رفتن به مطلب

خاطرات میتینگ نمایشگاه 94

masi eng

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 255
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها تو رو خدا یکی ایدی اون خانوم خجالتیرو که امروز اومده بود نمایشگاه برای من بفرسته برم یه کم آزارش بدم دارم خل میشم:ws3::ws3::ws3::ws3:

دوست منو اذیت کنی من میدونم و شماااا:vahidrk:

• Like 3
لینک به دیدگاه

کلا خوش گذشت گرچه من غیر از چند نفر اسم بقیرو یادم نمیاد ولی دم فرهاد گرم که از مشهد خودشو رسوند یکی از خانوما هم از همدان اومده بود که اسمش یادم نیست:ws3:اگه میخونی دم شما هم گرم که از راه دور اومدی. اقا مهدی فرمانده بخش کشاورزی خیلی گلی:ws3:.حمید خان که بخاطر یه سالنامه مجله رو تعطیل کرد سلام سردار:a030:.برادران عارف حرف ندارید :icon_gol:.یه سلام گرم به سوده که آبرو برام نذاشت :banel_smiley_4: تازه موقع خدافظیم گفت دارم برات پستمم که گزارش کرده دیگه نمیدونم چی کار میخواد بکنه :vahidrk:.مهناز خانم عضو جدید خسته نباشی:a030:.بینام و دارو دسته محیط زیست خسته نباشید کلی امروز زحمت کشیدین:ws3:.سلامت ودوستش از کرج:icon_gol:.ایمان عزیز همیشه ساکت سلام مهندس:a030:. دیگه اسمارو یادم نمیاد گشنمه خون به مغزم نمیرسه:5c6ipag2mnshmsf5ju3. مینا یوسفی رو یادم رفت سلام مسئول روابط عمومی:ws3::icon_gol::hapydancsmil:.علیرضا رو یادم رفت سلام سپهبد

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید به همه بچهایی که اومدن ودور همی خوبی برگزار شد و یه جاخالی به دوستانی که امسال به هر دلیلی نتونستند بیان

میتینگ امسال هم برگزار شد اول فقط یه نکته یاداوری کنم لازم دیدم بگم اینجا که هر اتفاقی که افتاد خوب بود همش پسخواهشا تو انجمن دیگه هر اتفاق خصوصی که تو میتینگ مطرح شده و صحبتی که انجام شده رو مطرح نکنیم که خدایی نکرده کودرتی پیش نیاد

در کل منم اسم از کسی نمیبرم روز خیلی خوب و خاطره انگیزی بود مخصوصا که پنبهاش خیلی کمتر از سالهای قبل بود همین جای شکر داره

جا داره همینجا از همه دوستان و رفیقای گلم اگر من حرفی زدم یا شوخی کردم تشکر کنم بابت جنبه خوبشون و بنده رو احیانا اگر چیزی باشه عفو کنن همه حرفا و صحبتها شوخی بوده فقط برای گرم کردن محفل بوده تا یخ بچهای تازه وارد و قدیم هم اب بشه خلاصه که حلال کنید

از مهدی و محمدم که دیگه لازم به گفتن و تشکر نیست دم همتون گرم :icon_gol:

• Like 16
لینک به دیدگاه
کلا خوش گذشت گرچه من قیر از چند نفر اسم بقیرو یادم نمیاد ولی دم فرهاد گرم که از مشهد خودشو رسوند یکی از خانوما هم از همدان اومده بود که اسمش یادم نیست:ws3:اگه میخونی دم شما هم گرم که از راه دور اومدی. اقا مهدی فرمانده بخش کشاورزی خیلی گلی:ws3:.حمید خان که بخاطر یه سالنامه مجله رو تعطیل کرد سلام سردار:a030:.برادران عارف حرف ندارید :icon_gol:.یه سلام گرم به سوده که آبرو برام نذاشت :banel_smiley_4: تازه موقع خدافظیم گفت دارم برات پستمم که گزارش کرده دیگه نمیدونم چی کار میخواد بکنه :vahidrk:.مهناز خانم عضو جدید خسته نباشی:a030:.بینام و دارو دسته محیط زیست خسته نباشید کلی امروز زحمت کشیدین:ws3:.سلامت ودوستش از کرج:icon_gol:.ایمان عزیز همیشه ساکت سلام مهندس:a030:. دیگه اسمارو یادم نمیاد گشنمه خون به مغزم نمیرسه:5c6ipag2mnshmsf5ju3. مینا یوسفی رو یادم رفت سلام مسئول روابط عمومی:ws3::icon_gol::hapydancsmil:.

مرسی......از شما ......:w16:.....شماهم خسته نباشید...:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام و خسته نباشید به همه بچهایی که اومدن ودور همی خوبی برگزار شد و یه جاخالی به دوستانی که امسال به هر دلیلی نتونستند بیان

میتینگ امسال هم برگزار شد اول فقط یه نکته یاداوری کنم لازم دیدم بگم اینجا که هر اتفاقی که افتاد خوب بود همش پسخواهشا تو انجمن دیگه هر اتفاق خصوصی که تو میتینگ مطرح شده و صحبتی که انجام شده رو مطرح نکنیم که خدایی نکرده کودرتی پیش نیاد

در کل منم اسم از کسی نمیبرم روز خیلی خوب و خاطره انگیزی بود مخصوصا که پنبهاش خیلی کمتر از سالهای قبل بود همین جای شکر داره

جا داره همینجا از همه دوستان و رفیقای گلم اگر من حرفی زدم یا شوخی کردم تشکر کنم بابت جنبه خوبشون و بنده رو احیانا اگر چیزی باشه عفو کنن همه حرفا و صحبتها شوخی بوده فقط برای گرم کردن محفل بوده تا یخ بچهای تازه وارد و قدیم هم اب بشه خلاصه که حلال کنید

از مهدی و محمدم که دیگه لازم به گفتن و تشکر نیست دم همتون گرم :icon_gol:

ممنون از شما.......

• Like 4
لینک به دیدگاه
مرسی......از شما ......:w16:.....شماهم خسته نباشید...:a030:

محیط زیست ایران از همدان اومده بود:w16:

دوستای منو کسی جرات نداره اذیت کنه:vahidrk:

اذیتش کنی اذیتت میکنم:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
تو رو خدا ایدیشو بگو خیلی حال میدبه سرش بزاریم خیلی مظلوم و خجالتی بود
اقا روزبه الان خواهش کردم هر اتفاقی افتاده رو تو خصوصی مطرح کنید شاید دوستان ناراحت شن میدونم داداشم به شوخی داری میگی چون بقیه در جریان نیستن ممکنه دلخوری پیش بیاد

دوستان و رفقای گلم خواهشا اسامی کاربری رو هم اگر میخوایین نام ببرید لطفا از رو ظاهر طرزپوشش صدا نکنید چادری مانتویی خجالتی پرو هرکسی که امروز تو متینگ شرکت کرد عزیز و دوست ماست احترام به همه بر ما واجبه من پیشاپیش از همه معزرت خواستم هرچی بوده واسه دیدار حضوری بوده پس بسطش ندیم به این ور و انجمن

تا خدای نکرده با حرفامون باعص نشیم که این دوستان از حضور تو جمع و عواقب بعدش پشیمون بشن ممنون از درک و همراهیتون:icon_gol:

• Like 22
لینک به دیدگاه
اقا روزبه الان خواهش کردم هر اتفاقی افتاده رو تو خصوصی مطرح کنید شاید دوستان ناراحت شن میدونم داداشم به شوخی داری میگی چون بقیه در جریان نیستن ممکنه دلخوری پیش بیاد

دوستان و رفقای گلم خواهشا اسامی کاربری رو هم اگر میخوایین نام ببرید لطفا از رو ظاهر طرزپوشش صدا نکنید چادری مانتویی خجالتی پرو هرکسی که امروز تو متینگ شرکت کرد عزیز و دوست ماست احترام به همه بر ما واجبه من پیشاپیش از همه معزرت خواستم هرچی بوده واسه دیدار حضوری بوده پس بسطش ندیم به این ور و انجمن

تا خدای نکرده با حرفامون باعص نشیم که این دوستان از حضور تو جمع و عواقب بعدش پشیمون بشن ممنون از درک و همراهیتون:icon_gol:

موافقم......

• Like 6
لینک به دیدگاه

خوب پس به سلامتی برگزار شد خوشحالم که بچه ها به هم نزدیکتر شدن و پلی زدن از خونواده مجازی به دوستان واقعی دم باعث بانی هاشون جیز

ولی بستنی ندادی (محمدآقا) :w000:به بچه ها این گناه نابخشودنی بوده ایشالله دفعه بعد جبران بشه (لواشک ..... :icon_pf (34):)

:icon_gol:

راستی گندم هم اومد یانه؟؟؟؟

• Like 11
لینک به دیدگاه

:ws3:همرو حذف کردم:ws3: باعث رو اینجوری مینویسن

• Like 4
لینک به دیدگاه
خوب پس به سلامتی برگزار شد خوشحالم که بچه ها به هم نزدیکتر شدن و پلی زدن از خونواده مجازی به دوستان واقعی دم باعث بانی هاشون جیز

ولی بستنی ندادی (محمدآقا) :w000:به بچه ها این گناه نابخشودنی بوده ایشالله دفعه بعد جبران بشه (لواشک ..... :icon_pf (34):)

:icon_gol:

راستی گندم هم اومد یانه؟؟؟؟

گندم نه:hanghead:

بستنی که دادن جای شما خالی:w02:

پیام هم داده بودید به محمد، سلامت باشین:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

محمد هم بستنی داد سهند جان هم ناهار داداش ات خیلی خالی بود :w16:

ایشالا به همه خوش گزشته باشه هدف دور هم بودن و اشتیاق کنار هم بودن که حاصل شد ایشالا قرارهای بعدی باشی سالار و هرکی نبوده دلش پیش ما بوده و دل ما پیش اون بیاد و جمعمون جمع شه خدا رو شکر امسال یکی از بهترین و با جنبه ترین میتینگ ها بود :a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...