رفتن به مطلب

اعلام برندگان مسابقه عکس ((شکوفه بهاری))

Mahdi Eng

ارسال های توصیه شده

یمنا کجاییییییییییییییییییییییییییییی بیا شام بده به بچه ها:w000:این همه دکتر مهندس اومدن اینجا به تو تبریک گفتن زشته گشنه برگردن:vahidrk:

سلام روزبه جون.

خالم منو فرستاد بگم ممنون بابت تبریکتون.ایشالا تو دوره های بعد که برنده شد تلافی میکنه.:icon_redface:(به کسی نگو.رشوه گرفتم ازش ک هواشو داشته باشم:whistle:)

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام روزبه جون.

خالم منو فرستاد بگم ممنون بابت تبریکتون.ایشالا تو دوره های بعد که برنده شد تلافی میکنه.:icon_redface:(به کسی نگو.رشوه گرفتم ازش ک هواشو داشته باشم:whistle:)

سلام مجتبی چطوری دادا نمیای دلتنگت میشیم رفیق:4564:به خالت سلام برسون:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
یمنا کجاییییییییییییییییییییییییییییی بیا شام بده به بچه ها:w000:این همه دکتر مهندس اومدن اینجا به تو تبریک گفتن زشته گشنه برگردن:vahidrk:

من لففتم گل بشینم

آخه من کوشولو شام ندالم 6 تا اسمالتیز دالم بلا خودم شام ندالم:hanghead:

• Like 8
لینک به دیدگاه

برنده باید شیرینی بده:ws3:

من میگم ببین بجای شیرینی ،امتیازومدال تقسیم کنندبین کسانی که رای دادن یوقت خیال نکنیدخودمومیگما:whistle:

اصلااگه داورانبودندکسی برنده می شد.

آهاییییییییییییی شیرینی داوراراخوردند یه آبم روش

حالاکه اینجوری شدبه خودم آفرین میگم چون تقریبا عکساهمونای که من انتخاب کرده بودم.

امتیازهاومدالهامبارک باشه:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
من میگم ببین بجای شیرینی ،امتیازومدال تقسیم کنندبین کسانی که رای دادن یوقت خیال نکنیدخودمومیگما:whistle:

اصلااگه داورانبودندکسی برنده می شد.

آهاییییییییییییی شیرینی داوراراخوردند یه آبم روش

حالاکه اینجوری شدبه خودم آفرین میگم چون تقریبا عکساهمونای که من انتخاب کرده بودم.

امتیازهاومدالهامبارک باشه:icon_gol:

مدال من تقدیم به همه :hapydancsmil:

• Like 8
لینک به دیدگاه

دمه همه بچه ها جیز به همه رای داده بودم همتون برنده اید چون طبیعت براتون مهمه و دوسش دارید .... دم از چیزی که دوسملش(:w58:) داره عخس (عکس)میندازه اونم تند تند :ws3:

تبریک میگم به نفرات اول تا اخر ....

• Like 8
لینک به دیدگاه
دمه همه بچه ها جیز به همه رای داده بودم همتون برنده اید چون طبیعت براتون مهمه و دوسش دارید .... دم از چیزی که دوسملش(:w58:) داره عخس (عکس)میندازه اونم تند تند :ws3:

تبریک میگم به نفرات اول تا اخر ....

مگه نمیبینید عمو سهند اومده:w58: به احترام بزرگتر همگیییی بر پاااااا:w000::w000:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مگه نمیبینید عمو سهند اومده:w58: به احترام بزرگتر همگیییی بر پاااااا:w000::w000:

ببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپا

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...