رفتن به مطلب

خرید اتومبیل

S.F

ارسال های توصیه شده

درود.:a030:

از کسایی ک خودشون ماشین دارن، یعنی با پول خودشون نه باباجون :ws3:

میخام ک نظرشون رو درباره

1- ی ماشین ارزون زیر 30 تومن :icon_pf (34): چی پیشنهاد می کنین؟

2- اصلا ماشین داشتن خوبه یا همش هزینه اس؟

من هدفم اینکه ایمنی داشته باشه،

کم مصرف باشه

قطعاتش با کیفیت باشه و در دسترس

بشه ی 5-6 سالی سوارش شد:icon_redface:

مرسی ک وقت گذاشتین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

چه تاپیک خوبی...

دوستانی که میدونن بگن!!!

من دوست دارم ماشین نونو باشه...بوی نو بودن بده...

فک کنم اینجوری به زوربشه یه پراید خرید...sigh.gif

ماشین داشتن عالیه...بخصوص برا کسی که همزمان کار میکنه و درس میخونه و کارهای متفرقه انجام میده...هم وقتش تلف نمیشه هم پولش بیخودی برا آژانس نمیره

لینک به دیدگاه

سلام

اولا که پیشاپیش تبریکشو میگم بهت:ws3:

دومااینکه من به شخصه همیشه وسیله نقلیه عمومی رو به شخصی ترجیح میدم خصوصا در کلان شهرها و بازم خصوصا در تهران

مگه برای سفر برون شهری که وسیله نقیله شخصی رو ترجیح میدم

هزینه که داره

از همون بدو خرید

پراید پیشنهاد میکنم:ws3:اگه 35 اینا داشتی میگفتم ال90

لینک به دیدگاه

سلام

آقو ما از پول خودمون ماشین نداریم، البته از پول باباجونمون هم نداریم! :whistle:

ولی نظر داریم :w000:

برادرم دو تا ماشین داره، پس دومیش عموما دست منه :ws3:

البته این دومیه در حد بوگاتی ارج و قرب داره! پیکانه! میفهمی؟ پیکااان!

عرضم اینه که با این که حالا همین ماشین هم دست منه، به ندرت ازش استفاده میکنم. عموما همون وسایل عمومی کار آدمو راه میندازه، بلکه بهتر. حیف از دست دادن لذت پیاده روی نیست؟! باور کنید آرامش زیادی داره، لااقل برا من.

اما خب بعضیا واقعا لازم دارن. اونا استثنا :w16:

حالا فرض کن ماشین خریدی، جای پارک از کجا میخوای پیدا کنی؟!

لینک به دیدگاه

به به سجاد عزیز میخواد ماشین بخره.

اول اینکه پیشنهادم بهت دو ماشینه

اولی ۴۰۵ که هم قطعاتش ارزونه و هم اینکه ماشین خوش دستی اگه یکم تغییزات توش بدی. چون حس میکنم زیاد اهل سفر هستی و اینکه کوه میری گزینه مناسبیه صندوق عقب جا دار و.... . یه نکته ای رو که باید بهت بگم اینه که ماشین صفر نگیر که ضرر مخصوصا ماها که احتمال داره بفروشیمش و زیاد باهاش کار میکنیم . به نظرم یه پژو ۴۰۵ مدل ۸۸ تا ۹۲ سرحال گیر بیار که افت قیمت هم کرده و ارزون تر دستت میوفته چند مدت پیش که ماشینم تو خونه خاک میخورد رو فروختم مدل ۸۸ نقره ای سرحال دادم ۱۸ تومن تازه همه میگفتن خوب فروختی.

در هر صورت یه ۴۰۵ بگیری یکم تودوزیش رو عوض کنی دوتا صندلی تکی توپ بنندازی واسه جلو با یه رینگ اسپرت معرکه میشه شیشه هاشم یکم دودی میکنن دیگه حرف نداره.

این از پیشنهاد اولم.

پیشنهاد دوم پژو ۲۰۶ مدل ۸۶تا ۹۰ سرحال هستش که اونم قیمتش مناسبه.

پارس رو نگفتم چون پارس بعد از یه مدت از فرم میوفته و لش میشه.

واسه کسی میخواد ماشین بخره و ۳۰ تومن داره اشتباه یه صفز بگیزه و پولشو هدر بده یه سرحال بگیر که استرس تصادف و رنگ و ... هم نداشته باشی بعدا

لینک به دیدگاه

هر مدل ماشینی که داشته باشی هزینه داره، ماشین بدون هزینه نداریم

از لحاظ ایمنی کلا تولیدات داخلی رو کنار بزار:banel_smiley_4:

اگه اهل سفرهای برون جاده ای هستی (آواتارت یه چیزایی میگه:ws3:) من fj رو پیشنهاد میکنم.

مبارکت باشه:a030:

لینک به دیدگاه

هزینه که 100 % داره ...

هر ماشینی که بخرید ...

هر سال باید بیمه بشه / سرویس ها (روغن ، فیلتر ، لنت ، تسمه تایم ، صافی بنزین ، صفحه دیسک و...) بطور مرتب باید انجام بشه ... / یوقت خدایی ناکرده میبینی ایراد فنی زیاد پیدا میکنه و کلی به خرج میفته / یوقت خدایی ناکرده تصادفی چیزی.... / مساله بنزین هم به هر حال هستش:ws3: / و ...

اما توی این رنج قیمت اگه ماشین باز هستید و ماشین خاص تری میخواهید داشته باشید (نسبت به هم رده های داخلی)

من ریو رو پیشنهاد میکنم ...

موتور 16 سوپاپ و شتاب عالی ... اصن پشتش که میشینی فقط دلت میخواد گاز بدی ...

مصرف و استهلاک هم خیلی پایین ...

ظاهرش هم به نظر من جزو خوب های مونتاژی بود ...

ما یکی مدل 86 اش رو داشتیم و پارسال فروختیمش... ماشین خوبی بود و در کل خاطرات خوبی ازش موند ...

البته از نقاط ضعفش هم اینه که لوازمش کم یاب و گرانه ... اینو حتما در نظر بگیرید ... و اگر به فکر هزینه های ماشین هستید شاید پیشنهاد خوبی نباشه ...

از نظر ایمنی هم مثل سایر ماشینهای ایرانی عیب و ایرادهایی داره ...

ضمنا با 30 تومن ریو خوب هم میشه گرفت ... آخرین مدلش 90 بود ... فکر میکنم ریو مدل 90 بدون رنگ و تمیزش همین حدود قیمتا باشه ...

به نظرم با 30 م تومن و اگر هم کمی بتونید بیشترش کنید دلیلی نداره که به ماشینهای بهتر از پراید فکر نکرد ؟! به خصوص اگر صفر بودنش هم زیاد مهم نباشه براتون ... اما صفر هم با کمی افزایش بودجه میشه به رانا و پژو 405 slx هم فکر کرد که از پراید خیلی بهتر اند .

البته اینو هم بگم که اگر ماشینی میخواهید که در مجموع برای مصرف شهری مناسب باشه و از نظر سوخت ، استهلاک و ... نسبت به سایر مقرون به صرفه باشه همون پراید احتمالا از اینا بهتره ...

در کل ماشینای ایرانی تفاوت چندانی با هم ندارند ... ما ایرانی ها بیچاره ایم که باید این ماشینهای تکنولوژی 20 30 سال پیش و عقبتر دنیا رو سوار بشیم ...

و شخصا احساس میکنم هیچ تفاوت خاصی بین 206 ، 405 ، پارس ، سمند و ... نیست ... بستگی به سلیقه ی طرف و اینکه دیزاین کدومشونو بیشتر میپسنده انتخاب میکنه ...

توی ماشینهای داخلی l90 کیفیت مونتاژش از بقیه بهتره ... که البته اون هم در سالهای اخیر افت کیفیت داشته ...

لینک به دیدگاه

206عالیه از هر لحاظ...

ناصرم که خوب توضیح داد.

فقطم به درد مجردا میخوره...عین خودمون.ماشالا سگ جونم هس.لوازمشم در دسترسه.

من 1ساله پدرشو درآوردم فعلا خوبه.مدلشم 91...تو دست یه دختر ناشی دووم آورده دست شما پسرا که عالی تر میمونه.

لینک به دیدگاه

درود ب همه

مرسی ک شرکت کردین.:icon_gol:

من ک معلوم نیست بخرم یا نه. ولی در کل تاپیکی بود ک بودنش لازم ب نظر می رسید.

یکی از دوستان گفت ایمنی داخلی نداره و غیره.

ببخشید، ولی ما تعریفمون از ایمنی متفاوت ه. متاسفانه راننده ها هم استاندارد نیستن :banel_smiley_4: ب هر صورت بهتره بگیم ایمنی خودرو ها داخل کمتر ه.

چند نفر هم اطلاعات خوبی و فنی داشتن. ی مدتی برای ی جا راننده بودم. مگان. سمند سورن. ال ایکس.ال 90 - 206-تویتا جی ایکس- ویتارو - پرشیا 2000 رو تجربه کردم.

نمی دونم چرا بازم ب نظرم 405 خوبه :banel_smiley_4:

با صفر نبودنش هم موافقم.

206 هم شنیدم سواری خوبی داره و لی شنیدم قطعاتش گرونه و کیفیت قطعه نداره.

بازم اگ کسی نظری داشت بگه، من هم پشیمون بشم یا بخرم؛ نهایتا ب درد یکی دیگه ک می خوره :w16:

لینک به دیدگاه
درود ب همه

مرسی ک شرکت کردین.:icon_gol:

من ک معلوم نیست بخرم یا نه. ولی در کل تاپیکی بود ک بودنش لازم ب نظر می رسید.

یکی از دوستان گفت ایمنی داخلی نداره و غیره.

ببخشید، ولی ما تعریفمون از ایمنی متفاوت ه. متاسفانه راننده ها هم استاندارد نیستن :banel_smiley_4: ب هر صورت بهتره بگیم ایمنی خودرو ها داخل کمتر ه.

چند نفر هم اطلاعات خوبی و فنی داشتن. ی مدتی برای ی جا راننده بودم. مگان. سمند سورن. ال ایکس.ال 90 - 206-تویتا جی ایکس- ویتارو - پرشیا 2000 رو تجربه کردم.

نمی دونم چرا بازم ب نظرم 405 خوبه :banel_smiley_4:

با صفر نبودنش هم موافقم.

206 هم شنیدم سواری خوبی داره و لی شنیدم قطعاتش گرونه و کیفیت قطعه نداره.

بازم اگ کسی نظری داشت بگه، من هم پشیمون بشم یا بخرم؛ نهایتا ب درد یکی دیگه ک می خوره :w16:

nv phg

در حال حاضر ما تو ایران هستیم و باید با این محصولات کنار یایم

اما من نظرم روی همون 405 هستش

همه نوع ماشینی رو امتحان کردم ه خوش دستی 405 سرپیچ با سرعت بالای 120 تا نمیرسه

هزینه تعمیرات قطعاتش از بقیه کمتره و همه جا قطعاتش راحت گیر میاد.

برای دوام در شرایط کوهسانی و حتی دست اندازه های بیش از حد و جاله چوله های ایران بهتری گزینه ست

جلوبندیش نسبت به بقیه دیر تر نیاز به سرویس کاری داره

با قیمتی خیلی پایین تر یه سرحالش رو بگیر و کمی تغییرات رو درش بده از بقیه بهتر میشه برای اسپرت کردن حرف نداره.

206 ش خوبه ولی خدا نکنه به خرج بیوفته دیگه صاحبشو بیچاره میکنه:icon_pf (34):

رانندگی باحاش خوبه ولی خب هیچ وقت لذت دریفت ها و دستی هایی که با 405 میتونی بکشی رو بهت نمیده:|

لینک به دیدگاه

سلام.اول پرایدصفر۱۱۱که مصرف واصطهلاکش خیلی کمه,در پله ی بعدپژو۴۰۵صفر.داداش نخریاخریدی صفر کیلومتربخر,که چی,,,خودت حالشو ببری!!!!فقط بخودت سواری بده وبعداز۳-۴سال بفروش باز صفر.لامصب بوی سیلیکون اتاق صفر مست وغزل خونت میکنه!!!والا

لینک به دیدگاه
سلام.اول پرایدصفر۱۱۱که مصرف واصطهلاکش خیلی کمه,در پله ی بعدپژو۴۰۵صفر.داداش نخریاخریدی صفر کیلومتربخر,که چی,,,خودت حالشو ببری!!!!فقط بخودت سواری بده وبعداز۳-۴سال بفروش باز صفر.لامصب بوی سیلیکون اتاق صفر مست وغزل خونت میکنه!!!والا

چه خوشصوبتین شوما داداشم ایول دارین همون 405 شما!!!! دمتون گرم

من که باهاش راحتم

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بستگی داره به ماشین چه نیازی داشته باشید

من تو این رنج قیمت بهتون دست دوم پژو 405 رو پیشنهاد میدم

البته من برای همسرم یه صفرش رو آخرین مدل خریدم مشکلی باهاش نداشته و کاملا راضیه خودمم چند باری روندمش خوبه

قطعاتشم به وفور یافت میشه هزینش هم آنچنان نیست

البته یک چیز رو هم عنوان کنم ماشین های 206 و رانا حالا چون پدر خودم نمایشگاه اتومبیل داره به عینه چند بار دیدم

کسانی که برای ماشین هایی مثل 206 یا رانا میان میگن بابا این دوتا که یکین فرقی ندارن فقط یکم قیافشون فرق داره

به نظر من درست میگن و زیاد این دو ماشین با هم تفاوتی ندارن

اما 405 دلباز تر جا دار تر و خوانوادگی تر هستش

اگرم که بخواید با بودجه های بالا ماشین خرید کنید ( یا شما یا باقی دوستان )

من کیا اسپورتیچ جدید رو پیشنهاد میدم فوق العادست بی نظیره من قبل از اسپورتیچ سانتافه جدید داشتم واقعا اسپورتیچ از هر لحاظ سرتر هستش

پیشاپیش تبریک میگم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...