رفتن به مطلب

کتاب خود به خود منفجر شونده!!!!

Astraea

ارسال های توصیه شده

تا به حال کتابي را شروع کرده ايد که نتوانيد خواندن آن را رها کنيد و به قدري جذاب باشد که خواندن آن ادامه دار باشد؟ جديدترين کتابي که "جيمز پترسون" وارد بازار کرده است دقيقا همين کتاب است اما به نوعي شما را مجبور به خواندن مي کند.

اين کتاب جالب و خود منفجر شونده است. با باز کردن اين کتاب يک تايمر 24 ساعته شروع به کار مي کند که پس از اتمام آن کتاب به طور خودکار از بين مي رود و ديگر نمي توانيد آن را بخوانيد پس بايد حتما يک روزه همه آن را مطالعه کنيد.

shabnamnews14228039770.jpg

اين کتاب با قيمت نجومي 300 هزار دلار به فروش مي رسد و همراه آن يک بليط مسافرت کاملا لوکس با بهترين امکانات، 14 قيراط طلا و هزينه 5 شب شام با نويسنده کتاب نيز به خريداران ارائه مي شود.

نويسنده در مورد اين کتاب مي گويد:" با اين کار قصد داشتم مردم را بيشتر از گذشته به کتاب خواني دعوت کنم، افرادي که اين کتاب را شروع کنند بايد يک روز فقط کتاب بخوانند تا نهايت داستان را بدانند."

لینک به دیدگاه
مثل نامه های کارآگاه گجت:ws3:

آره راست میگی...

:ws37::icon_gol:

کلا فیلمش خیلی جالب بود...انگار الان هرچی موضوع توش بود داره به حقیقت میپیونده...

مثلا من عاشق کتاب دختره که اسمشو بلد نیستم بودم..یه جور کتاب الکترونیکی شبیه تبلت بود...الان اختراع شده!!!

لینک به دیدگاه

آره راست میگی...

:ws37::icon_gol:

کلا فیلمش خیلی جالب بود...انگار الان هرچی موضوع توش بود داره به حقیقت میپیونده...

مثلا من عاشق کتاب دختره که اسمشو بلد نیستم بودم..یه جور کتاب الکترونیکی شبیه تبلت بود...الان اختراع شده!!!

سلام.ایده وتبدیل ب عمل,الان خیلی عالیه!!!مسؤلین باآقازاده های بیسواد,فقط جنس یکبارمصرف اشغالی کشورهاری کمونیسم رو بهامیدن و بخوردمردم ناآگاه متأسفانه!!!الان همه درحال انفجاریم والا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...