رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

دوران مدرسه یک فکری به ذهنم زدساخت یک منبع برق که خودش انرژی خودش راتولیدمی کند!اون زمان به معلممون نشون دادم ولی اونم نفهمیدنتیجه ش چی می شه گفت بایدبسازی!تاحالا دارم می رم بسازم(اسمم بایدتورکردابه نام پشت گوش اندازترین آدماثبت شود)

خب طرح ازاینقراره(حالاچیجوری بنویسم)

(شکلشومیزارم اونم تازه اگه توانستی این خطوبخون)

کلی ش : ماچندباطری قابل شارژداریم اینوبایه اینورتر می دیم به یه شارژر وشارژرم ووصل می کنیم به اینورتراین چرخه ادامه پیدامی کنه !؟

البته دومیش طرح موردبحث ماهست!!!!!!!!!!!!!

t0qp7vqw5x5q0nzy2rs.jpgتصویراول2tfr2emdoeyn3q4p4e3.jpgتصویردوم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عجب تصویری

داداش پاکنویس میکردی خوب:ws3:

خیلی خرچنگ قورباغه؟می دونیدخودم دکترنشدم ولی خطم انگاری شده:ws3:

راستی چراپاکنویس نکردم:ws52:

آخرموفق بخواندن شدی؟

لینک به دیدگاه

مهندس.....این بلوک دیاگرام سیستم ورودی خروجیش کجاست.....جسارتا بهم ریختس......:icon_pf (34):

یعنی شارژرها....باتری رو تغذیه میکنن.....باتری ها یه سری ادوات رو......بعد اون ادوات دوباره همون شارژو به شارژر برمیگردونن......؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
مهندس.....این بلوک دیاگرام سیستم ورودی خروجیش کجاست.....جسارتا بهم ریختس......:icon_pf (34):

یعنی شارژرها....باتری رو تغذیه میکنن.....باتری ها یه سری ادوات رو......بعد اون ادوات دوباره همون شارژو به شارژر برمیگردونن......؟؟؟

درسته اینهاباطریها نیرورابه اینورترداره وخروجی اینورتررادوباره به باطریهاداده تااونهاراشارژکنه تاآخرهمینجوری چرخه ادامه پیدامی کنه حالاواهم ازاین وسط یک ولتاژی رابرمیداریم هرچندکم ولی اینراتقویت می کنیم تابه مداراصلی فشارنیاد.این بلوک دیاگرام سیستم ورودی نداره یعنی دراصل خروجی مداربه ورودیش متصل می شود .

من عادت دارم هروقت یه چیزی به ذهنم زدهمونوپیاده کنم حالا هرچندخرچنگ قرباقه هم باشه بعدشروع به اصلاحش می کنم.

اینم تازه طرح اولیش نیست اولیش بادینام وموتوربود.بعدگفتم یک اتلاف انرژی نسبتازیادی دراستفاده ازدینام وموتورهست که کم کم..... اینجوری شد.

ببخشیدنمی دونم چرابه روزنمی شه موضوعات.:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
درسته اینهاباطریها نیرورابه اینورترداره وخروجی اینورتررادوباره به باطریهاداده تااونهاراشارژکنه تاآخرهمینجوری چرخه ادامه پیدامی کنه حالاواهم ازاین وسط یک ولتاژی رابرمیداریم هرچندکم ولی اینراتقویت می کنیم تابه مداراصلی فشارنیاد.این بلوک دیاگرام سیستم ورودی نداره یعنی دراصل خروجی مداربه ورودیش متصل می شود .

من عادت دارم هروقت یه چیزی به ذهنم زدهمونوپیاده کنم حالا هرچندخرچنگ قرباقه هم باشه بعدشروع به اصلاحش می کنم.

اینم تازه طرح اولیش نیست اولیش بادینام وموتوربود.بعدگفتم یک اتلاف انرژی نسبتازیادی دراستفاده ازدینام وموتورهست که کم کم..... اینجوری شد.

خواهش میکنم...:a030:....پیاده سازی هم انجام دادی.....:ws38:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

با سلام

به عقل من که این طرح شدنی نیست

چون اول اینکه هیچ مداری راندمان صد درصد نداره و دوم اینکه شما میخوایی تازه از وسط راه یکمش برداری!!!!!

لینک به دیدگاه
با سلام

به عقل من که این طرح شدنی نیست

چون اول اینکه هیچ مداری راندمان صد درصد نداره و دوم اینکه شما میخوایی تازه از وسط راه یکمش برداری!!!!!

خب وسط رامن میاوازیک سری تقویت کننده ولتاژوجریان استفاده می کنم تاهمین افت راکاهش بدم

لینک به دیدگاه
هدف حل مساله هست یا نشون دادن بدترین خط؟:ws28:

انگار مغزت فرمان نمیداده واسه نوشتن دستات خودشون نوشتن:ws28:

اینجاحل مسعله اونجاهدفم بدخط ترین:hapydancsmil:

شما اگرنگاه کنی همه دانشمندا هم خطشون اینجوری مخصوصا یونانیا:w02:

امضاموندیدی:ws3:

شعارمن اینه من باهمه فرق دارم ،من می توانم:w16:

لینک به دیدگاه
این الان تند نوشتی یا کلا اینجوری می نویسی ؟:ws3:

کندنوشتم ،نمی دونم هرچی سعی می کنم خوب بنویسم بعدش ه می بینم یک چیزی شده که بروببین اون بالاهست:ws3:

خوبیش اینه که متفاوته :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...