رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 119 |yade dirooz |

ارسال های توصیه شده

درود به دوستان .

پیش از هر چیز روز مادر و زن، بر بانوان انجمن گرامی باد. امیدوارم همه تون مامان بشید :دی:icon_redface:

اما هر چه بدی و خوبی که از من دیدید هم بدون تعارف و رودربایستی بگید.

با دعوت یا بدون دعوت از تشریف فرماییتون استقبال میکنم .

و پیشتر از لطف و مهربانی تان سپاسگذارم و اگر انتقاد یا حرف دیگری هم داشتید گلایه ای نمیکنم خوشحال هم میشم نظرتونو بدونم !

متشکرم .

• Like 20
لینک به دیدگاه

خب همشهری عزیز

اول نقد

فکر میکنم یک مقداری با افکار خودت درگیر باشی چیزی که اکثر جوونای مملکت دارن ، دیدت به زندگی بیشتر منفیه تا مثبت ، هدف گذاری دقیقی برای زندگیت نکردی یه جورایی هرچه پیش آید خوش آید ، زیاد نا امیدی ، برای شاد بودن دنبال دلیل محکمی هستی بی دلیل شادی نمیکنی ، تو گذشته خودت غرقی و افکار گذشته آزارت میده.

اما نکات مثبت

به نظر شخصیت با پرستیژی داری در برخوردها مبادی آداب هستی ، آدم دلسوز و مهربونی به نظر میای دوست داری به دیگران کمک کنی ، از شادی دیگران شاد میشی ، تشنه موفقیت هستی فقط ایرادش همونه که بالا گفتم

فعلا همین:icon_redface:

• Like 15
لینک به دیدگاه

ممنون از دعوتت آقا فرهاد :icon_gol:

همونطور که آقا مهدی گفتن منم فک می کنم درگیری فکری زیادی دارین.

فک می کنم تو رشتت اگه تلاش کنی واقعا موفق میشی.

روابط اجتماعی خوبی داری، با معرفت هستی و رک.

:icon_gol::icon_gol:

پ.ن: ببخشید شناخت زیادی نداشتم متاسفانه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 8
لینک به دیدگاه

عاقا آرش بودا چطوری شد فرهاد:ws3:

• Like 8
لینک به دیدگاه

nv,n:icon_pf (34):

درود

خب یاد دیروز یا همون فرهاد عزیز رو تحلیل کنیم:دی

شخصیت مهربون و حساسی داری. فکر کن از اون دسته از آدما هستی که دلشون نمیاد کسی از دستشون به رنجن:|

طبع شعری داری ولی باید پرورشش بدی کمی روش کار کنی میتونی احساساتو در قالب شعر بیان کنی(پیشنهاد بود:دی)

حس میکنم یکم زود رنج باشی:|

انتقاد:|

بیش از حد در گذشته غرقی باید خودتو بکشی بیرون هرچی بوده تموم شده. دنیا واسه تو واینمیسته در حرکته و نخوای سوار بر این موج بشی ضربه هایی که بهت میزنه خیلی بد خواهد بود

کمی از میزان احساسی بودنت بکاه:|

حس جدیدی از زندگی رو تجربه کن هرچند که سخته ولی تا شقایق هست زندگی باید کرد:w16:

• Like 9
لینک به دیدگاه
خب همشهری عزیز

اول نقد

فکر میکنم یک مقداری با افکار خودت درگیر باشی چیزی که اکثر جوونای مملکت دارن ، دیدت به زندگی بیشتر منفیه تا مثبت ، هدف گذاری دقیقی برای زندگیت نکردی یه جورایی هرچه پیش آید خوش آید ، زیاد نا امیدی ، برای شاد بودن دنبال دلیل محکمی هستی بی دلیل شادی نمیکنی ، تو گذشته خودت غرقی و افکار گذشته آزارت میده.

اما نکات مثبت

به نظر شخصیت با پرستیژی داری در برخوردها مبادی آداب هستی ، آدم دلسوز و مهربونی به نظر میای دوست داری به دیگران کمک کنی ، از شادی دیگران شاد میشی ، تشنه موفقیت هستی فقط ایرادش همونه که بالا گفتم

فعلا همین:icon_redface:

سلام دوست و همشهری خوبم .

نقدت به جز قسمت مشخص شده درست بود. :)

باقی نکات هم نظر لطف شماست .

عاقا آرش بودا چطوری شد فرهاد:ws3:

آرش ؟!

مهدی جان ازدواج کردی حواس نداریا ! :ws28:

عاقا هم خودتی :دی

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام پریسا خانم.

مرسی لطف دارین .

در مورد روابط اجتماعی گمان میکنم خارج از نت و در دنیای بیرون زیاد جالب نیست. (البته بستگی به محیطش و طرفش هم داره.)

خواهش. مرسی که با این وجود توی تاپیک شرکت کردی. به امید آشنایی های بیشتر .

:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
nv,n:icon_pf (34):

درود

خب یاد دیروز یا همون فرهاد عزیز رو تحلیل کنیم:دی

شخصیت مهربون و حساسی داری. فکر کن از اون دسته از آدما هستی که دلشون نمیاد کسی از دستشون به رنجن:|

طبع شعری داری ولی باید پرورشش بدی کمی روش کار کنی میتونی احساساتو در قالب شعر بیان کنی(پیشنهاد بود:دی)

حس میکنم یکم زود رنج باشی:|

انتقاد:|

بیش از حد در گذشته غرقی باید خودتو بکشی بیرون هرچی بوده تموم شده. دنیا واسه تو واینمیسته در حرکته و نخوای سوار بر این موج بشی ضربه هایی که بهت میزنه خیلی بد خواهد بود

کمی از میزان احساسی بودنت بکاه:|

حس جدیدی از زندگی رو تجربه کن هرچند که سخته ولی تا شقایق هست زندگی باید کرد:w16:

درود به ناصر عزیز .

خیلی ممنون. خوشحال شدم که اومدی و نظرتو گفتی.

تقریبا همه ی حرفها درست بود .

• Like 7
لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی...

مهربون اما حساس واحساسی

با مرام و به فکر اطرافیان

اهل مطالعه و میخوایی بیشتر بدونی

فکر میکنم از موضوعی ناراحتی و زیاد به اونچه ایجاد شده و گذشته فکر میکنی...

• Like 7
لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی...

مهربون اما حساس واحساسی

با مرام و به فکر اطرافیان

اهل مطالعه و میخوایی بیشتر بدونی

فکر میکنم از موضوعی ناراحتی و زیاد به اونچه ایجاد شده و گذشته فکر میکنی...

درود دوست خوبم .

سپاس از اینکه اومدی .

در مورد حدسی که زدی بله متاسفانه همینطوره...

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام خیلی ممنون از دعوتتون :icon_gol:

بار عرض پوزش و شاید کم سعادتی من زیاد شناختی از شما ندارم(من خودم از این حرف بدم میاد اینکه بگن شناختی ندارم ولی ببخشید دیگه)

ما با نظر کاک ناصر بیشتر موافقم به چندتا تاپیک هاتون برخورد کردم مهربونید،کمک از دستون بر بیاد میکنید:a030:

با پیام رو پروفایلت موافقم ولی میدونید زیاد تو گذشته ها نرید گذشته اسمش با خودشه،خیلی وقتا شاید از چیزی ناراحت باشیم ولی با گذشت زمان میفهمی چه خوب بود که گذشت.....

خیلی وقتا باید بگی این نیز بگذرد....

زمان غارتگر خاطرهاست پس زیاد تو گذشته سیر نکنید سعی کنید آینده رو دریابد که این حال و آینده یه روز نشه یاد دیروزی که خوب نبود.....

شد تاپیک نصیحت تا تحلیل:ws3:

رک هستید وحرفتونو بدون واسطه میگید:ws3:

و حرف آخر:

امیدوارم در تمام مراحل زندگی تو دنیای واقعی موفق باشید:a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام.

خوب فک کنم یکم زود زده شده این تاپیک و شناختا نمیتونه کامل باشه

ولی چیزی که من حس کردم اینکه یکم دچار خود درگیری هستی و فعلا بیشتر بر پایه احساساتت باشی

و زودرنجی و یکم زود عصبانی میشی و زود واکنش نشون میدی

شاید اشتباه باشه:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

دوستان خوب ،

آتیه معماری ، بی نام و ...

از حضورتون و نظرتون متشکرم .

چون اغلب دوستان از احساساتم نسبت به گذشته حرف زدند و نام کاربریم هم گویای همین موضوع هست ... در این مورد حرفی که چند وقت پیش هم جای دیگه ای گفتم رو میگم .

توی لحظه زندگی کردن و گذشتن از گذشته خیلی خوبه و عکس این موضوع ممکنه امروز و فرداتو هم ازت بگیره اما من اعتراف میکنم در این مورد هنوز به تکامل فکری و رفتاری نرسیده ام .

البته با اتفاقاتی که برام میفته کم کم دارم به این نتیجه میرسم که امروز رو باید غنیمت شمرد از کجا معلوم که فردای دیگری هم حسرت گذشته ای که همین امروز باشد به سراغ ما نیاید .

"بوی تنهایی شب می آید؛ از میان کوچه. یاد دیروز دلم میشکند. "

"آدرس کوچه کجاست ؟ کوچه ای را که بوی تنهایی دارد ، دوست دارم. "

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم. با اینکه زیاد انجمن نمیام ولی امروز دیدم دعوتم کردی گفتم حتما باید بیام و نظرم رو راجع به یه دوست خوب بگم...

به نظر من فرد خیلی مهربون و احساساتی هستی ولی خودت فکر می کنی منطقت به احساست میچربه (البته طبق فرمایشات من الان این نظریه باطل شد :ws3:). به نظرم یه کم غمگینی و کسی هستی که نمیتونی نسبت به رنج و عذاب دیگران بی تفاوت بمونی. فکر کنم از نشونه های جهل و نااگاهی که به زعم خودت تو بقیه میبینی به خشم میای. در ضمن یه آرمانشهر تو ذهنته که فکر میکنی یه جایی تو جغرافیای زمین باید باشه (البته هنوز مطمئن نیستی دقیق کجاست). یه کم بیشتر از یه کم بدبینی. تو رفاقت با مرام و معرفتی. سعی میکنی دل نشکونی ولی بقیه دلت رو میشکونن و چون ازشون انتظار نداشتی غمگین تر میشی. خودت فکر میکنی اعتماد کردن به آدما سخته ولی در عمل خیلی راحت بهشون اعتماد میکنی. به نظرم از اونایی هستی که تصمیم میگیری گاهی سرسخت و نامهربون باشی ولی نمیتونی چون دلت صاف و ساده تر از این حرفاست. زندگی رو هم سخت نگیر دوست من عمر گرانه دیگه خودش همین دیروز به من گفت من میگذرم خواهی نخواهی :ws3:

خوب این بود انشای من. حالا اگه بعضیاش یا کلا همش اشتباه بود ببخشید. دیگه از پشت سیستم همینقدر تونستم تحلیل شخصیت بکنم :w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام دوست خوبم. با اینکه زیاد انجمن نمیام ولی امروز دیدم دعوتم کردی گفتم حتما باید بیام و نظرم رو راجع به یه دوست خوب بگم...

به نظر من فرد خیلی مهربون و احساساتی هستی ولی خودت فکر می کنی منطقت به احساست میچربه (البته طبق فرمایشات من الان این نظریه باطل شد :ws3:). به نظرم یه کم غمگینی و کسی هستی که نمیتونی نسبت به رنج و عذاب دیگران بی تفاوت بمونی. فکر کنم از نشونه های جهل و نااگاهی که به زعم خودت تو بقیه میبینی به خشم میای. در ضمن یه آرمانشهر تو ذهنته که فکر میکنی یه جایی تو جغرافیای زمین باید باشه (البته هنوز مطمئن نیستی دقیق کجاست). یه کم بیشتر از یه کم بدبینی. تو رفاقت با مرام و معرفتی. سعی میکنی دل نشکونی ولی بقیه دلت رو میشکونن و چون ازشون انتظار نداشتی غمگین تر میشی. خودت فکر میکنی اعتماد کردن به آدما سخته ولی در عمل خیلی راحت بهشون اعتماد میکنی. به نظرم از اونایی هستی که تصمیم میگیری گاهی سرسخت و نامهربون باشی ولی نمیتونی چون دلت صاف و ساده تر از این حرفاست. زندگی رو هم سخت نگیر دوست من عمر گرانه دیگه خودش همین دیروز به من گفت من میگذرم خواهی نخواهی :ws3:

خوب این بود انشای من. حالا اگه بعضیاش یا کلا همش اشتباه بود ببخشید. دیگه از پشت سیستم همینقدر تونستم تحلیل شخصیت بکنم :w02:

سلام دوست نازنین .

خوبی از خود شماست . لطف داری . :icon_gol:

خیلی ممنونم از تشریف فرماییت. قدم روی چشمای بنده گذاشتی و اومدی . :ws3:

خیلی هم خوب... حرفاتون درست بودند ...

• Like 2
لینک به دیدگاه

درود فرهاد عزیزم

یکی از بهترین دوستان من :icon_gol:

شخصیت فرهاد یه پسرِ حساس ، مهربون ، کمی تا قسمتی متعصب ، معتقد به اصول ،طریقه رفتاری ات تقریباً جدی هست به غیر از کسانی که واقعاً باهاشون احساس صمیمیت میکنی ...

دیر جوشی یعنی با وسواس انتخاب میکنی با کی در ارتباط باشی اما وقتی تصمیم میگیری که ارتباط داشته باشی دیگه پایه میشی :)

دل نازکی ولی اینطور نشون نمیدی تا حد ممکن سعی میکنی کسی از دستت ناراحت نشه و اگه هم ناراحت شده باشه تلاش میکنی رفع و رجوع اش کنی

کم کم داری به یه پختگی میرسی دیدت داره نسبت به مسائل پیرامون عوض میشه

چی بگم از خاطره باز بودنت :)) اوووف داداشم حسابی خاطره بازه نمیگم بده ( رطب خورده منع رطب نمیکنه :| ) اما باید ازش گذشت خودت میدونی چی میگم بنابراین باز نمیکنم :دی

افکار بلند پروازهانه داری پرورش اش بده اجازه بده فقط فکر نمونه آسه آسه شروع کن بزار خودشونُ نشون بدن

فعلاً همین ها :)

برات بهترین ها رو خواستارم فرهاد عزیز:icon_gol:

یادم بیاد باز میام + نقد خاصی ندارم گفتنی ها رو تا الان زیاد گفتم بهت اگه چیز خاصی به ذهنم اومد خصوصی اعلام میکنم :)

• Like 4
لینک به دیدگاه
درود فرهاد عزیزم

یکی از بهترین دوستان من :icon_gol:

شخصیت فرهاد یه پسرِ حساس ، مهربون ، کمی تا قسمتی متعصب ، معتقد به اصول ،طریقه رفتاری ات تقریباً جدی هست به غیر از کسانی که واقعاً باهاشون احساس صمیمیت میکنی ...

دیر جوشی یعنی با وسواس انتخاب میکنی با کی در ارتباط باشی اما وقتی تصمیم میگیری که ارتباط داشته باشی دیگه پایه میشی :)

دل نازکی ولی اینطور نشون نمیدی تا حد ممکن سعی میکنی کسی از دستت ناراحت نشه و اگه هم ناراحت شده باشه تلاش میکنی رفع و رجوع اش کنی

کم کم داری به یه پختگی میرسی دیدت داره نسبت به مسائل پیرامون عوض میشه

چی بگم از خاطره باز بودنت :)) اوووف داداشم حسابی خاطره بازه نمیگم بده ( رطب خورده منع رطب نمیکنه :| ) اما باید ازش گذشت خودت میدونی چی میگم بنابراین باز نمیکنم :دی

افکار بلند پروازهانه داری پرورش اش بده اجازه بده فقط فکر نمونه آسه آسه شروع کن بزار خودشونُ نشون بدن

فعلاً همین ها :)

برات بهترین ها رو خواستارم فرهاد عزیز:icon_gol:

یادم بیاد باز میام + نقد خاصی ندارم گفتنی ها رو تا الان زیاد گفتم بهت اگه چیز خاصی به ذهنم اومد خصوصی اعلام میکنم :)

درود به مینای نازنین .

متشکرم عزیزم.

خاطره بازی رو خوب اومدی. زنده گی بدون خاطره هام بهم نمیچسبه...

باشه انتقادی هم داشتی بگو خوشحال میشم بدونم نظرتو .

فرقی هم نمیکنه خصوصی یا عمومی ، هر طور خودت صلاح میدونی! :)

مرسی .

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام...

تا جایی که برخورد داشتم:

پسری مودب، مهربون، بســـیار با معرفت...

به نظر با سلیقه هم میای...

احساس میکنم یه چیزی از درون اذیتش میکنه...:hanghead:

فک میکنم تنهایی رو بیشتر دوس داره تا اینکه تو جمع باشه... که البته این اصلا بد نیس به نظر من:icon_redface:

...

دیگه همینا دیگه... ممنون بابت دعوتت فرهاد جان... موفق باشی:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام...

تا جایی که برخورد داشتم:

پسری مودب، مهربون، بســـیار با معرفت...

به نظر با سلیقه هم میای...

احساس میکنم یه چیزی از درون اذیتش میکنه...:hanghead:

فک میکنم تنهایی رو بیشتر دوس داره تا اینکه تو جمع باشه... که البته این اصلا بد نیس به نظر من:icon_redface:

...

دیگه همینا دیگه... ممنون بابت دعوتت فرهاد جان... موفق باشی:icon_gol:

ممنون زهرا جان .

"فک میکنم تنهایی رو بیشتر دوس داره تا اینکه تو جمع باشه... که البته این اصلا بد نیس به نظر من:icon_redface:"

بله ... کاملا درسته ...

من بیشتر اوقاتم رو با تنهایی سپری میکنم و در پاره ای از مواقع این تنهایی برام زیبا هم هست.

زیاد علاقه ای به توی جمع بودن هم نشون نمیدم و جمع بیشتر از دو نفره یا نهایت 3 نفره رو هم معمولا دوست ندارم .

و در دنیای واقعی تعداد دوستان صمیمی و نزدیکم که با هم خوبیم بیشتر از یکی یا دوتا نیست. که البته آنها هم معمولا در طی یه بازه ی زمانی تغییر پیدا میکنند (یعنی رفیق فابم چند سال پیش یکی دیگه بوده الان یکی دیگه و همینطور باقی وقتها...) و به محض اینکه حس کنم روحیات و شخصیت فردی برام جالب نیست رابطه ام رو با اون کمرنگ یا قطع میکنم ... وچنانچه از پیش این حس رو داشته باشم، اصولا تمایلی به اینکه بهم نزدیک بشه نشون نمیدم.

خواهش. مرسی از حضورت و نظرت...

:)

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...