. با خوندنشون هرسری فقط افسوس میخوردم و افسوس. :sigh:

از این همه مشکلات مختلف و حرفای خوبی که فقط در حد حرف میمونه راستش یه جورایی خسته شدم یه مدت. همونطور که جدیداً تو خبرهای شهرسازی و تخلفات مختلفی که در موردش پیش میاد هم اینطوری شدم.

ولی وقتی یه کار جالب یه روش نوین رو می بینم خیلی علاقه مندتر میشم که بخونم. اغلب تاپیکایی که ببینم مثلاً درباره یه کار جدید یه تجربه جالب باشه و به چشمم بخوره حتماً میرم می بینم. چون واقعاً خوشم میاد.

مثلاً تو محیط زیست تجربه های جدید و خوبی که تو زمینه بازیافت یا امثال اینا هستش خیلی واسم جذابه.

لینک به دیدگاه

درود

محیط زیست بیشتر ب نظر من ی بحث فرهنگ سازی لازم داره.

بارها تو کوه ک بودم، اشغال جمع کردم؛ ولی تا کی؟ تزریق مسکن ه. ما انقدر دچار کم شعور اجتماعی شدیم ک دیگه تو هر گوشه ای از شعورش خالی شدیم.

ب نظرم بهتره دنبال ایجاد شعور اجتماعی درباره زباله ها بود و بعد حفظ انواع نسل های حیوانات، شکار فقط باید برای خوردن باشه نه تفریح!

محیط زیست هم فعال نیست، چون ی سری دلایل عمومی داره ک اون ور تو نساجی گفتم.

ی سری دلایل مربوط ب خودش داره اینکه، ب پدیده مهندسی هوا، نپرداخته. البته نمی دونم ها. ندیدم خداییش.

ولی منظور اصلی من اینکه بحث های روز دنیا درباره دستکاری شرایط جوی و دستکاری ذهن ب کمک مهندسی هوا، خیلی کم مورد اشاره هست.

و ی مورد دیگه، تبلیغ ه. دوستمون حرف خوبی زد، تاپیک رو لینک کنید ب دوستان؛ از هر 10 نفر شاید 5-6 نفر بخونن.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...