رفتن به مطلب

شکایت از خدمات مخابرات

S.F

ارسال های توصیه شده

درود

همون طور ک اکثر شایع هست و میگن، مخابرات داده شده ب بخش خصوصی (سپاه) :ws3: من چنیدن سال ه حساب نت مخابرات دارم.

نمی دونم، کابل نوری ه یا هر چیز دیگه ک انگار با ای دی اس ال سرعت نت بعضی مناطق شهر زیادتره، مخابرات شرکت های دیگه مث شاتل و غیره رو موظف کرده ب این ناحیه ها اشتراک ندن :banel_smiley_4:

ب ناچار سالهاس از مخابرات سرویس می گیرم. قبل اتصالش (صحت این قضیه رو نمی دونم) ب شرکت خصوصی ( سپاه) قطعی زیاد داشت. ی 1-2 سالی هست قطع نمی شه دیگه. ولی زود زود حجمم تموم میشد.

ب هر صورت، گفتم شاید کسی باشه ک بخاد هر گونه شکایتی داشته باشه.

این مال کل کشوره

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این هم مال خراسان رضوی ه

در ضمن اگر شکایتی دارین بهتره اول ب همون استان خودتون بنویسید و نهایتا بعدش بزنید ب کشور، چون دیگه کاغذ بازی شون ه و مراتب و این حرفا .

در پناه حق.

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
درود

همون طور ک اکثر شایع هست و میگن، مخابرات داده شده ب بخش خصوصی (سپاه) :ws3: من چنیدن سال ه حساب نت مخابرات دارم.

نمی دونم، کابل نوری ه یا هر چیز دیگه ک انگار با ای دی اس ال سرعت نت بعضی مناطق شهر زیادتره، مخابرات شرکت های دیگه مث شاتل و غیره رو موظف کرده ب این ناحیه ها اشتراک ندن :banel_smiley_4:

ب ناچار سالهاس از مخابرات سرویس می گیرم. قبل اتصالش (صحت این قضیه رو نمی دونم) ب شرکت خصوصی ( سپاه) قطعی زیاد داشت. ی 1-2 سالی هست قطع نمی شه دیگه. ولی زود زود حجمم تموم میشد.

این مال کل کشوره

این هم مال خراسان رضوی ه

در ضمن اگر شکایتی دارین بهتره اول ب همون استان خودتون بنویسید و نهایتا بعدش بزنید ب کشور، چون دیگه کاغذ بازی شون ه و مراتب و این حرفا .

در پناه حق.

سلام می دونی باوضوبایداسم سپاه رابیاری:ws3:

ولش کن شرکتهای دیکه ای مثل شاتل هم امتحان کن اول 1 ماه انتخاب کن بعددیدی خوبه تامدید کن مثل من شاتل بودم رفتم پیشگامان افتضاه بود (فکرکنم بهمون علت برادران سپاه......) الان شاتلم ابتدا 2 گرفتم خوب بود تاموقعی که قیمت رانبردبالا بعدا دیگه برام نصرفید الان 512 شاتلم ابتدا 1 ماه کرفتم دیدم از 2 بهتره دیگه 3 ماهش کردم لامصب اکثرا باسرعت 1 مگ دانلود می کنه .:w58:

لینک به دیدگاه
درود

این مال کل کشوره

این هم مال خراسان رضوی ه

در پناه حق.

آره اینی که می‌گی رو منم یادمه، چهار پنج سال پیش مشهد که میخواستی ADSL بگیری به جنس کابل تلفنت بستگی داشت!

بابت معرفی ممنون؛ اما نگفتی چی به سر خودت اومد ؟ مشکلت رو که اعلام کردی چه جوابی گرفتی ؟ قانع شدی یا قانعت کردند ؟! :whistle:

لینک به دیدگاه
آره اینی که می‌گی رو منم یادمه، چهار پنج سال پیش مشهد که میخواستی ADSL بگیری به جنس کابل تلفنت بستگی داشت!

بابت معرفی ممنون؛ اما نگفتی چی به سر خودت اومد ؟ مشکلت رو که اعلام کردی چه جوابی گرفتی ؟ قانع شدی یا قانعت کردند ؟! :whistle:

والا یادم نیست چ شد.

الان ک دیگه مشهد نیستم. دیگه هم برام مهم نیست چ بشه :ws3:

لینک به دیدگاه

من امسال خواستم adsl بگیرم، پرسیدم؛ گفتن سرعت به اینکه از کجا خدمات رو بگیری ربطی نداره، چون نهایتاً مخابرات منطقه است که اینترنت رو میده.

البته واسه من یه مشکل دیگه پیش اومد؛ من گفتم حالا که فرقی نداره از مخابرات می گیرم. رفتم ثبت نام کردم؛ گفتن قبل از نصب باهات تماس می گیرن. گفتم معمولاً چقدر طول می کشه، گفتن معمولاً معلوم نیست! هیچی دیگه، بعد از یک ماه تماس گرفتم با (فکر کنم 9090) گفتن پرونده شما بایگانی شده. پرسیدم این یعنی چی؟ من باید چیکار کنم؟ گفتن مخابرات منطقه شما پورت خالی نداشته، توی صف هستید تا پورت برای شما خالی بشه!!! فهمیدم که من بیشتر از یک ماهه که سر کارم؛ رفتم مخابرات کنسلش کردم و از پیشگامان گرفتم. سرعت اینترنت من تا 16 مگ هست و تا حالا من راضی بوده ام.

اینم که یکی نوشته 1 ماه بگیرید و امتحان کنید؛ من چند جا تماس گرفتم، اصلاً همچین چیزی ندارن؛ همه حداقل قرادادشون یک ساله بود.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
آقا الآن مال من هم، که از پیشگامان گرفتم، این طوری شده؛ 100 مگ که دانلود می کنم، 1 گیگ حجمم تموم میشه!!!

نباید اینطوری باشه که!

شاید تنظیمات ویندوز رو باید عوش کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...