رفتن به مطلب

دانشگاه تهران

ارسال های توصیه شده

دانشگاه تهران یا به قول سرود رسمی دانشگاه، مهد علم و ایمان :ws3:.در ابتدای قبول شدن اگر توفیق داشته باشین و از زیر سر در (همون 50 تومنی) رد بشین حداقل 1 ترم مست و پاتیل هستین:icon_pf (34):البته با نزدیک شدن به امتحانای پایان ترم و افتادن برخی از دوستان اثرات مستی رفته و کبودی ناشی از کوبیدن کله به دیوار برای پاس کردن امتحان باقی میمونه.:ws3: دانشگاه تهران دارای دانشکده های متعددی هست که یکسری در داخل مجموعه اصلی هستن و بعضی هاشم در جاهای دیگه پخش شدن. مثل دانشکده فنی امیرآباد، دانشکده کشاورزی کرج و ... زمانی که من دانشجو بودم شهرسازی داخل هنرهای زیبا بود اما گویا ساختمون اون هم جدا شده و رفته تو خیابون ایتالیا به کل. دوستانی که الان دانشجو هستن بهتر میتونن نظر بدن.

هنرهای زیبا مجموعه ای هست که رشته های شهرسازی، معماری، موسیقی، نمایش، مجسمه، عکاسی و هنرهای تجسمی توش هستن. خیلی فضای هنری و گل گلی داره. در دو کلمه عشق منه :w02: به مناسبت سال نو هر سال جشنهای خوبی برگزار میکنه و بچه ها از همه دانشکده های دیگه میریزن هنرها. به جز اینجور وقتها هم همیشه یه بهونه ای هست که بچه ها رو زمین ولو باشن. مثلن شب یلدا و ....:ws3:

از جمله نقاط قوت دانشگاه تهران کتابخونه مرکزیشه که به اسم مرکز اسناد هم شناخته میشه و بسیاری از کتب نایاب و کمیاب رو داره. فضای خوبی داره برای مطالعه و در موقع امتحانا تا 12 شب بازه( قبلا که این طوری بود)

دانشکده ادبیات، پزشکی ، بخشی از فنی و حقوق توی خود این مجموعه اصلی هستن. دانشکده علوم اجتماعی و مدیریت رو داریم که سمت امیرآبادن و من بعضی از کلاساشون رو شرکت کردم. خیلی مباحث جالبی رو درس میدن.:ws37:

تربیت بدنی هم بیرونه. مثل همیشه زمین فوتبال مال پسراس و زمین ورزش دخترا به ساختمون نموره که هر وخت بارون میومد سیل را میفتاد تو سالن:4564:

من اگر بخام انتقادی بهش بکنم بیشتر به رشته خودم و فضای رشته شهرسازی میتونم داشته باشم. به نظر من آدم از یه حدی بیشتر توی محیطش نمیتونه چیزای جدید یاد بگیره. به خصوص اگر کسی لیسانس اونجا باشه ارشد خوندن تو همون محیط کاملن بی فایدس. همون مطالب با همون اساتید. خیلی بحث تخصصی نمیشد. همه چیز برمیگشت به اینکه دانشجو خودش میخاد چه جوری کار کنه. اگه تو کار میکردی استاد هم ازت توقع پیدا میکرد. اگه نه هم که هیچی. ضمن اینکه سن اساتید بالاس و جوش پیر پاتالیه:ws28: خلاصه کسی که میخاد اینجا درس بخونه در ازای اون همه نقاط قوتی که داره باید یه سری چیزا رو هم بپذیره.

حالا باز چیزی به نظرم رسید اضافه میکنم:a030:

لینک به دیدگاه
ممنون فرناز جان:icon_gol:

یکی از فانتزیام این بود هنرهای زیبا موسیقی بخونم:sigh:

خواهش میکنم

ایشالا که به واقعیت بپیونده. کنکور موسیقی چون سخته اتفاقن بچه هایی که قبول شده بودن اکثرن چند سالی پشت کنکوری بودن:ws37:

من همیشه آرزوم بود ازاین در بیام و برم یونی....

sigh.gif

50ei.jpg

ایشالا برای مقاطع بالاتر قبول شی دانشگاه تهران:a030:

من کلن انرژی مثبتم

امروز دارم همه رو تشویق میکنم بخونن کنکور بدن

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم

ایشالا که به واقعیت بپیونده. کنکور موسیقی چون سخته اتفاقن بچه هایی که قبول شده بودن اکثرن چند سالی پشت کنکوری بودن:ws37:

ایشالا برای مقاطع بالاتر قبول شی دانشگاه تهران:a030:

من کلن انرژی مثبتم

امروز دارم همه رو تشویق میکنم بخونن کنکور بدن

sigh.gif

عزیزم رشته ام که مشخصه چیه...من خودم ارشدم...یونی شما رشتمو نداشت!!!

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم

مرسی عزیزم.دیگه رفتم سراغ کامپیوتر در کنارش موسیقی :w16:

موفق باشی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بعله میریم که داشته باشیم سری دوم رو :ws3:

sqf3k11q66pf8gmzxd02.jpg

us555as8d6qao8kvrfjq.jpg

ایشون بز معروف هنرها هستن :ws3:

ew6nzb9obimf9jfzl76p.jpg

r8agupjjqdkppoefd2uw.jpg

uxdblks282trzoarfm.jpg

9874xv0prrjdusbjhvw8.jpg

زمین فوتبال حیاط دانشکده:sigh: ما میرفتیم رو پله ها و سنگای پشت میشستیم پسرا رو تشویق میکردیم نمیزاشتن بازی کنیم که :sad0:

j21kahgqxv3pi3cvnsl2.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...