رفتن به مطلب

انجمن محیط دوستان نواندیش

ارسال های توصیه شده

t7b1w7o5zi8rmplq.jpg

آقای پدر امروز از خرید برگشته بود. موقع برداشتن خریدا چشمم به این کیسه افتاد شکل ظاهریش کاملا شبیه کیسه پلاستیک بود ولی نوشتش توجهمو جلب کرد

همین طور که میبینین نوشته این یک کیسه تجزیه پذیر است و موادش به طبیعت باز خواهد گشت

اگر صحت داشته باشه کار قشنگی انجام میدن :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 111
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 هفته بعد...

ممنون از همتون :icon_gol:

برای پیشرفت و کارایی اتجمن محیط دوستان هم اگه ایده و پیشنهادی داشتید بگید حتمی که به ایده هاتون نیاز مبرم داریم:w16:

لینک به دیدگاه

اینجا چه خبره ؟؟؟؟؟؟کی پایس بریم شکار یه جای توپ سراغ دارم پر گرازه ویلا هم هس تو جاده شماله .تازه کشتن گرازا برای محیط زیستم خوبه تمام مزارع رو نابود کردن:whistles::vahidrk:

لینک به دیدگاه
ممنون از همتون :icon_gol:

برای پیشرفت و کارایی اتجمن محیط دوستان هم اگه ایده و پیشنهادی داشتید بگید حتمی که به ایده هاتون نیاز مبرم داریم:w16:

ماشالا تو این یه ماه چقد بزرگ شدی تغییر کردی(آواتار)

لینک به دیدگاه
اینجا چه خبره ؟؟؟؟؟؟کی پایس بریم شکار یه جای توپ سراغ دارم پر گرازه ویلا هم هس تو جاده شماله .تازه کشتن گرازا برای محیط زیستم خوبه تمام مزارع رو نابود کردن:whistles::vahidrk:

محیط زیستیااااااااااااااااااااااااا جواب بدید............:w000:.............چرا ساکتیــــــــــــــــــــد.............:w74:

بینــــــــــــــــــام.......:banel_smiley_4:.............جوابگو باش............:vahidrk:...........برا محیط زیست یه کاری بکن حداقل................:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
محیط زیستیااااااااااااااااااااااااا جواب بدید............:w000:.............چرا ساکتیــــــــــــــــــــد.............:w74:

بینــــــــــــــــــام.......:banel_smiley_4:.............جوابگو باش............:vahidrk:...........برا محیط زیست یه کاری بکن حداقل................:icon_pf (34):

چی بگم بهش آخه؟:banel_smiley_4:

حکم اعدامش رو بدم؟:w16:

لینک به دیدگاه

شکار مجوز میخواد اولا که از سازمان باید بگیری. سرخود نمیشه

بعد قبلش وجدانت رو باید بکشی برای همچین کاری

وجدان هم که بمیره، انسانیت میمیره.

مزارع هم اومدن وسط زندگی این زبون بسته ها پهن شدن، از این ور و اون ور هم ری به ری داریم جاده میکشیم وسط خونه و حریم این ها

دوقورت و نیممون هم باقیه هنوز.

بعدش هم اینا باغبان طبيعت هستند و: هوادهي خاک با زيرو رو کردن آن، دفن بذرها،طعمه گوشتخواران

بدلیل کاهش طعمه خوار به صورت آفت در اومدن که باز بخاطر شکار و کشتن پلنگ بوسیله انسانه

اگه هنر کنیم و از کشتن پلیگ دست برداریم، جمعیت اینها خود به خود به تعادل میرسه و نیازی به دخالت مضر انسان نیست

راستی جنگل شمال هم (جنگل هیرکانی) از دست عصر یخبندان نجات پیدا کرده، دست آدمیزاد افتاده و ویلا سازی و جاده سازی و دامداری شده بلای جونش.

همینجوری پیش بریم فقط عکس ازش باقی میمونه تا چند سال آینده

لینک به دیدگاه
شکار مجوز میخواد اولا که از سازمان باید بگیری. سرخود نمیشه

بعد قبلش وجدانت رو باید بکشی برای همچین کاری

وجدان هم که بمیره، انسانیت میمیره.

مزارع هم اومدن وسط زندگی این زبون بسته ها پهن شدن، از این ور و اون ور هم ری به ری داریم جاده میکشیم وسط خونه و حریم این ها

دوقورت و نیممون هم باقیه هنوز.

بعدش هم اینا باغبان طبيعت هستند و: هوادهي خاک با زيرو رو کردن آن، دفن بذرها،طعمه گوشتخواران

بدلیل کاهش طعمه خوار به صورت آفت در اومدن که باز بخاطر شکار و کشتن پلنگ بوسیله انسانه

اگه هنر کنیم و از کشتن پلیگ دست برداریم، جمعیت اینها خود به خود به تعادل میرسه و نیازی به دخالت مضر انسان نیست

راستی جنگل شمال هم (جنگل هیرکانی) از دست عصر یخبندان نجات پیدا کرده، دست آدمیزاد افتاده و ویلا سازی و جاده سازی و دامداری شده بلای جونش.

همینجوری پیش بریم فقط عکس ازش باقی میمونه تا چند سال آینده

ببین دوستم من از جدم تا حالا همه شکار چی بودن منم از 13 سالگی شروع کردم. شکار میکنیم نه قتل عام هر 2 3 سال یه دونه . پلنگم اگه از فاصله 10 کیلومتری ببینم فرار میکنم مگه مریزم بکشمش ؟؟؟؟؟؟:w58:جوازم خودم صادر میکنم:ws3:حالا اگه میای بیا خوش میگذره میریم کمپ یه دونه شکار میزنیم یه کباب مفصل میزنیم به بدن بر میگردیم:ws3:

لینک به دیدگاه
ببین دوستم من از جدم تا حالا همه شکار چی بودن منم از 13 سالگی شروع کردم. شکار میکنیم نه قتل عام هر 2 3 سال یه دونه . پلنگم اگه از فاصله 10 کیلومتری ببینم فرار میکنم مگه مریزم بکشمش ؟؟؟؟؟؟:w58:جوازم خودم صادر میکنم:ws3:حالا اگه میای بیا خوش میگذره میریم کمپ یه دونه شکار میزنیم یه کباب مفصل میزنیم به بدن بر میگردیم:ws3:

من گوشت نمیخورم زیاد :ws3:

2،3 سال یه دونه رو نزنی چی میشه؟

لینک به دیدگاه

جنگلای زاگرس سوختن.........:4564:.......بلوطا آتیش گرفتن........:sigh:........مردم دارن خاموشش میکنن........:w000:.........پس محیط زیستیااااا چی کار میکنن.......:w74:.......:shame:

حالا دیگه چقدر طول میکشه تا دوباره احیا بشه........:w821:

لینک به دیدگاه

سمت اصفهانم گراز داره......یه شکارم اونجا بزن.........:whistle:

لینک به دیدگاه

شکارچیان اسپانیایی هر چند سال یکبار در فصل پاییز برای شکار خوک وحشی به ایران سفر کرده و ضمن اخذ مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست به شکار گراز در جنگل های مازندران می پردازند.

به گزارش پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران، تصاویر این گزارش مربوط به شکار گراز توسط شکارچیان اهل اسپانیا در جنگل های منطقه رستم کلا از توابع بهشهر است.

vb7iiqrz8fdeo95gl7vi.jpg

این شکارچیان عمدتا به دنبال گرازهای نر و مسن جهت ثبت رکورد طول دندان هستند و غیر از دندان عموما از قسمت های دیگر حیوان از جمله گوشت استفاده نمی کنند.

براساس مصوبه هیأت دولت شکار گرازهایی با طول دندان کمتر از ۱۵ سانتی متر ممنوع می باشد و بهای پروانه شکار برای اتباع خارجی در ازاء هر راس گراز با طول دندان ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر ۱۰۰۰ دلار و با طول دندان بیشتر از ۲۰ سانتی متر ۱۵۰۰ دلار می باشد.

همچنین نرخ ضرر و زیان قابل پرداخت در مقابل شکار غیرمجاز هر گراز معادل دو میلیون ریال تعیین شده است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...