رفتن به مطلب

بدو بيا از دانشگاهت دفاع كن!!! ( فراخوان همكاري جهت ايجاد اولين بانك جامع معرفي دانشگاه هاي كشور توسط دانشجويان )

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 76
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باسلام

بنده لیسانس رو از دانشگاه آزاد گرفتم

ارشد رو از خواجه نصیر

و الانم دانشجوی دانشگاه آزاد م:دی

هیچ فرقی بین اینا ندیدم و لی به نظرم نظم سیستم دولتی بسیار شدیدتره

و در نهایت همه چی به خود دانشجو بستگی داره،نه استاد و دانشگاه و ...مگر در موارد خاص و نادر:hanghead:

خیلی برام جالب بود!!!....لیسانس داننشگاه ازاد کجا بودین؟

لینک به دیدگاه

[ERROR][/ERROR]

خو خودشه !!! :w16:

ساختمون جدید خوشگل ساختن که براش زمانی که من اونجا درس میخوندم بوفه هم نداشت یه ساختمون شماره 2 داشت که یه خونه داغون اجاره کرده بودن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

من کاردانی و کارشناسی دانشگاه ازاد خرم اباد بودم

یعنی از سال 88

الانم تقریبا یک سال درسم تموم شده و اگه بخوام اطلاعات بدم ممکن غلط باشه چون ممکن که نه حتما توو این یه سال تغییرات زیادی داده شده

لینک به دیدگاه

اينكه بخوايم دانشگاه خودمونو معرفي كنيم و پشت بندش بخواد يه سري حرف اونم توام با توهين باشه.. اصلا خوشايند نيست.. من دليلي نميبينم كسي بخواد به صراحتن بخواد به ادم توهين كنه.. من به احترام استارتر و ديگر دوستان براي انجمن نوانديشان دانشگاهمو معرفي كردم ولي اينكه هركسي به خودش جازه بده بخواد توهين كنه بهم.. دوراز انصاف و دوراز شان و شخصيته.. فكر نميكردم يهتاپيك من در دسر بشه براي من..

لینک به دیدگاه

سلام من کارشناسی رو دانشگاه آزاد فسا بودم که خیلی عالی بود اساتید اکثرا از دانشگاه شیراز بودن هم منظم بود دانشگاه و هم خداییش اساتید دروس اصلی بسیار عالی بودن

الان کارشناسی ارشد رو دانشگاه صنعتی شاهرود هستم که اونجا هم خیلی خوبن اساتید و من راضی هستم نمیدونم اون دوستمون با کدوم اساتید کلاس داشته که اینقدر گله مند بود ولی اساتید گروه الکترونیک بسیار خوبن

لینک به دیدگاه

ساختمون جدید خوشگل ساختن که براش زمانی که من اونجا درس میخوندم بوفه هم نداشت یه ساختمون شماره 2 داشت که یه خونه داغون اجاره کرده بودن :icon_pf (34):

بله بالاخره ساخته شد فک کنم یه سال باشه تموم شده . ما سفر علمی رفته بودیم ساختمونو دیدیم برای متره طبقه اول بود هنوز . ما میرفتیم بوفه داشت ولی همیشه بسته بود :w16: شعبه دو هم قسمتی از خوابگاه دانشگاه تربیت معلم بود فک کنم که سال اخر تازه فقط دو روز به پیام نور اجاره میدادن :icon_pf (34):

کلاسای عملی شم همیشه اواره بودیم دانشگاه نجف اباد ، دبیرستان چمران ، دانشگاه شهید بابایی می چرخیدیم . پیام نوریا جاشون تو بهشته با اون بلاهایی که سرشون اوردن :ws3:

امیدوارم که وضعش بهتر بشه نه با این جمله دانشجو ها رو اروم کنن دانشگاه پیام نوره دیگه چه انتظاری دارید :whistle:

لینک به دیدگاه

دانشگاه هنر تبریز

قبلا مهندسی معماری تو دانشگاه سهند بود سال 1378 این رشته به دانشگاه هنر تبریز منتقل شد و ساختمانهای قدیمی و تاریخی بهنام گنجه ای زاده و....بهش تعلق گرفت و الان هم ساختمان بزرگ صدقیانی اضافه شده ...همونطور که از اسمش مشخصه دانشگاه هنر هستش و گروه های هنری دَرِش فعالیت دارن تنها رشته ای که از ریاضی فیزیک وجود داره مهندسی معماری هستش که تو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو قبول میکنه و گروه های هنر دانشکده و کلا محل تحصلشون با گروه معماری فرق داره

این یه توضیح اجمالی فرصت شد تاپکیشو میزنم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
چیش جالب بود؟

جالب بود دیگه...معمولا از دانشگاه ازاد سخت میشه رفت خواجه نصیر.

البته اینم بگم بستگی داره چه دانشگاه ازادی باشی..مثلا دانشگاه ازاد تهران جنوب که بهترین اساتید میرن انجا...طبیعتا انتظار رتبه های بالا از ان دانشگاه میشه داشت.

ولی اگه یه دانشگاه ازاد شهرستان باشه کلا خیلی سخته....در واقع، احتمال وجود اساتید ضعیف بالاتره و هم اگه یه استاد خوب هم وجود داشته باشه درس خوندن دربین این همه دانشجوی درسنخون سخته و کلا عامل تضعیفه......دلیلشم اینه که دانشگاه ازاد واقعا نسبت به دولتی راحتتر میشه قبول شد.

لینک به دیدگاه
جالب بود دیگه...معمولا از دانشگاه ازاد سخت میشه رفت خواجه نصیر.

البته اینم بگم بستگی داره چه دانشگاه ازادی باشی..مثلا دانشگاه ازاد تهران جنوب که بهترین اساتید میرن انجا...طبیعتا انتظار رتبه های بالا از ان دانشگاه میشه داشت.

ولی اگه یه دانشگاه ازاد شهرستان باشه کلا خیلی سخته....در واقع، احتمال وجود اساتید ضعیف بالاتره و هم اگه یه استاد خوب هم وجود داشته باشه درس خوندن دربین این همه دانشجوی درسنخون سخته و کلا عامل تضعیفه......دلیلشم اینه که دانشگاه ازاد واقعا نسبت به دولتی راحتتر میشه قبول شد.

دقیقا به دانشگاهم اشاره کردی:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
کسی که گفتم با کارشناسی تدریس میکرد داداش خودمه.دانشگاه دولتی هم تدریس میکنه.یعنی همون دانشگاهی که درس خوند.به پیشنهاد خود دانشگاه.دلیلشم اینه که تو کار عملیش خیلی قوی هستش.و بعد واسه ارشد هنر تهران قبول شد.

گفتم هنر چون تو رشته های هنری بیشتر کار عملی مد نظره نه تئوری ها.و اینکه رشته های هنر جوری هست که خلاقیت دانشجو مهم تره و سر کلاس کشف میشه.وگرنه من همکلاسی داشتم اونقد قوی بود که حتی استادا هم به گرد پاش نمیرسیدن.اما هیچ پیشنهادی واسه تدریس هیچ جا نداشت

همچنان معتقدم مدرک کارشناسی خیلیه :w58: نمیگم نمیشه ها :icon_pf (34): منظورم اینه که خیلی خفنه و اینا :ws3: بیشتر حالت assist و اینا میشن آخه.

شاید حالا خود رشته هنر و نقاشی اینا اینطور باشه، چون برخوردی نداشتم نمیدونم ولی خب شهرسازی و معماری که عمدتاً تو دانشگاه های هنر هستن، تئوری خیلی اهمیت داره. منم چون خودم رشتم شهرسازیه ذهنم به این سمت رفت :ws3:

لینک به دیدگاه

این بحث یکم پیچیده هستش من از دانشگاه خودمون مثال میزنم داریم اساتید جوونی که کارشناسی تا دکترا رو چون تو همین یونی گذروندن بعد مدتی استاد شدن البتهههههههه لزوما برحسب تواناییشون نیست 100البته که توانایی دارن که استاد شدن اما دستای پشت پرده هم غوغا میکنه اما به قول دکتر غفاری علم نباید یه جا بمونه چون راکد میشه یعنی باید جاهای دیگه پخش شه و همینطور از جاهای دیگه کسب بشه .....

لینک به دیدگاه
همچنان معتقدم مدرک کارشناسی خیلیه :w58: نمیگم نمیشه ها :icon_pf (34): منظورم اینه که خیلی خفنه و اینا :ws3: بیشتر حالت assist و اینا میشن آخه.

شاید حالا خود رشته هنر و نقاشی اینا اینطور باشه، چون برخوردی نداشتم نمیدونم ولی خب شهرسازی و معماری که عمدتاً تو دانشگاه های هنر هستن، تئوری خیلی اهمیت داره. منم چون خودم رشتم شهرسازیه ذهنم به این سمت رفت :ws3:

حالا که شده:ws3:اینا جز نابغه ها هستن:ws3:البته یک استاد هم داشتن فوق دیپلم داشت.هم هنر شهرکرد تدریس میکنه هم هنر اصفهان.ولی تو نگارگری حرف اول رو میزنه.بازم میگی خیلیه؟؟:ws3:حالا به نظرت یه فوق دیپلم کامپیوتر رو اگه خدای برنامه نویسی هم باشه جذبش میکنن واسه تدریس برنامه نویسی؟؟خیر

منم به همین دلائل اشاره کردم به هنر.(البته نمیدونم شهرسازی بیشتر هنریه یا مهندسی:ws52:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...