رفتن به مطلب

نکته آرایشی بسیار مهم که شما را زیباتر می کند!

saba mn

ارسال های توصیه شده

قابل توجه خانم ها؛

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

همه ی ما مجموعه ای از فولیکول های مودر بدن داریم تازمانی که آنها را با لیزر از بین نبریم، تغییری در تعداد و میزان آن ها ایجاد نمی شود .هیچ یک از روش های اصلاح معمول تغیری در حجم مو نمی دهد.

3185787_387.jpgبه گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
انواع روش اصلاح صورت تفاوتی با هم ندارند. در اینجا به 7 مورد فواید تراشیدن مو ذکر می کنیم. از جمله اینکه این روش آسیبی و درد ندارد. مردان درباره دردسر اصلاح شکایت دارند، اما در واقع،آن را بهترین جایگزین به حساب می آورند.

فایده بعدی حذف سلول های مرده و قدیمی پوست است که به این وسیله منافذ پوست پاکسازی می شود و به روشن و جوان شدن پوست کمک می کند.

مزیت بعدی این است که کمترباعث حساسیت می شود. چنانچه فردی دارای پوست حساسی باشد، اصلاح صورت (shaving) بهترین گزینه است.

اصلاح صورت به جوان شدن پوست هم کمک می کند.shaving در واقع شکل خفیفی از لایه برداری است.افزایش کلاژن به چوان ماندن پوست و کمتر شدن چین و چروک صورت می شود.

از نظر هزینه هم ، shaving در مقایسه با سایر روش ها مانند لیزر درمانی ، مقرون به صرفه تر است.

اصلاح صورت به مرطوب شدن پوست کمک می کند که موجب حفظ بهتر لوازم آرایشی و بهداشتی روی پوست می شود.

به عنوان مزیت آخر،shaving گاهی دقیق تر عمل می کند و حتی موهای بسیار ریز ی که در اثر سایر روش ها حذف نشده اند را هم در برمی گیرد. با این روش شما می توانید هر زمان که بخواهید پوست خود را شفاف و درخشان کنید.

انتهای پیام/

لینک به دیدگاه
یعنی کشته مرده این مقالشون شدم که نه سر داشت نه ته اصلا معلوم نبود منظورش از شیوینگ چیه ؟ روش خاصیه یا کلا اصلاح

:w58:خوندیش؟!چیزی ازش فهمیدی؟:w58:

من خیلی به خودم فشار نیاوردم.فقد در این مورد یه سوال داشتم مطرح کردم:whistle:

لینک به دیدگاه

شیو رو به معنای تراشیدن آورده. تراشیدن موهای صورت برای خانم ها پیشنهاد خوبی نیست. موها ضخیمتر میشن و با سرعت بیشتری رشد میکنن.:w58:

لینک به دیدگاه

همه انسانها ذاتا خوشگلند. دست به خودشون نزنن از همه کس خوشگل تر میمونن. اخ که چقد بدم میاد از کسانی که سعی میکنن با پودر و بتونه و هزار جور مالیدنی عجیب غریب شکل خودشونو تغییر بدهند. همش مال کمبود اعتماد به نفس و زندگی برپایه ذهن نیمه هوشیار هست که اینقد با خودشون ور میرن.

لینک به دیدگاه

من متوجه نشدم یعنی موی صورت رو بتراشیم، بسیار زیباتر میشیم؟ :ws3:خوبه یه مدت بعدش میتونیم ریش پروفسوری هم بذاریم:ws28:

دکتر و دانشمند نیستم ولی اصلا این روش رو به خانوما توصیه نمی کنم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
یعنی کشته مرده این مقالشون شدم که نه سر داشت نه ته اصلا معلوم نبود منظورش از شیوینگ چیه ؟ روش خاصیه یا کلا اصلاح

دقیقا

.......

این روش برداشتن موهای صورت در خانم ها باید باشه ، اسمش وکس هستش اگر اشتباه نکنم، یه ماده داغه میزنن به صورت و سریع برش میدارن ، بادست بهتره ، متاسفانه هر آرایشگری هم بلد نیست برداره.. ممکنه صورت اسیب ببینه.

3185787_387.jpg

.........

توی عکس من اینو میبینم ،ترجمش که گفته shaving ... شاید منظور تراشیدن نیست ،وگرنه مستقیم میگفتن تراشیدن.

ولی احتمالا همین وکس باشه،چون ماده ای که روی صورت این خانم هستش هم تقریبا با اون ماده یکی هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...