رفتن به مطلب

بازار یابی برق صنعتی و اتوماسیون

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همگی

دوستان این تاپیک ایجاد کردم که در مورد شیوه های بازار یابی برق راهنمایی کنید .

کارگاه ها ، کارخانجات و دستگاه سازها فقط به برقی های مورد اعتماد خودشون کار میدن و به تازه کارها اعتماد نمیکنند البته حق هم دارن .

حالا خواهشم اینکه تجربیاتتون بگید

لینک به دیدگاه
خوش قول بودن خیلی مهم...

با سلیقه کار کردن خیلی مهم....

برای بار اول باید قیمت مناسب داد...

اقا مهدی به نکات خوبی اشاره کردی ولی مهم همون کارگرفتن برای بار اوله

لینک به دیدگاه
اقا مهدی به نکات خوبی اشاره کردی ولی مهم همون کارگرفتن برای بار اوله

من خودم 5 سال پیش رفتم تو یه کارگاه برق صنعتی برای گذروندن دوره کرورزی که ازم راضی بودن همونجا موندم....

من رفتم کار plc یاد گرفتم ولی اینا تو این کار نبودن....چند جایی که رفتیم پیش ماشین سازا بهشون پیشنهاد دادم اونام خوششون اومد....ینی کلی تعریف کردم و اینا....با این که دفعه اولم بود و تجربه نداشتم اما کارو گرفتم انجام دادم...

بعد کم کم کار دادن و اینور اونور معرفی کردن تا کار تونستم بگیرم.....

کار اولی که انجام دادم دستمزدش 3.5 بود ولی من یکیو سیصد گرفتم

لینک به دیدگاه
من خودم 5 سال پیش رفتم تو یه کارگاه برق صنعتی برای گذروندن دوره کرورزی که ازم راضی بودن همونجا موندم....

من رفتم کار plc یاد گرفتم ولی اینا تو این کار نبودن....چند جایی که رفتیم پیش ماشین سازا بهشون پیشنهاد دادم اونام خوششون اومد....ینی کلی تعریف کردم و اینا....با این که دفعه اولم بود و تجربه نداشتم اما کارو گرفتم انجام دادم...

بعد کم کم کار دادن و اینور اونور معرفی کردن تا کار تونستم بگیرم.....

کار اولی که انجام دادم دستمزدش 3.5 بود ولی من یکیو سیصد گرفتم

اقا مهدی من حدود سه ، چهار ساله برق صنعتی کار میکنم(تابلو بندی،نصب،عیب یابی و...) plc هم دارم کم کم یاد میگیرم. ولی واسه خودم نیست و با یکی از رفیقام درصدی کار مکنم ولی میخوام برم واسه خودم .حالا نظرت اینه که خودم برم مستقیم بازار یابی کنم

لینک به دیدگاه
اقا مهدی من حدود سه ، چهار ساله برق صنعتی کار میکنم(تابلو بندی،نصب،عیب یابی و...) plc هم دارم کم کم یاد میگیرم. ولی واسه خودم نیست و با یکی از رفیقام درصدی کار مکنم ولی میخوام برم واسه خودم .حالا نظرت اینه که خودم برم مستقیم بازار یابی کنم

در حدی هستی که بتونی تنهایی تابلو سلولی بانک خازنی و اینا ببندی؟؟

تو اصفهان شخصی به اسم متشرعی میشناسی؟؟

لینک به دیدگاه
در حدی هستی که بتونی تنهایی تابلو سلولی بانک خازنی و اینا ببندی؟؟

تو اصفهان شخصی به اسم متشرعی میشناسی؟؟

تابلو خازنی و کار با رگولاتور بلدم و لی این شخصی که میگی نمیشناسم

لینک به دیدگاه
تابلو خازنی و کار با رگولاتور بلدم و لی این شخصی که میگی نمیشناسم

خیلی خوبه....

خب همینجوری که اونجا داری کار میکنی کنارشم برو با ماشین سازا صحبت کن بگو کار بدن بهت..... یا شرکتا که میری شماره خودتو بده:whistle:

بعد که کار گرفتی ببر پیش همین رفیقت با هم انجام بدین تا وقتی که خوب شناخته بشی....بهد شناخته شدن برو بر خودت یه برق صنعتی بزن

:ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...