رفتن به مطلب

بدو بيا از دانشگاهت دفاع كن!!! ( فراخوان همكاري جهت ايجاد اولين بانك جامع معرفي دانشگاه هاي كشور توسط دانشجويان )

ارسال های توصیه شده

سلام آرم دانشگاه منم نيست. اينم آدرسش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دانشگاه خوبيه البته دانشجوهاش بهترن( تف به ريا):girl_yes2:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 76
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من فقط بگم که در حال حاضر کسی هیئت علمی نمیشه:ws3:حتی اگه بیست باشی..درجه یک...

اینو یک کار کشته داره بهتون میگه:ws3:درس نخونید که هیئت علمی شین چون نمیشین...مگر حق تدریس اونم با پارتی..

هیئت علمیه هایی هم که دارن زیاده تو دانشگاها....به دلا صابون نزنید..دلاتونو آماده کنید بریم کربلا:ws3:

باتشکر:ws3:

لینک به دیدگاه

با افتخااااااااااااااااااااااااار

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

و

دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان

لینک به دیدگاه
درود!

با افتخار میگم که لیسانسم رو در رشته مکانیک نیروگاه در دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) سابق که متاسفانه با بهشتی ادغامش کردن بودم.

دانشگاهی که کمتر بخشهای آکادمیک میشناسنش ولی توی صنعت آب و برق و متعلقاتش کسی نیست که نشناسش،

یه زمانی این دانشگاه تاسیس شد تا وظیفش تربیت نیروی انسانی برای وزارت نیرو و شرکتهای وابستش باشه ولی متاسفانه با بدهیهایی که بالا اومد ازین وزارت خونه دانشگاه رها شد و از سال 90 تا 92 زیر نظر وزارت علوم رفت و از 92 هم که با بهشتی ادغام شد و دیگه خبری ازون رشته های فنی ناب نبود.

حرفام مربوط به وضع الان این نیست چون 3 سالی میشه که دیگه خبری از رشته های وزارت نیرویی این دانشگاه نیست...

درود!! والا نمیخوام تخریب کنم استادامونو ولی اینکه بهت درسی به نام توربین بخار ارائه کنن و بیان بگن ترنینگر به خاطر اینکه شفت خیز یا شکم بر نداره و این در حالیه که مقاومت دو پاس نکردی و مفهوم خیز رو نمی دونی یا مثلا جریان های تراکم پذیر به صورت دقیق و شفاف چه در ترمو چه در سیالات تدریس نکنن بعد درسی ازائه بدند به نام توربین گاز و...اینا واسه یه دانشجو جالبه؟

به نظرم صنعت نیروگاهی که ما خوندیم خیلی وقته از رده خارج شده و این در حالیه که هر کسی برای استخدامی بره واسش دوره های آموزشی میزارن ..

اینکه آدم همون اطلاعات خام صنعتی بگیره ولی مفهوم دقیق یه سری عبارات آکادمیکی که شدیدا تو طراحی و ایده به آدم کمک میکنه رو نگیره و بهش نگن و حتی بلد هم نباشن میشیم یه آدم صنعتی که میتونه تو صنعت کار کنه ..به نظرم ایده و تکنولوژی از همین یاد گرفتن دقیق عبارات و مفهوم های آکادمیک به دست میاد..

اما خوب یه سریاشون واقعا زحمت کشیدن و خوب درس دادن ولی متاسفانه کاش چارت درسیمون این نبود

لینک به دیدگاه
درود!! والا نمیخوام تخریب کنم استادامونو ولی اینکه بهت درسی به نام توربین بخار ارائه کنن و بیان بگن ترنینگر به خاطر اینکه شفت خیز یا شکم بر نداره و این در حالیه که مقاومت دو پاس نکردی و مفهوم خیز رو نمی دونی یا مثلا جریان های تراکم پذیر به صورت دقیق و شفاف چه در ترمو چه در سیالات تدریس نکنن بعد درسی ازائه بدند به نام توربین گاز و...اینا واسه یه دانشجو جالبه؟

به نظرم صنعت نیروگاهی که ما خوندیم خیلی وقته از رده خارج شده و این در حالیه که هر کسی برای استخدامی بره واسش دوره های آموزشی میزارن ..

اینکه آدم همون اطلاعات خام صنعتی بگیره ولی مفهوم دقیق یه سری عبارات آکادمیکی که شدیدا تو طراحی و ایده به آدم کمک میکنه رو نگیره و بهش نگن و حتی بلد هم نباشن میشیم یه آدم صنعتی که میتونه تو صنعت کار کنه ..به نظرم ایده و تکنولوژی از همین یاد گرفتن دقیق عبارات و مفهوم های آکادمیک به دست میاد..

اما خوب یه سریاشون واقعا زحمت کشیدن و خوب درس دادن ولی متاسفانه کاش چارت درسیمون این نبود

درود!

زمان ما تا جایی که یادمه ترنینگ گیر رو توی بخش بهره برداری درس سیمولاتور و بهره برداری گفتن!

همونطورم که از اسمش (بهره برداری) پیداس مفاهیم دقیق علمی زیاد عنوان نمیشه توش!

سیالات 2 رو هم نمیدونم با کی بودی ولی زمان ما دکتر نیکروش جریان تراکم پذیر رو کامل به ما گفت!

اینم که علم بروز رو درس نمیدن بنظرم ربطی به رشته ما نداره کمتر استادی تو هر دانشگاهی پیدا میشه که جزوه هر ترم جدیدش با جزوه های ترمهای قبلش تفاوت چندانی داشته باشه!

از نظر من اینکه یه دید صنعتی از یه پدیده داشته باشم تا خودم برم دنبال اصول دقیق و علمیش (کار زیاد سختی نیست!) خیلی قشنگ تر و هدفمند تره تا اینکه یه سری تئوری بی مصداق (غالبا) یاد بگیرم.

بنظرم سیلابس مکانیک نیروگاه بیشتر سر قضیه نظام مهندسیش بخاطر نداشتن 11 واحد نظام مهندسیش زیر سواله تا دروس نیروگاهیش! از اکثر کسانی که در حیطه این رشته کار میکنن بپرسی حرفم رو تایید میکنن. من خودم الان توی دفتر تحقیق و توسعه استاد راهنمای عباسپورم مشغولم و تفاوت عباسپوری و غیر عباسپوری رو حتی در زمینه "تحقیق و توسعه" میبینم!

لینک به دیدگاه

کاردانی دانشگاه ثامن مشهد.

افتضاح بود.اما چون تو اون منطقه کنگر خوردیم،لنگرارو چسبوندیم:whistle::whistle: 8ترم موندم اونجا.(ناگفته نمونه منو به اسم بابابزرگ میشناختن):ws28:

کارشناسم ام دانشگاه کار الوندم(قزوین).جای خوبیه.ارشد اگه خدا قسمت کنه کمبریج:ws38:

لینک به دیدگاه

بذارید به ترتیب مقطع تحصیلی هم بگم

کاردانی: دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران

بیشتر شبیه بوتیک بود تا دانشگاه. یه شوی آکادمیک

کارشناسی:دانشگاه تهران

بودن تو دانشگاه تهران واقعا نعمته حداقل دورت پر از کتاب فروشی و سینما و تئاتر هست

کارشناسی ارشد: دانشگاه شهید بهشتی

دقیقا مثل پادگان. خیلی ضعیف بود خیلی. اونقدر ساکته که ادم افسرده میشه

دکترا:دانشگاه اهواز

امکانات زیر خط فقر- آب و هوا افتضاح- کیفیت زندگی برای دانشجو در حد تلاش برای زنده ماندن.

لینک به دیدگاه
درود!

زمان ما تا جایی که یادمه ترنینگ گیر رو توی بخش بهره برداری درس سیمولاتور و بهره برداری گفتن!

همونطورم که از اسمش (بهره برداری) پیداس مفاهیم دقیق علمی زیاد عنوان نمیشه توش!

سیالات 2 رو هم نمیدونم با کی بودی ولی زمان ما دکتر نیکروش جریان تراکم پذیر رو کامل به ما گفت!

اینم که علم بروز رو درس نمیدن بنظرم ربطی به رشته ما نداره کمتر استادی تو هر دانشگاهی پیدا میشه که جزوه هر ترم جدیدش با جزوه های ترمهای قبلش تفاوت چندانی داشته باشه!

از نظر من اینکه یه دید صنعتی از یه پدیده داشته باشم تا خودم برم دنبال اصول دقیق و علمیش (کار زیاد سختی نیست!) خیلی قشنگ تر و هدفمند تره تا اینکه یه سری تئوری بی مصداق (غالبا) یاد بگیرم.

بنظرم سیلابس مکانیک نیروگاه بیشتر سر قضیه نظام مهندسیش بخاطر نداشتن 11 واحد نظام مهندسیش زیر سواله تا دروس نیروگاهیش! از اکثر کسانی که در حیطه این رشته کار میکنن بپرسی حرفم رو تایید میکنن. من خودم الان توی دفتر تحقیق و توسعه استاد راهنمای عباسپورم مشغولم و تفاوت عباسپوری و غیر عباسپوری رو حتی در زمینه "تحقیق و توسعه" میبینم!

نظام مهندسی اگه بدن با این اطلاعات واقعا خودم قبولش نمی کنم :دی

ترنینگیر جز تجهیزات توربین است و خود توکلی چند بار و چند جا گفت بهمون و درس بهره برداری هم در حد چک لیست!

من نمیگم علم روزو بیان بگن من میگم کسی که درسی را میخواد درس بده از خوده کتاب مرجعش باید سطحش یکم بالاتر باشه! من درس مقاومت مهدیزاده داشتم حاضرم قسم بخورم این بزرگوار فقط نمودار تنش-کرنش خوب بلده..استاد رهی در حد کتاب شیگلی هم نبود ..و...

من با نیکروش و ترشیزی درس نداشتم از شانس بد یا خوبم

من برای کنکور خوندم تازه فهمیدم چقد متفاوته درس دادن ها ! سر کلاس اساتید تهران و شریف بودم سطح ها واقعا فرق میکنه! الان خودت شریف میخونی فک کنم تفاوت احساس می کنی!

اینکه سری و تبدیل فوریه که در ازتعاشات و انتقال حرارت دو بعدی کاربرد داره و من یادمه خوشخو یه سری چیزایی میگفت ما نمی فهمیدیم بعد فهمیدم از کجا اومده , درس ندن به جاش یکی مثل فلانی درسی به نام کاربرد ارائه بده و داخلش حرف از تبدیل z بزنه !

بماند درس هایی مثل الکترونیک و ماشین و تحلیل مدار و ... یه جوک مسخره ای بیش نبود

لینک به دیدگاه
نظام مهندسی اگه بدن با این اطلاعات واقعا خودم قبولش نمی کنم :دی

ترنینگیر جز تجهیزات توربین است و خود توکلی چند بار و چند جا گفت بهمون و درس بهره برداری هم در حد چک لیست!

من نمیگم علم روزو بیان بگن من میگم کسی که درسی را میخواد درس بده از خوده کتاب مرجعش باید سطحش یکم بالاتر باشه! من درس مقاومت مهدیزاده داشتم حاضرم قسم بخورم این بزرگوار فقط نمودار تنش-کرنش خوب بلده..استاد رهی در حد کتاب شیگلی هم نبود ..و...

من با نیکروش و ترشیزی درس نداشتم از شانس بد یا خوبم

من برای کنکور خوندم تازه فهمیدم چقد متفاوته درس دادن ها ! سر کلاس اساتید تهران و شریف بودم سطح ها واقعا فرق میکنه! الان خودت شریف میخونی فک کنم تفاوت احساس می کنی!

اینکه سری و تبدیل فوریه که در ازتعاشات و انتقال حرارت دو بعدی کاربرد داره و من یادمه خوشخو یه سری چیزایی میگفت ما نمی فهمیدیم بعد فهمیدم از کجا اومده , درس ندن به جاش یکی مثل فلانی درسی به نام کاربرد ارائه بده و داخلش حرف از تبدیل z بزنه !

بماند درس هایی مثل الکترونیک و ماشین و تحلیل مدار و ... یه جوک مسخره ای بیش نبود

قضیه نظام مهندسی رو من خودم دنبالش بودم و قرار بود بعد از گذروندن درسهاش بهمون بدن وگرنه همینطوری چرا باید بدن؟ :))

خب اگر توی توربین گفته که دستش درد نکنه چون همیشه توربین بخار وقت کم میاد برای همه مباحثش! استاد همین درس با اینکه تصادف کرده بود بلند میشد میومد دانشگاه درس میداد!

خب پس اگر با استاد خوبی نداشتی دلیل نمیشه کل قضیه خوب نباشه که! من خودم همیشه گفتم افتخار میکنم که با م ز کلاس نداشتم!

تازه همینی هم که الان من دارم ازش دفاع میکنم از نظر ورودی 70 و اوایل 80 خنده داره چون اساتید اون موقع خیلی متخصص تر (میگم متخصص چون توی چیزی که ازشون خواسته شده بوده درس خوب بودن) بودن.

زنجیره جامداتمونم مشکل داره این حرفی توش نیست. بستگی داره ازین رشته چی بخوای و چقدر قبل از وارد شدن بهش تحقیق کرده باشی. برای منی که رفتم سیستم انرژی و هیچ نیازی به جامدات و ریاضی مهندسی ندارم مکانیک نیروگاه (با داشتن دروس برقیش) بهترین رشته بود! چون الان میبینم که دقیقا روی پایه ای که توی نیروگاه درس دادن بهمون میره جلو...

لینک به دیدگاه

سلام.

قبلا تو یه جمله دانشگاهمو توصیف کردم(ازاد تهران مرکز)ولی گفتم یه کم تکمیلش کنم

من تو دانشکده فنی مهندسی بودم (مجتمع دانشگاهی نیایش میدان پونک)

رشتم مکانیک طراحی جامدات بود . واسه اونایی میگم که میخوان مکانیک بخونن اونجا چه ارشد چه کارشناسی :

بعضی از درسای تخصصی رو فقط باید با یه استاد پاس کنی چون کس دیگه ای ارائه نمیده البته اگه پاس کنی .اکثر استادای اونجا بهت جون میدن ولی نمره عمرا نمیدن حتی 0/25.کادر اداریم به جز 2یا3 نفر هیشکی دیگه کار دانشجو رو را نمیندازه البته مدیر گروه مکانیک الان دکتر آدامیان هستن که بسیار انسان هست و هر کاری از دستش بر میاد برای دانشجوهاش انجام میده (ایشون ارمنی هستن)رئیس دانشکده هم دکتر ترابیان هست که اونم خیلی ادم خوبیه ولی بقیه مفت نمی ارزن.تو این دانشگاه با جزوه خوندن تو اکثر درسا به جایی نمیرسی و باید از کتاب رفرنس حتما استفاده کنید.گروه علوم پایه هم که ارث پدرشو طلب داره چون امتاحاناشو خودش میگیره بصورت هماهنگ واستاده بیچارت فقط صحیح میکنه ،امتاحان ریاضی 2 من 4 ساعت وقت داشت وسطش برامون کیک و ساندیس اوردن تقلبم ازاد بود هممون شدیم12.

حال خود دانی دوست گلم میخوای برو میخوای نرو صلاح کار خویش خسروان دانند از ما گفتن بود:vahidrk:

لینک به دیدگاه
سلام.

قبلا تو یه جمله دانشگاهمو توصیف کردم(ازاد تهران مرکز)ولی گفتم یه کم تکمیلش کنم

من تو دانشکده فنی مهندسی بودم (مجتمع دانشگاهی نیایش میدان پونک)

رشتم مکانیک طراحی جامدات بود . واسه اونایی میگم که میخوان مکانیک بخونن اونجا چه ارشد چه کارشناسی :

بعضی از درسای تخصصی رو فقط باید با یه استاد پاس کنی چون کس دیگه ای ارائه نمیده البته اگه پاس کنی .اکثر استادای اونجا بهت جون میدن ولی نمره عمرا نمیدن حتی 0/25.کادر اداریم به جز 2یا3 نفر هیشکی دیگه کار دانشجو رو را نمیندازه البته مدیر گروه مکانیک الان دکتر آدامیان هستن که بسیار انسان هست و هر کاری از دستش بر میاد برای دانشجوهاش انجام میده (ایشون ارمنی هستن)رئیس دانشکده هم دکتر ترابیان هست که اونم خیلی ادم خوبیه ولی بقیه مفت نمی ارزن.تو این دانشگاه با جزوه خوندن تو اکثر درسا به جایی نمیرسی و باید از کتاب رفرنس حتما استفاده کنید.گروه علوم پایه هم که ارث پدرشو طلب داره چون امتاحاناشو خودش میگیره بصورت هماهنگ واستاده بیچارت فقط صحیح میکنه ،امتاحان ریاضی 2 من 4 ساعت وقت داشت وسطش برامون کیک و ساندیس اوردن تقلبم ازاد بود هممون شدیم12.

حال خود دانی دوست گلم میخوای برو میخوای نرو صلاح کار خویش خسروان دانند از ما گفتن بود:vahidrk:

نه آغا! به نظرم نرو:ws38:

لینک به دیدگاه

آرم دانشگاه من نیس:icon_razz: بهتر:ws3:

من دانشگاه آزاد خمینی شهر خوندم:hanghead: یعنی کلاهتون افتاد تو این دانشگاه برنگردید بردارید:ws3:

استادی خوب بد داره ولی از نظر محیط فضای دانشجویی شور حال و کیفیت غذا افتضاحه:banel_smiley_4:

فقط تجهیزات خوبی داره اونم هرکسی نمیتونه استفاده کنه:icon_razz:

برا کسی که میخواد دانشگاه مثل دبیرستان درس بخونه دانشگاه خوبیه فقط درس بخونی پاس کنی با نمره بالا و بری :hanghead:

در کل الان دانشگاه ما هر روز رو به کاهش نفرات هست و انشالا داره ورشکست میشه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...