رفتن به مطلب

درست کار نکردن برنامه در اتمل استودیو

ehsan_faal

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان.من دارم برای یادگیری AVR و برای تمرین بیشتر یه سری کار انجام میدم. که توی چندتا کاری که کردم CodeVision خیلی خوب جواب داده ولی نمیدونم چرا Atmel Studio حتی با این که موقع کامپایل هیچ اروری نمیده ولی درست کار نمیکنه.

شماتیک مدار و کدهای اتمل رو میذارم لطف کنید بگید کجای کارم اشتباهه.

ProblemInAtmel.png

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مشکل اینجاست که روشن شدن پین صفر از پورت A رو تشخیص میده و در ادامه دیگه پین 1 رو انگار نمیبینه.

البته برنامه ناقصه ولی خب تا همینجا هم باید جواب منطقی ای بگیرم.

لینک به دیدگاه

من برنامه رو توی کد ویژن نوشتم دقیقا مثله همون اتمل استودیو با دستورات سوییچ کیس هم رفتم جلو و مدار خیلی عالی کار میکنه.

پس الان مشکل کجاست؟چرا اکثر ا توصیه میکنن که از کد ویژن استفاده نکنیم؟ مگه نمیگن کدها رو تغییر میده؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

سلام

من خودم با کدویژن کار میکنم به مشکل هم نخوردم فعلا. نشنیدم بگن از کدویژن استفاده نکنید

برنامتون اگه ارور نداره پس شاید خودتون فرض رو گذاشتید که پین بعدی رو نبینه، من با اتمل استودیو کار نکردم میگم شاید اگه دلیلش کاستی نرم افزارتون نباشه مشکل ارور هم نداره از پیشفرضهایی که قرار دادید باشه.

لینک به دیدگاه

آخه اون پیش فرضها که طبق سینتکس زبان C درست هستند.

در مورد ایراد کد ویژن هم چیزیه که خیلی از حرفه ای ها میگن.

من خودم هنوز به همچین نتیجه ای نرسیدم.میگن وقتی کرک میشه ممکنه کد رو تغییر بده همچنین Code Compeletion هم نداره.

به هر حال من تصمیم گرفتم با IAR کار کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...