رفتن به مطلب

یک کلیپ منقلب کننده / زایمان دختر ۱۰ ساله

Dreamy Girl

ارسال های توصیه شده

.

.

.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ما همان حیوانات دوپای نیچه ایم ...

سکوت و دیگر هیچ !!!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

گویا از نظر بعضیاکه کلا براشون همه چیز جالبه شیرازیا باید جوابگوی اشتباهات دیگران هم باشن.خوب یکی نیست بگه این بنده خدا افغانیه و به شیراز چه ربطی داره.در مورد سگ کشی هم که تو شهرک صنعتی زرقان بود و با شیراز فاصله ی زیادی داره .حالا اصرارتون برای بد نشون دادن شیراز چیه خدا میدونه

ساختن این کلیپ کاری نداره توی این 37 ثانیه چی ثابت میشه؟ من نمیدونم تا کی توی این جهالت باید باشیم که هر چی رو می بینیم باور کنیم

لینک به دیدگاه
گویا از نظر بعضیاکه کلا براشون همه چیز جالبه شیرازیا باید جوابگوی اشتباهات دیگران هم باشن.خوب یکی نیست بگه این بنده خدا افغانیه و به شیراز چه ربطی داره.در مورد سگ کشی هم که تو شهرک صنعتی زرقان بود و با شیراز فاصله ی زیادی داره .حالا اصرارتون برای بد نشون دادن شیراز چیه خدا میدونه

ساختن این کلیپ کاری نداره توی این 37 ثانیه چی ثابت میشه؟ من نمیدونم تا کی توی این جهالت باید باشیم که هر چی رو می بینیم باور کنیم

مسئله مردم اصیل شیراز نیستن ، مثل مردم مشهد ، جزو سکولارترین مردم ایرانن اما متأسفانه سیاست و قدرت این دو شهر در دست یک عده تازی زاده بلوکه شده ، مثل جریان کتک زدن مطهری که به قول وکیل مطهری حتی پلیس جرأت دسگیری مجرمین رو نداره ، شیراز به واسطه سبقه باستانی که داره بیشتر مورد هجمه تازی زاده ها قرار میگیره تا این سبقه مخدوش بشه

لینک به دیدگاه
.

.

.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ما همان حیوانات دوپای نیچه ایم ...

سکوت و دیگر هیچ !!!!

ببخشیدمیپرسم این فیلم یعنی چی ؟

لینک به دیدگاه

البته باید بگم زیاد نباید شک کرد ؛ مواردی از ازدواج دخترای زیر 10 سال رو بنده شاهدش هستم ، بالاخره مسلمانها باید پیرو مرام و مسلک کسانی باشند که با دختر های9 ساله همبستر می شدند

لینک به دیدگاه

اینکه در طی بازه زمانی کوتاه اینهمه اخبار دلگیر کننده از شیراز پخش میشه موضوعی جداست .

من هم آرزو میکنم این خبر ساختگی باشه ولی آیا با پاک کردن صورت مسئله چیزی حل میشه ؟ برفرض هم افغانی باشه به هر حال این افغانی داره تو این مملکت زندگی میکنه.این تنها مورد از ازدواج زیر سن قانونی کودکان در کشور نیست. تو خیلی از شهرها متاسفانه اینکار رواج داره. چند موردش رو خودم تو یکی از شهرهای جنوب شرق دیدم در یک ترمی که اونجا دانشجو بودم. مردمش هم ایرانی بودن.

چندوقت پیش خبری پخش شد مبنی بر اینکه تو یکی از کشور های اروپایی یه دختر 12 ساله میخواد با یه مرد 38 ساله ازدواج کنه و مردم بشدت واکنش نشون دادن و بعدا معلوم شد اینکار رو یک موسسه انجام داده برای جلب توجه افکار عمومی به ازدواج کودکان.

فرهنگ سازی فرهنگ سازی فرهنگ سازی تو کشور ما به فرهنگ سازی توجه نمیشه.

لینک به دیدگاه
مسئله مردم اصیل شیراز نیستن ، مثل مردم مشهد ، جزو سکولارترین مردم ایرانن اما متأسفانه سیاست و قدرت این دو شهر در دست یک عده تازی زاده بلوکه شده ، مثل جریان کتک زدن مطهری که به قول وکیل مطهری حتی پلیس جرأت دسگیری مجرمین رو نداره ، شیراز به واسطه سبقه باستانی که داره بیشتر مورد هجمه تازی زاده ها قرار میگیره تا این سبقه مخدوش بشه

اشتباه از من بود نباید در تیتر عنوان میکردم شیراز. منظورم توجه به نفس کار بود نه شهر خاصی .

لینک به دیدگاه
اشتباه از من بود نباید در تیتر عنوان میکردم شیراز. منظورم توجه به نفس کار بود نه شهر خاصی .

باید میذاشتی کلیپی زیبا از اجرای سنت پیامبر اسلام

لینک به دیدگاه
یعنی مصداق عینی کودک آزاری

خب اگه همین تیتررامیزدید دیگه برای کسی هم سوتفاهم ایجادنمی شدببینیدفکرکنم درحالت خوشایندبایدبگن ازدواج .

یکی دلایلی که به نظرمن مردم این عواملو نمیخاهندببینندوازآسیبهاش بی اطلاعندمی تواندبافت مذهبی باشه که فردی خجالت می کشه یامیگن گناه دارددرباره اینجورمسایل صحبت بشه .(ترس ازشنیدن حقیقت جامعه)

ببخشیداینومی گم شماخودتون استادیدوقتی استاد دانشجوی رشته روانشناسی می گه بروفیلم ببین مثلاسعادت آباد درسته این فیلم اجتماعیه ولی به نظرمن حقیقت جامعه مایه چیزدیگری است البته شایداون استاد هم بگویدتوجامعه تحقیق کن.ولی ولی ولی ماهمه عادت کردیم اون چیزی که می خواهند/میخواهیم ببینیم وبشنویم ولی حقیقت چیزدیگریست.

لینک به دیدگاه
ببخشیدمیپرسم این فیلم یعنی چی ؟

یعنی مصداق عینی کودک آزاری

این فیلم مصداق گویایی از اسلام و دیدگاهش به زن به عنوان یک تولید کننده نسله.

اسلام راستین همون افرادی هستن که این دختر 10 ساله رو به نکاح مردی در آوردن که باهاش همبستر شده.

چرا میگید کودک آزاری وقتی در مملکت برای دخترها در 9 سالگی جشن تکلیف میگیرند ؟

وقتی اکثر زنان اسلام در همون سن سالگی ازدواج کردن.

با این تفاسیر و صحبت شما قوانین اسلام یعنی کودک آزاری (که من هم موافق هستم)

لینک به دیدگاه
خب اگه همین تیتررامیزدید دیگه برای کسی هم سوتفاهم ایجادنمی شدببینیدفکرکنم درحالت خوشایندبایدبگن ازدواج .

یکی دلایلی که به نظرمن مردم این عواملو نمیخاهندببینندوازآسیبهاش بی اطلاعندمی تواندبافت مذهبی باشه که فردی خجالت می کشه یامیگن گناه دارددرباره اینجورمسایل صحبت بشه .(ترس ازشنیدن حقیقت جامعه)

ببخشیداینومی گم شماخودتون استادیدوقتی استاد دانشجوی رشته روانشناسی می گه بروفیلم ببین مثلاسعادت آباد درسته این فیلم اجتماعیه ولی به نظرمن حقیقت جامعه مایه چیزدیگری است البته شایداون استاد هم بگویدتوجامعه تحقیق کن.ولی ولی ولی ماهمه عادت کردیم اون چیزی که می خواهند/میخواهیم ببینیم وبشنویم ولی حقیقت چیزدیگریست.

با حرفاتون موافقم.متاسفانه این مسائل به نوعی تو فرهنگ بعضی خوانواده ها ریشه دونده و به این راحتی ها با صحبت و دلیل و منطق قانع نمیشن. شرع و سنت رو یک جور خط قرمز میبینند که اجازه ندارند در موردش بحث کنند.

البته کم هم نیستند خوانواده هایی که به خاطر فقر مالی بچه هاشونو مجبور به ازدواج میکنن.یا مثل کالا میفروشن.

کسایی که باید رسیدگی کنن چشماشونو بستن. اگر قوانین سفت و سخت باشه در این زمینه و در کنارش فرهنگ سازی هم ایجاد بشه به مرور درونی میشه.

درسته موافقم. بزرگوارید من استاد نیستم اما به نظرم درسته ما خیلی وقتا حقیقتو به نفع خودمون تغییر میدیم یا فقط جنبه هایی که دوست داریمو میبینیم ولی به نظرم اگر هرکس اول از خودش شروع کنه به تغییر میتونه تغییرات بزرگتری ایجاد کنه که البته در حرف ساده به نظر میرسه ...

لینک به دیدگاه

اسلام راستین همون افرادی هستن که این دختر 10 ساله رو به نکاح مردی در آوردن که باهاش همبستر شده.

من به عنوان روانشناس و از دیدگاه روانشناسانه این عنوان رو استفاده کردم. خداوند به انسان عقل داده، ولی بعضی ها ازش استفاده نمیکنند.

لینک به دیدگاه
من به عنوان روانشناس و از دیدگاه روانشناسانه این عنوان رو استفاده کردم. خداوند به انسان عقل داده، ولی بعضی ها ازش استفاده نمیکنند.

من برای قوانینی که از تفکر انسانها نشات میگیره بسیار احترام قائلم و برای قوانین دینی که معلوم نیست از کجا اومده و چه دلیلی پشت این اجرای قوانین هست رو قبول ندارم.

و میدونم شما دنبال تغییر تفکر مردم هستید و اینکارتون قابل ستایش هستش. اما باید از ابتدایی ترین مسیر شروع کرد یعنی خشکانده ریشه های این موارد که نشات گرفته از مسائل دینی هستش که کاملا ضد انسانیه.

کسایی که باید رسیدگی کنن چشماشونو بستن. اگر قوانین سفت و سخت باشه در این زمینه و در کنارش فرهنگ سازی هم ایجاد بشه به مرور درونی میشه.

شما از قانون صحبت کردید و برخورد سفت و سخت با این موارد .

زمانی قانون میتونه با این موارد برخورد کنه که وان اجرایی داشته باشه و خودش مرجع اولیه قرار بگیره نه اینکه زیر نظر شرع باشه و طی چند بند و تبصره کلا قانون رو تغییر بدن.

در مملکت هایی که دین حاکم هستش قانون توان مقابله با دین رو نداره چون پایه و اساس تشکیل اون مملکت دینی هستش.

امیدوارم منظورم رو قهمیده باشید:a030:

لینک به دیدگاه

از دیدگاه روانشناسانه یکی که پنجاه و چند ساله باشه و با دختری 6 ساله ازدواج کنه و در 9 سالگی باهاش همبستر بشه بهش چی میگن؟:ws38:

لینک به دیدگاه

خب شمادرست می گویید ایشون هم همین منظورشه ولی علمیش یعنی کودک آزاری.

این ناهنجاری فقط دراین بخش نیست درگفتمان ماهم هست وقتی یک فردی که رهبرجامعه وبزرگ ملت هست به اینصورت حرف میزند (توهین آمیز)وقتی اتفاقاتی مثل خودسوزی جلوی شهرداری رخ می دهداینهابه عواملی بستگی داردکه یکی ازاونهامذهب اجباری ماست.

بحث زیاده وقتی ایرانیان خودشون راکوچک می کنندوشاهان وفرمانروایان خودرادست کم می گیرند آخرش می شودیه چیزی مثل اونی که عربهادرفرودگابرسرایرانیهاآوردند.

وقتی ما کوروش ،داریوش،خشایار...مذهبی بنام زرتشت داریم ولی بجای افتخارکردن میرویم به عربهاافتخارمی کنیم همین می شود.

لینک به دیدگاه
خب شمادرست می گویید ایشون هم همین منظورشه ولی علمیش یعنی کودک آزاری.

این ناهنجاری فقط دراین بخش نیست درگفتمان ماهم هست وقتی یک فردی که رهبرجامعه وبزرگ ملت هست به اینصورت حرف میزند (توهین آمیز)وقتی اتفاقاتی مثل خودسوزی جلوی شهرداری رخ می دهداینهابه عواملی بستگی داردکه یکی ازاونهامذهب اجباری ماست.

بحث زیاده وقتی ایرانیان خودشون راکوچک می کنندوشاهان وفرمانروایان خودرادست کم می گیرند آخرش می شودیه چیزی مثل اونی که عربهادرفرودگابرسرایرانیهاآوردند.

وقتی ما کوروش ،داریوش،خشایار...مذهبی بنام زرتشت داریم ولی بجای افتخارکردن میرویم به عربهاافتخارمی کنیم همین می شود.

نمونه دیگری از کودک آزاری رو میتونید در این تاپیک ببینید

کسی که خوب و بدش رو تشخیص نمیده رو مجبور به قبول بعضی موارد کنی

[h=1]نماز اول وقت نوجوان کاسب جلوی مغازه + عکس[/h]

لینک به دیدگاه
من برای قوانینی که از تفکر انسانها نشات میگیره بسیار احترام قائلم و برای قوانین دینی که معلوم نیست از کجا اومده و چه دلیلی پشت این اجرای قوانین هست رو قبول ندارم.

و میدونم شما دنبال تغییر تفکر مردم هستید و اینکارتون قابل ستایش هستش. اما باید از ابتدایی ترین مسیر شروع کرد یعنی خشکانده ریشه های این موارد که نشات گرفته از مسائل دینی هستش که کاملا ضد انسانیه.

شما از قانون صحبت کردید و برخورد سفت و سخت با این موارد .

زمانی قانون میتونه با این موارد برخورد کنه که وان اجرایی داشته باشه و خودش مرجع اولیه قرار بگیره نه اینکه زیر نظر شرع باشه و طی چند بند و تبصره کلا قانون رو تغییر بدن.

در مملکت هایی که دین حاکم هستش قانون توان مقابله با دین رو نداره چون پایه و اساس تشکیل اون مملکت دینی هستش.

امیدوارم منظورم رو قهمیده باشید:a030:

بله کاملا متوجهم. برای همینه که گفتم مسئولین چشماشونو بستن. تلویحا حمایت هم میکنن.

تنها کاری که از دست ما برمیاد آشنا کردن مردم با پیامدها و عواقب این جور تصمیم هاست که اونم عزم جدی میخواد.:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...