رفتن به مطلب

گیاهان آپارتمانی که هوای داخل خانه را تمیز می کنند

Astraea

ارسال های توصیه شده

امروزه اکثر مردم در آپارتمان های شهری زندگی می کنند . زندگی شهری و شلوغی و آلودگی شهر باعث می شود که شما برای داشتن یک هوای بهتر به خانه برویم. اما قطعا هوای داخل خانه هم از بیرون آمده! در تحقیقی که ناسا برای خالص کردن و تمیز نگهداشتن هوای داخل خانه انجام داده چند گیاه را معرفی کرده است که نه تنها در داخل آپارتمان دوام می آورند بلکه می توانند هوای خانه را هم تمیز تر کنند . ما امروز این گیاهان را به شما معرفی می کنیم:

نخل آرکا: مرطوب کننده و تصفیه کننده ی هوا با نمره ی 8.5 از ناسا.

گیاه مار: مخصوص اتاق خواب به این دلیل که شب ها اکسیژن آزاد می کند.

گیاه پول: مناسب هر فضایی از خانه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

منظور از گیاه مار ! ( Snake Plant ) همون سانسوریا یا " برگ شمشیری" خودمون هست.

Sansevieria_Trifasciata_Cv__Laurentii_.jpg

واقعاً گیاه خوب و نازنینیه :ws3: نگهداریش هم خیلی ساده است. به وفور هم داخل گل فروشی های خودمون پیدا میشه :w16:

اگر ظاهرش رو خیلی نمی پسندید نوع ابلق این گیاه هم موجوده که دور برگا یک رگه ی زرد رنگ داره که شاید به نظر جالب باشه .

من که به شخصه توی اتاق خوابم ( البته کنار بقیه گیاهام :ws3: ) یک گلدون ازش دارم.

گیاه پول نمیدونم چیه ؟ :ws38:

اما چندتا از تصاویر " پوتوس‌ " بود که اونم همگی به وفور در منازل و مغازه های قدیمی و ادارات دیدیم .

اینم خیلی گیاه خوب و دوست داشتنی ای هست :w16: خیلی شیطونه از همه جا میره بالا :4chsmu1:

%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%85-%DB%8C%D8%A7-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%D8%B3.jpg

لینک به دیدگاه
منظور از گیاه مار ! ( Snake Plant ) همون سانسوریا یا " برگ شمشیری" خودمون هست.

Sansevieria_Trifasciata_Cv__Laurentii_.jpg

واقعاً گیاه خوب و نازنینیه :ws3: نگهداریش هم خیلی ساده است. به وفور هم داخل گل فروشی های خودمون پیدا میشه :w16:

اگر ظاهرش رو خیلی نمی پسندید نوع ابلق این گیاه هم موجوده که دور برگا یک رگه ی زرد رنگ داره که شاید به نظر جالب باشه .

من که به شخصه توی اتاق خوابم ( البته کنار بقیه گیاهام :ws3: ) یک گلدون ازش دارم.

گیاه پول نمیدونم چیه ؟ :ws38:

اما چندتا از تصاویر " پوتوس‌ " بود که اونم همگی به وفور در منازل و مغازه های قدیمی و ادارات دیدیم .

اینم خیلی گیاه خوب و دوست داشتنی ای هست :w16: خیلی شیطونه از همه جا میره بالا :4chsmu1:

%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%85-%DB%8C%D8%A7-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86%D8%B3.jpg

درود استاد فرهیخته انجمن.خیلی خوشحال شدم تشریف اوردید...

:icon_gol:

راسش من گیاه مار وپول رو نمیدونستم چیه....سرچ کردم یه چیزایی هم پیدا کردم اما شک داشتم...سپاس:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...