رفتن به مطلب

لیگ جهانی والیبال (2015)

mohitzist iran

ارسال های توصیه شده

دو تا مساله:

1. اینکه توی ورزشگاه آزادی امکانات نسبت به پارسال چه تغییری کرده که از مردم به جای 8 تومن 20 تومن پول بلیط میگیرن؟؟؟؟

2. اینکه چطور با وجود تهدید های فدراسیون جهانی والیبال، کسی به موضوع حق ورود خانوم ها در ورزشگاه اهمیت نمیده و یه گروه اقلیتی می تونن در این باره خیلی راحت تصمیم گیری کنن و تهدید کنن و هر چی؟؟؟؟ تیم محروم بشه خوبه؟؟؟ :4564:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 128
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دو تا مساله:

1. اینکه توی ورزشگاه آزادی امکانات نسبت به پارسال چه تغییری کرده که از مردم به جای 8 تومن 20 تومن پول بلیط میگیرن؟؟؟؟

2. اینکه چطور با وجود تهدید های فدراسیون جهانی والیبال، کسی به موضوع حق ورود خانوم ها در ورزشگاه اهمیت نمیده و یه گروه اقلیتی می تونن در این باره خیلی راحت تصمیم گیری کنن و تهدید کنن و هر چی؟؟؟؟ تیم محروم بشه خوبه؟؟؟ :4564:

وقتی میدونن مردم با هر قیمتی که باشن میان چرا گرون نکننsigh.gif

من یه بازی با کره بود که رفتم و خانومها هم شرکت داشتن حالا نمیدونم چیشد که اینجوری شد!!

لینک به دیدگاه

بدترین بازیکن مسابقه میلاد عبادی پور بود....:vahidrk:

تیم رو نابود کرد.اگه نبود ست سوم رو ایران میبرد.:icon_razz:

با وجود خراب کردن امتیازات زیاد نمیدونم چرا کواچ تعویضش نکرد؟!!؟

اصن کلا کواچ تعویض نمیکنه فقط اگه معروف بگه تعویض میکنه.....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

: من بسیار خوشحالم چرا که یک نبرد سخت را بردیم.

پیش از مسابقه در رختکن به بازیکنانم گفتم که من به دست‌ها و امتیازات فکر نمیکنم. مهم نیست که ما ۳-۰، ۳-۱ و یا ۳-۲ برنده شویم، فقط به نتیجه و مردم فکر کنید. بازی کردن در برابر قهرمان جهان بسیار دشوار است. بسیار سخت است که همان بازی‌ای را که در برابر آمریکا به نمایش گذاشتیم، در برابر لهستان نیز انجام دهیم، به این دلیل که ما در برابر بهترین [تیم] دنیا بازی میکنیم. نکته مهم آن است که ما بازی را بردیم. در لحظات مهم و حساس، به بازی برگشتیم و ست چهارم را ۲۵-۱۶ به اتمام رساندیم. به تیم لهستان تبریک میگویم، چرا که با جو [سالن] اینجا به خوبی کنار آمد.

آنتیگا : بسیار ناامید شدم به خصوص از ست اول دیدار.

ما فرصت برد در این ست را داشتیم. در دریافت و حمله اشتباهاتی را مرتکب شدیم. احساس کردم که این بازی در کنترل آنها [ایران] است. ما داشتیم بسیار خوب بازی میکردیم، فکر میکنم بهتر از ایران. اما، متاسفانه ایران در ست پنجم بسیار بهتر از ما بازی کرد. ما به خوبی حمله نکردیم. در خط سرویس خوب کار میکردیم، اما نتواستیم حمله آنها را از کار بیندازیم. آنها بهتر حمله کردند و منطقی بود که دست را از آن خود کنند. در هر حال، بازی سختی بین لهستان و ایران بود. اطمینان دارم که یکشنبه بهتر بازی خواهیم کرد." در رابطه با تماشاگران: "اینجا باورنکردنی است. ما حتی نمیتوانستیم که با هم ارتباط برقرار کنیم و این [جو] برای والیبال بسیار زیباست.

معروف: بازی روز یکشنبه سخت تر خواهد بود.

"به کاپیتان تیم حریف "کوبیاک" که ما را خیلی اذیت کرد تبریک میگویم، تماشاگران در لحظات مهم به کمک ما آمدند و ما به بازی برگشتیم. بازی روز یکشنبه سخت تر خواهد بود.

کوبیاک: جو سالن شگفت انگیز بود!

"به تیم ایران تبریک میگویم، آن ها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند فقط ای کاش داور برای هر دو تیم خوب قضاوت می‌کرد. این داوری برای این سطح از بازی‌ها قابل قبول نیست."

لینک به دیدگاه

جام جهانی که شهریور برگزار میشه خیلی مهمه لیگ جهانی صعود نکنن اشکال نداره ولی جام جهانی ارزشش دو برابر قهرمانی لیگ جهانیه

از اون مهمتر المپیک سال بعدش هست اگر اونجا ایران بتونه حداقل مدال برنز بگیره تیمه در تاریخ جهان ثبت میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...