رفتن به مطلب

تغییر لیبل ستون ها در اکسل؟

ارسال های توصیه شده

سلام ببخشید من یه سری اطلاعات رو میخوام وارد اکسل کنم که هر ستون از اکسل رو بخوام پر کنم عنوان خودشون رو دارن الان مشکلم اینه که من میخواد به جای a -b-c و… اکسل عنوان هامو قرار بدم تا اعداد یه ردیف جلو نیفتن چون وقتی عنوان هامو وارد میکنم اطلاعاتم از شماره ۲ شروع میشن من میخوام از شماره ۱ شروع بشن عنوان هام رو به جای سر ستون های a ,… وارد کنم..باید چیکار کنم؟خواهشمندم راهنماییم کنید…تشکر

لینک به دیدگاه
سلام ببخشید من یه سری اطلاعات رو میخوام وارد اکسل کنم که هر ستون از اکسل رو بخوام پر کنم عنوان خودشون رو دارن الان مشکلم اینه که من میخواد به جای a -b-c و… اکسل عنوان هامو قرار بدم تا اعداد یه ردیف جلو نیفتن چون وقتی عنوان هامو وارد میکنم اطلاعاتم از شماره ۲ شروع میشن من میخوام از شماره ۱ شروع بشن عنوان هام رو به جای سر ستون های a ,… وارد کنم..باید چیکار کنم؟خواهشمندم راهنماییم کنید…تشکر

سلام دوست عزیز

اون لیبل ها فکر نکنم قابل تغییر باشن، فقط میشه به عدد تبدیلشون کرد. می تونین از ستون بعدی شروع کنین، توی ستون اول شماره سطر ها رو وارد کنین.

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

اون لیبل ها فکر نکنم قابل تغییر باشن، فقط میشه به عدد تبدیلشون کرد. می تونین از ستون بعدی شروع کنین، توی ستون اول شماره سطر ها رو وارد کنین.

ممنونم از راهنماییتون یعنی منظورتون اینه خودم بیام یه ستون به اکسلم اضافه کنم بعدش ۱ و ۲ و ۳ و... بزارم؟

لینک به دیدگاه
ممنونم از راهنماییتون یعنی منظورتون اینه خودم بیام یه ستون به اکسلم اضافه کنم بعدش ۱ و ۲ و ۳ و... بزارم؟

آره اگه واستون مهم هست می تونین این کار رو کنین، نیاز هم نیست همه رو وارد کنین، فقط اولی کافیه:

rr4u1la6nhsdt32p0aw.png

لینک به دیدگاه
آره اگه واستون مهم هست می تونین این کار رو کنین، نیاز هم نیست همه رو وارد کنین، فقط اولی کافیه:

rr4u1la6nhsdt32p0aw.png

آها درسته...فقط اون گزینه fill series رو چطوری آوردین اون پنجره چطوری باز شد؟

لینک به دیدگاه
آها درسته...فقط اون گزینه fill series رو چطوری آوردین اون پنجره چطوری باز شد؟

گوشه سمت راست پایین اونجایی که یک رو وارد می کنم یه مربع کوچک هست، روی اون کلیک کنین و تا جایی که می خواین شماره گذاری کنه بکشین، خودش همه رو یک وارد می کنه، باز گوشه سمت راست پایین رو کلیک کنین، اون گزینه ها رو میاره.:a030:

لینک به دیدگاه
گوشه سمت راست پایین اونجایی که یک رو وارد می کنم یه مربع کوچک هست، روی اون کلیک کنین و تا جایی که می خواین شماره گذاری کنه بکشین، خودش همه رو یک وارد می کنه، باز گوشه سمت راست پایین رو کلیک کنین، اون گزینه ها رو میاره.:a030:

مرررررسی یاد گرفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...