رفتن به مطلب

دانشگاه کردستان

ارسال های توصیه شده

من بین سالای 90 تا 92 دانشگاه کردستان بودم.

دانشگاه کردستان تو شهر سنندج و داخل خود شهر هستش.

از محیط دانشگاه بخوام واستون بگم، یه سری ساختمونه که رو کوه و تپه ساختن. رو هر تپه یه ساختمون ساختن رفتن بالا. بعد از فارغ التحصیلی یه مدرک تربیت بدنی هم بهتون میدن از بس که کوهنوردی باید بکنید واسه رفتن به یه دانشکده :ws28:

اول صبح نیم ساعت هلک و هلک باید از خوابگاه که پایین دانشگاه بود با شیب 20،30 درجه میرفتی بالا. بعضی وقتام که بادای شدید میومد رسماً نابود بودی. البته خدا رو شکر ما دانشکدمون فنی قدیم بود نصف راهو فقط میرفتیم :ws3: الانم که کلاً جدا شده دانشکده معماری و شهرسازی که من دفعه اول خواستم این دانشکده جدیدو برم، نیم ساعت داشتم تو دانشگاه دنبال راه ورودیش میگشتم :ws28:

آخرش زنگ زدم پرسیدم گفتن دید نداره تو یه گودی هستش، از یه مسیر خاکی پشت دانشکده علوم باید بری میرسی بهش. یعنی شیفته مسیرش شدم :ws28:

کتابخونه هم خدا رو شکر جایی انداخته بودن که کسی جرأت نکنه بره. چه معنی داره آخه دانشجو بره کتابخونه. رو قله کوه انداختن باید دانشگاه رو دور میزدی میرفتی بهش میرسی. راه میانبرشم از پشت سلف سرویس رسماً کوهو با شیب 40،50 درجه میرفتی بالا :ws28:

فقط دانشگاه ادبیات و علوم انسانیش جای خیلی خوبیه و پر از دار و درختم هست اون یه تیکه. ساختمونشم تو بین بقیه دانشکده ها از همه بهتر هستش.

دانشکده علوم پایه از بیرون که نگاه کنی یه ساختمون کوچیک دو سه طبقه هستش. ورودی اصلیشو که بعد از 50،60 تا پله وارد میشی، می بینی واقعاً چقدر کوچیک و خفه هستش :w58: اما فقط کافیه از پله های داخل دانشکده بری بالا. تازه میفهمی چیه. لامصب 2،3 طبقه میشه 7 طبقه :w58:

دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی کنار همدیگه و یه جورایی قرینه همدیگه هستن. انقدر هم تو در تو هستن که آدم توش گم میشه و نمیفهمه کجا هست :icon_pf (34):

واسه کسایی که اهل کوهنوردی هستن پیشنهاد میکنم بهشون به این دانشگاه برن :ws3: واسه فارغ التحصیلی که قشنگ بدنتون پخته میشی انقدر که بین دانشکده ها و کتابخونه و ... باید بالا پایین برین :ws3:

یه کمی این کوهنوردی و محیطشو با اغراق گفتم. ولی انصافاً تپه نوردی هست و شیب زیادی داره دانشگاه و مکانیابی ساختمونا و طراحی محیط دانشگاه اصلاً خوب نبوده. فضای تعامل غیر از همون جلوی دانشکده ادبیات و علوم انسانی هیچ جای دانشگاه نیست.

در مورد خوابگاه ها. خوابگاه پسران یکی تو وسط دانشگاه کنار دانشکده ادبیات و علوم انسانی که هیچ وقت نفهمیدم حکمت این خوابگاه که انقدر تو وسط دانشگاه و تو دیده چیه :w58: حالا میگفتن قبل از سال 90 مثل اینکه خوابگاه دخترا بوده :w58: یکی دیگه از خوابگاه پسرا هم تو همون پایین دانشگاه هستش. بقیه خوابگاه ها خودگردان هستن و بیرون از دانشگاه. خوابگاه دخترا هم به قلعه هزار اردک معروفه انقدر که جای پرت و دوری. بالای بالای دانشگاه 6،7 تا ساختمون کنار هم.

وایرلس تو خوابگاه ها بود. هرکس اکانت داره بدون محدودیت حجمی. ولی خب سرعت محدود :icon_pf (34): البته سرعتو یادم نیست دقیق که بخوام بگم :ws3: فقط یادمه که محدود بود.

از نظر وضعیت غذایی و غذاهای سلف سرویسش میشه گفت کیفیت متوسط به پایین داشتن. :icon_pf (34):

از نظر اساتید نمیتونم واسه رشته های دیگه نظری بدم. واسه رشته شهرسازی تو مقطع ارشد فقط سه تا استاد دارن که البته جدیداً یه استاد پروازی هم اضافه کردن که کلاً میشه گفت واسه مقطع ارشد چندان تعریفی نداره.

از نظر دانشجوها و مردم. اغلب دانشجوها بومی هستن و دانشجوی غیرکرد خیلی کم هستش. واسه همین واسه کسی که زبون کردی بلد نیست یه کمی سخت میشه از این نظر :icon_pf (34): ولی از برعکس واسه دانشجوهای کردزبون خیلی خوبه از این نظر.

چیزایی که یادم مونده بود رو گفتم. :ws3:

لینک به دیدگاه
پس کی بود گفت شریف تعریف نداره؟؟؟!!!!

من گفتم

خب دانشگاه کردستان دانشگاه شهرمونه

بهم نمیاد دانشجوی انصرافی باشم؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من گفتم

خب دانشگاه کردستان دانشگاه شهرمونه

بهم نمیاد دانشجوی انصرافی باشم؟:banel_smiley_4:

همین قصدم این بود که به انصرافی بودنتون اعتراف کنید :w02:

لینک به دیدگاه
بله، باید به روتون بیارم

اینقد کیف میده :w02:

راستی منم کرد هستما ( اصنم ربط نداره)

خو من الان غصه میخورم:4564:

اری میزونم از اسمت دیاره(فقط خودت میدونی چی گفتم :دی)

لینک به دیدگاه
خو من الان غصه میخورم:4564:

اری میزونم از اسمت دیاره(فقط خودت میدونی چی گفتم :دی)

آخیییی، اشکال نداره، غصه بخور :gnugghender:

چه خوب، شما از اسمم متوجه شدین:ws37:

آز آشنایی باهاتون خوشحالم.

لینک به دیدگاه
آخیییی، اشکال نداره، غصه بخور :gnugghender:

چه خوب، شما از اسمم متوجه شدین:ws37:

آز آشنایی باهاتون خوشحالم.

نا سلامتی کرد شیش سیلندرم:banel_smiley_4:

منم از اشنایتون خوشحالم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...