رفتن به مطلب

خاطرات میتینگ نمایشگاه 94

masi eng

ارسال های توصیه شده

بچه ها خدایی گند زدیم به این تاپیک تا با کتک از سایت ننداختنمون بیرون و دی اکتیومون نکردن بیان بزرگواری کنین دیگه نیایم اینجا،من فردا خودم یه تاپیک درست میکنم بریم اونجا تو سر کله هم بزنید :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 255
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

افرین مچ من و گرفتی هر 3تا مال یه نفره حالا اگه گفتی اون یه نفر واقعا کیه جایزه داری:ws3: ولی اولین مولتی یوزر خودتی فرهاد:ws3::ws3:

عشق شیرین این بلا سر من آورد:sigh:

فرهاد که قبلا خودش اعتراف کرده بود.

منم افشینم :ws3:

نه تو روزبه هستی:banel_smiley_4:

:ws3:

منم مهنازم،:ws3:

از اول می دونستم:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
بچه ها خدایی گند زدیم به این تاپیک تا با کتک از سایت ننداختنمون بیرون و دی اکتیومون نکردن بیان بزرگواری کنین دیگه نیایم اینجا،من فردا خودم یه تاپیک درست میکنم بریم اونجا تو سر کله هم بزنید :ws3:

بهت نمیخوره انقدر شلوغ و شیطون باشی..بهت میخوره خیلی ساکت باشی مگه اینکه اونجا خجالت کشیدی رو نکردی

• Like 3
لینک به دیدگاه
بهت نمیخوره انقدر شلوغ و شیطون باشی..بهت میخوره خیلی ساکت باشی مگه اینکه اونجا خجالت کشیدی رو نکردی

:ws28::ws28::ws28::ws3:برات 6واحد ادبیات پیش و 6 واحد ادبیات عمومی ویژه جمله بندی تجویز میکنم.یه بار دیگه جملتو با دقت بخون دکتر:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28::ws3:برات 6واحد ادبیات پیش و 6 واحد ادبیات عمومی ویژه جمله بندی تجویز میکنم.یه بار دیگه جملتو با دقت بخون دکتر:ws28:

نخند درست متوجه نشدی پس دوباره بخون مهندس

• Like 2
لینک به دیدگاه
نخند درست متوجه نشدی پس دوباره بخون مهندس

به خدا هر چی میخونم بیشتر دل درد میگیرم حد اقل اخرشو درست کن:ws28:

ادیتش کن الان میان سوژمون میکنن:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
به خدا هر چی میخونم بیشتر دل درد میگیرم حد اقل اخرشو درست کن:ws28:

ادیتش کن الان میان سوژمون میکنن:ws3:

منو سوژه میکنن نگران نباش اگه حرفم خنده داره بزار بخندن لخیل نیستیم

ولی باز هم متوجه نشدی..

من کلا صفتو بعد از اسم میارم..

ولی بخون متوجه میشی

باز بخند

• Like 2
لینک به دیدگاه
خوب پس به سلامتی برگزار شد خوشحالم که بچه ها به هم نزدیکتر شدن و پلی زدن از خونواده مجازی به دوستان واقعی دم باعث بانی هاشون جیز

ولی بستنی ندادی (محمدآقا) :w000:به بچه ها این گناه نابخشودنی بوده ایشالله دفعه بعد جبران بشه (لواشک ..... :icon_pf (34):)

:icon_gol:

راستی گندم هم اومد یانه؟؟؟؟

بابایی من نمایشگاه بودم اما میتینگ نرفتم

مرسی همیشه یاد دخترت هستی:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

اوکی تاپیکو ببندیم دیگه. :ws3:

در پایان باز هم از همه دوستانی که خودشونو به این میتینگ رسوندن و دوستانی که نمیتونستن بیان و تلفنی از دوستان یاد کردن تشکر میکنم :a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...