رفتن به مطلب

آیا ظهور نزدیک است؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!

Eng.KouRosH

ارسال های توصیه شده

درود

ایا با این اتفاقات که توی این چند دهه افتاده بخصوص در چند سال گذشته و حال،ظهور نزدیکه یا نه :ws38: نمیخوام وقت تعیین کنیم یا به وقت مشخصی برسیم چون از نظر امامان کسانی که برای ظهور وقت تعیین میکنن دروغگواند

منتظر نظراتتون هستم با سند و مدرک بیاید ارائه بدید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود

ایا با این اتفاقات که توی این چند دهه افتاده بخصوص در چند سال گذشته و حال،ظهور نزدیکه یا نه :ws38: نمیخوام وقت تعیین کنیم یا به وقت مشخصی برسیم چون از نظر امامان کسانی که برای ظهور وقت تعیین میکنن دروغگواند

منتظر نظراتتون هستم با سند و مدرک بیاید ارائه بدید :icon_gol:

درود

راستش برام مهم نیست.

این برام مهمه ک درست زندگی کنم.

ب بقیه هم نوعان کمک کنم.

البته، اعتقادات همه محترمه.

ولی من دنبال ناجی نیستم ... من خودم باید خودم رو نجات بدم.

و اما مهدی موعود. یا ناجی.

متاسفانه یا خوشبختانه اینجا عمومی ه. نمشه همه چیز رو تو عموم گفت. اولین بار ک این رو شنیدم، گفتم چرته. ولی الان درکش کردم.

امیدورام دنیای ما، هر روز تبیدل ب جایی بهتر بشه.

لینک به دیدگاه

تو دنیایی که الان دارن همه بجون هم میافتن تنها چطور میخوای خودتو نجات بدی مثلا اگه تو همین عراق بودی چطور خودتو از دست داعش نجات میدادی؟؟؟؟؟!!!!!! :ws38::ws38:

ظلم و فساد و فحشا انقدر زیاد شده که تا منجی نیاد چیزی درست نمیشه پس نمیشه هرکی بخواد خودشو نجات بده باید یه نفر باشه که عدالت رو ، رو زمین برقرار کنه و ریشه فساد رو برچینه

یه معلمی داشتیم تو دوران هنرستان، چند روز پیش اومد جایی که خدمت میکنم فرمانده رو ببینه برای کمک که کتابشو چاپ کنه چند جلد کتاب درباره موعود نوشته هرچی بگی داخلش هست و مستند

20سال عمرشو پای این کتاب و تحقیق درباره موعود گذاشته

میگه ظهور خیلی نزدیکه طبق اسنادی که هست و درباره اش تحقیق کرده میگه خیلی هاش اتفاق افتاده .................

لینک به دیدگاه
تو دنیایی که الان دارن همه بجون هم میافتن تنها چطور میخوای خودتو نجات بدی مثلا اگه تو همین عراق بودی چطور خودتو از دست داعش نجات میدادی؟؟؟؟؟!!!!!! :ws38::ws38:

ظلم و فساد و فحشا انقدر زیاد شده که تا منجی نیاد چیزی درست نمیشه پس نمیشه هرکی بخواد خودشو نجات بده باید یه نفر باشه که عدالت رو ، رو زمین برقرار کنه و ریشه فساد رو برچینه

یه معلمی داشتیم تو دوران هنرستان، چند روز پیش اومد جایی که خدمت میکنم فرمانده رو ببینه برای کمک که کتابشو چاپ کنه چند جلد کتاب درباره موعود نوشته هرچی بگی داخلش هست و مستند

20سال عمرشو پای این کتاب و تحقیق درباره موعود گذاشته

میگه ظهور خیلی نزدیکه طبق اسنادی که هست و درباره اش تحقیق کرده میگه خیلی هاش اتفاق افتاده .................

میجنگم!

براش اموزش دیدم!

جدا ازین حرفا، من هیچ وقت هیچ انسانی رو قهرمان خودم قرار نمیدم.

ما با پاراپاگاندا و مایند منیوپولیشن حکومت ( همه جا هستا. نه فقط اینجا) بزرگ شدیم. یاد گرفتیم همیشه ی قهرمان برا خودمون درس کنیم. تا ابد هم بت پرستیم!

براش مرده و زنده فرق نداره همش دنبال قهرمان میگرده

نمیدونه که تنها توی آیینه باید دنبال قهرمان بگرده

از وقتی من بچه بودم تا همین امروز، مدام می گن دجال ظهور کرد. نمی دونم اسراییلی ها نقشه حرکت مهدی رو برداشتن روش کار میکنن و غیره.

نمیگم دروغ ه. من حرف م اینکه، دایره توان من کمک ب افراد محدود اطرافمه. اگر همه ما دیدگاهمون این باشه ک باید خودمون از خودمون دفاع کنیم! ب نظرم هیچ وقت ظلمی انجام نمیشه.

م یدونی همیشه اگر درست نگاه کنی از لحاتظ نفرات، کسایی ک ظلم میکنن کمتر از نفرات مظلوم هستن! اینجاست ک تائو یا همون ائدولوژی ها بولد می شه و اذهان رو ب سمت مظلوم بودن می بره و سوق می ده ک تحمل کنین؛ منجی می اد و غیره.

ابلته، قطعا مهدی موعود محتمل ب وجوده. :icon_gol:

تو 30 پاره هم بارها ب رمز خودشناسی اشاره شده، اما ای وای. ما نوع بشر؛ تازه اگر انسان باشیم تمام در خسارتیم. چون عمق ها رو درک نکردیم.

زانک از قرآن بسی گمره شدند

زان رسن قومی درون چه شدند

مر رسن را نیست جرمی ای عنود

چون ترا سودای سربالا نبود

لینک به دیدگاه

با چن نفر میجنگی؟با همه استکبار میجنگی؟تنها؟حتما نابودشونم میکنی؟!اینجوری ریشه کن میشن؟عدالت برقرار میشه؟

نه دیگه موعود و منجی رو قبول دارید بحث کنید اگه قبول ندارید حاشیه نرید بحث من ظهور بود نشانه هاش بود نه اینکه کسی منتظرش هست یا نه!

لینک به دیدگاه
با چن نفر میجنگی؟با همه استکبار میجنگی؟تنها؟حتما نابودشونم میکنی؟!اینجوری ریشه کن میشن؟عدالت برقرار میشه؟

نه دیگه موعود و منجی رو قبول دارید بحث کنید اگه قبول ندارید حاشیه نرید بحث من ظهور بود نشانه هاش بود نه اینکه کسی منتظرش هست یا نه!

منجی رو، نمی دونم.

برام مهم نیست.

خوب شما سوال می پرسی برادر من :ws3:

ب قول شیخ شبستر: پاسخ سوال را باید داد ب دستور حق.

از من خرده ب دل نگیر.

نشانه هایی ک تو کتابها گفتن و میگن و خواهند گفت هم، بله درسته. امید ب خدا، نزدیکه :icon_gol:

در پناه حق:icon_gol:

لینک به دیدگاه
منجی رو، نمی دونم.

برام مهم نیست.

خوب شما سوال می پرسی برادر من :ws3:

ب قول شیخ شبستر: پاسخ سوال را باید داد ب دستور حق.

از من خرده ب دل نگیر.

نشانه هایی ک تو کتابها گفتن و میگن و خواهند گفت هم، بله درسته. امید ب خدا، نزدیکه :icon_gol:

در پناه حق:icon_gol:

من ایمانم انقد قوی نیست تا اگه ظهور شد تو لشکر صاحب زمان باشم اما امیدوارم تو لشکر دجال نباشیم امیدوارم برات مهم باشه چون سرنوشت ما به همین گره خورده اگه بخوایم به کمال واقعی برسیم باید برامون مهم باشه اگه مهم نباشه یعنی اهل بیت و بخصوص دردانه اش که قراره ظهور کنه برامون مهم نیس!!!

در پناه اهورامزدا:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دور باشه یا نزدیک چه فرقی داره؟؟

حالا گیریم نزدیکِ...خب؟ چه اتفاقی میوفته؟؟

-----------------

بر من فرقی نداره دور باشه یا نزدیک....فقط میدونم باید سعی کنم آدم باشم

لینک به دیدگاه

درود برشما؛

ممنون از تاپیکتون.

خیلی از مطالب تو جاهای مختلف گفته شده که نزدیکه و خداکنه اینطور باشه آدم ی چیزایی میبینه که واقعا متاسف میشه

اگر نشانه هایی که گفته شده رو بشه همون اتفاقات امروز فرض کرد مسلما نزدیکه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اما باید حواسمون باشه خیلی از صحبتا از زبون بزرگان زده میشه مثل آیت الله بهجت تو سی دی ظهور نزدیکست که تکذیب شد و به زبون ایشون گفته بودن؛

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

با این حال نمیدونم میشه گفت این نشانه ها همونا باشه یا باید ظلم و فساد بیشتری جهان رو بگیره، بایدبا مستندات درست و قابل اعتماد حرف زد و درنظر گرفت شایعات هم کم نیست،

بنظرم ما خودمون ظهور رو به تاخیر میندازیم بلانسبت همش حرف میزنیم کو عمل که دلیل اومدن باشه ما باید ظهور کنیم! و شعار میدیم، به کسی برنخوره خودم رو میگم

خداکنه عملمون رو درست کنیم و مقابل امام زمان نباشیم خودش خیلیه،

اما خداکنه نزدیک باشه... زندگی داره سخت میشه... و مردم ...

سوادم بیشتر از این نبود ببخشید تاپیکتون رو خط خطی کردم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...