رفتن به مطلب

دختری را پسندیده‌ام اما مادرم مخالفت می‌کند

ارسال های توصیه شده

خب من وشمامی دونیم اصطلاح دهنت بوشیرمی دهدچیست ولی کسی که توشرایط حساسه بگییم دهنت بوی خودشوبرای اینکه اثبات کنه ممکنه یکارای کنه.

باچه دلیلی می گوییدبالای 25 سال علایق شکل می گیرد؟آیااین سن باسن بلوغ متفاوته؟

والا من نمیگم علم میگه:ws3:

خوب ببین هیچ چیز مطلق نیست و انسان ها با هم متفاوتن.ولی اینکه کسی بخواد تو سن 19

سالگی ازدواج کنه به نظر من هنوز پخته نشده.الان داره از روی احساسات تصمیم میگیره تا عقل و منطق.

من نمیگم این شخص حتما تو این سن انتخابش اشتباهه.ممکنه خیلی هم درست باشه.اما واسه ازدواج نباید ریسک کرد.باید شناخت بیشتر باشه .هم از خودش هم از طرف مقابل که نیاز به زمان داره .و دو نفر اگه همدیگه رو دوست داشته باشن میتون این زمان رو هم سپری کنن.حالا بعد گذشت یه مدت زمان ممکنه از همدیگه حتی بدشون هم بیاد.و یا برعکس

لینک به دیدگاه
خب من وشمامی دونیم اصطلاح دهنت بوشیرمی دهدچیست ولی کسی که توشرایط حساسه بگییم دهنت بوی خودشوبرای اینکه اثبات کنه ممکنه یکارای کنه.

باچه دلیلی می گوییدبالای 25 سال علایق شکل می گیرد؟آیااین سن باسن بلوغ متفاوته؟

تا قبل از 25 سالگی معیارهای فرد ثابت نیست. معیار هایی که این پسر براساس اونها داره تصمیم میگیره به احتمال زیاد چند سال بعد تغییر خواهد کرد.

مثلا ممکنه منه 19 ساله معیارام فقط اخلاق طرف مقابلم باشه ولی وقتی یکی دو سال گذشت شرایط مالی برام مهمتر بشه.

لینک به دیدگاه
تا قبل از 25 سالگی معیارهای فرد ثابت نیست. معیار هایی که این پسر براساس اونها داره تصمیم میگیره به احتمال زیاد چند سال بعد تغییر خواهد کرد.

مثلا ممکنه منه 19 ساله معیارام فقط اخلاق طرف مقابلم باشه ولی وقتی یکی دو سال گذشت شرایط مالی برام مهمتر بشه.

چراتاقبل25 معیارهاثابت نیست.

آیااین سن توجنس زن ومدفرق داره یایکی است؟

آیااین سن باسن بلوغ فرق می کند؟

لینک به دیدگاه
چراتاقبل25 معیارهاثابت نیست.

آیااین سن توجنس زن ومدفرق داره یایکی است؟

آیااین سن باسن بلوغ فرق می کند؟

دخترها 23 سالگی به بعد و پسر ها 25 سالگی به بعد

سن بلوغ تغییرات ناگهانی جسمی و جنسیه از بلوغ به بعد در فرد کشش جنسی شکل میگیره ولی این صرفا یه تغییر بیولوژیکیه و لزوما با منطق همراه نیست.

معمولا تا قبل 25 سالگی فرد تحت تاثیر هیجاناتش قرار داره و به مرور پختگی لازمو به دست میاره و انتتظاراتش از زندگی براش تثبیت میشه.

لینک به دیدگاه
دخترها 23 سالگی به بعد و پسر ها 25 سالگی به بعد

سن بلوغ تغییرات ناگهانی جسمی و جنسیه از بلوغ به بعد در فرد کشش جنسی شکل میگیره ولی این صرفا یه تغییر بیولوژیکیه و لزوما با منطق همراه نیست.

معمولا تا قبل 25 سالگی فرد تحت تاثیر هیجاناتش قرار داره و به مرور پختگی لازمو به دست میاره و انتتظاراتش از زندگی براش تثبیت میشه.

چرادخترها23سال به بعدندوپسرها 25 ؟

لینک به دیدگاه
تحقیقات این طور اثبات کرده که سرعت رشد مغز در دخترها سریعتر از پسرهاست

پس می توانیم نتیجه بگیریم سن ازدواج برای دخترنبایدکمتراز23سال وبرای پسرنبایدکمتراز25باشد.

پس اینی هم که می گن سن پسربایدبیشترباشه شایدبه همین دلیله.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...