رفتن به مطلب

اگه یه دختری بره خواستگاری یه پسر!!!

Atre Baroon

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 56
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از لحاظ عرف جامعه و با توجه به شکننده بودن دختران بهتر است که آقایون به خواستگاری دختران بروند ....

اما در شرایط استثنا این امر مشکلی ندارد ، اما قبل از اون میتونه از یه واسط کمک بگیره ........

لینک به دیدگاه
م کلا با این کار مخالفم چون به نظرم دخترا با این کارشون غرور خودشونو میشکنن دیگه پیش پسره هیچ غرور و شخصیتی نداره :hanghead:

اگه واقعا از کسی خوشش بیاد چه اشکال داره!!!!! خیلی از دخترا رفتن جلو ..هیچ اتفاق بدی نیفتاده....................در ضمن اونی که باید غرور داشته باشه مرد هست نه زن

اگه با رفتن جلو کسی به غرورش لطمه ای بخوره خو الان خیلی از مردا:icon_pf (34):

مهم اینه که واقعا همدیگرو دوست داشته باشن

لینک به دیدگاه
از لحاظ عرف جامعه و با توجه به شکننده بودن دختران بهتر است که آقایون به خواستگاری دختران بروند ....

اما در شرایط استثنا این امر مشکلی ندارد ، اما قبل از اون میتونه از یه واسط کمک بگیره ........

همین عرفه که مشکل درست کرده...میدونی چقدر ازدخترا عاشق میشن ولی به خاطر همین عرف مسخره نتونستن به عشقشون برسن!!!!!

لینک به دیدگاه
اگه واقعا از کسی خوشش بیاد چه اشکال داره!!!!! خیلی از دخترا رفتن جلو ..هیچ اتفاق بدی نیفتاده....................در ضمن اونی که باید غرور داشته باشه مرد هست نه زن

اگه با رفتن جلو کسی به غرورش لطمه ای بخوره خو الان خیلی از مردا:icon_pf (34):

مهم اینه که واقعا همدیگرو دوست داشته باشن

اتفاقا دخترا باید غرور داشته باشن :hanghead:

همین عرفه که مشکل درست کرده...میدونی چقدر ازدخترا عاشق میشن ولی به خاطر همین عرف مسخره نتونستن به عشقشون برسن!!!!!

درسته ولی اگه پسره دوسش داشت میرفت سراغش:hanghead:

لینک به دیدگاه
اتفاقا دخترا باید غرور داشته باشن :hanghead:

..............

درسته ولی اگه پسره دوسش داشت میرفت سراغش:hanghead:

نمیدونم منظورت از غرور چیه...شاید سر سنگینی بودنه

خوب همیشه اینطور نیست

لینک به دیدگاه
نمیدونم منظورت از غرور چیه...شاید سر سنگینی بودنه

خوب همیشه اینطور نیست

سر سنگینی بحثش با غرور جداست

منظور من از غرور اینه که احساسشو نباید بگه مگر اینکه طرف بگه بعد اون

لینک به دیدگاه
سر سنگینی بحثش با غرور جداست

منظور من از غرور اینه که احساسشو نباید بگه مگر اینکه طرف بگه بعد اون

اینا همش معظله!!!! پس فردا با یکی دیگه ادواج میکنه ...همش به فکر اونه:ws37:

لینک به دیدگاه
اینا همش معظله!!!! پس فردا با یکی دیگه ادواج میکنه ...همش به فکر اونه:ws37:

نه چون اگه پسره پا پیش گذاشته بود با یکی دیگه نمی ازدواجید :girl_yes2:

لینک به دیدگاه
نه چون اگه پسره پا پیش گذاشته بود با یکی دیگه نمی ازدواجید :girl_yes2:

هر طور راحتی....ولی هر کسی این کار که شما میگین انجام بده.....اگه واقعا طرفو دوست داشته باشه بعدا پشیمون میشه:w16:

لینک به دیدگاه
هر طور راحتی....ولی هر کسی این کار که شما میگین انجام بده.....اگه واقعا طرفو دوست داشته باشه بعدا پشیمون میشه:w16:

:hanghead:

من یبار رفتم :icon_redface:

خب بعد چی شد؟؟؟:ws3:

لینک به دیدگاه
دخترا فقط يه مقدار اون عقلو بکار بندازن جو گير نشن و مهريه بالا تعيين نکنن کافيه!!!!!!!!!!! :ws46:

خب نظرت چیه برن خواستگاری پسرا؟

مثلا فرض کنین یکی رو خیلی دوس دارین ولی روتون نمیشه بهش بگی چون فک میکنی دختره دوستت نداره ولی اونم خیلی میدوستت وقتی میبینه شما هیچ کاری نمیکنی و خودش پاپیش میزاره ایا نظرت نسبت بهش عوض میشه

لینک به دیدگاه
کجا رفتی؟:banel_smiley_4:

:hanghead:

خب بعد چی شد؟؟؟:ws3:

رفنم خواستگاری البته خودم رفتم جلوشو گرفتم با اعتماد به نفس خارق العادم دعوتش کردم به یه اب طالبی تو کافی شاپ شیگالیو(اب طالبی دوست دارم:ws28:)

لینک به دیدگاه
خب نظرت چیه برن خواستگاری پسرا؟

مثلا فرض کنین یکی رو خیلی دوس دارین ولی روتون نمیشه بهش بگی چون فک میکنی دختره دوستت نداره ولی اونم خیلی میدوستت وقتی میبینه شما هیچ کاری نمیکنی و خودش پاپیش میزاره ایا نظرت نسبت بهش عوض میشه

نه دختر اگه همچين کاري بکنه فقط ارزش خودشو کم کرده

مواردي سراغ دارم که دختر براي دوستي جلو رفته و پسر هم قبول کرده و بعدش پسر با کلي تحقير و بي اعتنايي دخترو ول کرده رفته!!

لینک به دیدگاه
رفنم خواستگاری البته خودم رفتم جلوشو گرفتم با اعتماد به نفس خارق العادم دعوتش کردم به یه اب طالبی تو کافی شاپ شیگالیو(اب طالبی دوست دارم:ws28:)

:ws28:خب بعدش چی شد؟

چشم:w16:

:w16::w16::w16::w16::w16::w16:

نظرت کو؟؟؟:banel_smiley_4:

نه دختر اگه همچين کاري بکنه فقط ارزش خودشو کم کرده

مواردي سراغ دارم که دختر براي دوستي جلو رفته و پسر هم قبول کرده و بعدش پسر با کلي تحقير و بي اعتنايي دخترو ول کرده رفته!!

موافقم :girl_yes2:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...