رفتن به مطلب

روح در ماده ( ب سوی متارئالیسم )

S.F

ارسال های توصیه شده

متن زير حاصل گفتگوي ژان گيتون و ايگور و گريچکابوگدانف مي باشد: *ژان گيتون (1999-1901), شاگرد يرگسون و آخرين وصي افکار او, نماينده تفکر کاتوليک معاصر, عضو و رئيس فرهنگستان فرانسه, پرفسور در دانشگاه سورين مذهب شناس, فيلسوف رومان نويس و نقاش در تمام عمر خود کوشيد که بين تفکر جديد و کاتوليسيسم سنتزي ايجاد کند. او از قول مادرش ميگويد: بايد بين انسانهاي جديد که داراي اعتقاد مذهبي نيستند و معتقديني که فاقد روحيه نو هستند پلي ايجاد کرد. * ايگور و گريچکابوگدانف: هر دو داراي درجه دکترا در فيزيک نجومي و فيزيک نظري و پرفسور در مدارس عالي فرانسه هستند.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

بعد سوم انسان,در زمان ومکان خاص ب اروج میرسه...حالا کی ب کمال ولقاء افریدگارش بپیوندد,آفریدگارش بداند...کمی از دانش وعلم ب نقاط مثبت دست یافته که از درک چندی بیش,خارج ست...ب امید دیدار در بُعدسِوم....

لینک به دیدگاه
بعد سوم انسان,در زمان ومکان خاص ب اروج میرسه...حالا کی ب کمال ولقاء افریدگارش بپیوندد,آفریدگارش بداند...کمی از دانش وعلم ب نقاط مثبت دست یافته که از درک چندی بیش,خارج ست...ب امید دیدار در بُعدسِوم....

منظورت از بعد سوم، جسم و روح و بعد سوم ه؟

چشگفتا!

حجاب آن توان گشود؟

و اما وصال.

چرا مخلوق را گویند واصل؟

سلوک و سیر او چون گشت حاصل؟

وصال ممکن و واجب به هم چیست؟

حدیث قرب و بعد و بیش و کم چیست؟

لینک به دیدگاه

اگر ب خوابیدن و برخواستن,یاهنگام خواب دیدن وشاید الهام شدن ازاتفاقی درحال وقوع و... را ایمان داریم,و اینکه تمام نظم وهستی دنیا تابعی تعریف شده دارد,بی شک به بُعْدِ سوم که همان قرارگرفتن درزمان ومکان(که برای این حالت وارتباط بسیار تمرین وشناخت ها,تجربه ها لازم ست واعتقادب اصل بندگی و..)هست وبوده!معراج واقعی وبرگشتن ب جسم.درحالی که فنانشودجسم ب هنگام القآء انرژی یا تشعشع اون رابط که نشناخته هست هنوز.

تونل زمان که میگن تمامی روزهادرکهکشان حالت ماندگاری اثر بر زمان هست راشاید بصورت چاله های فضایی یا اسامی بنامند,ولی درقرآن عظیم بابررسی نشانه های بصورت رمز,کدهای واقعی را درمیابیم.تجربه ی شخصی و علمای واقعی درکتاب ها که :دربین الطلوعین بیدارباشیم که سبب گرفتن نیروی بیشتر ازحدبشر میباشد...تجربه اش نه هزینه دارد,نه وقت گذاشتن,نه مرتاضی میخواهدو نه کیمیا دانستن...ب چهلش برسیم ویکش آغاز کنیم دربدنی درحد روح بزرگ..

لینک به دیدگاه
اگر ب خوابیدن و برخواستن,یاهنگام خواب دیدن وشاید الهام شدن ازاتفاقی درحال وقوع و... را ایمان داریم,و اینکه تمام نظم وهستی دنیا تابعی تعریف شده دارد,بی شک به بُعْدِ سوم که همان قرارگرفتن درزمان ومکان(که برای این حالت وارتباط بسیار تمرین وشناخت ها,تجربه ها لازم ست واعتقادب اصل بندگی و..)هست وبوده!معراج واقعی وبرگشتن ب جسم.درحالی که فنانشودجسم ب هنگام القآء انرژی یا تشعشع اون رابط که نشناخته هست هنوز.

تونل زمان که میگن تمامی روزهادرکهکشان حالت ماندگاری اثر بر زمان هست راشاید بصورت چاله های فضایی یا اسامی بنامند,ولی درقرآن عظیم بابررسی نشانه های بصورت رمز,کدهای واقعی را درمیابیم.تجربه ی شخصی و علمای واقعی درکتاب ها که :دربین الطلوعین بیدارباشیم که سبب گرفتن نیروی بیشتر ازحدبشر میباشد...تجربه اش نه هزینه دارد,نه وقت گذاشتن,نه مرتاضی میخواهدو نه کیمیا دانستن...ب چهلش برسیم ویکش آغاز کنیم دربدنی درحد روح بزرگ..

البته مرسی ولی باید بگم هیچ نفهمیدم.

خوب ما سه بعد مکان داریم.

بعد زمان رو چهارم می نامند. ب هر صورت ابعاد مکان در 10 بتوان منفی 18 در دنیای هاردون ها ب دروازه بعد مکانی معروف ه.

بحث چله نشینه هم دسته اما اینجا جای قال نداره ک حد ب اندازه مستمع کوتاه باید کرد.

و اما خلع بدن، بحث جالب دیگه ای ک تو بخش مذهبی اوردمش.

لینک به دیدگاه

اینا که میخوام بگم نقد موضوع نیست . کلماتی است که با خوندن نظرات دوستان یهوئی از ذهنم خطور کرد. طرح موضوع بسیارجالب بود. با تشکر از استاتر محترم:icon_gol:

من منتظرم که از این قالب هجرت کنم و همینطوری پیش برم . چون برای حضورم در همین قالب نیز ار من اجازه ای گرفته نشده بود منم قهر کردم و تصمیم دارم در همه قالب هام فقط تماشاچی باشم. چیزی که پس و پیشش رو برام نشون ندادن , نمیتونه ذهن منو بیخودی علاف خودش بکنه. همین زندگی نباتی که الان دارم برام جالب و جذابه. حوصله هم ندارم که یکی بیاد با همین اطلاعات ناقص دنیوی هی بخوردم بده که فلانی ( ظهور میکنه )یا میاد و بهمان جور میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...