رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

واقعا خیلی بده ولی کرم داره تا نخری آروم نمیشی:icon_pf (34):

آی گفتی. خیلی مواظب باش. شیطون هر کسی رو یه جور بدبخت می کنه. اگه نمی تونی پول نگه داری بده بکی برات نگه داره. دیگه سایت های انگشتر سر نزن. بازار نرو.خیلی تاثیر داره. مواظب باش. من خودم یه زمون گاد فادر:icon_razz: بودم الان افتادم به گدایی :icon_redface:از بس هر چی دستم اومد خریدم. منو نگاه کن عبرت بگیر.:4564:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 81
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الان یدونه زمرد میخوام سفارش بدم 5 تومن کم دارم 47 تومن میشه ولی عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه.

هر چی داشتم دادم سی ان سی سفارش دادم الان دست و بالم خیلی خالیه ولی خوشم بیاد پولش مهم نیست جور میکنم میخرم

اولویتم با زمرد بعد یاقوت کبود که بیعانشم دادم 5.5 قیراط شفاف ببینیش عاشقش میشی 2100 دلار از بازار تهران آشنا دارم

:ws38:.....

@Yaser.C یاسر کدوم گوری هستی. بیا ببین. ما چهار تا انگشتر خریدم بیچاره کردن مارو:vahidrk: . هی گفتن چرا پولو هدر می دی. در کل به قول بچه ها افراط و تفریط خوب نیست. هر کسی یه جور معتاد میشه. منم الان زدم تو خط ادکلن. خوب نیست.:hanghead:

:a030:

آی گفتی. خیلی مواظب باش. شیطون هر کسی رو یه جور بدبخت می کنه. اگه نمی تونی پول نگه داری بده بکی برات نگه داره. دیگه سایت های انگشتر سر نزن. بازار نرو.خیلی تاثیر داره. مواظب باش. من خودم یه زمون گاد فادر:icon_razz: بودم الان افتادم به گدایی :icon_redface:از بس هر چی دستم اومد خریدم. منو نگاه کن عبرت بگیر.:4564:

موافقم مهندس......:w16:

لینک به دیدگاه
البته ادم پولشو برای علایقش خرج نکنه.......پس پول چ فایده ایی داره.......در این صورت پول در اوردن بی معنی میشه

دقیقا حرف درستیه اما باید علایق رو از هوس های زود گذر تفکیک کرد. و تازه تو همینشم نباید افراط و تفریط کرد.

همین جوون فردا بره خواستگاری یه دختر بگن چی داری. بگه تمام سرمایمو خرج علایقم کردم الان ۱۰۰ میلیون کلکسیون بهترین توپاز ها و زمرد های جهان رو دارم و هیچ کدومشون رو هم حاضر نیستم بفروشم میگن برو بابا تو زندگی جمع کن نیستی. خانم ها هم باید قناعت داشته باشند و یکی از صفات خوب خانم ها جمع کردن ثروت شوهرشون هست . یعنی اگر مرد خواست ولخرجی زیادی بکنه و .... اجازه نده و همیشه یه مقداری به عنوان ذخیره زیر فرش به اصطلاح داشته باشه تا روز مبادا کاسه ی چه کنم چه کنم دستشون نگیرن.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

دور از جونت.منم همینجوری شدم برای سفارش سی ان سی ککلی از بابام و داداش کوچیکم قرض گرفتم:icon_pf (34):الان تو این فکرم بیعانه یاقوترو برم پس بگیرم روم نمیشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
البته ادم پولشو برای علایقش خرج نکنه.......پس پول چ فایده ایی داره.......در این صورت پول در اوردن بی معنی میشه

حرفت درسته ولی علایق من یکم گرونه بدشانسی به درد مولتی میلیاردرا میخوره نه منه بد بخت ولی کرم داره دیگه الان موندم توش خدایی

لینک به دیدگاه
دقیقا حرف درستیه اما باید علایق رو از هوس های زود گذر تفکیک کرد. و تازه تو همینشم نباید افراط و تفریط کرد.

همین جوون فردا بره خواستگاری یه دختر بگن چی داری. بگه تمام سرمایمو خرج علایقم کردم الان ۱۰۰ میلیون کلکسیون بهترین توپاز ها و زمرد های جهان رو دارم و هیچ کدومشون رو هم حاضر نیستم بفروشم میگن برو بابا تو زندگی جمع کن نیستی. خانم ها هم باید قناعت داشته باشند و یکی از صفات خوب خانم ها جمع کردن ثروت شوهرشون هست . یعنی اگر مرد خواست ولخرجی زیادی بکنه و .... اجازه نده و همیشه یه مقداری به عنوان ذخیره زیر فرش به اصطلاح داشته باشه تا روز مبادا کاسه ی چه کنم چه کنم دستشون نگیرن.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:پس چرا حرفای مامانمو میزنی:ws28::ws28::ws28: ولی راست میگیی

لینک به دیدگاه
به سنگ و این چیزا اعتقاد ندارم اصلا مگه میشه:w58:

ولی از اون اوپال ها خیلی خوشم اومد :ws38:

بزار وضم خوب بشه برات یکی میخرم.

ولی افشین یه یاقوت کبود بگیر خوبه برات نمیخوادم زیاد پول خرج کنی با 100 تومنم میتونی یکی بگیری

لینک به دیدگاه

این پست عالی توسط دوست خوبمون mahnaazz ارسال شده:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

در این بخش سنگها و مواد معدنی خواهید دید که بسیار چشم‌نواز و زیبا هستند. از نظر علمی مواد معدنی موادی هستند که به‌طور طبیعی جامد و غیرآلی هستند و با یک فرمول شیمیایی خاص شناخته می‌شوند و ساختار اتمی خاصی دارند. اما سنگها به‌خلاف مواد معدنی، یک ترکیب شیمیایی خاص ندارند و می‌توانند از مواد معدنی یا غیرمعدنی ساخته شده باشند. اگرچه بیش از 4900 گونه معدنی شناخته شده در این پست 25 مورد از زیباترین‌های آنها را مشاهده خواهید کرد.main_1.jpgاقیانوس در اوپال

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
کهکشان در لوزاپال
بیسموت
ملکه اروگوئه
ژئود رزکوارتز
کهربای اصل برمه
رعد و برق در اپال سیاه
فسیل اپال
فلوریت
سکولسیت
کریزوکل در مالاکیت
رودوکروزیت
آزوریت
کهربای هندوانه‌ای
زرنیخ سرخ در کلسیت
ترکیب فلوریت/ کوارتز/ پیریت
کبالتو کلسیت
بیسموت
یوواروویت
کروکوئیت
کهربا در کوارتز با لپدولیت و کلیولاندیت
رودوکروزیت
کرکوئیت
منبع:

لینک به دیدگاه
بزار وضم خوب بشه برات یکی میخرم.

ولی افشین یه یاقوت کبود بگیر خوبه برات نمیخوادم زیاد پول خرج کنی با 100 تومنم میتونی یکی بگیری

آقا چاکریم دمت گرم

خودم به زودی یکیش رو می خرم:a030:

لینک به دیدگاه
دور از جونت.منم همینجوری شدم برای سفارش سی ان سی ککلی از بابام و داداش کوچیکم قرض گرفتم:icon_pf (34):الان تو این فکرم بیعانه یاقوترو برم پس بگیرم روم نمیشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

یعنی جفت این سعید مایی!!!!خدا به داد هر دوتون برسه!!!:banel_smiley_4:

بابا برو پس بگیر مگه دزدی کردی که روت نمیشه؟؟؟؟؟؟ پول خودته برو بگو نمیخوام:w000:

لینک به دیدگاه

داداش ۱۰۰۰ تومن می گیرم میرم بیعانه رو پس می گیرم. البته کرایه راه و .... رو خودت باس حساب کنی.:gnugghender:

لینک به دیدگاه
حرفت درسته ولی علایق من یکم گرونه بدشانسی به درد مولتی میلیاردرا میخوره نه منه بد بخت ولی کرم داره دیگه الان موندم توش خدایی

مولتی میلیاردرم میشی.....:a030:

موندن نداره......خوب دوست داریشون.....اما اولویت بندی....همه چیز سرجای خودش......:w02:

لینک به دیدگاه

روزبه......:banel_smiley_4:.......روت نمیشه.......اشکال نداره طبیعیه.....منم اینجوریم......:hanghead:......اما فکراتو بکن ببین چی ب چیه.....شایدم ردیف شد گرفتیش.......:w16:......اگرم ن ک.... سخته اما هرچی زودتر پولتو پس بگیری بهتره....:w02:

داداش ۱۰۰۰ تومن می گیرم میرم بیعانه رو پس می گیرم. البته کرایه راه و .... رو خودت باس حساب کنی.:gnugghender:

دم شما گرم......مهندس

لینک به دیدگاه
یعنی جفت این سعید مایی!!!!خدا به داد هر دوتون برسه!!!:banel_smiley_4:

بابا برو پس بگیر مگه دزدی کردی که روت نمیشه؟؟؟؟؟؟ پول خودته برو بگو نمیخوام:w000:

سلام مهندس به سعید سلام برسون.فردا بهش زنگ میزنم کنسلش میکنم .چشم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

شما یدونه ای . بهش زنگ میزنم کنسلش میکنم میریزه به کارتم ولی حیفه اگه بفروشتش دیگه گیرم نمیاد:sigh:

لینک به دیدگاه
مولتی میلیاردرم میشی.....:a030:

موندن نداره......خوب دوست داریشون.....اما اولویت بندی....همه چیز سرجای خودش......:w02:

روزبه......:banel_smiley_4:.......روت نمیشه.......اشکال نداره طبیعیه.....منم اینجوریم......:hanghead:......اما فکراتو بکن ببین چی ب چیه.....شایدم ردیف شد گرفتیش.......:w16:......اگرم ن ک.... سخته اما هرچی زودتر پولتو پس بگیری بهتره....:w02:

دم شما گرم......مهندس

سلام میناز مولتی میلیاردر شدن تو ایران راحته باید فقط دزد باشی:ws3:یا از خوانوادت بهت برسه که من هیچکدوم نیستم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...