رفتن به مطلب

لیگ جهانی والیبال (2015)

mohitzist iran

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 128
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دیشب عالییییی بودن. تماشاگرا هم عالییییی تر :hapydancsmil:

واقعاً سنگ تموم گذاشتن.

ست دوم اوج هیجان بود دیگه. 4 امتیازی که عقب افتاده بودن رو عالی جبران کردن. :hapydancsmil:

:w31:

لینک به دیدگاه

دیوید لی پس از شکست 3 بر صفر تیمش در هفته ششم لیگ جهانی والیبال اظهار داشت: شرایط بازی در ایران با سایر کشورها متفاوت است و تیمی که چنین تماشاگرانی دارد یک مزیت بزرگ نسبت به سایر تیم‌ها خواهد داشت. وی با ابراز امیدواری از اینکه تیمش در دیدار دوم مقابل ایران عملکرد بهتری داشته باشد، افزود: من تاکنون چنین جوی را تجربه نکرده بودم و بازیکنان ما تحت فشار تماشاگران مشکلاتی را در سرویس داشتند. امیدوارم در بازی دوم برنده از زمین خارج شویم.

• جان اسپرا: حتما در بازی آینده بهتر خواهیم شد. جو خاصی در این مسابقه حاکم بود. فکر می کنم تیم آمریکا در ست دوم بهتر بازی کرد اما در امتیازهای حساس تیم ایران با سرویس های خوب خود آمریکا را تحت تاثیر قرار داد. در بازی آینده تلاش می کنیم که پیروز میدان باشیم.

• کواچ: کار بزرگی انجام دادیم. فکر می کنم بازی برای هر دو تیم مشکل بود. جو سالن برای تیم آمریکا سخت بود اما فشاری هم به تیم ایران وجود داشت. ایران توانایی بهتر بازی کردن از امروز را نیز دارد. توقع دارم آمریکا نیز در بازی آینده بهتر بازی کند. هیچ تیمی به اندازه آمریکا در ایران دریافت خوب نداشته است. باید سعی کنیم فشار بیشتری به آنان وارد کنیم. به کل تیم تبریک می گویم و این اولین قدم بود و باید پنج گام دیگر نیز با پیروزی برداریم. این بازی تمام شد و باید به فکر مسابقه بعدی باشیم. چهار تیم قدرتمند در گروه ایران قرار دارند از بازی اول سعی کردیم با تمام توان بجنگیم. تیم آمریکا سرویس های پرشی خوبی دارد. هر موقع از ایران خارج می شویم به دلیل اینکه بازیکنان ایران در لیگ سرویس های پرششی نمی زنند به مشکل می خوریم

• معروف: آمریکایی ها به دلیل تماشاگران خوب سرویس نزدند. حضور تماشاگران انبوه تاثیر در عملکرد تیم آمریکا داشت و این تیم نتوانست همانند دیگر مسابقه های خود سرویس بزند. بازی خیلی خوبی بود و بعد از ۸ ماه به سالن و بازی خانگی برگشتیم و موفق به کسب پیروزی شدیم. ست دوم این مسابقه کلیدی بود و اگر می باختیم کار به مراتب سخت تر می شد. بازی روز یکشنبه با آمریکا سخت تر خواهد شد و آمریکا حتما بهتر بازی خواهد کرد، تیم ایران به امتیازهای دیدارهای خانگی نیاز دارد و به همین دلیل بهتر بازی خواهیم کرد.

لینک به دیدگاه

• [h=1]
    پست اینستاگرام فرهادظریف:
    تبريك به همه بچه هاى تيم ملى و خسته نباشيدوبه مردم.هميشه ارزويم سربلندى ايران و ايرانى است و اين را ثابت كرده ام كه به خاطرش از همه چيزم گذشتم ،حال نميدانم چرا بعضى افراد با انتشار برخى مطالب دروغ ميخواهند من را در مقابل دوستانم در تيم ملى و فدراسيون قرار دهند. فقط همه اين افراد را به خدا واگذار ميكنم.به اميد پيروزى ايران[/h]
  • 15-6-22-171212zar.jpg

لینک به دیدگاه

• [h=1]
    پیام مربی آمریکا به مردم آمریکا در مورد ایران:
    نخستین برداشت من ازایران این است که مردم به شکل شگفت انگیزی مهمان نواز هستند.همه با ما خیلی خوب بودند و تلاش مفرطی داشتند که مطمئن شوند ما تجربه خوبی در این سفر داسته باشیم.من فکر میکنم که ما خیلی از این سفر لذت بردیم.این موقعیت رو داشتیم که در شهر گشتی بزنیم,به برج میلاد رفتیم و اندکی در مورد تهران آموختیم و فکر میکنم این برایمان خیلی خوب بود و غذای خوبی هم در کوهپایه تهران خوردیم.ما دوست داشتیم این کارها را انجام دهیم زیرا همه میدانیم چهره ای که رسانه ها از روابط ایران و آمریکا ترسیم کرده اند چندان دقیق نیست.احتمالا برای هر دو طرف همینطور است.چیزی که من میدانم و آنچه ازوقت گذراندن با تیم های ایران و آمریکا, پارسال و امسال آموخته ام این است که روابط بین ملت ایران و آمریکا به هیچ وجه بازتابی از روابط بین دولتهایشان نیست.مردم ایران مردمی عالی هستند که با ما با مهربانی رفتار کردند و فکر میکنم که ما هم همین رفتار را نشان دادیم چون آمریکا هم کشوری عالی با مردمی عالی است.
    اینجا جای بسیار خوبی است و پیامی که ما به خانه میبریم این است:
    "سفر بی نظیری بود و بسیار مشتاقیم که دوباره به اینجا بیاییم و فکر میکنم درک بهتری از آنچه داخل و خارج ورزشگاه میگذرد پیدا کرده ایم"[/h]

لینک به دیدگاه

• [h=1]
    جان اسپراو:عملکرد ایران از هر نظر فوق العاده بود.
    در بازی اول این جو ورزشگاه و حمایت تماشاگران بود که باعث شد تیم من تحت تاثیر قرار بگیرد اما در بازی دوم ایران بسیار بهتر از ما بازی کرد و با عملکرد فنی خوب موفق به پیروزی شد.
    ایران در تمام بخش‌ها بسیار سریع و فنی بازی کرد. آن‌ها در دفاع، سرویس، حمله، پاس و در هر چیز دیگری بسیار سریع بودند. ما تیم بزرگی هستیم و بازیکنان باکیفیتی در اختیار داریم اما باز هم نیاز به پیشرفت داریم و باید یاد بگیریم در تمام طول بازی عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم. ما در این بازی در برخی از امتیازها پاسور و آبشارزن ها را عوض کردیم اما فایده‌ای نداشت.[/h]

•  
  • [h=1]
    معروف: برای موفقیت باید ایمان داشت
    فکر می کردیم بازی سخت تری داشته باشیم. امروز خیلی خوب سرویس زدیم. بازیکنانی که از بیرون آمدند کمک زیادی به ما کردند. اگر تیم کاملی نبودیم شاید نتیجه نمی‌گرفتیم.
    امروز همه بچه ها خوب بودند. امیدوارم در 4 بازی بعدی هم بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و صعود کنیم. قبل از شروع لیگ جهانی گفته بودم که هر تیمی که می خواهد قهرمان لیگ جهانی شود در دور مقدماتی هم شکست می خورد. به خودمان ایمان داشتیم و اگر کسی ایمان نداشته باشد نمی تواند این بردها را ببیند. با 4 باخت خودمان را تمام شده ندانستیم همانطور که باخت ها را فراموش کردیم. باید این دو برد را هم فراموش کنیم و به بازی های آینده فکر کنیم.[/h]
    [h=1]
    کواچ: با عملکرد عالی آمریکا را غافلگیر کردیم.
    در بازی نخست با حمایت تماشاگران آمریکا را سورپرایز کردیم. اما در بازی دوم این کار را با نمایش خوب خود انجام دادیم. بازیکنان و اعضای کادر فنی همه با هم کمک کردند و نتیجه این دست به دست هم دادن، این پیروزی سه بر صفر شد. حالا 4 قدم دیگر باقی مانده تا بتوانیم به دور پایانی صعود کنیم. به این دلیل که ما امریکا را شکست دادیم از آن‌ها بهتر نیستیم آن‌ها بهترین تیم دنیا هستند. اگر می‌خواهیم پیشرفت کنیم یکی از راه‌هایش این است که از نظم و دیسیپلین بالای آمریکایی‌ها درس بگیریم.
    [/h]

لینک به دیدگاه

گلایه های کاپیتان تیم ملی از رییس دفتر رییس جمهورسال گذشته آقای ابوترابی اینجا بودند و ما نزدیک به 9 ماه است که ایشان را ندیدم و فکر می کنم دیدار ما همیشه به بردهای بعد از لیگ جهانی می افتد، الان هم مطمئن هستم شما تشریف ببرید لیگ جهانی سال بعد شما را خواهیم دید. خیلی دوست داشتم بعد از این پیروزی به جای عنوان کردن مشکلات و دغدغه های دولت، شما حتی به دروغ به ما این وعده را می دادید که از این تیم حمایت خواهد شد چون من فکر می کنم مجسمه بچه های این تیم را باید از طلا ساخت. خیلی خوشحالم و افتخار می کنم در این نسل و مجموعه آقای داورزنی کار می کنم. بیش از حد وابسته به هم هستیم ولی احساس می کنم شما از ما جدا شده اید. نمی دانم این شرایط تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، همه چیز در حد حرف است، اینکه در دستور کار هست، دولت قرار است حمایت کند، اینکه ماده فلان این را گفته است. ما همه این مسائل را می دانیم، مشکلات اقتصادی دولت را هم می دانیم ولی از مشکلات اقتصادی دولت بیشتر مشکلات خودمان را می دانیم. تا الان خم به ابرو نیاوردیم و بازهم تاکید می کنم با اینکه می دانم اگر شما تشریف ببرید مطمئن هستیم تا لیگ جهانی سال آینده شما را نخواهیم دید ولی خوشحالم دیدار بعد با خبرهایی خوشحال کننده تر همراه باشد. من معتقدم هر اتفاقی برای این بچه ها بیافتد کم است. من اگر جای آقای گودرزی بودم کاری برای این بچه ها می کردم که تاریخی شود چون این بچه ها کاری کردند که در ورزش ایران برای رشته های دیگر مثال شدند.معروف در پایان با اظهار نا امیدی از وعده وعیدهای مسولین گفت: « تمام این حرف های من تکراری است همان حرف هایی است که سال گذشته با آقایان گودرزی و ابوترابی زده ایم ولی واقعا به نظرم لازم است این مسائل بیشتر از اینها جدی گرفته شود و با حرف هایی چون در دستور کار است و اقدام می شود خلاصه نشود. حداقل خواسته ما این است با وعده هایی حتی دروغ تیم را امیدوار نگه دارید و یک بار دیگر وعده ما به لیگ جهانی سال آینده موکول نشود.

نهاوندیان در پاسخ به تمام صحبت های معروف گفت: « این دولت بلد نیست دروغ بگوید راستش را به شما می گوید. شما قول بدهید یک کار تاریخی انجام بدهید من هم قول می دهم یک کار تاریخی انجام بدهم.» (منبع: ورزش سه‌)

لینک به دیدگاه

میگن قبل بازی ایران و امریکا (من ست اول رو ندیدم ) امریکایی ها به احترام مردم روزه دار تا اذان اب جلوی مردم نخوردن

افرین به جنبه پهلوونی

لینک به دیدگاه
میگن قبل بازی ایران و امریکا (من ست اول رو ندیدم ) امریکایی ها به احترام مردم روزه دار تا اذان اب جلوی مردم نخوردن

افرین به جنبه پهلوونی

اره منم شنیدم چون کلا نتونستم بازیو ببینم . سایت ورزش 3 گذاشته فیلمشو:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا هیشکی نمیگه آقا این ظریف چی شد پس؟!؟!؟ :4564: مرندی خیلی خوووبه و خب باید فرصت داد کسب تجربه کنه ولی به جای علیزاده ظریف بهتره که روی نیمکت باشه! اینجوری خیال تیم راحت تره... لیبرو پست خیلی مهمیه توی والیبال، خیلی نباید ساده از این موضوع گذشت که حالا مرندی خوبه بیخیال ظریف! این فایل نقش لیبرو رو خیلی خوب و کامل توضیح داده... خوندنش خالی از لطف نیست.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
من نمیدونم چرا هیشکی نمیگه آقا این ظریف چی شد پس؟!؟!؟ :4564: مرندی خیلی خوووبه و خب باید فرصت داد کسب تجربه کنه ولی به جای علیزاده ظریف بهتره که روی نیمکت باشه! اینجوری خیال تیم راحت تره... لیبرو پست خیلی مهمیه توی والیبال، خیلی نباید ساده از این موضوع گذشت که حالا مرندی خوبه بیخیال ظریف! این فایل نقش لیبرو رو خیلی خوب و کامل توضیح داده... خوندنش خالی از لطف نیست.
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فکر کنم بخاطر مشکلات خانوادگی رفته

لینک به دیدگاه

• [h=1]
    موسوی: پیر شدیم تا تیم زنـده شد.
    نمی‌دانید با چه بدبختی به اینجا رسیدیم. نمي‌دانيد چقدر استرس و انتقاد وفحش و بد و بيراه شنيديم. خداروشکر بازی به بازی بهتر شدیم. بعدازباخت نه مطبوعات را رصد مي‌كنم و نه صفحات اجتماعي را، چرا كه نمي‌خواهم با يك پيغام ذهنم را درگير كنم.شايد بچه‌ها در بازي بارها و بارها سر هم داد زده باشند اما اين اختلاف نيست. شرايط بازي است.ما همه با هم دوست هستيم. دربازی دوم بالهستان پايم خيلي شديد درد مي‌كرد،بنابراين خواستم آمپول مسكن بزند.اگر بازي نمي‌كردم، خودم را تا آخر عمرم نمي‌بخشيدم.دكتر هم گفت با مسئوليت خودت بازي كن. كوبياك معمولاً در بازي‌ها با همه كري مي‌خواند. سال قبل هم در قهرماني جهان با من كري خواند و دعوا درست كرد.البته من در تهران منتظرش هستم. يكسري از ايراني‌ها عادت دارند از پيروزي تيم‌هاي ملي ناراحت مي‌شوند و مي‌گويند حريف ضعيف بوده است. تيم هم كه مي‌بازد، مي‌گويند شب بيرون بودند. چيزي كه برايم لذت‌بخش است، اين است كه وقتي در رختكن هستيم و تماشاچي‌ها روي سكو‌ها پا مي‌كوبند، احساس مي‌كني هر لحظه ممكن است سقف رختكن پايين بيايد. با اين صحنه هميشه مو به تنم سيخ مي‌شود. ما وحشتناك شارژ مي‌شويم براي جنگيدن. لحظه خيلي خوبي است. من هميشه خودم را به جاي بازيكنان حريف مي‌گذارم، شرايط، شرايط سختي است براي آنها. ماتماشاچي‌هاي استثنايي داريم. صداي آنها در سالن 12 هزار نفري بيشتر از يك استاديوم 100 هزار نفري است. شايد باور نكنيد اما تا يك ساعت بعد از بازي چيزي نمي‌شنويم و گوش‌هاي‌مان سوت مي‌كشد.[/h]

لینک به دیدگاه

متاسفانه بارتوش کورک در حین تمرین تیم لهستان در تهران دچار مصدومیت از ناحیه کمر شد اما مشخص نیست که به بازی با ایران می‌رسد یا نه. امیدواریم هر چه زودتر بهبودی یابد و در این دیدار شرکت کند.

Bartusz Kurek suffered from back injury during training in Tehran and it's not yet clear whether or not he can play in the weekend match against Iran. Let's hope that it's not a serious injury and he will recover his full health quickly

Source : eurosport.onet.pl

1982138_931525573579055_584699668343104932_n.jpg?oh=8b53cc1a704fbe41c49c307d0fae081b&oe=55E645C7

لینک به دیدگاه
فکر کنم بخاطر مشکلات خانوادگی رفته

نه بابا خودش سه بار مصاحبه کرده گفته میخوام باشم ولی کسی منو تحویل نمیگیره! از لهستان که برگشت به خاطر خانوادش بود ولی بعدش دیگه اوکی شد... چه میدونم والا... :hanghead:

لینک به دیدگاه
نه بابا خودش سه بار مصاحبه کرده گفته میخوام باشم ولی کسی منو تحویل نمیگیره! از لهستان که برگشت به خاطر خانوادش بود ولی بعدش دیگه اوکی شد... چه میدونم والا... :hanghead:

شاید بخاطر همین رفت و آمداشِ که دیگه دعوتش نکردهhanghead.gif

لینک به دیدگاه

پس از بازگشت تیم ملی والیبال ایالات متحده به کشورش، امریکایی ها با ارسال نامه ای به فدراسیون والیبال ایران به طور رسمی از میزبانی ایران و فراهم آوردن همه امکانات برای امریکا و برخورد خیلی خوب و مناسب مردم ایران با آنها تشکر کردند.

پ.ن: باعث خوشحالیست که مهمانهایمان از تجربه سفرشان رضایت دارند، امیدواریم این تجربه برای لهستان و روسیه نیز دلچسب باشد.

USA Volleyball sent their gratitude to Iranian Volleyball Federation for appropriate hosting conditions and hospitality during the Iran-USA matches.

P.S: It's a great pleasure to know that we could serve our guests in an appropriate manner as they fully deserve and we hope that Polish and Russian team members enjoy their stay too. Guest is the King

Source : Iranian Volleyball Federation

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...