رفتن به مطلب

گفتگوی به شدت صمیمانه بچه های مکانیک

ارسال های توصیه شده

مثال الان 200-300 میلیون پول داریم کجا سمایه گذاری کنیم که سودخوب و برگشت زود هنگامی داشته باشه طرحی تو دست و بالتون دارین؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 585
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مثال الان 200-300 میلیون پول داریم کجا سمایه گذاری کنیم که سودخوب و برگشت زود هنگامی داشته باشه طرحی تو دست و بالتون دارین؟؟؟

محدوده سکونت شما صنایع زیادن که...یک قطعه ای که وارد میشه رو نمیشه در داخل با هزینه کمتری ساخت؟ پیچ و مهره بسازید :ws3:

لینک به دیدگاه
محدوده سکونت شما صنایع زیادن که...یک قطعه ای که وارد میشه رو نمیشه در داخل با هزینه کمتری ساخت؟ پیچ و مهره بسازید :ws3:

خوب هزینه کم میشه رقابت نزدیک و رقابط نزدیک میشه صنایع زیاد و در ثانی سود بسیار اندک

پیچ مهره چیه ؟؟

من صندلی تراکتور میسازم که شصت و خورده ای قطعه داره ولی خوب سودش انقدر نیست که میلیادر شد

لینک به دیدگاه
خوب هزینه کم میشه رقابت نزدیک و رقابط نزدیک میشه صنایع زیاد و در ثانی سود بسیار اندک

پیچ مهره چیه ؟؟

من صندلی تراکتور میسازم که شصت و خورده ای قطعه داره ولی خوب سودش انقدر نیست که میلیادر شد

آخه چیزهای کوچیک رو اکثرا همه توجه نمیکنن و اینکه تکنولوژی با دقت بالاتری هم میخواد:ws3:

تکنولوژی چینی ها رو مورد استفاده قرار بدید...یعنی شما بیایید بازار رو ایجاد کنید...و اینکه باید تکنولوژی های روز دنیا چک بشه و با ایران مقایسه بشه و با توجه به اون میشه خیلی نوآوری داد..

یکی از زمینه ها زمینه های خدماتی به سالمندان و افراد معلول هست..دستگاههایی که برای راحت تر کردن کارهای آنها می توان مورد استفاده قرار داد. جمعیت هم که داره میره به سمت پیری..

لینک به دیدگاه

آررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررهههههههههههههههه چرا نداریم سهند خان من دارم در به در پول میزنم که سی ان سی بخرم پول کم دارم . 2 3 تا طرح توپ دارم کلی روش کار کردم علاوه بر زدن قطعات صنعتی که سفارش میشه گرفت [سری سازی رو نمیگم قطعه تک که طراحیشم خودم میکنم]

یه طرح خوب دارم که تلفیق هنر موسیقی و مهندسی مکانیکه بررسی روش تولید رو انجام دادم ولی چون دستگاه ندارم حد اقل 2 ماه تحقیق عملی و ساخت دارم تا خطاهام در بیاد بعدش دیگه کار رو غلطکه:ws3:

برنامه مالی و پیشبینی های بازار رو هم انجام دادم .رسد بازار هم انجام شده:w16:

لینک به دیدگاه
آررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررهههههههههههههههه چرا نداریم سهند خان من دارم در به در پول میزنم که سی ان سی بخرم پول کم دارم . 2 3 تا طرح توپ دارم کلی روش کار کردم علاوه بر زدن قطعات صنعتی که سفارش میشه گرفت [سری سازی رو نمیگم قطعه تک که طراحیشم خودم میکنم]

یه طرح خوب دارم که تلفیق هنر موسیقی و مهندسی مکانیکه بررسی روش تولید رو انجام دادم ولی چون دستگاه ندارم حد اقل 2 ماه تحقیق عملی و ساخت دارم تا خطاهام در بیاد بعدش دیگه کار رو غلطکه:ws3:

برنامه مالی و پیشبینی های بازار رو هم انجام دادم .رسد بازار هم انجام شده:w16:

سی ان سی تراش میخوای یا فرز؟؟؟

لینک به دیدگاه
قیمت تراش یک پره توربین مثلا با سی ان سی چقدر میشه؟ توجه داشته باشید که ابعاد پره ها در مقاطع تغییر میکنه

خانم زارع روش تولید پره توربین قالب سازی و ریخته گریه اونم با مهندسی معکوس و ابزار دقیق . به علت سرعت چرخش بالا و ....

ریخته گری دقیق بهترین روش تولیده .با سی ان سی خیلی وقت گیر و پر هزینه میشه

لینک به دیدگاه
خانم زارع روش تولید پره توربین قالب سازی و ریخته گریه اونم با مهندسی معکوس و ابزار دقیق . به علت سرعت چرخش بالا و ....

ریخته گری دقیق بهترین روش تولیده .با سی ان سی خیلی وقت گیر و پر هزینه میشه

باد منظورم بودا:w16:

لینک به دیدگاه
باد منظورم بودا:w16:

خیلی سخته چون اغلب 2 تیکس نری مادگی داره.اگه نقششو داشته باشی یا طرااحی کرده باشی میشه ساختش البته سایزش چه قدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینو ببین اگه منظورت اینع که کلا تو ایران نمیشه زد

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
خیلی سخته چون اغلب 2 تیکس نری مادگی داره.اگه نقششو داشته باشی یا طرااحی کرده باشی میشه ساختش البته سایزش چه قدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینو ببین اگه منظورت اینع که کلا تو ایران نمیشه زد

:ws3::ws3:چه فیلم باحالی...:ws3::ws3:

نه ..در حد دومتر..برآورد هزینه میدید

لینک به دیدگاه
nv,n

درود

مهندسی حرفه ای چیه؟:banel_smiley_4:

آزمونی هستش که تو آمریکا برگزار میشه. ابتدا شما بعد فارغ التحصیلی آزمون FE رو میدی و بعد باید 4 سال کاری کنی و دوباره آزمون PE میدی. اگه قبول شی مدرکشو میگیری. با این مدرک خیلی راحت تر و بهتر جذب صنعت آمریکا میشی. شبیه آزمون نظام مهندسی خودمون هست. حالا سازمان سنجش هم اومده این آزمون رو برگزار میکنه ولی مثل اینکه اصلا ربطی به اون سازمان بین المللی

نداره و مدرکش فقط بدرد داخل میخوره.

لینک به دیدگاه
الانم سوالم اینه آیا ادامه تحصیل فایده ای داره یا نه ، دنبال کار دولتی باشم یا برم سراغ شغل آزاد

سلام من مهندسی مکانیک سیلات دارم ،دو سال هم از مدرکم میگذره که یه سالش الاف اعلام نتیجه شرکت نفت بودم بقیش هم دنبال کار

کلا شانس کار با مدرک فوق بیشتره یا فرقی با مهندسی نداره

سلام..خیلی خوش اومدید...

این مواردی که مینویسم..نظر شخصی خود من هست و ممکن است شخص دیگری ردش کنه...

اول از همه میدونید بهتون چی رو توصیه میکنم...با خودتون خلوت کنید، ببینید تو زندگی دنبال چی هستید؟ هدفتون چیه؟چیا بهتون آرامش میده...جواب این سوالات رو که پیدا کردید، خیلی از پاسخ های دیگه رو هم میگیرید...ما بقیش هم به خدا توکل کنید و برید جلو..بارها دیدم و شنیدم...که اتفاقات شگفت انگیزی رخ داده.

ادامه تحصیل فایده داره یا نه؟ دنبال چه فایده ای ازش هستید؟ دید هر کسی فرق میکنه...یکی ذات دانش رو دوست داره، یکی میخواد کار بهتری پیدا کنه....یکی میخواد پز بده...یکی خانوادش اصرار دارن..یکی واسه فرار از سربازی...یکی میگه همه که دارن میخونن...ما هم پشت سرشون بریم...

شانس کار در تجربه و دانش هست...البته روابط هم هست ولی تجربه ای که خودم داشتم بدون رابطه هم میشه کار پیدا کرد.

اگر واقعا نیاز مند کار هستید...جاهای مرتبط رزومه ببرید...با مدیر منابع انسانی اش صحبت کنید..اصرار و پافشاری داشته باشید...مودبانه و پیگیر...صبر لازمه

لینک به دیدگاه
:ws3::ws3:چه فیلم باحالی...:ws3::ws3:

نه ..در حد دومتر..برآورد هزینه میدید

من هر چی با زبون بی زبونی میگم قانع نمیشی مهندس.اگه کسی تجهیزات داشته باشه برات بزنه هر پره حداقل بین 100 تا 120 میلیون در میاد اگه طرف منصف باشه تازه پول نقشه و کد نویسی هم نگیره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...