رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سد مخزنی كارون چهار در فاصله ۱۸۰ كیلومتری جنوب غربی شهركرد و چهار كیلومتری پایین دست محل تلاقی رودخانه های ارمند و بازفت واقع شده و بلندترین سد بتنی دوقوسی و بزرگترین نیروگاه آبی كشور محسوب می شود كه ارتفاع سد ۲۳۰ متر و طول تاج ان ۴۴۰ متر است.

این سد به دلیل قرار گرفتن در محور ارتباطی شهركرد - خوزستان به یكی از مهمترین قطب های گردشگری چهارمحال و بختیاری در آینده ای نزدیك فراهم كرده است.

رودخانه كارون از زردكوه بختیاری واقع در منطقه كوهرنگ سرچشمه گرفته و به همراه ارمند، خرسان، دز كارون بزرگ را تشكیل می دهند و رودخانه كارون با عبور از مناطق كوهستانی و جنگلی چهارمحال و بختیاری، با داشتن چشم اندازهای طبیعی جذابی كه در طول مسیر ایجاد كرده و ظرفیت قایقرانی كه آفریده، به عنوان یكی از جاذبه های طبیعی ارزشمند و مقاصد اصلی گردشگری در محدوده “پایلوت پروژه حفاظت از تنوع زیستی زاگرس مركزی” در چهارمحال بختیاری به شمار می رود.

011o4aumd6njgjmblg8.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینم عکسایی که از ویو های مختلف گرفتم..

اولین برنامه کوهنوردی سال 94-94/1/21

ie5sf2gd0787zskgab1z.jpg

vx8yeegr1pdzdgf1pwc.jpg

ym3qz68qt35rbdtg8ffx.jpg

t91ekyg8gub5hx2two4.jpg

sm9871ithpxczz8jbeq.jpg

لینک به ارسال
:w58:نهههههههههههههههههههه

چقدر زیبا هستش:w58:

آورههههههههههههه:ws37:

من وقتی رسیدم اینجا دلم میخواست طبیعتشو بغل کنم.واقعا قشنگه.ولی دیدم نمیشه بغل کرد دیگه ایستادم فقط نگاه کردم:ws3:

لینک به ارسال
آورههههههههههههه:ws37:

من وقتی رسیدم اینجا دلم میخواست طبیعتشو بغل کنم.واقعا قشنگه.ولی دیدم نمیشه بغل کرد دیگه ایستادم فقط نگاه کردم:ws3:

اگه اینجا تو خارج بود بال بال میزدیم بریم ببینیمش اما چون اینجاست تا حالا نشناختیمش:hanghead:

لینک به ارسال