رفتن به مطلب

دفتر مديريت تالار خانواده

afa

ارسال های توصیه شده

درود به همه دوستان و كاربران بخش خانواده:icon_gol:

جهت برقراري نظم بيشتر و استفاده بهتر از مطالب اين بخش لازم است برخي مسايل رعايت شود.

از ارسال كنندگان مطالب خواهشمندم كه مطالب زير را رعايت كنند.

1- از ارسال مطالب تكراري جداً پرهيز كنيد .

2- در ارسال مطالب براي سرچ بهتر از برچسب استفاده كنيد.

3- لطفا در تايپيك هاي تخصصي و مقالات اسپم نكنيد ، تا از موضوع اصلي خارج نشود ، وگرنه پست شما كه جنبه اسپم داشته باشد حذف خواهد شد.

4- سعي كنيد مطالب را در بخش هاي مربوط به خود قرار دهيد.

5- اگر مطلبي نياز به درج منبع دارد ، از اين امر خودداري نفرماييد .

منتظر نظرات سازنده همه دوستان هستم.

با تشكر فراوان

موفق باشيد.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به عافای عزیز.........

:icon_gol:

خیلی ممنونم بابت زحمات شما و سایر بچه ها در تالار خانواده......... :w16::icon_gol:

اگه در مورد مشکلات زوج های جوان و راه حل های علاقمندی زوج ها به هم بعد از بوجود اومدن کدورت ها و همچنین روشهای فراهم آوردن شادی برای همسران و مواردی از این دست رو بیشتر بیان کنید ممنون میشم....... :icon_gol:

پاینده و موفق و سربلند و عاقبت به خیر و خوشبخت باشید.......... :ws21::icon_gol:

16kyzxy.jpg

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

با سلام و خسته نباشید .............

به عرض دوستان میرسانم ، از این پس در هر بخش فهرستی از مطالب را در اختیار دوستان قرار میدهم تا بهتر بتونند از مطالب استفاده کنند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 9 ماه بعد...

این تالار رو من ندیده بودم و به لطف مدیر تالار متوجهش شدم. بنظرم تالار قشنگی برای طرح موضوعاتی است که صرفا با گفتگو ادامه پیدا میکنه و نیازمند بحث و کنکاش و کل کل نیست و این بسیار عالی است.

پیشنهاد میکنم مدیران این تالار هر تاپیکی رو که اینجا زده میشه به همه اعضای گروه گفتگو لینک کنن تا بیان و شرکت کنند.

اعضای گروه گفتگو که میگم منظورم بر و بچه هایی است که مدام یه پاشون تو تالار گفتگوی ازاده و اینا عاشق گفتگو هستند. کلیه تاپیکهای این تالار رو به همشون لینکشو بزنید تا بیان و شرکت کنند.

فقط از این کار خسته نشین و همیشه تکرار کنین. مرسی و به امید موفقیت بیشتر شما

لینک به دیدگاه
این تالار رو من ندیده بودم و به لطف مدیر تالار متوجهش شدم. بنظرم تالار قشنگی برای طرح موضوعاتی است که صرفا با گفتگو ادامه پیدا میکنه و نیازمند بحث و کنکاش و کل کل نیست و این بسیار عالی است.

پیشنهاد میکنم مدیران این تالار هر تاپیکی رو که اینجا زده میشه به همه اعضای گروه گفتگو لینک کنن تا بیان و شرکت کنند.

اعضای گروه گفتگو که میگم منظورم بر و بچه هایی است که مدام یه پاشون تو تالار گفتگوی ازاده و اینا عاشق گفتگو هستند. کلیه تاپیکهای این تالار رو به همشون لینکشو بزنید تا بیان و شرکت کنند.

فقط از این کار خسته نشین و همیشه تکرار کنین. مرسی و به امید موفقیت بیشتر شما

ممنونم از توجه شما

مدیران تالار گفتگوی آزاد کاملا به این بخش احاطه دارند

مخصوصا ابوالفضل که از کاربران ویژه تالار خانواده بوده است

مطمئن باشید تاپیکهایی که مربوط به این قسمت باشد یا بهتر باشه اینجا ادامه پیداکنه به این بخش منتقل میگردد:a030:

شماهم بهتربود این رو در دفتر مدیریت عنوان میکردید

این پست به دفتر مدیریت انتقال پیدا میکند

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

با سلام خدمت مدیریت تالار خانواده

بدون حاشیه میرم سر اصل مطلب...

از مدیریت تالار میخوام پست های نظیر[h=3]حیات خلوت سلامت[/h]

و

[h=3]حیاط خلوت مستر[/h]

رو به تالار ادبیات یا آزاد منتقل کنند

از سهند دیگه انتظار نداشتمw000.gif

هرکی ندونه شما ،عافا خانوم ، دقیقا از فلسفه وجود این بخش در تالار خانواده آگاهید ...شاید هم فراموش کردید....

خودتون میدونید برای اینکه این تالار بشه تالار خانواده چه زحمتهایی کشیده شده...لطفا در انتقال پستهایی که به این بخش مربوط نمیشه دقت بیشتری داشته باشید

اوضاع حیاط خلوت خیلی داغونه w000.gif

روی صحبت من با عزیزانی هست که این بخش تالار رو به خوبی نمیشناسن

حیاط خلوت ایجاد شد تا گفتگوهای آزاد با محوریت خانه و خانواده فقط در اینجا زده بشه نه اینکه بشه تالار ادبیات دوم.....

یا هرکی هر پستی نمیدونست کجا بزنه بیاد تو این بخش ایجاد کنه...

ببخشید .....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
موافقم اما انتظار داشته باشین چون تاریخ شروع تاپیکو ندیدین ممنونم دوست من

میشه 26 فروردین 1393....نمیشه تاپیک قدیمی محصوبش کردالبته در مقابل تاپیک خانوم سلامت چرا...:w16:

:w58:اع

اون موقع حیات خلوت یعنی چی؟:ws3:

کمی مفصله....وقت خوندشو داری؟.....بسمالله

این تالار زمانی که در ان فعال بودم خونه من بودو دقیقا مثل یک خونه بهش نگاه میکردم و اعضای انجمن خانواده من بودندhanghead.gif

اون زمان عافا مدیر بود من کمکش میکردم ....ایده زیاد داشتم...ذوق و شوق فراوانی هم در من جریان داشت

من تالار رو اون زمان مثل اتاق بهم ریخته ای میدیدم که هرچیزی یه جای اتاق افتاده ..

تالار پر بود ار تاپیکهای تکراری و نامربوط به بخشی که در اون زده شده

به کمک عافا شروع کردیم به نظم دادن به تالار

بازار نقل و انتقال بین تالاری شدیدا داغ بود....هر تاپیکی که بویی از خانواده داشت شوت میشد تو تالار بدون اینکه سرجای خودش باشه

مباحث آزادی هم که کمی رنگ خانواده داشت ایضــــــــــــــــــا....

تا به فکر افتادیم یه بخش جدا واسه این مباحث داشته باشیم یه جای دنجی که توی یه خونه محل مطمئن و آرامی باشه واسه یه گپ و گفت خوانوادگی...

واسه اسمش پیشنهادهای زیادی بهم دادیم

تا سر این اسن به توافق رسیدیم

معمولا حیاط خلوت جایی از خونه بود که کمترین سروصدا،رفت وآمد و تنش رو داشت و محل خوبی واسه حرف زدن بود

واسه همین این بخش این خونه شد حیاط خلوت...

امیدوارم کافی بوده باشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
میشه 26 فروردین 1393....نمیشه تاپیک قدیمی محصوبش کردالبته در مقابل تاپیک خانوم سلامت چرا...:w16:

کمی مفصله....وقت خوندشو داری؟.....بسمالله

این تالار زمانی که در ان فعال بودم خونه من بودو دقیقا مثل یک خونه بهش نگاه میکردم و اعضای انجمن خانواده من بودندhanghead.gif

اون زمان عافا مدیر بود من کمکش میکردم ....ایده زیاد داشتم...ذوق و شوق فراوانی هم در من جریان داشت

من تالار رو اون زمان مثل اتاق بهم ریخته ای میدیدم که هرچیزی یه جای اتاق افتاده ..

تالار پر بود ار تاپیکهای تکراری و نامربوط به بخشی که در اون زده شده

به کمک عافا شروع کردیم به نظم دادن به تالار

بازار نقل و انتقال بین تالاری شدیدا داغ بود....هر تاپیکی که بویی از خانواده داشت شوت میشد تو تالار بدون اینکه سرجای خودش باشه

مباحث آزادی هم که کمی رنگ خانواده داشت ایضــــــــــــــــــا....

تا به فکر افتادیم یه بخش جدا واسه این مباحث داشته باشیم یه جای دنجی که توی یه خونه محل مطمئن و آرامی باشه واسه یه گپ و گفت خوانوادگی...

واسه اسمش پیشنهادهای زیادی بهم دادیم

تا سر این اسن به توافق رسیدیم

معمولا حیاط خلوت جایی از خونه بود که کمترین سروصدا،رفت وآمد و تنش رو داشت و محل خوبی واسه حرف زدن بود

واسه همین این بخش این خونه شد حیاط خلوت...

امیدوارم کافی بوده باشه :icon_gol:

خوب همونطور که خودتونم گفتید((((معمولا حیاط خلوت جایی از خونه بود که کمترین سروصدا،رفت وآمد و تنش رو داشت و محل خوبی واسه حرف زدن بود)))

حیات خلوت سلامت هم.. شد خونه بی سرو صدا و بدون تنش و حس ارامش..

شما باید بخش این تالار رو به یه نام دیگه ای قرار میدادید.. چون اصلا تاپیکهایی که در حیات خلوت هست.. نه حس ارامشی به ادم دست میده.. نه بی سرو صداست ..بلکه پراز بحت و تاجایی بی احترامی..

حیات خلوت رو من براساس اسمش قرار دادم.. و با توجه به حیات خلوتی که قبلا وجود داشت و فکر نمیکردم ایرادی باشه.. و ایراد هم نیست..

من یادمه در تالار ادبیات چنین چیزی رو به یه اسم دیگه ای قرار دادم و همونجا به من گفتن برمیگرده به گفتگوی ازاد..

پس اینجا باید به حرف چه کسی گوش داد؟

در تلاش شما و افای عزیز شکی نیست و ممنونیم.. ولی دوست عزیز.. همه با هم ما میشن.. نه یک نفر یا دونفر مامیشیم...

من دیگه حرفی ندارم..

وباز هم میگم..اشکالی در تاپیک حیات خلوت سلامت /یا ایکس و ایگرگ نمیبینم.. حیات خلوت معنیش روشه.. گفتگو ازاد بدون حاشیه..

من با منتقل شدنش در تالار ادبیات مشکلی ندارم یا هر تصمیمی که گرفته میشه.. ندارم.. از اول این قضیه رو میگم برای من پیش اومده..

..ولی یه تبادلات نظر حتما باهم کنید.. بعد تاپیکهارو به چالش بکشید..

اینم خونه منه که دراولین پست قرار داده بودم. پس اسمش خونه است..اسمش ارامشه.. خوبی درسته...؟!!!!

اینم حیات خلوت من و حیات خونمون.. البته من خلوتگاهم زیر اون درختهw16.gif..:

j5wbk8fbcwwnpivrq.jpg

لینک به دیدگاه
خوب همونطور که خودتونم گفتید((((معمولا حیاط خلوت جایی از خونه بود که کمترین سروصدا،رفت وآمد و تنش رو داشت و محل خوبی واسه حرف زدن بود)))

حیات خلوت سلامت هم.. شد خونه بی سرو صدا و بدون تنش و حس ارامش..

شما باید بخش این تالار رو به یه نام دیگه ای قرار میدادید.. چون اصلا تاپیکهایی که در حیات خلوت هست.. نه حس ارامشی به ادم دست میده.. نه بی سرو صداست ..بلکه پراز بحت و تاجایی بی احترامی..

حیات خلوت رو من براساس اسمش قرار دادم.. و با توجه به حیات خلوتی که قبلا وجود داشت و فکر نمیکردم ایرادی باشه.. و ایراد هم نیست..

من یادمه در تالار ادبیات چنین چیزی رو به یه اسم دیگه ای قرار دادم و همونجا به من گفتن برمیگرده به گفتگوی ازاد..

پس اینجا باید به حرف چه کسی گوش داد؟

در تلاش شما و افای عزیز شکی نیست و ممنونیم.. ولی دوست عزیز.. همه با هم ما میشن.. نه یک نفر یا دونفر مامیشیم...

من دیگه حرفی ندارم..

وباز هم میگم..اشکالی در تاپیک حیات خلوت سلامت /یا ایکس و ایگرگ نمیبینم.. حیات خلوت معنیش روشه.. گفتگو ازاد بدون حاشیه..

من با منتقل شدنش در تالار ادبیات مشکلی ندارم یا هر تصمیمی که گرفته میشه.. ندارم.. از اول این قضیه رو میگم برای من پیش اومده..

..ولی یه تبادلات نظر حتما باهم کنید.. بعد تاپیکهارو به چالش بکشید..

وقتی تاپیکی در ابتداش به جد گفته میشه کسی درش پست نده اسمش چیه؟

چند نمونه از پستهای خودتون رو نقل قول میگیرم ...کجاش بحث آزاده خانوادگیه؟

این قصه را از هر طرف که نگاه کنی

من آن را ننوشته ام!

به خدا یکی دست برده توی سناریو

بیا فراموشش کنیم!

بیا دوباره آشنا شویم

یا نشویم اصلا !

فقط بیا فراموشش کنیم

و به اینجا نرسیم!

خاموش کن آقا آن آرکِ لعنتی را!

این قصه را من ننوشته ام!

وقتی برای کسی از دل میزارم

وقتی غرور زمین میزنم و جواب نمیگیرم!

میتونه منو تا مرز خفگی پیش ببره!

خیالت تخت...

قلبت قرص قرص...

انچنان ضربه بی وفاییت سهمگین بود....

که دیگر نای حتی اعتراض هم ندارم.

خدایی خودت قضاوت کن..ایناگاه نوشته است یا مباحث خانوادگی؟

میشه بگید بخشیادداشت های پراکنده چرا ایحاد شده؟

نمونه هایی از تاپیکهای قدیمی تر رو براتون میذارم خودتون قضاوت کنید...

[h=3]شماچگونه میخواهید با همسرآینده خودآشناشوید؟[/h]

[h=3]کسی میدونه دوستی قبل از ازدواج خوبه یا بد؟[/h]

[h=3]Star.gif ♠♠♠ دوس داری همسرت شبیه پدر و مادرت باشه ؟ ♠♠♠[/h]

[h=3]نقد و بررسی: ایا فرزندی چون خود تربیت خواهید کرد؟[/h]

[h=3]نقد و بررسی: آيا زنان مطلقه حق زندگي دارند؟[/h]

حتی:

[h=3]نقد و بررسی: ::::::پندهاواندرزها::::::[/h]

[h=3]به نظر شما تفاهم بین زن و مرد چه معنی دارد !؟[/h]

[h=3]گل حجاب.عطر عفاف[/h]

در هیچ تاپیکی دلنوشته های شخصی وجود نداره

تاپیکی که بقیه حق پست دادن نداشته باشند وجود نداره

کمی منطقی ببین...صرفا چون از تاپیکت انتقاد شده به قضیه نگاه نکن

تاپیک شما دلنوشته است وجاش اینجا نیست

لینک به دیدگاه
وقتی تاپیکی در ابتداش به جد گفته میشه کسی درش پست نده اسمش چیه؟

چند نمونه از پستهای خودتون رو نقل قول میگیرم ...کجاش بحث آزاده خانوادگیه؟

خدایی خودت قضاوت کن..ایناگاه نوشته است یا مباحث خانوادگی؟

میشه بگید بخشیادداشت های پراکنده چرا ایحاد شده؟

نمونه هایی از تاپیکهای قدیمی تر رو براتون میذارم خودتون قضاوت کنید...

شماچگونه میخواهید با همسرآینده خودآشناشوید؟

کسی میدونه دوستی قبل از ازدواج خوبه یا بد؟

Star.gif ♠♠♠ دوس داری همسرت شبیه پدر و مادرت باشه ؟ ♠♠♠

نقد و بررسی: ایا فرزندی چون خود تربیت خواهید کرد؟

نقد و بررسی: آيا زنان مطلقه حق زندگي دارند؟

حتی:

نقد و بررسی: ::::::پندهاواندرزها::::::

به نظر شما تفاهم بین زن و مرد چه معنی دارد !؟

گل حجاب.عطر عفاف

در هیچ تاپیکی دلنوشته های شخصی وجود نداره

تاپیکی که بقیه حق پست دادن نداشته باشند وجود نداره

کمی منطقی ببین...صرفا چون از تاپیکت انتقاد شده به قضیه نگاه نکن

تاپیک شما دلنوشته است وجاش اینجا نیست

نه اشتباه کردید.. شما شما دیدتونو عوض کنید. من اصلا به خاطر انتقادی که از تاپیکم شده این حرفو نزدم. و دقت هم کنید.. بحثم اینه.. معنی که برای حیات خلوت گذاشتید درست نیست.. شما با شدت اعصابانیتتون و ناراحتشدنتون این تاپیک هارو قرار دادید.. درصورتی که من یه جمله گفتم. و از تعریف حرف خودتون قضاوت کردم.. وگرنه بحث این که تاپیک حیات خلوت سلامت و مستر چرا باید به چشم بیاد..

ومن من کردنتون برای اینکه تالار رو شما راه اندازی کردید.. ایا هرکسی بیاد و من من کنه و حصاری بر حرفای خودش بزنه کار درستیه.. نه درست نیست..

تاپیکهایی که گذاشتید رو حالا چه الان چه قبل تر.. من از روز اول هم گفتم ..وبامدیریت هر بخش یا مدیرانی صحبت شده براساس اینکه چرا و چگونه این مطالب رو قرار بدم اینجا که هم مربوط باشه هم.. مناسب..

ولی بجای نبش قبر کردن یه چیزی تعریف درست تری از یه مجموعه بیارد..

بازم میگم. من اصلا فرمایشات شما رو به دید انتقاد ندیدم. ولی نمیدونم چه اصراری به این موضوع دارید..:icon_gol:

بازم بحثی نیست ..

اخر حرفای من رو بادقت بخونید..

من مشکلی ندارم با تصیمات شما.. ولی از من و من کردنتون خوشم نیومد..

ودقت کنید بحث الانمون حیات خلوته.. نه اینکه اینجا پست ندید.. باشه من دیگه به هیچ عنوان و من الوجوه وارد تالار خانواده نخواهم شد.. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
نه اشتباه کردید.. شما شما دیدتونو عوض کنید. من اصلا به خاطر انتقادی که از تاپیکم شده این حرفو نزدم. و دقت هم کنید.. بحثم اینه.. معنی که برای حیات خلوت گذاشتید درست نیست.. شما با شدت اعصابانیتتون و ناراحتشدنتون این تاپیک هارو قرار دادید.. درصورتی که من یه جمله گفتم. و از تعریف حرف خودتون قضاوت کردم.. وگرنه بحث این که تاپیک حیات خلوت سلامت و مستر چرا باید به چشم بیاد..

ومن من کردنتون برای اینکه تالار رو شما راه اندازی کردید.. ایا هرکسی بیاد و من من کنه و حصاری بر حرفای خودش بزنه کار درستیه.. نه درست نیست..

تاپیکهایی که گذاشتید رو حالا چه الان چه قبل تر.. من از روز اول هم گفتم ..وبامدیریت هر بخش یا مدیرانی صحبت شده براساس اینکه چرا و چگونه این مطالب رو قرار بدم اینجا که هم مربوط باشه هم.. مناسب..

ولی بجای نبش قبر کردن یه چیزی تعریف درست تری از یه مجموعه بیارد..

بازم میگم. من اصلا فرمایشات شما رو به دید انتقاد ندیدم. ولی نمیدونم چه اصراری به این موضوع دارید..:icon_gol:

بازم بحثی نیست ..

اخر حرفای من رو بادقت بخونید..

من مشکلی ندارم با تصیمات شما.. ولی از من و من کردنتون خوشم نیومد..

من جاهایی که مطمئنم اعتراض میکنم

من هنوز میگم تاپیک شما گاه نوشته است و مربوط به تالار خانواده نیست

من ، بحثی ندارم...

بله تالار خانواده رو من و امثال من درست کرده اند

من ، من و باز هم من

خوبه؟

عزیز دل......تاپیک گاهنوشته جاش تو بخش گاه نوشه های تالار ادبیاته نه اینجا نه هرجای دیگه.....

حتی تالار آزادهم قوانینی داره واسه تاپیک زدن ، اینجا که یه تالار تخصصی خانواده است

هر مدیریتی متد خودشو داره و طبعا مخافان خودش ...

شیوه من مخالفان زیادی داشت چون ما یاد نگرفتیم تو خط خودمون حرکت کنیم

موفق باشد

لینک به دیدگاه
من جاهایی که مطمئنم اعتراض میکنم

من هنوز میگم تاپیک شما گاه نوشته است و مربوط به تالار خانواده نیست

من ، بحثی ندارم...

بله تالار خانواده رو من و امثال من درست کرده اند

من ، من و باز هم من

خوبه؟

عزیز دل......تاپیک گاهنوشته جاش تو بخش گاه نوشه های تالار ادبیاته نه اینجا نه هرجای دیگه.....

حتی تالار آزادهم قوانینی داره واسه تاپیک زدن ، اینجا که یه تالار تخصصی خانواده است

هر مدیریتی متد خودشو داره و طبعا مخافان خودش ...

شیوه من مخالفان زیادی داشت چون ما یاد نگرفتیم تو خط خودمون حرکت کنیم

موفق باشد

اقای من موفق باشید. :icon_gol:

شما تو خطط حرکت کن.:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...