رفتن به مطلب

و چنین شد که چنان شد!!!

soheiiil

ارسال های توصیه شده

:icon_pf (34):

استاد استاتیک ما داره دکترا میخونه ........انصافا کارش درسته ......استاد یعنی این.....:icon_gol:

5 دقیقه مونده بود به تایم اوتمون

صحبت از حقوق استادا شد برگشت گفت آقا ما غلط کردیم دکترا خوندیم ......کاش همون فوق لیسانس میزدم تو کار دلالی:icon_pf (34):

الان من ساعتی 5 تومن اینجا درس میدم

آیا منی که بهترین سالهای عمرمو درس خوندم الان نمره عینکم 5 هستش باید از بقال سر کوچمون کمتر درآمد داشته باشم؟

توصیه اکید کرد که بعد فوق دیگه ادامه ندید

تنها حسن فوق لیسانس اینه که به خود باوری میرسی ....یعنی به این نتیجه میرسی که مساله ای نیست که من نتونم حل کنم

ولی دکترا هیچ حسنی نداره

گفتم استاد شان اجتماعی چی؟ برگشت گفت اینا همش کشکه :ws3:......اللان دوستان من زدن تو کار خرید و فروش خونه و ماهی چهار پنج تومن کاسبن ....من میرم تو کارگاه های اونا کار میکنم:w00:

بعدش هم گفت که نمیدونم .....هر کی از چیزی حرف میزنه که به اون نیاز داره ........:ws44:

خلاصه یاد دکتر حسابی افتادم که وقتی رفت تو یه دانشگاه آمریکایی روی میز کارش یه دسته چک سفید و امضا شده میبینه و شوکه میشه.......

اینه فرق ما توی اجتماع:ws3:

استادی که اینهمه مشغله مادی داره دیگه چه انتظاری داریم که اندیشمند به جامعه تحویل بده .....

هیچی دیگه

ممنون که تا پایان برنامه همراهیم کردید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

توقع رفته بالااااااااااااااااا

مخارج رفته بالاااااااااااااااااااااااااااا

بدبختی رفته بالاااااااااااااااااااااااا

بیچاره گه رفته بالاااااااااااااااااااااااا

مشروطی رفته بالااااااااااااااااااااااااااااااا(من برم درسمو بخونم بهتره):icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

دکترا خوندنم بد نیست بشرطی که وقتی مدرک گرفتی با یکی از آقازاده ها تبانی کنی و اجازه تاسیس یه دانشگاه آزاد ( غیر انتفاعی ) بگیری و . . . بعدش هم که معلومه دیگه.

لینک به دیدگاه

منم وختی از حقوق اساتیدم باخبر شدم کپ کردم!!!! مخصوصا بعضی هاشون واقعا خیلی با معلوماتن و با اینکه حقوق کمی میگیرن از جون و دل مایه میزارن....:ws44:

خیلی ناراحت کننده است...:icon_pf (34):

یه همچین سیستمی تو اموزش پرورشم هس دیگه ....اونایی که مدرسه دولتی درس میدن چون حقوق کم میگیرن میگن واسه چی خودمونو بکشیم (بعضی هاشون البته ها) دیگه نمیگن من در تو مهمترین مرحله زندگی این بچه تربیتش میکنم....:icon_pf (34):

اونایی ام که غیر انتفایی اند که معمولا کمتر نظارت داره میگن خوب ما که پولمونو داریم میگیریم دیگه اونم میخواد درس ویاد بگیره میخواد نگیره!!!!:icon_pf (34):

هیییییییی....:ws37:عجب دوره زمونه ایه....:banel_smiley_52:بیچاره بچه های ماا.....:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
:icon_pf (34):

آیا منی که بهترین سالهای عمرمو درس خوندم الان نمره عینکم 5 هستش باید از بقال سر کوچمون کمتر درآمد داشته باشم؟

اینجا رو درست فرمودند. خیلی مسائل هم به هم مربوط میشه نه فقط در این حد تحصیلات و درامد کافی نداشتن , مثلا بی برنامگی برای تعداد دانشجویانی که در سالهای اینده باید فارغ التحصیل بشن و وارد بازار کار بشن .زیاد هم من اطلاع ندرم شاید خیلی رشته ها اصولا فقط عمر و هزینه رو هدر میده و فرقی هم نمی کنه طرف تا کجاش رو بخونه ..دوست دیگه گفتند استاد به فکر درس نیست ..معلومه که نیست نه به فکر درس و نه به فکر تحقیق اگه هم عده ای باشند در اقلیت هستند اونا کارشون فرق میکنه خودشون میگن عاشق رشته ی خود و به فکر تحقیق هستند .حالا اینکه میره کار جانبی میکنه همیشه هم این نیست که دوستش مهندس شده و کار ازاد میکنه بعضی باید برن نزد خنگ ترین همکلاسشون که تا کلاس 11بیشتر نکشید , کار کنند .. بازم این یه جوری شانس داشته اکه قاضی بشه و حقوقش کم باشه میره رشوه میگیره و الا اخر .....

اینده ی افراد تحصیل کرده از نظر مادی, امنیت نداره :icon_gol:

لینک به دیدگاه
اینجا رو درست فرمودند. خیلی مسائل هم به هم مربوط میشه نه فقط در این حد تحصیلات و درامد کافی نداشتن , مثلا بی برنامگی برای تعداد دانشجویانی که در سالهای اینده باید فارغ التحصیل بشن و وارد بازار کار بشن .زیاد هم من اطلاع ندرم شاید خیلی رشته ها اصولا فقط عمر و هزینه رو هدر میده و فرقی هم نمی کنه طرف تا کجاش رو بخونه ..دوست دیگه گفتند استاد به فکر درس نیست ..معلومه که نیست نه به فکر درس و نه به فکر تحقیق اگه هم عده ای باشند در اقلیت هستند اونا کارشون فرق میکنه خودشون میگن عاشق رشته ی خود و به فکر تحقیق هستند .حالا اینکه میره کار جانبی میکنه همیشه هم این نیست که دوستش مهندس شده و کار ازاد میکنه بعضی باید برن نزد خنگ ترین همکلاسشون که تا کلاس 11بیشتر نکشید , کار کنند .. بازم این یه جوری شانس داشته اکه قاضی بشه و حقوقش کم باشه میره رشوه میگیره و الا اخر .....

اینده ی افراد تحصیل کرده از نظر مادی, امنیت نداره :icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

در رشته های مهندسی فوق لیسانسش هم فایده نداره، چه رسد به دکترا !

دکترای رشته های فنی فقط به درد تدریس و کار دانشگاهی می خوره !

البته طرز فکر در صنایع ما اشتباهه !

در صنعت همیشه به دنبال افرادی با مدارک پایین تر می رن تا دستمزد کمتری پرداخت کنند.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

یکی از استادا دلش گرفته بود.زندگیش رو برامون تعریف کـرد. گفت از خانومش جدا شده.اون قدر حرف زد که حوصله ی همه رو سر برد! :banel_smiley_4:

یک جلسه پـــــر! ذهنش حسابی درگیر بود!مغز ما رو خورد! درسم درست و حسابی نداد.بعدش کلاس فوق العاده گذاشت! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...